PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
داداش چرا اینقدر مسئله رو پیچیده می کنی مگه غیر اینه که بلادبورن بازی سرعتیه وگرنه مثل دارک سولز لباس و زره و سلاح ها و سپر ها وزن مخصوص به خودشون رو داشتند و تو نوع داج زدن و حرکت کردن کاراکتر بازی تاثیر داشتند نکته دوم اینه که مگه داری با آرتوریاس یا سول اف سیندر می جنگی که حرکات متنوع و زیادی داشته باشند و اکثر باس های بازی حرکاتشون محدوده و خیلی راحت میشه شناختشون همین لودیج مگه چقدر حرکاتش تنوع داشت ؟؟؟ تنها مشکلش سرعت زیادش بود که یکم مهارت تو داج زدن می خواست فاز دومش هم که شمشیرش رو ، رو می کنه کافیه بری پشت سرش
تنها باس های بلادبورن که متنوع می جنگیدند یکیش لیدی ماریا بود که خوب با گان راحت parry میشد یکیش هم orphan the kos بود که گفتم با اختلاف قوی ترین و چالشی ترین باس بازی بود
شما یه جور با من حرف می زنی انگار تا قبل از بلادبورن نزدیک بازی های میازاکی هم نشدم :Dولی اشتباه می کنید باور کنید بلادبورن اونقدری که برای خودتون سختش می کنید سخت نیست
من رو +newgame3 هستم و بار سومه دارم بازى رو تموم ميکنم الانم لول 281 هستم بله درسته يه سرى باس ها حرکات محدود دارن ولى يه سرى باس ها واقعا زدنشون از باس هاى Dark souls 3 و Nioh هم به نظر من سختتره!!! من خودم بار اول يه هفته گير زدن پدر گوسکويين بودم واقعا هم هنوز با اينکه ميزنمش و حرکاتشو ميدونم ميگم باس سختيه بار اول با لول پايين 20 به هيچ روشى نميشه زدش!!! يا توى دى ال سى باس لورانس تو دفعه دوم بازى واقعا زدنش اعصاب خرد کنه در کل نتيجه من از بازى اينه: يه شاهکار به تمام معنا اما سخت:((!!! اعتياد آور :Dو محيطى که حتى تو سرى دارک سولز هم مثلشو نديدم!!!!

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من رو +newgame3 هستم و بار سومه دارم بازى رو تموم ميکنم الانم لول 281 هستم بله درسته يه سرى باس ها حرکات محدود دارن ولى يه سرى باس ها واقعا زدنشون از باس هاى Dark souls 3 و Nioh هم به نظر من سختتره!!! من خودم بار اول يه هفته گير زدن پدر گوسکويين بودم واقعا هم هنوز با اينکه ميزنمش و حرکاتشو ميدونم ميگم باس سختيه بار اول با لول پايين 20 به هيچ روشى نميشه زدش!!! يا توى دى ال سى باس لورانس تو دفعه دوم بازى واقعا زدنش اعصاب خرد کنه در کل نتيجه من از بازى اينه: يه شاهکار به تمام معنا اما سخت:((!!! اعتياد آور :Dو محيطى که حتى تو سرى دارک سولز هم مثلشو نديدم!!!!
نزن این حرفو این شخصی که تو آواتارته حداقل 200 مدل کمبو داره:D (melee اسپیر پایرومنسی سورسری و ... فاز دوم هم که میشه گویین 200 مدل کمبو جدید روت اجرا می کنه :D) البته دارک سولز 3 هم خیلی سخت نیست ولی نمی دونم چرا این بلادبورن برای من اینقدر راحته واقعا میگم خودم هم دلیلش رو نمی دونم سیستم مبارزه با باس ها خیلی سریع دستم میاد (البته به جز orphan the kos) البته شاید چون خیلی بیش از حد دارک سولز 1(لول 366:D) رو قبل از این دو تا بازی کردم اینا به نظر ساده میاد ولی با این وجود بازم معتقدم دارک سولز 3 یه مقدار از بلادبورن سخت تر بود حداقل برای من که اینطوریه
راستی در مورد فادر گسکویین یه عدد گان بگیر دستت:D مثل آب خوردن parry میشه وقتی هم beast شد دو تا مولوتف بکوبان تو صورتش :D منم با لول 18 یا 19 بود که بار اول ردش کردم

• Like
Reactions: rezab

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
نزن این حرفو این شخصی که تو آواتارته حداقل 200 مدل کمبو داره:D (melee اسپیر پایرومنسی سورسری و ... فاز دوم هم که میشه گویین 200 مدل کمبو جدید روت اجرا می کنه :D) البته دارک سولز 3 هم خیلی سخت نیست ولی نمی دونم چرا این بلادبورن برای من اینقدر راحته واقعا میگم خودم هم دلیلش رو نمی دونم سیستم مبارزه با باس ها خیلی سریع دستم میاد (البته به جز orphan the kos) البته شاید چون خیلی بیش از حد دارک سولز 1(لول 366:D) رو قبل از این دو تا بازی کردم اینا به نظر ساده میاد ولی با این وجود بازم معتقدم دارک سولز 3 یه مقدار از بلادبورن سخت تر بود حداقل برای من که اینطوریه
راستی در مورد فادر گسکویین یه عدد گان بگیر دستت:D مثل آب خوردن parry میشه وقتی هم beast شد دو تا مولوتف بکوبان تو صورتش :D منم با لول 18 یا 19 بود که بار اول ردش کردم
بله پدر گوسکويين راحت parry ميشه کلن باس هاى مدل هانترى مثل ماريا و گرمن هم همينطورن من براى کسايي که بازى رو شروع کردن ميگم باس سختيه ولى اينو دقيقا درست ميگى دوست عزيز دارک سولز 3 واقعا سختتر از بلاد بورن هست شما باس Nameless king تو دارک سولز 3 که تو منطقه مخفى هست پيدا کن اول سوار اژدها بود بعد که اژدها رو زدم ازش پياده شد گفتم ميازاکى واقعا به قصد زجر دادن گيمرها اين باسو خلق کردى :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بله پدر گوسکويين راحت parry ميشه کلن باس هاى مدل هانترى مثل ماريا و گرمن هم همينطورن من براى کسايي که بازى رو شروع کردن ميگم باس سختيه ولى اينو دقيقا درست ميگى دوست عزيز دارک سولز 3 واقعا سختتر از بلاد بورن هست شما باس Nameless king تو دارک سولز 3 که تو منطقه مخفى هست پيدا کن اول سوار اژدها بود بعد که اژدها رو زدم ازش پياده شد گفتم ميازاکى واقعا به قصد زجر دادن گيمرها اين باسو خلق کردى :D
حالا جالبه من خیلی سر شاه بی نام هم زیاد مشکل نداشتم :D بار دوم زدمش زدمش وایورنش(اژدهاش) که واقعا کاری نداشت وقتی زدیش و پیاده شد هم فقط باید حواست به ضرباتش باشه که بهت نگیره چون وحشتناک ترین دمیج رو بین تمام باس های دارک سولز 3 داره اگه درست به حرکاتش دقت کنی می تونی سریع چپ و راستش کنی من سر پونتیف سالیوان پوستم کنده شد لامصب وحشتناک سریع بود و نمیشد از پسش براومد (البته لمش دستم اومده برای بار دوم که بازی رو شروع کردم همون بار اول زدمش)
البته اینجا تاپیک بلادبورنه صحبت در مورد دارک سولز اینجا درست نیست
راستی به نظرم بهترین کات سین بازی سر Ludwig بود عجب صدای خسته خفنی داشت :Dوقتی شمشیرش رو میاورد که دیگه کات سین واویلا بود:D دقیقا در حد کات سین فادر گسکویین خفن بود

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دارک سولز 3 که واس من انقد بازی کردم بالای 200 ساعت عین آب خوردن شده!!
واقعا به نظرم بلادبوردن سختره! این باس Ludwig واقعا سخته و صبر و حوصله میخواد البته من NG+7 هستم و شاید واس همین برام خیلی سخته با اینکه لولم 415 هستش!!
وقت شد ویدئو های بازی دارک سولز رو کم کم آپ میکنم که ببینید تو NG+7 چقد راحت کشته میشن :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دارک سولز 3 که واس من انقد بازی کردم بالای 200 ساعت عین آب خوردن شده!!
واقعا به نظرم بلادبوردن سختره! این باس Ludwig واقعا سخته و صبر و حوصله میخواد البته من NG+7 هستم و شاید واس همین برام خیلی سخته با اینکه لولم 415 هستش!!
وقت شد ویدئو های بازی دارک سولز رو کم کم آپ میکنم که ببینید تو NG+7 چقد راحت کشته میشن :D
واقعا معتادی :D باید ببرن کمپ ترک اعتیاد ببندنت:D
راستی چقدر دارک سولز 1 و 2 و دیمنز سولز تا حالا بازی کردی ؟؟؟

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
داداش چرا اینقدر مسئله رو پیچیده می کنی مگه غیر اینه که بلادبورن بازی سرعتیه وگرنه مثل دارک سولز لباس و زره و سلاح ها و سپر ها وزن مخصوص به خودشون رو داشتند و تو نوع داج زدن و حرکت کردن کاراکتر بازی تاثیر داشتند نکته دوم اینه که مگه داری با آرتوریاس یا سول اف سیندر می جنگی که حرکات متنوع و زیادی داشته باشند و اکثر باس های بازی حرکاتشون محدوده و خیلی راحت میشه شناختشون همین لودیج مگه چقدر حرکاتش تنوع داشت ؟؟؟ تنها مشکلش سرعت زیادش بود که یکم مهارت تو داج زدن می خواست فاز دومش هم که شمشیرش رو ، رو می کنه کافیه بری پشت سرش
تنها باس های بلادبورن که متنوع می جنگیدند یکیش لیدی ماریا بود که خوب با گان راحت parry میشد یکیش هم orphan the kos بود که گفتم با اختلاف قوی ترین و چالشی ترین باس بازی بود
شما یه جور با من حرف می زنی انگار تا قبل از بلادبورن نزدیک بازی های میازاکی هم نشدم :Dولی اشتباه می کنید باور کنید بلادبورن اونقدری که برای خودتون سختش می کنید سخت نیست

دوست عزیز شمام فاز دارک سولر که میگیری دیگه زمین و زمان رو با دارک سولز مقایسه میکنی ها :D شما میگی میرم تو صورت باسها استامینا رو خالی میکنم منم میگم این بازی اینطور نیست . پیچیدش نکردم که . بعضی دوستانی که در مورد باسهای بازی سوال میپرسن تازه بازی رو شروع کردن ، این روش زدن بهشون جواب نمیده . نگاه به خودت نکن که تمام مخلوقات میازکی رو از دم تیغ گذروندی :D .

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
گاهی وقت ها فکر میکنم این استاد میازاکی تو خواب های بچگیش حتما این باسها و موجودات رو میدیده که اینقدر دقیق و با جزییات میسازتش . آخه ذهن آدم چقدر میتونه خلاق و وسیع باشه واسه اینهمه جزئیات . نکنه استاد میازاکی خودش یه Great ones باشه ؟ :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
گاهی وقت ها فکر میکنم این استاد میازاکی تو خواب های بچگیش حتما این باسها و موجودات رو میدیده که اینقدر دقیق و با جزییات میسازتش . آخه ذهن آدم چقدر میتونه خلاق و وسیع باشه واسه اینهمه جزئیات . نکنه استاد میازاکی خودش یه Great ones باشه ؟ :D
لامصب این بشر کی هست؟ الان فکر میکنم اگه این بشر نبود وضعیت صنعت گیم شده بود call of duty |||||||: بازی های این بشر جوری هست با یک با و دوبار نمی فهمی جریان چیه...داستان چیه...بلکه باید ساعت ها بشینی پاش تا درکش کنی :((:((:(( پیچیدگی و اتمسفر و تک تک اجزای بازی هاش با روح و روان ادم بازی می کنه:((

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
تو بزرگی و فوق العاده بودن میازاکی هیچ شکی وجود نداره ولی بازی های میازاکی وام دار خیلی از بازی های قبل از خودش هست میازاکی خودش تحت تاثیر آیکو بازی دیمنز سولز رو ساخت خیلی شدید طرفدار بازی های اودا هست و سبک روایت داستان بازی هاش هم شباهت زیادی به سایلنت هیل های کلاسیک داره حتی اتمسفر بازی هاش هم خیلی نزدیک سایلنت هیل های تیم سایلنته
من میازاکی رو منجی شاهکار های فراموش شده ژاپنی می دونم شاهکار هایی که با شروع نسل هفتم کم کم رفتند تو انزوا و کال اف دیوتی ها و ... جاشون رو گرفتند

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
اصلا دوستان من اتمسفر و محيطى که تو بلاد بورن ديدم نه تنها تو هيچ بازى نديدم که اگه دوستان ميدونن بيشتر اطلاع رسانى کنن بلکه تو سرى دارک سولز و دمون سولز هم نبود!!! اين جو تاريک درياهاى تابوت مخصوصا اول بازى صدا گذارى وحشتناک بعضى باس ها و کاراکترها تغيير رنگ ماه بعد از کشتن يه سرى باس هاى بازى صداى وحشتناک پيرزن هاى ديوانه در قبرستان واقعا يه شاهکار تمام عياره/ تو نت جستجو ميکردم شخصى ايرانى به نام سپيده دان تو تيم طراحى ميازاکى از زمان بلاد بورن همکارى ميکنه و تو دارک سولز 3 هم عضو تيم طراحى محيط بازى بوده که واقعا يه تيم بسيار قدرتمند رو استاد ميازاکى در اختيار داره اين تيم فقط ژاپنى نيستن و فکرهاى مختلفى توش بوده که باعث خلق شاهکار بلاد بورن شده من بيصبرانه منتظر نسخه دوم بازى هستم البته معلوم نيست نسخه دوم در دست ساخته يا نه

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
اصلا دوستان من اتمسفر و محيطى که تو بلاد بورن ديدم نه تنها تو هيچ بازى نديدم که اگه دوستان ميدونن بيشتر اطلاع رسانى کنن بلکه تو سرى دارک سولز و دمون سولز هم نبود!!! اين جو تاريک درياهاى تابوت مخصوصا اول بازى صدا گذارى وحشتناک بعضى باس ها و کاراکترها تغيير رنگ ماه بعد از کشتن يه سرى باس هاى بازى صداى وحشتناک پيرزن هاى ديوانه در قبرستان واقعا يه شاهکار تمام عياره/ تو نت جستجو ميکردم شخصى ايرانى به نام سپيده دان تو تيم طراحى ميازاکى از زمان بلاد بورن همکارى ميکنه و تو دارک سولز 3 هم عضو تيم طراحى محيط بازى بوده که واقعا يه تيم بسيار قدرتمند رو استاد ميازاکى در اختيار داره اين تيم فقط ژاپنى نيستن و فکرهاى مختلفى توش بوده که باعث خلق شاهکار بلاد بورن شده من بيصبرانه منتظر نسخه دوم بازى هستم البته معلوم نيست نسخه دوم در دست ساخته يا نه
بنظر من اگه میازاکی تو زمینه گرافیک هم تو بازیهاش تحول ایجاد کنه دیگه نور علی نور میشه . بازیهایه میازاکی گرافیکه هنریه خوبی داره اما تو بخش فنی جایه کار زیاد داره . چون واقعا حیفه از کنسولی که گرافیک هوریزون رو میتونه در بیاره گرافیک خفن برا بازیهاش نده .

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
دسوتان کشتن باس ها رو ول کنید من بازی رو تهیه کردم ولی تو بازی گیج گیجم!:D
اول بازی که شروع میکنم گرگه هی منو میخوره و بعد میرم دریم هانتر اونجا 2 اسلحه ی گیفت بهم دادن یه تفنگ و یه چکش! وقتی میخام بیرون بیام از دریم هانتر نمیشه بگیرمشون و ازشون استفاده کنم و هرچی یوز میزنه فایده نداره! کلا بدون اسلحه هستم چی کار کنم؟ با مشت میرم سمت دشمن ها:))
دوستان به یاری سبزتان محتاجییم:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دسوتان کشتن باس ها رو ول کنید من بازی رو تهیه کردم ولی تو بازی گیج گیجم!:D
اول بازی که شروع میکنم گرگه هی منو میخوره و بعد میرم دریم هانتر اونجا 2 اسلحه ی گیفت بهم دادن یه تفنگ و یه چکش! وقتی میخام بیرون بیام از دریم هانتر نمیشه بگیرمشون و ازشون استفاده کنم و هرچی یوز میزنه فایده نداره! کلا بدون اسلحه هستم چی کار کنم؟ با مشت میرم سمت دشمن ها:))
دوستان به یاری سبزتان محتاجییم:D
option رو بزن یه منو میاد ردیف دومش چهار تا گزینه داره رو اولی و دومیش می تونی شمشیر یا چکشت رو استفاده کنی و تو سومی و چهارمی گانت رو می تونی انتخاب کنی جفتشون رو انتخاب کن میاد واسه سلاح و گان نباید بری روشون use بزنی:D

دارم با سرعت به سمت orphan the kos می شتابم :Dاین دفعه یه جوری بزنم کتلتش کنم سگ توله رو که دیگه مسخره بازی راه نندازه:D دفعه قبل اذیت کرد ایندفعه باید تقاص پس بده:D در ضمن دم لیدی ماریا و بقیه هانترا گرم که زدن ننش رو تشریح کردند:D

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر