PlayStation Ratchet & Clank

bhphqjbrfzvwsztrow3r.jpg

بالاخره بعد از 1 سال که از تایید لفظی اما رسمیه بازی میگذره ، بازی به صورت رسمی تر (:-") و کامل معرفی شد و برای عرضه در بهار 2016 به قیمت 40$ در نظر گرفته شده!

اول اینکه بازی Re-Imaginingـه شماره ی اوله! یکجورایی ریبوت :-" کاراکترهای اصلیمون همونا هستن،با همون طراحی و همون صداپیشه ها! دشمن اصلی هم همونه ، اما این وسط یک عالمه کاراکتر جدید وارد داستان شدن! گیم پلی کاملا به روز شده و امکانات و سلاح های جدیدی وارد بازی شده،همینطور باس های جدیدی میبینیم و .... ! :d
اینم گفته شده که داستان بازی با انیمیشنی که 29 آپریل 2016 میاد هماهنگه!

یکی از خصوصیات بارز بازی های Insomniac ، سلاح های فوق العاده ایه و یونیکی ـه که توی بازی هاشون دارن! و توی بازی علاوه بر چندتا از سلاح های پر طرفدار قبلی، سلاح های جدیدی هم خواهیم دید!

لیست سلاح ها :

Combuster
Mr.Zurkon
Pyrocitor
Pixelizer
Groovitron
Fusion Bomb
Predator Launcher
Warmonger
Bouncer l Pre-Order Bonus l

(بعدا عکس با کیفیت درست حسابی اومد،آپدیت میشود:-" )

از قابلیت های جدیدی که به این شوتر-پلتفرمر اضافه شده ، مبارزه با سفینه ـست! >:) (با aCiT فرق میکنه و به نظر که خفن تر میاد!!! :d )

و همینطور علاوه بر رچت و کلنک و کاپیتان کوارک ، عکس زیر هم بقیه ی شخصیت های کلیدی همراه با صداپیشه هاشون(البته برای انیمیشن...بازی رو تایید نکردن:-" ) رو نشون میده :

بازی از نظر گرافیکی هم فوق العاده چشم نوازه! (همچنان مثل نسل قبل میگیم پیکساریه:-" ) با دیدن تریلرها در میابید میزان خفن بودن رو! و گفتن بازی به صورت 1080P/30FPS اجرا میشه.

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
?So, is it a pre-rendered cutscene or an in-game one

They said earlier that they no longer use pre-rendered cutscenes. So yeah, that's all in-game

===

:D

میدونم.پری رندر نیستن ولی یک سری تکنیک اضافه رندر میشه گویا در حین کات سین.فکر کنم ناتی داگ هم همچین شیوه ای به کار میبره.یک حالت in-engine داره.:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
میدونم.پری رندر نیستن ولی یک سری تکنیک اضافه رندر میشه گویا در حین کات سین.فکر کنم ناتی داگ هم همچین شیوه ای به کار میبره.یک حالت in-engine داره.:D

حالا چون U4 گرافیک هیولایی داره یعنی اینا تکنیک زدن توی کات سین یه چیزایی به بازی اضافه کردن ؟ :D
نقل قول مستقیم از خود ND :

That super great-looking Nathan Drake that's in the cutscenes--that's going to be the guy you have the whole time. The lighting model is nearly identical. All of that emotion you get across in the cutscenes, you'll have in gameplay all the time

The developers at Naughty Dog have discussed their visual ambitions before, detailing their rendering process during a PlayStation Experience panel and explaining how they can technically make Nathan Drake appear as the same character both during cutscenes and gameplay

توی کات سین ریل تایم کلاً مدلینگ ها همونیه که توی گیم پلی هست و چیزی اضافه نداره ، این وسط فرقش روی پرسپکتیو دوربینه و به خاطر زوم بیشتر روی کرکتر و محو شدن بک گراند تصویر ممکنه به ظاهر خفن تر به نظر بیاد و اینم برای تمامی کات سین های ریل تایم هست هم نسل قبل ، هم این نسل و هم روی تمامی پلتفرمها (Xbox , PS و حتی WiiU) و اینکه بعضی از بازیها روی 4 از لحاظ ویژوال خیلی خوب به نظرمیان ربطی به تکنیک زدن اینسامنیاک برای R&C ، ناتی داگ (و باقی بازیهای سونی) نداره :D
به عنوان مثال این عکس از گیم پلی بازی که از لحاظ کیفیت هیچ فرقی با اون عکس هایی که گذاشتم نداره :

پ.ن : تصاویری که گذاشتم جزو تصاویر اولیه ی بازی و بیلد قدیمن :D

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
حالا چون U4 گرافیک هیولایی داره یعنی اینا تکنیک زدن توی کات سین یه چیزایی به بازی اضافه کردن ؟ :D
نقل قول مستقیم از خود ND :

توی کات سین ریل تایم کلاً مدلینگ ها همونیه که توی گیم پلی هست و چیزی اضافه نداره ، این وسط فرقش روی پرسپکتیو دوربینه و به خاطر زوم بیشتر روی کرکتر و محو شدن بک گراند تصویر ممکنه به ظاهر خفن تر به نظر بیاد و اینم برای تمامی کات سین های ریل تایم هست هم نسل قبل ، هم این نسل و هم روی تمامی پلتفرمها (Xbox , PS و حتی WiiU) و اینکه بعضی از بازیها روی 4 از لحاظ ویژوال خیلی خوب به نظرمیان ربطی به تکنیک زدن اینسامنیاک برای R&C ، ناتی داگ (و باقی بازیهای سونی) نداره :D
به عنوان مثال این عکس از گیم پلی بازی که از لحاظ کیفیت هیچ فرقی با اون عکس هایی که گذاشتم نداره :

:D

پ.ن : تصاویری که گذاشتم جزو تصاویر اولیه ی بازی و بیلد قدیمن :D

من منظورم Uncharted های PS3 بود چون مال PS4 که هنوز عرضه نشده.الان همچین نقل قولی پیدا کردم(برا TLOU).البته زیاد سرچ نکردم و دقیق هم یادم نیست که کات سین های آنچارتدها Real Time بودن یا Pre-Rendered برا همین میگم فکر میکنم آنچارتدها از این تکنیک استفاده میکردن:D

When it comes to Naughty Dog games, they use a different approach to in-game cinematics. They are often very high quality in terms of their visuals, the effects are all turned up a notch, anti-aliasing is applied and the models are also of higher quality compared to their gameplay counterparts

Read more at: http://gearnuke.com/last-us-cutscene-vs-gameplay-graphics-tease-graphical-jump-expect-uncharted-ps4/

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من منظورم Uncharted های PS3 بود چون مال PS4 که هنوز عرضه نشده.الان همچین نقل قولی پیدا کردم(برا TLOU).البته زیاد سرچ نکردم و دقیق هم یادم نیست که کات سین های آنچارتدها Real Time بودن یا Pre-Rendered برا همین میگم فکر میکنم آنچارتدها از این تکنیک استفاده میکردن:D

When it comes to Naughty Dog games, they use a different approach to in-game cinematics. They are often very high quality in terms of their visuals, the effects are all turned up a notch, anti-aliasing is applied and the models are also of higher quality compared to their gameplay counterparts

Read more at: http://gearnuke.com/last-us-cutscene-vs-gameplay-graphics-tease-graphical-jump-expect-uncharted-ps4/

نسل قبل هم آنچارتدها هم تلو همگی از کات سین پری رندر استفاده میکردن ما داریم در مورد کات سین های ریل تایم این نسل حرف میزنیم ، U4 و R&C و ... :D چیکار به نبش قبر کردن نسل پیش داریم :D
و اینکه فعلی که استفاده کردی گذشته نبود :D
ناتی داگ هم همچین شیوه ای به کار میبره

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید

سهیل این منبع خیلی درب و داغونه، منبع بهتری برای حرفت داری؟ من اولین باره همچین چیزی میشنوم!

از این موارد بگذریم من تا بوده و همیشه یادمه ناتی داگ همیشه گفته گرافیک کات سین هاش با این گیم دقیقا یکیه.

• Like
Reactions: Cloud Strife

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
سهیل این منبع خیلی درب و داغونه، منبع بهتری برای حرفت داری؟ من اولین باره همچین چیزی میشنوم!

از این موارد بگذریم من تا بوده و همیشه یادمه ناتی داگ همیشه گفته گرافیک کات سین هاش با این گیم دقیقا یکیه.

نه خداییش ندارم(حس پیدا کردن نیست:D).اینم دقیقا الان یک سرچ ساده زدم.تو حس نمیکردی گرافیک کات سینا بیشتره خودت؟:D

@Kaine

اتفاقا قبل اینکه جواب بفرستم نگاه کردم دیدم فعل حال استفاده کردم ولی جدا منظورم نسل قبل بود.:D

در مورد Ratchet & Clank هم خیلی تریلر دیدم با این حال من حس میکنم کات سینا بهتره گرافیکش.حتی یک تریلر E3 سال قبل فکر کنم(اولین بار).اون تریلر رو دقیقا یکدونه گیم پلی دادن چند وقت پیش من مقایسه میکردم حس کردم تریلر گرافیک تروتمیز تری داشت (برای مثال AA بهتری داشت).(اون تریلر که یک مرحله است با جت پرواز میکنه:D)

اینو میگم.اینو In-Game ویدیو داری کپچر کن مقایسه کنیم.

https://psmedia.playstation.com/is/...en-14-ps4-eu-12jun15?$MediaCarousel_Original$

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@Kaine

اتفاقا قبل اینکه جواب بفرستم نگاه کردم دیدم فعل حال استفاده کردم ولی جدا منظورم نسل قبل بود.:D

در مورد Ratchet & Clank هم خیلی تریلر دیدم با این حال من حس میکنم کات سینا بهتره گرافیکش.حتی یک تریلر E3 سال قبل فکر کنم(اولین بار).اون تریلر رو دقیقا یکدونه گیم پلی دادن چند وقت پیش من مقایسه میکردم حس کردم تریلر گرافیک تروتمیز تری داشت (برای مثال AA بهتری داشت).(اون تریلر که یک مرحله است با جت پرواز میکنه:D)

اینو میگم.اینو In-Game ویدیو داری کپچر کن مقایسه کنیم.

https://psmedia.playstation.com/is/...en-14-ps4-eu-12jun15?$MediaCarousel_Original$

همین عکسی که داری میگی خودش In-Game ـه :D مال همون اولین تریلرای بازی هم بود :D مال اینجاس :

ولی اون عکس Direct Feed ـه ولی این عکسی که من گرفتم از روی ویدئو پلیر کپچر کردم که خب طبیعیه کیفیتش داغون بشه :D یا اینا هم مال همون اولین تریلره :

پ.ن : کلاً هر کدوم از تصاویر که زیرش لوگوی RainMaker نداره از گیم پلیه :D (RainMaker مال انیمیشنه) مثلاً اینم گیم پلیه :

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
@Kaine

راست میگی.من نمیدونم چرا توی تریلری in-game که دیده بودم حس کردم اون تریلر e3 کیفین بهتری داشت.اینجا به نظر میرسه واقعا یکیه:D

آقا حله.من برم تو افق محو بشم:D:D

• Like
Reactions: Red Ѵ

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
سبکاشون زمین تا آسمون فرق داره :D چرا باید تاثیر بزارن روی فروش هم؟
این سلک فرق میکنه و ... بهانه ـست! :-" تاثیر میزاره! کم گیمر مشترک نیست این وسط!
مثلا یکیش خودم به خاطر نزدیکی TearAway با MGSV ، اومدم MGSV رو انتخاب کردم! (البته اگر بحث اسپویل و البته هایپ نبود،همون TA رو میگرفتم:-" بعد از تموم شدن بخش داستانیه MGSV هم مثل چی پشیمون شدم:-" :-" )
خیلی از مخاطب های رچت یا بهتر بگم،فن هاش هم از قدیم الایام بازی میکردن و بازی میکنند و ... الانم سنشون رفته بالا و سبک های دیگه ای هم بازی میکنند! به هر حال،بازیه بزرگ اینجوری باهاش ریلیز بشه،گم و گور میشه یه جورایی! حالا خوبه آنچارتد تاخیر خورد دو هفته:-"
من خودمم احتمالا بازی رو نمیتونم DAY1 بگیرم(احتمالا که نه...مطمئنم :[ ) پلاسم داره تموم میشه،یکم بعدشم آنچارتد میاد و پلاس لازمم:(

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
من نمیدونستم گویا بازی 40 دلاره قیمتش.خیلی خوب قیمت گذاری شده.یعنی صفرش همون روزای اول باید در حدود 130-140 تومن باشه اصولا:D

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اتفاقا خیلی خوبه با Dark Souls III همزمانه ! :D بعد از بازی کردن اون اتمسفر و سختیش بیای تو این اتمسفر شنگول و پلتفرمر ناب خستگیت در میره :D

• Like
Reactions: \\|NIMA|////

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر