PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو یکی از dungeon همون chalice?باس اسم نداره؟خود chaliceهم باید اسم داشته باشه که بهترین کار سرچ تو یوتیوب،اگه آنلاین میتونی کسی رو summon کنی چندتا غریبه رو بیاری خودشون بلدن چطوری بزنن هوش مصنوعی هم خوبه حواسشو پرت میکنه
Rom, the Vacuous هست، لامصب تنهایی میرم، اون وسط یک تیکه از جونش میمونه یخ از اسمون میزنه شیطونه میگه دسته رو تا حلق بکنم تو حلقم:Crying1:

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
دقیقا تایید میشه . این مدت بعد از اون مطلب در مورد عدم فارمینگ بلاد راک در بازی ، من و s_silent ( آقا مصطفی گل ) این مسئله رو چک کردیم و دقیقا درسته و حق با ایشونه . شما در چالیس ها بستگی به سطح لول بازیت در داخل جاهایی که بلادراک داره فقط یک بار میتونی اون بلاد راک رو بگیری و برای بار بعدی اگه بخوای تلاش کنی بهت Great One's Wisdom میده . به این خاطر بهتره دوستانی که بلادراک های مال چالیس ها رو نگرفتن از گلیف های زیر استفاده کنن و بگیرن ( البته میگم مربوط به لول بازیکنان و یک سری مسائل هم میشه ولی شما چک کنید ) از اون جهت گرفتنش برای اونهایی که هنوز نگرفتن خوبه که شما تعداد زیادی حدودا ده دوازده تا بلاد راک میتونید از این گلیف ها بدست بیارید و ضمنا حتی بعد از گرفتن بلاد راک ها این گلیف ها میتونه منبع خوبی برای بدست آوردن Insight باشه برای دوستانی که اینسایت همیشه کم میارن چون وقتی که بلادراک رو از این گلیف ها بگیرید دفعه بعدی که اون گلیف رو میسازید در محلی که بلادراک گرفتید بهتون فقط Great One's Wisdom میده که منبع خوبی برای بدست آوردن Insight و خریدن بلادراک و... میشه . گلیف های زیر رو براتون مینویسم امیدوارم به درد دوستان بخوره

Pthumeru Chalice Blood Rocks

Pthumeru Ihyll: Glyph: jrwffkyp. اولین بونوس دور قبل از لامپ اول لایه بازی در داخل صندوق

Pthumeru Ihyll Root Chalice (Cursed Fetid Rotten): zziz2qbx. لایه دوم (بونوس روم قبل باس ).

Sinister Pthumeru Ihyll Root Chalice: Glyph: u6d8itwm

Sinister Pthumeru Ihyll Root Chalice: Glyph: hdmg5dzw. باس لایه سوم Pthumerian Descendant رو باید بزنید همچنین ریون های EYE رو گذاشته باشید

Loran Chalice Blood Rocks

Rotted Lower Loran Chalice: Glyph 4292egu2, در مورد این گلیف نوشته شده ممکنه در یکی از این دو جاها باشه . یا در لایه دوم بونوس روم قبل از لامپ لایر و یا لایه اول در بونوس روم قبل از لامپ اول بازی

Fetid Lower Loran Chalice: Glyph 7guktqyg لایه اول در بونوس روم قبل از باس اول بازی

Lower Loran Chalice: Glyph 6rxwxu3e لایه یک اولین بونوس دور

Rotted Lower Loran Chalice: Glyph gysprnag لایه سوم بعد از زدن باس Aborrant Beast Boss

Sinister Lower Loran Root Chalice: Glyph v77hfp2e لایه یک بونوس دور قبل از لامپ

Fetid Rotted Lower Loran Root Chalice: Glyph xf9deybn لایه یک بونوس دور قبل از باس

Isz Chalice Blood Rocks

Isz Root Chalice Glyph rr4jfbys لایه سوم بونوس دور بعد از گیت

Isz Root Chalice: Glyph fsieuy9x لایه سوم

Isz Root Chalice: Glyph wbgypzky بونوس دور لایه اول بازی

Isz Root Chalice: Glyph s626p982 لایه یک بونوس دور بعد از باس

Isz Root Chalice: Glyph gftbrfx6, layer 3; 2 blood rocks
نوشته شده در این چالیس دو تا بلادراک هستش

اولی در بونوس روم قبل باس و دومی بعد از زدن باس Pthumerian Elder

Isz Root Chalice: Glyph xdsyzmp لایه دوم

البته موقعی که من این گلیف ها رو چک کردم یه دو سه تایی ظاهرا دیلیت شده بود ولی اکثرشون سالم بود و کار میکرد . این گلیف ها منبع خوبی برای دوستانی هستش که مشکل بلاد راک و همچنین Insight دارن

در مورد مشکل Red Jelly . در داخل چالیس Lower Loran Chalice در لایه دوم یک عدد و در لایه سوم هم یک عدد هستش
همچنین در داخل چالیس Great Isz Chalice دو تا در لایه سوم وجود داره

شکل نرمال Blade Of Mercy رو بعد از انجام دادن خط داستانی Eileen the Crowدر بازی بدست میاری . اول باید در اوایل بازی باهاش صحبت کنی بعدا باید توی تمب اف اودیون در مبارزه با هنریک بهش کمک کنی و مواظب باشی نمیره و بعد باهاش صحبت کنی و در آخر در داخل کلیسای گرند کاتدرال وقتی زخمی شده باید اون هانتر داخل کلیسا رو بزنی .بعدش بهت Crow Hunter Badge رو میده که اسلحه Blade Of Mercy و همچنین ست لباس Crowfeather Set رو برای خرید در شاپ هانتر دریم آزاد میکنه همچنین علاوه بر اون بهت کاریل ریون Hunter رو هم میده که سرعت پر شدن استمینا رو سریع تر میکنه البته باید توجه داشته باشه که این ریون رو فقط وقتی خط داستانی اونو کامل بری بهت میده . اگه فقط اسلحه رو میخوای باید همون اول بازی باهاش بجنگی و اونو بکشی ولی دیگه کاریل ریون Hunter رو دیگه بهت نمیده . همچنین ممکنه در مبارزه با هنریک وقتی بهش کمک میکنی اون بمیره که تحت این صورت هم Crow Hunter Badge رو دراپ میکنه
بد نیست اینو هم بدونید که Eileen the Crow لیدر فرقه Hunter of Hunters هستش و در طول خط داستانی بازیش اگه کامل انجام بدید گستچرهای نمایشی زیر رو هم بهتون میده
Shake Off Cape
Shhh!
Approval
Wait

بعد از اینکه حالت نرمال این اسلحه رو بدست آوردی حالت های Uncanny و Lost این اسلحه هم در چالیس ها وجود داره که میتونی از یکی از چالیس های زیر با گلیف داده شده بدست بیاری یا خودت بسازی

Uncanny Blade of Mercy

Rotted Fetid Lower Loran ( 2erutqky ) قبل از اولین باس در صندوق

Sinister Lower Loran Root Chalice Glyph: v77hfp2e لایه یک قبل باس

Lost Blade of Mercy

Pthumeru Ihyll Root Chalice

Sinister Pthumeru Ihyll Root Chalice
Glyphs: sz73v83s لایه دوم

Pthumeru Ihyll Root Chalice (Cursed Fetid Rotted)
Glyph: yuwuijne لایه دوم قبل باس
همچنین Lost Burial Blade و Ring of Betrothal رو هم بدست میارید

Pthumeru Ihyll Root Chalice (Cursed Fetid Rotted) لایه یک بونوس دور قبل باس
Glyph: zziz2qbx
ای والله داری، دمت گرم.

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
دوستان ببخشید اگه ممکنه نحوه صحیح ارتقا اسلحه های بازی رو هم بگین، مثلا من کلی تویین بلوداستون دارم، همش میره تو استور ذخیره میشه، چطور ازش استفاده کنم؟؟
منظورم اینه که اول کدوم مورد رو بزنیم fortify weapon یا blood gem fortificatio??
مثلا الان وقتی روی blood gem fortificatio میزنم کنار دو تا از اسلحه هام علامت قرمز هست، این ینی چی؟؟ینی قابل ارتقا هستن یا چیز دیگه؟؟خیلی گیج شدم ، اگه ممکنه یه توضیح بدین ممنون میشم.
الان ۹۹ تا blood stone shardدارم باضافه blood stone chunk ولی کلا گزینه use خاموش هست!!!!عجب مکافاتی دارم من.

آخرین ویرایش:

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
یه سوال دیگه
من الان به اندازه لول آپ کردن امتیاز جمع کردم،میرم پیش عروسک واسه آپ کردن، روی هر موردی میزنم مینویسهno attribute selected
مشکلم چیه؟؟

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
Makedream عزیز این ریون Impurity چی هستش کجا باید استفاده کنم و اینکه اون یارو رو سقف رو بهتر بزنمش که تبدیل به هیولا میشه یا بفرستم کلینیک
یسری جم از این مارها گرفتم ولی تو لیستم انگار نیومدن رو تبر و لودویک ندیدم جم ها رو تو دریم هانترز

Impurity یکی از شش فرقه بازی هستش . در داخل مکانی که ریون ها رو استفاده میکنی چهار تا جا هستش . سه تاش مال ریون ها هستش و آخرین گزینه برای انتخاب فرقه بازی هستش که هر کدوم یه خاصیتی داره . فرقه Impurity برای موارد انلاین و بدست آوردن Vermin و افزایش رنک در جدول این فرقه کمک بزرگی هستش . اگه میخوای در حالت آنلاین Vermin بدست بیاری بهتره این فرقه رو استفاده کنی . در مورد اون خونخواری که توی فوربیدن وودز تبدیل به هیولا میشه ، بزنیش بهتره چون هیچ استفاده خاصی نداره و تازه بفرستیش کلینیک یا تمب اف اودئون NPC هایی که فرستادی اونجارو میخوره ! همونجا بزنش . اگه برات زدنش در مبارزه رو در رو سخته برو داخل اون راه پله ای که به همونجا ختم میشد از راه دور با Poison Knife بزنش چون به سم خیلی حساسه و میتونی از این راه بخش اعظم جونشو بگیری

اقا این ماموریت هانتر کلاغ چکار باید کرد

اول باید توی سنترال یارنام باهاش صحبت کنی . دوم باید توی تمب آف اودئون در مبارزه با هنریک بهش کمک کنی تا نمیره .نشونش هم اینه که وقتی میخوای بری tomb of odeon همون لامپی که فادر گاسکویین زو زدی یه جمله میاد که میگه نمیتونی بری و باید از یه لامپ دیگه بری اونجا . در آخر هم وقتی باس Rom رو زدی باید بری کلیسای گرند کاتدرال همونجایی که باس ویکار آملیا رو زدی و اونجا که زخمی شده باهاش صحبت کنی و هانتری که در داخل کلیسا هستش رو باید بکشی و دوباره برگردی پیشش

دوستان ببخشید اگه ممکنه نحوه صحیح ارتقا اسلحه های بازی رو هم بگین، مثلا من کلی تویین بلوداستون دارم، همش میره تو استور ذخیره میشه، چطور ازش استفاده کنم؟؟
منظورم اینه که اول کدوم مورد رو بزنیم fortify weapon یا blood gem fortificatio??
مثلا الان وقتی روی blood gem fortificatio میزنم کنار دو تا از اسلحه هام علامت قرمز هست، این ینی چی؟؟ینی قابل ارتقا هستن یا چیز دیگه؟؟خیلی گیج شدم ، اگه ممکنه یه توضیح بدین ممنون میشم.
الان ۹۹ تا blood stone shardدارم باضافه blood stone chunk ولی کلا گزینه use خاموش هست!!!!عجب مکافاتی دارم من.

داخل کلبه هانتر دریم ، آخر کلبه سمت راست چند گزینه داره که گزینه اولش Fortify مال ارتقا اسلحه ها هستش و میتونی از اون سنگ ها برای ارتقا اسلحه هات استفاده کنی . گزینه blood gem برای جم هایی هستش که در طول بازی بدست میاری و میتونی در این قسمت روی اسلحه هان بندازی و قدرت حمله بخش های مختلف رو بالا ببری

یه سوال دیگه
من الان به اندازه لول آپ کردن امتیاز جمع کردم،میرم پیش عروسک واسه آپ کردن، روی هر موردی میزنم مینویسهno attribute selected
مشکلم چیه؟؟

یعنی اینکه تو چیزی رو برای ارتقا انتخاب نکردی . اول باید اون گزینه ای رو که میخوای ارتقا بدی با دسته بری روش و سمت راست دسته رو فشار بدی تا به شماره اون بخش اضافه بشه . بعد ضربدر رو بزنی

omidlarki212

کاربر سایت
Jun 26, 2017
1
سلام.ببخشید بعد از کشتن باس که یک سگ برقی هست و بعد از کشتنش یک درب رو به اولد یارنام باز میشه خون کاراکترم خودش کم میشه آنتی تود هم خوردم فایده نداره.چکار باید بکنم؟

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
من لولم ۲۰۰ هستم بار سوم دارم بازی میکنم و سر باس که عروسک های خیمه شبازی رو کنترل میکنه تو اخرهای بازی گیر کردم وقتی دستشو بالا میبره و همجا اشعه پرتاب میکنه کله جونم خالی میشه و جا خالی نمیشه داد و راه در رو نداره ؟

• Like
Reactions: D_grayman

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
من لولم ۲۰۰ هستم بار سوم دارم بازی میکنم و سر باس که عروسک های خیمه شبازی رو کنترل میکنه تو اخرهای بازی گیر کردم وقتی دستشو بالا میبره و همجا اشعه پرتاب میکنه کله جونم خالی میشه و جا خالی نمیشه داد و راه در رو نداره ؟
1 - راه طولانی : شما اگر فقط دور راه پله بچرخید و از بالا داخل اتاق نپرید ، میکلاش اصلا از این توانایی ش استفاده نمی کنه . راحت کشته میشه
2 - راه سختر اما سریعتر : شما رو به عقب جاخالی میدید در نتیجه اشعه به شما می خوره. به جای عقب رفتن رو به جلو دش (Dash) بدید.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
1 - راه طولانی : شما اگر فقط دور راه پله بچرخید و از بالا داخل اتاق نپرید ، میکلاش اصلا از این توانایی ش استفاده نمی کنه . راحت کشته میشه
2 - راه سختر اما سریعتر : شما رو به عقب جاخالی میدید در نتیجه اشعه به شما می خوره. به جای عقب رفتن رو به جلو دش (Dash) بدید.
Dash یعنی به جلو قَلط بخورم

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
یه راه حل خیلی ساده برای زدن باس Micolash هست . اصلا نیازی به مرحله سوم نیست . بعد از اینکه مرحله اول رو زدی و از اون پله ها بالا رفتی تعقیبش که میکنی میپره توی آینه . تنها کاری که باید الان بکنی اینه بری قبل از پایین پله ها توی اتاق از بالا با تفنگ با Bone marrow ash بزنیش . وقتی هم که این آیتم تمام شد و هنوز جون داشت با تیر معمولی اینقدر بزنش تا بمیره . من یه ویدیو گرفتم از گیم پلی خودم ببینی متوجه میشی . ساده و سریع

آخرین ویرایش:

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
633
من به باس عنکبوت رسیدم ولی هنوز سراغش نرفتم یه جا خوندم زده بود وقتی این باس رو میزنید دنیایه بازی عوض میشه قبلش کارهایی که مونده انجام بدید بعد برید سراغش حالا من هنوز کدرال نرفتم بچه اریانا رو بکشم نمیدونم هم کجا باید برم بکشمش تا بند ناف رو بگیرم و لوفسکا رو هم نکشتم اینم حتما باید کشت الان برم سراغ اینا اول یا نه فرقی نمیکنه من تا الان باس اول بازی بعد پدر گاسکویین بعد ایلین کلاغه رو کشتم رفتم سمت باس Blood-starved Beas رو زدم بعدم witcher hemwick و قبلش vicar amelia رو کشتم در اخر هم shadow of yharnam اگر این وسطا چیزی جا مونده بهم بگید

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستان میخواستم بگم با توجه به حجم وسیع داستان وگیم پلیه بلودبورن گفتم اگه عزیزانی که بازیرو جویدن :Dتو قسمت ویکی یه راهنمایی کامل بنویسن خیلی خوب میشه ، اینطوری خیلی از سوال ها که تکراریه دیگه گفته نمیشه .

• Like
Reactions: mehrdadb3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر