PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

k2napster

کاربر سایت
Oct 13, 2012
66
اگه باس اول منظورت Cleric Beast هستش که خب سادست برگرد عقب و از پله ها برو پایین تا وارد اون کلبه بشی و وقتی از یکی از درهاش خارج شدی به جایی میرسی که سه تا راه داره . یکی از اون راه هارو ادامه بدی به جایی میرسی که توش یه سری قفس سگ هست و همونو ادامه بدی وارد یه جایی میشی که وقتی از پله ها بری پایین میخوره به یه چیزی شبیه به تالاب مانند . همونجا رو ادامه بدی به یه پله بزرگ میرسی که روبروش یه خوک داره کم کم بهت نزدیک میشه . اون پله رو بالا بری از پشت آسانسوری که غیر فعال بود سر در میاری که وارد آسانسور باید بشی یه بار که بره بالا و آسانسور رو بتونی از این به بعد استفاده کنی . بعد دیگه مسیر مشخصه . ولی این ناحیه پله های متعددی داره که به خیلی جاها راه پیدا میکنه پس خوب همه جا رو بگرد

ولی اگر منظورت از باس اول father gascoigne هستش که مشخصه فقط کافیه همون منطقه یه در آهنی بزرگ هستش . میری اونجا و با کلید اون در باز میشه
رسيدم به father gascoine ، چجوري بكشمش؟

Sent from my iPad using Tapatalk

kamran61

کاربر سایت
Jun 26, 2009
74
نام
kamran_kh
اینا رو میگی؟
winter_lantern.jpg
نه این نیست اونی که میگم داخل برجه یه کله گنده که چشم بزرگی هم داره ، و ازش اتیش پخش میشه ، یعنی کسی برخورد نکرده؟

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
نه این نیست اونی که میگم داخل برجه یه کله گنده که چشم بزرگی هم داره ، و ازش اتیش پخش میشه ، یعنی کسی برخورد نکرده؟
شما تقریبا اخر بازی هستین . جایی که جون میده برای فارمینگ
منظورتون Mother Of brain هستش . نباید از روبرو بری براش چون بلافاصله فرنزی میشی اگه باس قبلش
Micolash کشته باشی از لامپ به سمت بالا حرکت کن بعد از اولین پله ها سمت راست یه اسانسور هست که میبرتت پایین وسط راه یه راه مخفی هست که باید بپری . اون مسیر رو ادامه بدی به یه اهرم میرسی که این موجود رو از ارتفاع پرتش میکنه اعماق زمین . از این موجود یه ایتم بسیار بسیار مهم Caryll Runes Moon لول 3 میتونی بگیری . فقط تاکید میکنم وقتی رو زمین پیداش کردی تا این ایتم رو ازش نگرفتی نکشیش چون رو زمین کاملا بی ازاره و هیچ حرکتی نمینکه . توی یوتیوپ ویدئوش رو میتونی گیر بیاری

آخرین ویرایش:

kamran61

کاربر سایت
Jun 26, 2009
74
نام
kamran_kh
کسی میدونه کجا باید bloodstone chunk برای ارتقا اسلحه م پیدا کنم هر جا گشتم نتونستم گیر بیارم .
در ضمن چرا نمیتونم از اسلحه monthlith یا همون شمشیری که بعد از کشتن باس بدست آوردم استفاده کنم ؟ همونی که درخشان میشه مثل ماه
ممنون

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
من هم دارک سولز و هم بلادبورن رو با هم دارم بازی میکنم
دارک سولز که NG +21 هستم!! :D
بلادبورن هم الان NG +5 هستم
و همینجوری دارم بازی میکنم

شما یه بار دیگه بلادبورن رو بری میرسی به آخرین درجه سختی بازی و دیگه بازی از اون به بعد درجش سخت تر نمیشه . تو این حالت سخت ترین درجه بهترین جا واسه به چالش کشیدن مهارت ها دی ال سی اولد هانتر هستش .اونم مبارزه با باس هایی مثل لودویگ ، لورنس ، اورفان اف... و....

رسيدم به father gascoine ، چجوري بكشمش؟

میتونی از یه راه ساده جعبه موسیقی استفاده کنی . با استفاده از جعبه موسیقی سه بار میتونی در حال نبرد استانش کنی و بهش ضربه بزنی . جعبه موسیقی رو هم باید از لب پنجره ای که اون دختر باهات صحبت میکنه بگیری . ( اگه هنوز نگرفتیش به طور خلاصه بگم اون میدونی که اون موجود به در میکوبید از اون جا بری بالای پله ها سمت چپ یه در آهنی هستش که پنجره ای که باید با دختر صحبت کنی پشت این دره . برای رسیدن به اونجا باید برگردی به تالاب ها و از یکی از نردبون ها بالا بری که دقیقا از پشت این در آهنی سر در میاری .اونجا با دختره که در واقع دختر همین باس فادر گاسکویین هستش صحبت میکنی که ازت میخواد میتونی دنبال مادرش بگردی و پیداش کنی که اگه قبول کردی بهت جعبه موسیقی رو میده ) موقع نبرد دوبار در حالت عادی و یکبار در حالت وحشی شدنش میتونی ازش استفاده کنی ولی توجه کن وقتی از جعبه موسیقی استفاده میکنی اون زودتر تبدیل به حالت وحشیش میشه . اگه از جعبه موسیقی استفاده نمیکنی بهترین راه اینه بری پشت سنگ قبرهایی که کنار هم ردیف هستند و اونارو حایل بین خودت و اون بکنی و با استفاده از تبر hunter axe بهش ضربه بزنی تا وقتی که تبدیل به حالت وحشیش بشه . اونجا هم راحت میتونی با جا خالی دادن و زدن ضربات سنگین با تبر بزنیش . حتما از fire paper استفاده کن و قدرت اسلحه هات رو هم بالا ببر که دمیج بالاتری بدن از آیتم molotov cocktail هم استفاده کن دمیج خوبی میده

دوستمون توضیح دادن من فقط خواستم یه عکس بزارم . ممکنه خیلیا mother of brain رو خارج از اون قسمت پایین آسانسور ندیده باشن

5biq_bloodborne_mother_brain_out_of_the_abyss_[baagji8symi]_[tag22].mp40006.jpg

این همون mother of brain هستش که پایین اون آسانسور تو اون جای تاریک میزنیشون. قبل از اون قسمت بالای این برجی هستش که ازش پایین میپریدید و آیتم blood rock رو میگرفتید

لول من رسیده 150 نمیدونم چرا هرچی لول اپ می کنم Stamina افزایش پیدا نمیکنه . الان لول Stamina 40 هست

ارتقا لول تا سطح 50 سریع پیش میره و اضافه میشه ولی بعدش فاصلش بیشتر میشه و مثلاباید چند سطح پر کنی تا تو یکیش افزایش بده مخصوصا تو اون درجات بالا لول 80 تا اخر که ارتقا خیلی کم و محدوده .

کسی میدونه کجا باید bloodstone chunk برای ارتقا اسلحه م پیدا کنم هر جا گشتم نتونستم گیر بیارم .
در ضمن چرا نمیتونم از اسلحه monthlith یا همون شمشیری که بعد از کشتن باس بدست آوردم استفاده کنم ؟ همونی که درخشان میشه مثل ماه
ممنون

اگه بخوای بخریش بعد از اینکه باس The One Reborn رو زدی توی فروشگاه Insight هانتر دریم ظاهر میشه که برای هر کدوم 20 تا Insight میخواد
در داخل بازی این آیتم تو مراحل بالای بازی زیاد پیدا میشه . توی مناطقی مثل Yahar'gul, Unseen Village و Cainhurst Castle فراوونه . ولی میدونی ساده ترین راهش اینه که آنلاین بازی کنی و توی چالیس هایی که توش بلاد استون چانک میده رو هی بری و بگیری و چالیس رو پاک کنی و دوباره سرچ کنی و اون چالیس رو دوباره بری و بگیری . کلا اینطوری حدودا شاید دو یا سه دقیقه واسه هر بار که میگیری طول بکشه مخصوصا اگر سریع باشی که خیلی زودتر کمتر از دو دقیقه اگه سریع پیش بری .
اگه نمیتونی از اون اسلحه استفاده کنی یا کلا وقتی میبینی نمیشه از آیتمی استفاده کرد به این خاطره که پیش نیازهای مورد نیاز برای استفاده از اون آیتم رو نداری . برای اینکار برو توی صفحه توضیحات اون آیتم و ببین که برای استفاده ازش به چه سطحی از اون شیش بخشی که ارتقا میدی نیاز داره . هر کدوم رو که سطحش پایین تره برسون به اون سطح

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Max Blood

k2napster

کاربر سایت
Oct 13, 2012
66
شما یه بار دیگه بلادبورن رو بری میرسی به آخرین درجه سختی بازی و دیگه بازی از اون به بعد درجش سخت تر نمیشه . تو این حالت سخت ترین درجه بهترین جا واسه به چالش کشیدن مهارت ها دی ال سی اولد هانتر هستش .اونم مبارزه با باس هایی مثل لودویگ ، لورنس ، اورفان اف... و....

میتونی از یه راه ساده جعبه موسیقی استفاده کنی . با استفاده از جعبه موسیقی سه بار میتونی در حال نبرد استانش کنی و بهش ضربه بزنی . جعبه موسیقی رو هم باید از لب پنجره ای که اون دختر باهات صحبت میکنه بگیری . ( اگه هنوز نگرفتیش به طور خلاصه بگم اون میدونی که اون موجود به در میکوبید از اون جا بری بالای پله ها سمت چپ یه در آهنی هستش که پنجره ای که باید با دختر صحبت کنی پشت این دره . برای رسیدن به اونجا باید برگردی به تالاب ها و از یکی از نردبون ها بالا بری که دقیقا از پشت این در آهنی سر در میاری .اونجا با دختره که در واقع دختر همین باس فادر گاسکویین هستش صحبت میکنی که ازت میخواد میتونی دنبال مادرش بگردی و پیداش کنی که اگه قبول کردی بهت جعبه موسیقی رو میده ) موقع نبرد دوبار در حالت عادی و یکبار در حالت وحشی شدنش میتونی ازش استفاده کنی ولی توجه کن وقتی از جعبه موسیقی استفاده میکنی اون زودتر تبدیل به حالت وحشیش میشه . اگه از جعبه موسیقی استفاده نمیکنی بهترین راه اینه بری پشت سنگ قبرهایی که کنار هم ردیف هستند و اونارو حایل بین خودت و اون بکنی و با استفاده از تبر hunter axe بهش ضربه بزنی تا وقتی که تبدیل به حالت وحشیش بشه . اونجا هم راحت میتونی با جا خالی دادن و زدن ضربات سنگین با تبر بزنیش . حتما از fire paper استفاده کن و قدرت اسلحه هات رو هم بالا ببر که دمیج بالاتری بدن از آیتم molotov cocktail هم استفاده کن دمیج خوبی میده

دوستمون توضیح دادن من فقط خواستم یه عکس بزارم . ممکنه خیلیا mother of brain رو خارج از اون قسمت پایین آسانسور ندیده باشن

5biq_bloodborne_mother_brain_out_of_the_abyss_[baagji8symi]_[tag22].mp40006.jpg

این همون mother of brain هستش که پایین اون آسانسور تو اون جای تاریک میزنیشون. قبل از اون قسمت بالای این برجی هستش که ازش پایین میپریدید و آیتم blood rock رو میگرفتید

ارتقا لول تا سطح 50 سریع پیش میره و اضافه میشه ولی بعدش فاصلش بیشتر میشه و مثلاباید چند سطح پر کنی تا تو یکیش افزایش بده مخصوصا تو اون درجات بالا لول 80 تا اخر که ارتقا خیلی کم و محدوده .

اگه بخوای بخریش بعد از اینکه باس The One Reborn رو زدی توی فروشگاه Insight هانتر دریم ظاهر میشه که برای هر کدوم 20 تا Insight میخواد
در داخل بازی این آیتم تو مراحل بالای بازی زیاد پیدا میشه . توی مناطقی مثل Yahar'gul, Unseen Village و Cainhurst Castle فراوونه . ولی میدونی ساده ترین راهش اینه که آنلاین بازی کنی و توی چالیس هایی که توش بلاد استون چانک میده رو هی بری و بگیری و چالیس رو پاک کنی و دوباره سرچ کنی و اون چالیس رو دوباره بری و بگیری . کلا اینطوری حدودا شاید دو یا سه دقیقه واسه هر بار که میگیری طول بکشه مخصوصا اگر سریع باشی که خیلی زودتر کمتر از دو دقیقه اگه سریع پیش بری .
اگه نمیتونی از اون اسلحه استفاده کنی یا کلا وقتی میبینی نمیشه از آیتمی استفاده کرد به این خاطره که پیش نیازهای مورد نیاز برای استفاده از اون آیتم رو نداری . برای اینکار برو توی صفحه توضیحات اون آیتم و ببین که برای استفاده ازش به چه سطحی از اون شیش بخشی که ارتقا میدی نیاز داره . هر کدوم رو که سطحش پایین تره برسون به اون سطح
اول اسلحه رو اپديت كردم، بعدم بدون موزيك باكس كشتمش

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
آقا تو اولد هانتر یه نفر اومد کمک من که از دستش و سرش مثل اختاپوس پا در میاورد و همه هانتر ها ازش فراری بودن این جریانش چیه؟؟؟ ایتمش چیه؟

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
آقا تو اولد هانتر یه نفر اومد کمک من که از دستش و سرش مثل اختاپوس پا در میاورد و همه هانتر ها ازش فراری بودن این جریانش چیه؟؟؟ ایتمش چیه؟
فکر کنم منظورت Augur of Ebrietas باشه . البته فقط از دستش مار در میاد دیگه از سرش چیزی در نمیاد

• Like
Reactions: meysam1980

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
این ایتم ها بدرد چی میخورن ؟ کسی نمیدونه ؟
خب دوست عزیز کاربرد اکثرشون رو واضح نوشته تو توضیحاتشون.
ششتای اول بجز vermin آیتمهای آرکین بیس هستن که واسه استفاده هرکدوم تا حدی باید آرکین رو بالا برده باشی.
به ترتیب:
1- بهبود هانترهایی که باهات همکاری میکنند.
2-سلاح آرکینی.
3-آیتمی که بعد از کشتن هانترها بعد از عضویت در لیگ توی جنگل ممنوعه میگیری و میتونی به سرگروه لیگت بدیش...
4-به سلاح قابلیت آرکین میدهد.
5-سلاح آرکینی.
6-برای چند ثانیه به بازیکن قابلیت کوییک استپ میده.(موقع جاخالی غیب و ظاهر میشی)
7-با یه جیغ دشمن رو به عقب روی زمین پرت میکنه.(رو خیلی از باسا تاثیر داره)
8-به همکاری با دیگر هانترها خاتمه میده.
9-مه ایجاد شده توسط این آیتم قابلیت هیل کردن حریف رو خنثی میکند.
10-یه بلود ویال با قابلیت هیل خیلی بالاست.
11-قابلیت دویدن و جا خالی دادن رو ازت میگیره ولی حمله حریف دیگه استونت نمیکنه میتونی وسط ضربهاش بهش حمله کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر