PlayStation Little Big Planet 3

نسخه سوم این بازی در کنفرانس شرکت سونی معرفی شد. بازی توسط MM ساخته نمیشه و دو استدیو XDev و sumo digital در حال توسعه بازی هستند.

شخصیت های جدید به بازی اضافه شدند که همشون قابل بازی هستند در کنار سکبوی و ابعاد جدیدی به گیم پلی بازی اضافه میکنند و اونرو بیش از پیش عمیق میکنند.
تمام این کاراکترها قابل شخصی سازی هستند به همون کیفیتی که سکبوی ها بودند.

• Bound up and over walls as the quick and agile OddSock!
  • Glide through the skies as the majestic Swoop!
  • Transform Toggle between Big Toggle, a heavy strongman and Little Toggle, a light speedster who can walk across water
خود سکبوی ها هم قابلیت ها جدیدی خواهند داشت
our favorite knitted knight has been equipped with an all-new climbing ability and loads of brand-new power-ups including the amazing Pumpinator

بازی از قابلیت های دوال شاک4 استفاده میکنه و همینطور بصورت 1080p اجرا میشود!

همچنین تمام مراحلی که در LBP های قبلی ساخته شده (بیش از 8.5 ملیون مرحله) قابل بازی خواهند بود.

LBP3 نوامبر 2014 (آبان - آذر 93 ) برای PS4 عرضه می‌شود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
اقا من 23 سالمه. با هر بازی حال نمیکنم. به نظرتون این خوبه یا نه؟ من نهیات روزی یک ساعت بتونم بازی کنم
داداش هر کی سلیقه ای داره من 28 سالمه و عاشق این بازیم اگه با سبک لازی پلتفرمر حال میکنی بخر

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بچه بازی برای من تمام صحفه نیست توی تنضیمات بازی هم نبود چیزی برای تنظیم کردن اندازه صحفه چکار باید کرد ؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
نسخه های قبلی که عالی بودن واقعا.فقط مشکل تو سرور و کو اپ بازی کردن بود .امیدوارم مشکل سرور کمتر داشته باشه

بچه بازی برای من تمام صحفه نیست توی تنضیمات بازی هم نبود چیزی برای تنظیم کردن اندازه صحفه چکار باید کرد ؟
فکر کنم از تنظیمات خود کنسول باید درستش کنی.

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
نسخه های قبلی که عالی بودن واقعا.فقط مشکل تو سرور و کو اپ بازی کردن بود .امیدوارم مشکل سرور کمتر داشته باشه

فکر کنم از تنظیمات خود کنسول باید درستش کنی.
آره رفتم تو تنضیمات و تصویر و صدا و اندازه نمایشگر رو براش تعریف کردم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر