PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,437
نام
علی
Exactly✌
ممنون، امیدوارم بتونم، آخه بعد کلی بدبختی بازی رو با پایان اصلی و زدن همه ی باس ها تموم کردم؛ به خود غره شدم اومدم تو old hunter انگار ورود کردم تازه به بازی باز پرام ریخته واقعا....
The Old Hunters که یه جوری میزنن که نباشی:| فقط ینی میخوان بزنن صدا بدی تصویر قطع!!!:D

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
نسخه گوتی کمیابه چون وارد نمیشه اونایی هم که قبلن خریدن آرشیو کردن در نتیجه دست 2 هم به سختی گیر میاد!
اگه خیلی طالبشی و امکانشو داری دیجیتالیشو بگیر ارزششو داره
دیجیتالی حال نمیده،باید نسخه فیزیکی باشه هر چند وقت یکبار بگیریش و نگاش کنی و حال بیای.

• Like
Reactions: Destro and leonpro

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
نسخه گوتی کمیابه چون وارد نمیشه اونایی هم که قبلن خریدن آرشیو کردن در نتیجه دست 2 هم به سختی گیر میاد!
اگه خیلی طالبشی و امکانشو داری دیجیتالیشو بگیر ارزششو داره
خب آرشیو نکنید به همه برسه:|
پیر شدم دی ال سی شو بازی نکردم.:-??

• Like
Reactions: J. Constantine

Stembolex

کاربر سایت
Dec 5, 2017
23
خب آرشیو نکنید به همه برسه:|
پیر شدم دی ال سی شو بازی نکردم.:-??

من تو blackfriday ۱۰ دلار خریدمش

ولی واقعا سخته، ولی این بازی ارزش بیشتر از اینارو داره....

The Old Hunters که یه جوری میزنن که نباشی:| فقط ینی میخوان بزنن صدا بدی تصویر قطع!!!:D
دقیقا، خدا صبری عنایت کنه بتونم برم تا آخرش

Last edited by a moderator:

shahriyar ps4

کاربر سایت
Aug 9, 2015
36
نام
شهریار
سلام دوستان یه سوال داشتم که rune workshop tool رو چجوری استفاده کنم بعد این memory altar چیه و چه استفاده ای ازش میشه؟

ببخشید که زیاد سوال میکنم، ludwigs holy blade سلاح خوبیه بخرم یا همون تبر خوبه بعد ludwigs rifle خوبه بخرم یا flamesprayer ممنون میشم راهنمایی کنیند

Last edited by a moderator:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
ببخشید که زیاد سوال میکنم، ludwigs holy blade سلاح خوبیه بخرم یا همون تبر خوبه بعد ludwigs rifle خوبه بخرم یا flamesprayer ممنون میشم راهنمایی کنیند
سلام
سلاح ludwigs holy blade از نظر من جزو 3 تا برتر این بازی هست
یه شمشیر مون لایت هم هست که واسه dlc هست
حتما بخر و تا لول 10 اپگرید کن
واسه اون یکی دست هم به نظرم بستگی به خودت داره که دنبال استان کردن دشمن هایی یا دیمج زدن
ــــــــــــــــ

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان یه سوال داشتم که rune workshop tool رو چجوری استفاده کنم بعد این memory altar چیه و چه استفاده ای ازش میشه؟
درمورد سوال اولي زياد يادم نيست چون خيلي وقته از وقتي بازي كردم ميگذره ولي فكر كنم مربوط به يكي از ميز هاي داخل هانتر دريم باشه (ميزي كه اون وسط هست) با پيشرفت توي بازي دسترسي بهش ازاد ميشه
درمورد سوال دوم هم سلاح هاي بازي هركدوم براي يه سبك مبارزه كاربرد دارن و اينطوري نيست كه بگيم اين سلاح ١٠ تا دميج ميده اون يكي ١٠٠ تا دومي صد در صد بهتره من از اول تا اخر بازيو با يكي از سلاح هايي كه اون اوايل گرفتم رفتم بقيه سلاح ها اصلا به كارم نميومدن
بايد ببينيد چه سلاحي به كارتون مياد من تو كل بازي تقريبا فقط hp رو اپگريد ميكردم براي همين سلاحي كه داشتم تو حالت اولش سريع و دميج كم بود براي دشمناي سريع رو حالت اكتيو هم كند و دميج بالا بود رنجشم متوسط بود راحت ميتونستم همرو بزنم تمام سلاح هاي ديگرو هم تست كردم ولي هيچكدوم تا اين حد با سبك بازي كردنم مچ نبودن
حالا اين بستگي به بازي خودتون داره بايد ببينيد چطوري بازي ميكنيد اگه اون سلاح با روش بازيتون همخوني نداشته باشه هرچقدرم خوب باشه بازم به مشكل ميخوريد

• Like
Reactions: Pyramid Head

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
درمورد سوال اولي زياد يادم نيست چون خيلي وقته از وقتي بازي كردم ميگذره ولي فكر كنم مربوط به يكي از ميز هاي داخل هانتر دريم باشه (ميزي كه اون وسط هست) با پيشرفت توي بازي دسترسي بهش ازاد ميشه
درمورد سوال دوم هم سلاح هاي بازي هركدوم براي يه سبك مبارزه كاربرد دارن و اينطوري نيست كه بگيم اين سلاح ١٠ تا دميج ميده اون يكي ١٠٠ تا دومي صد در صد بهتره من از اول تا اخر بازيو با يكي از سلاح هايي كه اون اوايل گرفتم رفتم بقيه سلاح ها اصلا به كارم نميومدن
بايد ببينيد چه سلاحي به كارتون مياد من تو كل بازي تقريبا فقط hp رو اپگريد ميكردم براي همين سلاحي كه داشتم تو حالت اولش سريع و دميج كم بود براي دشمناي سريع رو حالت اكتيو هم كند و دميج بالا بود رنجشم متوسط بود راحت ميتونستم همرو بزنم تمام سلاح هاي ديگرو هم تست كردم ولي هيچكدوم تا اين حد با سبك بازي كردنم مچ نبودن
حالا اين بستگي به بازي خودتون داره بايد ببينيد چطوري بازي ميكنيد اگه اون سلاح با روش بازيتون همخوني نداشته باشه هرچقدرم خوب باشه بازم به مشكل ميخوريد
دقیقا همینطوره هر سلاح به سبک بازی هرکس ربط داره مثلا من بر عکس خیلی از بچه های همین تاپیک اصلا نتوستم با Hunter Axe و Ludwig's Holy Blade کنار بیام این شمشیر ها شاید یه مقدار دمیج بیشتری مثلا به نسبت Saw Cleaver بده ولی شمشیر های کندی هستند و به سبک بازی من نمی خوره
حتی آپگرید کردن هم بستگی به بازیکن داره مثلا شما hp تون رو خیلی بالا بردید ولی من بیش از 30 بهش دست نزدم و به جاش فقط استامینا و اسکیل و قدرت رو بالا بردم

shahriyar ps4

کاربر سایت
Aug 9, 2015
36
نام
شهریار
مرسی از توضیحاتتون، اگه کسی هست بتونه قضیه این rune و rune workshop tool و memory altar رو بگه چون هرچی سرچ کردم چیزی در بارش پیدا نکردم.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
مرسی از توضیحاتتون، اگه کسی هست بتونه قضیه این rune و rune workshop tool و memory altar رو بگه چون هرچی سرچ کردم چیزی در بارش پیدا نکردم.

Memory altar میز انتهای اتاق هانترز دریم که با بدست آوردن rune workshop tool میتونی روش rune هایی که در طول بازی پیدا میکنی استفاده کنی
Rune workshop tool هم بعد از کشتن Witch of Hemwick تو اتاق بعدش میتونی بگیری

shahriyar ps4

کاربر سایت
Aug 9, 2015
36
نام
شهریار
Memory altar میز انتهای اتاق هانترز دریم که با بدست آوردن rune workshop tool میتونی روش rune هایی که در طول بازی پیدا میکنی استفاده کنی
Rune workshop tool هم بعد از کشتن Witch of Hemwick تو اتاق بعدش میتونی بگیری

میشه بگید کار rune ها چیه برای چی استفاده میشه؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
میشه بگید کار rune ها چیه برای چی استفاده میشه؟

هر رونی که ست میکنی همونجا توضیحاتش هست موارد مثل افزایش بلاداکو دریافتی ، افزایش hp، کاهش دمج و...
مطابق مرحله یا کاری که میخای انجام بدی ست کن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر