PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
من موندم تا حالا چرا بازی نکرده بودم اینو.
ناجور پشم ریزونه :D
واقعا بازیه شاهکاریه دوست عزیز . یه مقدار بخاطره سخت بودن بعضی ها نمیرن سمتش ولی همینه که یه بار بازی میکنن میفهمن عجب شاهکاریه

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
من موندم تا حالا چرا بازی نکرده بودم اینو.
ناجور پشم ریزونه :D
بهترين بازى انحصارى سونى تو سال 2015 شد جزو بازى هايى هست که نفروختمش!!بس که بازى قشنگ جذاب و اعتياد آوره الان با اومدن بازى Nioh در حال ترک اعتياد بلاد بورن هستم :D

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
بهترين بازى انحصارى سونى تو سال 2015 شد جزو بازى هايى هست که نفروختمش!!بس که بازى قشنگ جذاب و اعتياد آوره الان با اومدن بازى Nioh در حال ترک اعتياد بلاد بورن هستم

واقعا اعتیاد کلمه مناسبی برای این بازیه . مگه میشه ولش کرد . یعنی اگه آنلاین تلو نبود من هنوز رو این بودم . دیروز گفتم برم یه سری به بازی بزنم یه کوچولو بازی کنم باس لودویک رو بزنم و بیام . رفتم تو بازی لودویک رو زدم . ریسیرچ هال رو کلا پاک کردم . باس Living Failures رو زدم . لیدی ماریا رو هم زدم بعد رفتم تلو :D

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
بهترين بازى انحصارى سونى تو سال 2015 شد جزو بازى هايى هست که نفروختمش!!بس که بازى قشنگ جذاب و اعتياد آوره الان با اومدن بازى Nioh در حال ترک اعتياد بلاد بورن هستم :D
یه نکته مثبتی که بازی هایه میازاکی دارن اینه که تمومی ندارن . شاید شما لولت رو بتونی به اخر برسونی اما بازی همچنان ادامه دارد ...:D
واقعا بازی باید همینطوری باشه ، یعنی انقدر گسترده باشه که هرچقدر هم توش جستجو کنی بازی تشنه نگهت داره . :-<
برایه من تو این نسل بعد از بتمن ارخام نایت این بهترین گیمه .

• Like
Reactions: rezab

SAEED3360

کاربر سایت
Mar 20, 2014
51
سلام دوستان چند تا سوال تخصصی ممنون میشم جواب بدید
۱.دیسکوری چیه و چجوری بالا میره کلا به چه درد میخوره؟من الان لولم ۵۶ هست ولی دیسکووری همون ۱۰۰ مونده؟
۲.این پیرزن لباس قرمز که مکان امن رو میخواست معرفی کنه اشتباهی کشتمش ولی جنازش مونده ایا راهی هست که زندش کرد ؟حالا که کشتمش دیگه اریانا و اون چند نفر رو نمیتونم به مکان امن ببرم؟کلا قیدشون رو بزنم؟
۳.این ایتم هارو با بدبختی پیدا کردم ولی نمیدونم چی هستن ممنون میشم دوستان به ترتیب بگن چین اینا کجا استفاده میشن؟البته تو عکس دوم ایتم ۲ و ۳ و ۵ و ۷ رو میدونم چین.

Attachments

• 20170323_140603.jpg
    20170323_140603.jpg
    323.4 KB · مشاهده: 13
  • 20170323_140635.jpg
    20170323_140635.jpg
    299.6 KB · مشاهده: 11

SAEED3360

کاربر سایت
Mar 20, 2014
51
۴.و اما مهمترین سوال،تو چالیس ها من ۳ تا جام گرفتم که شکلشون باهم فرق میکنه اما مراحل و غول های چالیس ها عین همن؟اسماشونم pthumeru chalic root chalic central chalic فرق اینا چیه کلا واین که ایا فعال کردن ۳ تاشون کار درستیه؟ایا همهی چالیس ها مثل همن؟دوستان اشاره کردن هر چالیس ۵ یا ۴ تا لایه داره ولی این ۳ تا جام من کلا ۳ تا لایه داره.جامهای بعدی رو کجا باید پیدا کرد ؟ممنون میشم ادرس بدین؟

۵.ودر اخر جامهای های hintertomb chalice loran chalic isz chalis رو از کجا پیدا کنم ؟ایا انلاینن و اینکه مراحلشون فرق میکنه؟
دوستان اگه این سوالات رو کامل جواب بدن ممنون میشم چون واقعا تو بازی گنگ و مهم شدن.

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
سلام دوستان چند تا سوال تخصصی ممنون میشم جواب بدید
۱.دیسکوری چیه و چجوری بالا میره کلا به چه درد میخوره؟من الان لولم ۵۶ هست ولی دیسکووری همون ۱۰۰ مونده؟
۲.این پیرزن لباس قرمز که مکان امن رو میخواست معرفی کنه اشتباهی کشتمش ولی جنازش مونده ایا راهی هست که زندش کرد ؟حالا که کشتمش دیگه اریانا و اون چند نفر رو نمیتونم به مکان امن ببرم؟کلا قیدشون رو بزنم؟
۳.این ایتم هارو با بدبختی پیدا کردم ولی نمیدونم چی هستن ممنون میشم دوستان به ترتیب بگن چین اینا کجا استفاده میشن؟البته تو عکس دوم ایتم ۲ و ۳ و ۵ و ۷ رو میدونم چین.
۴.و اما مهمترین سوال،تو چالیس ها من ۳ تا جام گرفتم که شکلشون باهم فرق میکنه اما مراحل و غول های چالیس ها عین همن؟اسماشونم pthumeru chalic root chalic central chalic فرق اینا چیه کلا واین که ایا فعال کردن ۳ تاشون کار درستیه؟ایا همهی چالیس ها مثل همن؟دوستان اشاره کردن هر چالیس ۵ یا ۴ تا لایه داره ولی این ۳ تا جام من کلا ۳ تا لایه داره.جامهای بعدی رو کجا باید پیدا کرد ؟ممنون میشم ادرس بدین؟

۵.ودر اخر جامهای های hintertomb chalice loran chalic isz chalis رو از کجا پیدا کنم ؟ایا انلاینن و اینکه مراحلشون فرق میکنه؟
دوستان اگه این سوالات رو کامل جواب بدن ممنون میشم چون واقعا تو بازی گنگ و مهم شدن.

1- دیسکاوری قدرت کشف آیتم ها از دشمنایی هستش که میکشی . وقتی دشمنای بازی رو میکشی بعضیا آیتم دراپ میکنن . دیسکاوری قدرت دراپ آیتم ها و همچنین کیفیت آنها رو از نظر دراپ کردن آیتم های با ارزش تر بالا میبره

2- پیرزن رو نمیتونی زنده کنی ولی اگه با لوفسکا صحبت کردی و کلینیک رو مکان امن معرفی کردی میتونی آریانا رو بفرستی کلینیک

3- لطفا هر آیتمی که نمیدونی چیه اسم انگلیسیشو بنویس تا برات توضیح بدیم . اینجوری سریع تر کار پیش میره

4- در مورد چالیس ها ببین در کل سعی کن همه چالیس ها رو بری توش کلی آیتم پیدا میکنی . اون سه گزینه که تیک میخوره رو فعلا نزن بزار وقتی حرفه ای تر شدی اون وقت بزن . فعلا یک دور کل چالیس ها رو برو تا هم آیتم ها رو بگیری هم تروفی ملکه بعدا اون سه تا تیک رو خواستی بزن رندوم هر چالیسی رو دوست داشتی برو چون این سه تا تیک جونتو کم و مرحله رو سخت میکنه واست . چالیس یا سه تا چهار تا لایه دارند . اونی که 5 نوشته مربوط میشه به چالیس های سطح 5 که آخرین درجه چالیس ها هستش . یک سری از چالیس ها در بازی داده میشه مثلا وقتی آمیگدالا یا ابرتیاس رو در بازی زدی . بعضی از چالیس های زیر مجموعه اینا هم در داخل شاپ های داخل چالیس ها میتونی بخری پس کلا پیشنهادم اینه تمام چالیس ها مخصوصا درهای مخفی رو مو به مو بگرد و زیرو رو کن

5- hintertomb chalice : این چالیس رو در لایه دوم Central Pthumeru Chalice پیدا میکنی
loran chalic : بعد از اینکه در بازی باس آمیگدالا رو زدی این چالیس رو بهت میده
isz chalis : بعد از اینکه در بازی باس Ebrietas, Daughter of the Cosmos رو زدی این چالیس رو بهت میده

نکته آخر . دوست عزیز اصلا سعی نکن همین اول واسه خودت خدا بشی و کل بازی رو با سوال بفهمی چیه . لذت این بازی در کشف و علاقه ای هستش که در اون نشون میدی . خیلی از این سوالات رو میتونی با پیشرفت در بازی خودت بهش برسی . الان وقتشه که فقط بازی کنی ، یاد بگیری و کنجکاویتو نشون بدی . حالا بعضی جاها که خیلی سخت شد بپرسی در کنار دوستان هستیم در خدمتت . خیلی از سوالاتی که پرسیدی رو با کمی پیشرفت در بازی خودت بهش میرسی . موفق باشی

آخرین ویرایش:

SAEED3360

کاربر سایت
Mar 20, 2014
51
بسیار ممنون از راهنماییت دوست من والا من پارسال بدون دی ال سی الد هانتر ۱ بار تمومش کردم ولی به جواب هیچکدوم نرسیدم.شروع کردم خیلی از صفحات تابیک رو خوندم یه چیزایی دستگیرم شد باقیشم پرسیدم باز هم مچکر بابت وقتی که گزاشتی
والا چالیس ۱ و ۲ رو کامل کامل با راه های مخفی پاک سازی کردم الان میخوام برم ۳ .چالیس ۳ یک گزینه داره به نام فیلد...نمیدونم چیه عکس یه ایتمه که ۲ تا دست رو همن ۳ تاشو گرفتم اگه تیکشو بزنم چی میشه؟بزنم یا نه؟
دیسکاوری رو چجوری بالا ببرم؟والا من همهی موجودات رو میکشم و ایتم هاشونو برمیدارم ولی دیسکاوریم رو ۱۰۰ مونده!
یه سوال مهم این فروشگاه داخل چالیس ها کجاست خیلی گشتم تو چالیس ها اما فروشگاهی نیست؟!
والا این بازی به قدری نکته داره و گنگه که بعضی وقتها با خودم میگم واقعا میازاکی و تیمش چجوری تونستن یه همچین عنوانیرو خلق کنن واقعا هوش و زکاوت بالایی میخواد این تیم به معنای واقعی کلمه نابغست

• Like
Reactions: rezab

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
دوستان عزیز ، کسی میدونه کجا میشه داستان بازی که مورد تایید میازاکی باشه رو خوند؟ من حدود ۲۰۰ صفحه تا الان داستان بازی رو از دید افراد متفرقه خوندم اما هنوز حفره های پر نشده زیادی داره.

Sent from my P01MA using Tapatalk

Old Hunter

کاربر سایت
Feb 9, 2017
46
استاد میازاکی (نابغه دیوانه) کی شماره دو رو تایید میکنی دارم هورایزن بازی میکنم افکارم همه پیش بلاد بورنه استاد منتظریم
با اینکه پلات کردمش ولی بازیشو نگه داشتم یه حس غریبی نسبت به این بازی دارم که تو هیچ بازی نداشتم

• Like
Reactions: rezab and D_grayman

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
بسیار ممنون از راهنماییت دوست من والا من پارسال بدون دی ال سی الد هانتر ۱ بار تمومش کردم ولی به جواب هیچکدوم نرسیدم.شروع کردم خیلی از صفحات تابیک رو خوندم یه چیزایی دستگیرم شد باقیشم پرسیدم باز هم مچکر بابت وقتی که گزاشتی
والا چالیس ۱ و ۲ رو کامل کامل با راه های مخفی پاک سازی کردم الان میخوام برم ۳ .چالیس ۳ یک گزینه داره به نام فیلد...نمیدونم چیه عکس یه ایتمه که ۲ تا دست رو همن ۳ تاشو گرفتم اگه تیکشو بزنم چی میشه؟بزنم یا نه؟
دیسکاوری رو چجوری بالا ببرم؟والا من همهی موجودات رو میکشم و ایتم هاشونو برمیدارم ولی دیسکاوریم رو ۱۰۰ مونده!
یه سوال مهم این فروشگاه داخل چالیس ها کجاست خیلی گشتم تو چالیس ها اما فروشگاهی نیست؟!
والا این بازی به قدری نکته داره و گنگه که بعضی وقتها با خودم میگم واقعا میازاکی و تیمش چجوری تونستن یه همچین عنوانیرو خلق کنن واقعا هوش و زکاوت بالایی میخواد این تیم به معنای واقعی کلمه نابغست
دوست عزیز ، Discovery با افزایش Arcane و همچنین با استفاده از بعضی Rune ها اگر اشتباه نکنم با Eye اضافه میشه

Sent from my P01MA using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر