PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
من این دو تایی که گفتین و جمهای زیر ریت 16 رو میفروشم و اینقدر بازی رو سریع تموم میکنم که ایتم اضافه ای نمیگیرم . این کلاه هم به خاطرا ینکه بعد از زدن باس بدست میاد تو Inventory م هستش . من NG+3 , 4 رو هرکدوم تو کمتر از 2.5 ساعت تموم کردم . چون بازی کردن تو محیط اصلی بازی هیچ هیجانی دیگه واسم نداره فقط به خاطر لول آپ همین . به دوستانی که بازی رو تموم کردن هم پیشنهاد میکنم هیجان و لذت بازی رو تو دانجنها دنبال کنن . علاوه بر باسهای اصلی بازی باسهایی هم هستن که قابلیتهای بازیکن رو به چالش بکشن حداقل تا وقتی که قلق باس دستت بیاد . چیزی هم که زیاد گلایفهای سخت و نفس گیر .

اره قبلا بیشتر تو چالیس ها میگشتم و باس ها رو میزدم ولی الان مدتیه که فقط کارم شده میرم توی همون منطقه Mergo's Loft: Middle و با بازیکنای دیگر آنلاین مبارزه میکنیم . یعنی یک سری بازیکنای واقعا حرفه ای لول آخر اونجا هستند که واقعا مبارزه باهاشون لذت بخشه هر کدوم یک سبک مخصوص به خودشون دارن با اسلحه مخصوص . اینطوری باعث میشه تا وقتی که زنگ sinister یکی رو پیدا کنه من اون منطقه رو فارم میکنم و بلاداکو جمع میکنم و هر وقت کسی رو پیدا کرد مبارزه میکنیم چون منطقه Mergo's Loft: Middle از نظر میزان بازیکنانی که با هم آنلاین نبرد میکنند بهترین جای بازی هستش به این خاطر به دوستان پیشنهاد میکنم تو این منطقه زنگ Sinister رو بزنن و از مبارزات با دیگر بازیکنان در حالت آنلاین هم لذت ببرند. . البته یه نکته رو بگم الان چند روزی هستش که زدم تو کار آنلاین The Last Of Us ( TLOU ) . من نظر اون دوستمون در مورد TLOU رو خوندم گفتم برم بالاخره آنلاینشو هم بازی کنم واقعا فهمیدم چه گنجی زیر دستم بود و بی خیالش بودم . آنلاین TLOU معرکست . تیم به تیم میجنگید تو حالت های مختلف . پر از هیجان و پر از جذابیت . کلا تا خودت نری نبینی چیه متوجه نمیشی . الان دیگه رسما آفلاین TLOU رو گذاشتم کنار و رفتم تو کار آنلاین TLOU . به دوستان پیشنهاد میکنم حتما آنلاین The Last Of Us رو تجربه کنند معرکست

• Like
Reactions: Jack cooper

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
الان رسیدم به اون باس که چند تا دست داره و با چند تا شمشیر مبارزه میکنه همونجا که کالسکه بچه هست ووقتی خونش نصف می شه دو تا میشه انگار یک کپی از خودش ظاهر میشه و مدام هوا مه الود میسه لولم ۸۳ هست خیلی سخته این باس چکارش کنم ؟ و یه سوال در مورد موزیک باکس دارم که وقتی میرم جلوی اون پنجره ضربدر میزنم جوابی نمیشنوم و مینویسه بدون پاسخ ممنون میشم راهنمایی کنید.

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
الان رسیدم به اون باس که چند تا دست داره و با چند تا شمشیر مبارزه میکنه همونجا که کالسکه بچه هست ووقتی خونش نصف می شه دو تا میشه انگار یک کپی از خودش ظاهر میشه و مدام هوا مه الود میسه لولم ۸۳ هست خیلی سخته این باس چکارش کنم ؟ و یه سوال در مورد موزیک باکس دارم که وقتی میرم جلوی اون پنجره ضربدر میزنم جوابی نمیشنوم و مینویسه بدون پاسخ ممنون میشم راهنمایی کنید.

اونو والا هربار من علی اصغری می زدم جواب می داد:D
یعنی منظورم اینه تکنیک خاصی نداشت و به مشکل نمی خوردم و الان هم ترفند خاصی تو ذهنم پیدا نمی کنم بهت بگم. ولی در کل یکم کند هست پشت سرش بمونی می تونی خوب بزنیش. حرکاتش هم پیچیدگی نداره زیاد. جزو باس های آسون بازیه. احتمالا سر همون جا که مه می شه مشکل داری که اونجا بی وقفه فقط پشت هم جاج بده، یعنی یه لحظه م ساکن نمون حتی واسه خون پر کردن چون سریع جاش عوض می شه و می زننتت. یه آتیشم بزنی به سلاحت کارت راحتتره.

اون موزیک باکس رو هم تا آخر بازی وقت نداری بری صحبت کنی بگیری، از یه جا دیگه کوءستش قابل شروع نیست. مطمءن نیستم ولی به گمانم تا قبل از اینکه باس تو گرند کاتدرال(ویکار آملیا) رو بزنی و زمان بازی رو تغییر بدی فقط می تونی باهاش صحبت کنی.

• Like
Reactions: ehsan M

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
اونو والا هربار من علی اصغری می زدم جواب می داد:D
یعنی منظورم اینه تکنیک خاصی نداشت و به مشکل نمی خوردم و الان هم ترفند خاصی تو ذهنم پیدا نمی کنم بهت بگم. ولی در کل یکم کند هست پشت سرش بمونی می تونی خوب بزنیش. حرکاتش هم پیچیدگی نداره زیاد. جزو باس های آسون بازیه. احتمالا سر همون جا که مه می شه مشکل داری که اونجا بی وقفه فقط پشت هم جاج بده، یعنی یه لحظه م ساکن نمون حتی واسه خون پر کردن چون سریع جاش عوض می شه و می زننتت. یه آتیشم بزنی به سلاحت کارت راحتتره.

اون موزیک باکس رو هم تا آخر بازی وقت نداری بری صحبت کنی بگیری، از یه جا دیگه کوءستش قابل شروع نیست. مطمءن نیستم ولی به گمانم تا قبل از اینکه باس تو گرند کاتدرال(ویکار آملیا) رو بزنی و زمان بازی رو تغییر بدی فقط می تونی باهاش صحبت کنی.

واقعا هم همون طور که دوستمون گفتن باس Mergo's Wet Nurse استراتژی خاصی نمیخواد فقط باید ضربات رو از پشتش بزنی . فقط یه نکته تکمیلی بگم در مورد زمانی که مه میشه و تبدیل به دو تا میشه . اینجا اگه بازیکن تازه کار باشه و یا کلا براش زدن باس در حالت مه سخت باشه ، ساده ترین کارش اینه که دور میدون بدوئه . چون محل نبرد دایره ای شکل هستش کافیه بری آخر میدون و شروع کنی به دویدن در جهت عقربه های ساعت یا برعکس . اون باس اصلی که کنده و نمیتونه بهت ضربه بزنه اون یکی هم که سریع ظاهر میشه چون تو داری دور محل نبرد به شکل دایره ای میدوئی تا بیاد بهت ضربه بزنه تو در رفتی فقط باید حواست باشه بعضی مواقع که تو نزدیکیای مسیرت ظاهر میشه در حال دویدن عین مواقع رانندگی لایی بکشی ! اما بازیکنای حرفه ای وقتی که این باس میره تو فاز مه آلود دقیقا میرن پشت سرش وایمیستن و تا میخوره میزننش ! اگه هم اون دومیه تو اطراف باس اصلی ظاهر شد با یه جا خالی دادن از دستش در میرن و دوباره میرن پشتش . چون در حالت مه آلود این باس برنمیگرده و فقط رو به جلو میره به این خاطر در این حالت راحت میشه بخش اعظم جونشو گرفت .ترجیحا در این حالت Old Hunter Bone هم همراهتون باشه که جا خالی دادن و عکس العملتون سریع تر باشه

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
آقا من پارسال همین موقع ها بو ک بازی رو خریدم تا تو عید ک بیکارم بازی کنم خلاصه از سر جو نسخه کالکتور رو گرفتم و کلی خر کیف بودم ک بازی برسه دستم :D
وقتی رسید و 2 ساعت بازی کردم بقول علی سنتوری حقیقت تالاپی خورد تو کلم :)) بازی خیلی سخته ولی غیر ممکن نیست مشکل از منه ک حوصله ندارم اصلا ،یعنی قبلا ک جوون بودیم کل روز مینشستیم پا پلی استیشن ولی الان دیگه مث قبل حال و حوصله ندارم...تنها مشکل ک منو کلافه کرده ندادن چک پوینت هستش -_- لامصب خودمو جر میدم میرسم ب اون باس رو پل مرحله اول اونم دوتا میزنه میمیرم و بعدش میارتم از اول بازی :| منم سر جمع 3 4 ساعت بازی کردم و بوسیدمش گذاشتمش کنار :D
کسایی ک مثل من بودن میتونن یه راهکاری بهم بدن؟من میخوام اینو بازی کنم...تو گیمفا راهنما قدم ب قدم گذاشته ولی مثلا همونجا ک من گیره کارم یعنی کشتن باس بجای راهکار نوشته شجاع باش شکارچی :))

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,435
نام
علی
سلام
آقا من پارسال همین موقع ها بو ک بازی رو خریدم تا تو عید ک بیکارم بازی کنم خلاصه از سر جو نسخه کالکتور رو گرفتم و کلی خر کیف بودم ک بازی برسه دستم :D
وقتی رسید و 2 ساعت بازی کردم بقول علی سنتوری حقیقت تالاپی خورد تو کلم :)) بازی خیلی سخته ولی غیر ممکن نیست مشکل از منه ک حوصله ندارم اصلا ،یعنی قبلا ک جوون بودیم کل روز مینشستیم پا پلی استیشن ولی الان دیگه مث قبل حال و حوصله ندارم...تنها مشکل ک منو کلافه کرده ندادن چک پوینت هستش -_- لامصب خودمو جر میدم میرسم ب اون باس رو پل مرحله اول اونم دوتا میزنه میمیرم و بعدش میارتم از اول بازی :| منم سر جمع 3 4 ساعت بازی کردم و بوسیدمش گذاشتمش کنار :D
کسایی ک مثل من بودن میتونن یه راهکاری بهم بدن؟من میخوام اینو بازی کنم...تو گیمفا راهنما قدم ب قدم گذاشته ولی مثلا همونجا ک من گیره کارم یعنی کشتن باس بجای راهکار نوشته شجاع باش شکارچی :))
راهکار از این بهتر عمو؟:D شجاع باش شکارچی لول!:D ببین توی این بازی باید قبول کنی مردن بخشی از بازیه! اونم یه بخش عمده و گنده! لول منم مثل تو گفتم یا علی 25 دلارو به فنا دادم ولی بعد از چند روز پر رو بازی در آوردن کم و بیش قلقه بازی دستم اومد و نشستم تا تهش رفتم بدون راهنما! البته یه جا گیر کردم که رفتم راهنما تقلب کردم ولی دیگه رفتم تا تهش بعد فهمیدم تهش اون نی!:D دوباره رفتم تهش!:D خلاصه اینکه دووم بیاری بازیه بی نقصیه خدایی!

• Like
Reactions: Batsy

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
راهکار از این بهتر عمو؟:D شجاع باش شکارچی لول!:D ببین توی این بازی باید قبول کنی مردن بخشی از بازیه! اونم یه بخش عمده و گنده! لول منم مثل تو گفتم یا علی 25 دلارو به فنا دادم ولی بعد از چند روز پر رو بازی در آوردن کم و بیش قلقه بازی دستم اومد و نشستم تا تهش رفتم بدون راهنما! البته یه جا گیر کردم که رفتم راهنما تقلب کردم ولی دیگه رفتم تا تهش بعد فهمیدم تهش اون نی!:D دوباره رفتم تهش!:D خلاصه اینکه دووم بیاری بازیه بی نقصیه خدایی!

من دیگه بس مردم اعصابم خراب شد،خداییش ستمه میشینم 1 ساعت میرم جلو یارو 2تا میزنه میمیرم :))
من مشکلم با چک پوینته فقط،ی سوال دیگه اینکه چجوری تفنگم رو ارتقا بدم؟یا همون شمشیرم رو؟من فقط فهمیدم چجوری لباس بخرم

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
سلام
ببین، هیچ اشتباهی رخ نداده، خداوکیلی یکی از برترین و شاهکارترین و اسطوره ترین بازی های دنیا رو خریدی! بنده هم اول من مثل تو بودم! همون اول بازی تموم مناطق اول بازی رو بگرد، اون اسکلت های رو که پیدا میکنی در واقعه اینسایت هستن! تعداد اینسایت ها رو به 7 تا برسون از همون اول بازی میشه کو اپ رفت و تا اخر از بازی لذت برد! هیچ وقت لذت کو اپ این بازی رو فراموش نمیکنم! اینم جوری نیست که بگیم کو اپ تو این بازی اسونه و دوستات همه کار ها رو می کنن! شما هم باید خوب بازی کنی و و اقعا بجنگی چون همه پلیر ها یی که باهات میفتن هم سطح خودت می شن! سعی کن بازی رو کو اپ بری هم، بعد هم همه مناطق رو بگردید تا سریع لول اپ بشید.

• Like

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
ببین، هیچ اشتباهی رخ نداده، خداوکیلی یکی از برترین و شاهکارترین و اسطوره ترین بازی های دنیا رو خریدی! بنده هم اول من مثل تو بودم! همون اول بازی تموم مناطق اول بازی رو بگرد، اون اسکلت های رو که پیدا میکنی در واقعه اینسایت هستن! تعداد اینسایت ها رو به 7 تا برسون از همون اول بازی میشه کو اپ رفت و تا اخر از بازی لذت برد! هیچ وقت لذت کو اپ این بازی رو فراموش نمیکنم! اینم جوری نیست که بگیم کو اپ تو این بازی اسونه و دوستات همه کار ها رو می کنن! شما هم باید خوب بازی کنی و و اقعا بجنگی چون همه پلیر ها یی که باهات میفتن هم سطح خودت می شن! سعی کن بازی رو کو اپ بری هم، بعد هم همه مناطق رو بگردید تا سریع لول اپ بشید.

این اسکلتا کدوما هستن؟اخه من اصن ندیدم!من فقط تا همون باس اول بازی ک رو پل هستش رفتم
چجوری میتونم اسلحه هامو آپگرید کنم؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
این اسکلتا کدوما هستن؟اخه من اصن ندیدم!من فقط تا همون باس اول بازی ک رو پل هستش رفتم
چجوری میتونم اسلحه هامو آپگرید کنم؟
خوب معلومه هیج جا رو جست و جو نکردید!:D اون اسکلت ها شبیه اسکلت جمجه سر هستن! بعد با استفاده کردنشون میشن اینسایت! باید پلاس داشته باشی موقعه استفاده کردنشون زنگ رو میزنه پلیر های دیگه میان تو دنیای بازیت! همون اول بازی سر جمع فکر کنم تا هفت تا میشه گیر اورد!
تو هانتر دریم میشه هم خودتو هم اسلحه ها رو اپگرید کرد.:D

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
خوب معلومه هیج جا رو جست و جو نکردید!:D اون اسکلت ها شبیه اسکلت جمجه سر هستن! بعد با استفاده کردنشون میشن اینسایت! باید پلاس داشته باشی موقعه استفاده کردنشون زنگ رو میزنه پلیر های دیگه میان تو دنیای بازیت! همون اول بازی سر جمع فکر کنم تا هفت تا میشه گیر اورد!
تو هانتر دریم میشه هم خودتو هم اسلحه ها رو اپگرید کرد.:D
آره راستی تازه یادم اومد برا آنلاین باید نزدیک 9 گیگ دانلود کنم بخاطر همین بیخیال شدم :D
ولی این اسکلتا رو ندیدم هر چی فک میکنم :-? حتی یدونه هم ندیدم
تو هانترز دریم فقط تونستم لباس بخرم هرچی گشتم نفهمیدم چجوری سلاح بخرم

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
آره راستی تازه یادم اومد برا آنلاین باید نزدیک 9 گیگ دانلود کنم بخاطر همین بیخیال شدم :D
ولی این اسکلتا رو ندیدم هر چی فک میکنم :-? حتی یدونه هم ندیدم
تو هانترز دریم فقط تونستم لباس بخرم هرچی گشتم نفهمیدم چجوری سلاح بخرم
سعی کن حتما اپدیتش کنی و انلاین بزنی! بازی خیلی اپیک و بعضی مواقعه باعث خنده میشه:D اون اسکلت ها تو جا جای های مخفی هستن که به فکرت هم نمیرسه باید خیلی خوب بگردی! شما باید مراحل و باس فایت ها و مناطق جدیدتر رو باز کنی که به ترتیب هانتر دریم پیشرفت میکنه و وسایل و سلاح های تازه میاد تو فروشگاه و بعضی چیزاشو ارتقا میدی! همون اول بازی که نمیشه.;;)

• Like

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سعی کن حتما اپدیتش کنی و انلاین بزنی! بازی خیلی اپیک و بعضی مواقعه باعث خنده میشه:D اون اسکلت ها تو جا جای های مخفی هستن که به فکرت هم نمیرسه باید خیلی خوب بگردی! شما باید مراحل و باس فایت ها و مناطق جدیدتر رو باز کنی که به ترتیب هانتر دریم پیشرفت میکنه و وسایل و سلاح های تازه میاد تو فروشگاه و بعضی چیزاشو ارتقا میدی! همون اول بازی که نمیشه.;;)
اخه دیدم بعضیا همون اول بازی اسحه هاشون بهتر از منه!من کلی گشتم تو هانترز دریم فقط تونستم لباس بخرم!
بعد ی نکته دیگه اینکه وقتی باس میکشتم باز باید از اول بازی همه رو بکشم؟اخه من وقتی میمردم میدویدم همه رو جا میذاشتم میرسیدم ب باس باز خلاصه اینقد تکرار میکردم ک دیگه کل این health هام تموم میشد!

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
اخه دیدم بعضیا همون اول بازی اسحه هاشون بهتر از منه!من کلی گشتم تو هانترز دریم فقط تونستم لباس بخرم!
بعد ی نکته دیگه اینکه وقتی باس میکشتم باز باید از اول بازی همه رو بکشم؟اخه من وقتی میمردم میدویدم همه رو جا میذاشتم میرسیدم ب باس باز خلاصه اینقد تکرار میکردم ک دیگه کل این health هام تموم میشد!
شما وقتی باس بایت رو زدی فانوسش روشن میشه و دیگه میشه بین مناطق سویچ کرد! و دشمنان عادی بازی بله بعد هر بار سویچ کردن بر میگردن:D شما وقتی باس رو زدی دیگه رو به جلو میری (((: دیگه نیاز نیست بیا به عقب و دشمنای قبلی رو بزنی:-?? در مورد سوال اولتم یکم برام عجیبه؟;;) یا اگه دوستانه دیگه میدونن لطفا تند سزیع و خشن جواب بدن (((((:<:-P

• Like

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
شما وقتی باس بایت رو زدی فانوسش روشن میشه و دیگه میشه بین مناطق سویچ کرد! و دشمنان عادی بازی بله بعد هر بار سویچ کردن بر میگردن:D شما وقتی باس رو زدی دیگه رو به جلو میری (((: دیگه نیاز نیست بیا به عقب و دشمنای قبلی رو بزنی:-?? در مورد سوال اولتم یکم برام عجیبه؟;;) یا اگه دوستانه دیگه میدونن لطفا تند سزیع و خشن جواب بدن (((((:<:-P
نه داداش من اصلا نتونستم این باس رو بکشم همش اون منو میکشه :D منظورم اینه وقتی منو میکشه و بر میگردم اول بازی باید همه رو بکشم و برسم بهش باز؟آخه من دیگه حوصلم نمیزاره همه رو بکشم و بخاطر همین میدوم و همه رو جا میذارم تا باز برسم بهش بخاطر همین بعد ی مدت دیگه کل این چیا ک میزد جون میگرفت تموم میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر