PlayStation Little Big Planet 3

نسخه سوم این بازی در کنفرانس شرکت سونی معرفی شد. بازی توسط MM ساخته نمیشه و دو استدیو XDev و sumo digital در حال توسعه بازی هستند.

شخصیت های جدید به بازی اضافه شدند که همشون قابل بازی هستند در کنار سکبوی و ابعاد جدیدی به گیم پلی بازی اضافه میکنند و اونرو بیش از پیش عمیق میکنند.
تمام این کاراکترها قابل شخصی سازی هستند به همون کیفیتی که سکبوی ها بودند.

• Bound up and over walls as the quick and agile OddSock!
  • Glide through the skies as the majestic Swoop!
  • Transform Toggle between Big Toggle, a heavy strongman and Little Toggle, a light speedster who can walk across water
خود سکبوی ها هم قابلیت ها جدیدی خواهند داشت
our favorite knitted knight has been equipped with an all-new climbing ability and loads of brand-new power-ups including the amazing Pumpinator

بازی از قابلیت های دوال شاک4 استفاده میکنه و همینطور بصورت 1080p اجرا میشود!

همچنین تمام مراحلی که در LBP های قبلی ساخته شده (بیش از 8.5 ملیون مرحله) قابل بازی خواهند بود.

LBP3 نوامبر 2014 (آبان - آذر 93 ) برای PS4 عرضه می‌شود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
MM داره به احتمال خیلی زیاد نیو آیپی خودش رو میسازه :x :d

این گوگولی بابا رو ظاهراً Sumo Digital داره میسازتش :D
Rumour: LittleBigPlanet 3 In Production At Sumo Digital - IGN

نه بابا اگر همچین چیزی بود خودشون تو کنفرانس میگفتند. Sumo که الان سرش با FH2 نسخه X360 گرمه نه وقت و نه توانایی ساخت همچین بازی بزرگی رو داره.

سونی دیوانه نیست همچین IP بزرگی رو برای PS4 بده دست همچین استدیویی

پ.ن: لوول امین رضا تو رو خدا تاریخ این شایعه که لینکشو گذاشتی رو ببین:|

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
watch?v=bg0gEY34jfk
ببین :D
s0ihtkvhbskoshavr6et.png

ای خدا این رو نیگا ....
t2d4g15jxcbhvxvl96fi.png
=)) :x

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
اگر واقعا به Sumo داده باشند که حماقت محضه کارشون.
حداقل میتونستن بدن به سازنده ها نسخه ویتا الان این Sumo بازی FH2 رو هم داره همچین ای پی واقعا براش بزرگه و لقمه گنده تر از دهنشه

شیم ان یو سونی:d

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
به نظرم واقعا بازی سرگرم کننده و خانوادگی هست عالیه برای بازی 4 نفره
خیلی به نظرم خوب و جذاب اومد

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
پس mm داره چی میکنه؟!:d
داره یه نیو آیپی برا PS4 میسازه که از دونه دونه سیم های موجود تو کنسول استفاده کنه :-/ :D
همچین ای پی واقعا براش بزرگه و لقمه گنده تر از دهنشه
من هم قبول دارم سازنده ی نسخه ی ویتا با اختلاف گوزینه بهتری میتونست باشه ، ولی SD دیشب و با این 3 تا کاراکترش نشون داد همچین هم انتخاب بدی نبوده :D

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
مثل اینکه MM راست گفته بود تو e3 نیست، و این قضیه که سازنده کی‌ه روش مانور داده نشد
اصلا اگه یادتون باشه MM گفته بود دیگه کارمون با LBP تموم شدست.
خود بازی هم انصافا نسل بعدی نبود، مخصوصا گرافیک, همه چیز مثل LPB2, اگه دست MM بود صد در صد چیز متفاوت تری میساخت

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
من فن LPB هستم اما نمایش دیشب انگار رو PS3 بود! خیلی ضد حال بود این قضیه. انگار فقط چون PS4 باید همچین بازی ای داشته باشه اینو برا PS3 منتشر نمیکنن وگرنه هیچ نکته ای تو بازی نبود که PS3 توان اجراشو نداشته باشه.
البته شخصیت جدیدا خیلی باحال بودن و به عنوان یک بازی شاید بازی خوبی باشه اما انتظار از PS4 و همچین بازی ای خیلی بالاتر ازین چیزی بود که دیدیم.
امیدوارم نمایش های بعدی امیدوارکننده تر باشه و آی پی LPB رو خراب نکنن.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من فن LPB هستم اما نمایش دیشب انگار رو PS3 بود! خیلی ضد حال بود این قضیه. انگار فقط چون PS4 باید همچین بازی ای داشته باشه اینو برا PS3 منتشر نمیکنن وگرنه هیچ نکته ای تو بازی نبود که PS3 توان اجراشو نداشته باشه.
البته شخصیت جدیدا خیلی باحال بودن و به عنوان یک بازی شاید بازی خوبی باشه اما انتظار از PS4 و همچین بازی ای خیلی بالاتر ازین چیزی بود که دیدیم.
امیدوارم نمایش های بعدی امیدوارکننده تر باشه و آی پی LPB رو خراب نکنن.

گرافیکشون که معمولا نسبت به نمایش افزایش پیدا میکنه + گیمپلی هم نمیدونم چرا فکر میکنید خراب میشه :| حالا این شرکت مگه انقدر بده :|
بعدشم رو 4 بیاد یعنی رسما محدودیت مرحله ساختنمون میشه 20درصد :| ! ( مراحل وسیع و پُر جزئیات میشه ساخت )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر