PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
برای انلاین بازی کردن مطالب این سایت رو بخونید . فقط یه نکته ای که توش نوشته بود و من اطلاع نداشتم اینه که بازی کننده ها حتما باید توی یه رنج لول باشن ینی کسی که لولش 52 هست نمیتونه با کسی که لولش 65 هست بازی کنه فقط کسایی که لولشون تو رنج 50 تا 59 هست میتونن باهاش همراه بشن .

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
این سایتهایی که معرفی کردی خارج هست و جالب نیست
اگر سایت ایرانی هست معرفی کنید یا دوستان نکات مهم رو بگن
و اینکه اگر سایت باشه فیلمهای مراحل مختلف یا باس های بازی رو گذاشته باشه عالی میشه

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
این سایتهایی که معرفی کردی خارج هست و جالب نیست
اگر سایت ایرانی هست معرفی کنید یا دوستان نکات مهم رو بگن
و اینکه اگر سایت باشه فیلمهای مراحل مختلف یا باس های بازی رو گذاشته باشه عالی میشه

تنها سایتی که دیدم اموزش ویدئویی گذاشته بود این سایت بود *** امیدوارم قرار دادن لینک بر خلاف قوانین سایت نباشه ***
اما من خودم سایت ویکی بلود بورن رو ترجیح میدم فقط کافیه یه مقدار زبانتون خوب باشه .

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
دوستان من باس اول رو كشتم، حالا بايد كجا برم؟ همش احساس ميكنم دارم دور خودم ميگردم

Sent from my iPad using Tapatalk

اگه باس اول منظورت Cleric Beast هستش که خب سادست برگرد عقب و از پله ها برو پایین تا وارد اون کلبه بشی و وقتی از یکی از درهاش خارج شدی به جایی میرسی که سه تا راه داره . یکی از اون راه هارو ادامه بدی به جایی میرسی که توش یه سری قفس سگ هست و همونو ادامه بدی وارد یه جایی میشی که وقتی از پله ها بری پایین میخوره به یه چیزی شبیه به تالاب مانند . همونجا رو ادامه بدی به یه پله بزرگ میرسی که روبروش یه خوک داره کم کم بهت نزدیک میشه . اون پله رو بالا بری از پشت آسانسوری که غیر فعال بود سر در میاری که وارد آسانسور باید بشی یه بار که بره بالا و آسانسور رو بتونی از این به بعد استفاده کنی . بعد دیگه مسیر مشخصه . ولی این ناحیه پله های متعددی داره که به خیلی جاها راه پیدا میکنه پس خوب همه جا رو بگرد

ولی اگر منظورت از باس اول father gascoigne هستش که مشخصه فقط کافیه همون منطقه یه در آهنی بزرگ هستش . میری اونجا و با کلید اون در باز میشه

• Like
Reactions: k2napster

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
بازی تخفیف خورده بود با دی ال سیش رفتم خریدم کلا فقط میمیرم بعد کجا؟ همون اولین یارو چاقالوهه که چشاش بنفشه توی Central Yharnamه زد جرم داد 3 بار پشته هم:| دفه سوم فهمیدم باید صبر کنم لیپ کنه بزنمش:| من حالا موندم اینو چجوری برم تش؟:D بازی محکم زیباس! طراحی محیط هیولا و همچنین دشمنا بسیار زیبا!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی تخفیف خورده بود با دی ال سیش رفتم خریدم کلا فقط میمیرم بعد کجا؟ همون اولین یارو چاقالوهه که چشاش بنفشه توی Central Yharnamه زد جرم داد 3 بار پشته هم:| دفه سوم فهمیدم باید صبر کنم لیپ کنه بزنمش:| من حالا موندم اینو چجوری برم تش؟:D بازی محکم زیباس! طراحی محیط هیولا و همچنین دشمنا بسیار زیبا!

همه وقتی شروع میکنن میگن خاک به سرم چجوری تمومش کنم :D اما یکم صبر کنی دستت میاد و دیگه میری تا آخرش

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
کسی میتونه تو کشتن باس اسب کمکم کنه

منظورت دقیقا کدوم باسه ؟ اگه ویکار املیا رو میگی همون زنه که تبدیل به یه باس بزرگ میشه که این باس به آتش حساسه . از شمشیر لودویگ در حالت بزرگش استفاده کن و روش Fire paper بنداز و بهش ضربات قدرتی بزن .سعی کن زیاد ازش فاصله نگیری که جونشو بیشتر کنه

اما اگه منظورت احیانا باس لودویک در دی ال سی اولد هانتر هستش که تو خود بازی یه هانتر واسه کمک هست . کنار لامپ قبل از این باس یه پله میخوره پایین و وقتی رفتی پایین سمت چپ پله ها یه نوری روی زمین هست اونو بزنی یه هانتر در داخل خود بازی میاد کمکت

هنوز کسی بازی میکنه؟
تاپیک کلا متروکه شده:D

تقریبا آره چون اکثرا الان درگیر دارک سولز 3 هستند ولی من خیلی دلم واسه بلادبورن تنگ شده به محض اینکه ps4 pro ارزون بشه و بگیرمش با کله میرم دوباره تو بازی . وحشتناک معتادم کرده !

kamran61

کاربر سایت
Jun 26, 2009
74
نام
kamran_kh
سبک و گرافیک و داستان بازی بلد بورن یه سر وگردن از دارک سولز سه بالاتره
دوستان یه جایی هست که از آسانسور میری پایین ، راه فرعی، که میرسی جایی کلی آیتم ریخته ، برای آپگرید اسلحه ت به لول ده ، اونجا موجودیه که تمام بدنش چشمه و فرنزی میشم سریع، کسی میدونه اون موجود چطور از بین میره و از شرش خلاص بشم تا بتونم ایتم ها رو بردارم ؟ ممنون

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من هم دارک سولز و هم بلادبورن رو با هم دارم بازی میکنم
دارک سولز که NG +21 هستم!! :D
بلادبورن هم الان NG +5 هستم
و همینجوری دارم بازی میکنم

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
سبک و گرافیک و داستان بازی بلد بورن یه سر وگردن از دارک سولز سه بالاتره
دوستان یه جایی هست که از آسانسور میری پایین ، راه فرعی، که میرسی جایی کلی آیتم ریخته ، برای آپگرید اسلحه ت به لول ده ، اونجا موجودیه که تمام بدنش چشمه و فرنزی میشم سریع، کسی میدونه اون موجود چطور از بین میره و از شرش خلاص بشم تا بتونم ایتم ها رو بردارم ؟ ممنون
اینا رو میگی؟
winter_lantern.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر