1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
  اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
  اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
  اعلام بازخور بهبود PingTime
  بستن اطلاعیه

Rainbow Six Siege

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Fenris Wolf, ‏Jun 10, 2014.

 1. کاربر سایت

  ارسال ها:
  8,358
  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 9, 2009
  نام:
  Shervin

  dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
  نام بازی: Rainbow 6 Siege
  سازنده و ناشر: Ubisoft

  سبک: FPS, Tactical Shooter
  پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
  تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

  Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک بازی اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن بازیکنان به رقابت با یک دیگر بر سر اهداف مختلف بازی می‌پردازند. این اهداف در بخش های مختلف بازی، یعنی بخش Casual, Ranked, Terrorist Hunt پخش شده اند که به توضیح هر کدام می‌پردازم.
  همچنین بازی به طور کلی دارای آپدیت هایی است که تحت عنوان فصل از اونها یاد می‌شود. فصل ها حدودا هر 3 ماه یک بار عوض می‌شوند که با تغییر هرفصل، لیست جدیدی از باف و نرف ( قوی و ضعیف کردن ) برای اُپریتورهای فعلی بازی ایجاد می‌شود و همچنین به طور کاملا مجانی؛ نقشه و اُپریتورهای جدیدی به بازی اضافه می‌شود. این اُپریتورها رو می‌شه با استفاده از پولی که از طریق بازی کردن به دست می‌آورید ( پول درون بازی تحت عنوان Renown شناخته می‌شود ) خریداری بکنید.
  در بخش Casual، همانطور که از اسم اون پیداست، بازیکنان به طور عادی و به دور از هر نوع استرس برای گرفتن " رنک یا مدال " به بازی و رقابت با یکدیگر میپردازند. مُد های این بخش به سه دسته Secure, Bomb, Hostage تقسم می‌شوند.

  بخش Ranked نیز مشابه با بخش قبلی است با این تفاوت که بازیکنان اجازه خروج از بازی در میانه بازی را ندارند و در صورتی که این عمل را انجام بدهند به طور موقت از انجام بخش Ranked محروم ( Ban ) خواهند شد. همچنین با انجام دادن این بخش، بازیکنان یک مدال خاصی در کنار نام کاربری خود دریافت می‌کنند و میزان K/D - Win Loss ـشون هم به نسبت بازی که از خودشون نشون دادن بالا و پایین می‌شود.

  در نهایت در بخش Terrorist Hunt، بازیکنان با یک بازی نسبتا متفاوت تر از 2 مورد فوق الذکر رو به رو خواهند شد. در این بخش افراد به جای مبارزاه با یک دیگر، با تروریست های موجود در نقشه ( که توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند ) مبارزه خواهند کرد و هدف ماموریت را در کنار یکدیگر انجام خواهند داد.

  به زبان ساده تر دو بخش اول حکم PvP و بخش آخر حکم PvE رو دارد.
  hlmm_ops7_1.png

  رَنک های مختلف بازی، از Copper تا Diamond


  اما مُدهای بازی به چه صورت است؟ ابتدا باید اشاره کرد که به طور کلی در مُدهای بازی ( به جز تروریست هانت ) بازی 10 بازیکن را در برابر یکدیگر قرار می‌دهد. 5 مهاجم و 5 مدافع که در بخش های ذیل به وظایف هر یک اشاره خواهد شد:

  Secure Area: در این بخش بازیکنان مدافع باید از Biohazard Container دفاع بکنند، به این صورت که به مهاجمین اجازه ندهند در اتاقی که Biohazard قرار دارد وارد بشوند و ماموریت رو به پایان برسونن. این امر هم به این شکل صورت می‌گیره که اگه اتاق Biohazard خالی از افراد تیم مدافعین باشه و مهاجم درون اتاق مذکور قرار بگیره، بعد از چند ثانیه هدف به پایان می‌رسه و مهاجمین پیروز می‌شوند.

  Bomb: دو بمب در دو اتاق مختلف قرار دارد. تیم مدافع باید مانع خنثی کردن هر یک از این دو بمب توسط مهاجمین بشود. بنابر این باید با استفاده از کار تیمی به محافظت از بمب ها بپردازد. در مقابل در صورتی که تیم مهاجم موفق به کارگذاشتن خنثی کننده بمب بشود، تیم مدافع یک فرصت کوتاه دارد تا محل دقیق آن را پیدا کرده و مانع از خنثی شدن بمب بشود.

  Hostage: یک نفر گروگان نزد تیم مدافع قرار دارد که تیم مهاجم باید به نجات او برود. در صورتی که هر یک از دو تیم موجب کشته شدن گروگان بشود، خود تیمی که به گروگان آسیب رسانده بازنده دست خواهد بود.

  نکته مهمی که وجود داره اینه که در تمامی مُد های ذکر شده، با کشتن تمامی بازیکنان یک تیم، تیم باقی مانده پیروز آن دور خواهد شد. البته درصورتی که در مُد بمب تیم مهاجم دیفیوزر رو کار گذاشته باشه حتی اگه همه اعضای تیمشون هم مرده باشن، اگه تا قبل اتمام زمان بازی مدافعین دیفیوزر رو خنثی نکننند بازی رو میبازن.

  در مُدهای مختلف Terrorist Hunt نیز بازیکنان باید به کشتن موج های مختلف تروریست ها و یا خنثی کردن 2 بمب و امثال این کارها بپردازد. همچنین امکان تکی بازی کردن Terrorist Hunt نیز وجود دارد.

  t48r_ops.jpg

  لیست اُپریتورهای مختلف بازی ( در بالا ) که جلوتر به معرفی آنها می‌پردازم:

  [​IMG]


  [​IMG]
  اپریتورهای SAS
  c9a8_dprj2fy.png
  Sledge: قابلیت اصلی این کلاس چکشش هست که میتونه دیوار های و در و پنجره چوبی رو بشکنه. همینطور میتونه در و پنجره کلاس Castle رو هم باز کنه.
  lxo9_hwmpdns.png
  Mute: قابلیت اصلیش دارا بودن Signal disrupter هست که هم میتونه Drone هارو jam کنه و هم جلوی نفوذ کلاستر فیوز رو بگیره.

  n9pt_rainbow-6-siege-clipart-15.png
  Thatcher: با داشتن EMP GRENADE خیلی راحت میتونه وسیله های الکترونیکی (C4 و ... )دشمن رو از بین ببره.
  d0uv_dprj2fy.png
  Smoke: این کلاس هم 3 تا Gas grenade داره که به دشمن ها Damage وارد میکنه. خودش میتونه داخل Gas حرکت کنه و از جونش کم نشه.


  [​IMG]

  اپریتورهای FBI SWAT
  [​IMG]
  Thermite: بریچ مخصوص خودش به اسم Brimstonebc3 رو داره که میتونه دیوار های reinforced شده رو هم از بین ببره.

  [​IMG]

  ASH: یک M120 داره که شبیه Grenade launcher هست و میتونه Breaching Round شلیک کنه. که تمام درها قابل انفجار هستن. دیوارها هم به جز دیوار های مقاوم شده.

  [​IMG]
  Castle: یکی از بهترین کلاس های مدافعان حساب میشه چون میتونه در و پنجره های ضد گلوله بزاره (Armor panel).این هارو میشه با melee کردن هم نابود کرد ولی خیلی طول میکشه.

  [​IMG]

  Pulse: این کلاس قابلیت اصلیش داشتن Heartbeat sensor هست که براحتی از پشت دیوار ها هم میتونه محل دشمن رو پیدا کنه. البته بدی هم که داره هروقت میخواد استفاده کنه داد میزنه و دشمت میفهمه.


  [​IMG]
  اپریتورهای GIGN
  [​IMG]
  Montagne: شیلد خیلی خوبی داره که با فعال کردنش کل بدن رو پوشش میده و پلیر های دیگه میتوونن پشت این کاراکتر وایسن و ازش به عنوان کاور استفاده کنند.
  [​IMG]
  Twitch: دارای Shock drone هست که میتونه کنترلش کنه. و با استفاده از تیرهای برقی درونش میتونه جون دشمن یا ابزار آلات برقیشون رو بترکونه.
  [​IMG]
  Doc: یک Stim pistol دراره که از راه دور میشه هم تیمی هارو Revive کرد.
  [​IMG]
  Rook: یکی از بهترین کلاس هاست. برای هم تیمی ها ارمور میزاره که باعث میشه ارمورشون افزایش پیدا کنه و بیشتر توی مبارزات دووم بیارن.

  [​IMG]

  اپریتورهای Spetsnaz
  [​IMG]
  Glaz: روی اسلحه اش هر زمانی که بخواد میتونه Scope خاصی بزاره که برای فاصله های دور عالیه. حتی تنها کلاسیه که تیر هاش از شیشه های ضد گلوله مپ هواپیما رد میشه. همچنین روی اسکوپش یک عدد ترمال داره که دشمنا رو با رنگ زرد نشون میده.
  [​IMG]
  Fuze: این هم Cluster charge داره که میتونه روی همه نوع در و پنجره بزاره و روی دیوار های مقاوم نشده هم همینطور.
  [​IMG]
  Kapkan: این کلاس Laser trap داره که اون هارو روی در ها و پنجره میزاره و با رد شدن دشمن از روی اون ها منفجر میشه.
  [​IMG]
  Tachanka: تاچانکا، ملقب به لُرد تاچانکا یک Mounted LMG داره و میتونه اونو هرجایی که امکانش باشه بزاره روی زمین. این LMG یه شیلد هم داره که به هیچ دردی نمیخوره و کلا لُرد از بزرگترین سوژه های سیجه :D


  [​IMG]
  اپریتورهای GSG9
  [​IMG]
  IQ: این اپریتور یک R.E.D. Sensor داره که به واسطه اون هر وسیله الکترونیکی که درحال استفاده شدن باشه ( مثل C4, A.D.S, Drone, Camera, Heartbit Sensor و ... ) رو نشون میده و بازیکن می‌تونه خطرات احتمالی رو پیش بینی بکنه.
  [​IMG]
  Blitz :این اپریتور یک شیلد متوسط داره که مجهز به Flash bang ـه که به واسطه اون خیلی راحت میشه دشمن رو به طور موقت کور کرد.
  [​IMG]
  Bandit: پشت شیلد ها و روی سیم خاردار و پشت دیوار های مقاوم شده برق وصل میکنیم که کسی نتونی بزاره.
  [​IMG]
  Jager: دستگاهی که داره خیلی راحت cluster charge یا flash bang رو خنثی میکنه و برای مدت محدودی دشمن نمیتونه چیزی پرت بکنه.


  [​IMG]
  اپریتورهای JTF2
  [​IMG]
  Buck: باک که دارای دو اسلحه قدرتمند هست، یک قابلیت ویژه هم داره که به واسطه اون یک شاتگان قدرتمند زیر اسلحه اش وصل میکنه که می‌تونه در و دیوار و هرچی که سر راهش بود رو سریع نابود کنه!
  [​IMG]
  Frost: یکی از اُپریتورهای خوب مدافعین، با قابلیت تله گذاری. درصورتی که دشمن روی تله های اون بره، Down میشه و از این موقعیت اگه هوشمندانه استفاده بکنید هم میشه شخصی که روی تله رفته رو کشت هم یارایی که برای نجات فرد مذکور میان :D


  [​IMG]
  اپریتورهای Navy Seals
  [​IMG]
  Black Beard: این اپریتور می‌تونه دوتا شیلد شیشه ای کوچیک که روی سر اسلحه اش نصب می‌شود رو استفاده بکنه که تا 2 - 3 تا ضربه از جونش محافظت میکنه و بعد میشکنه.
  [​IMG]
  Valkyrie: از ویژگی های این اپریتور، توانایی پرتاب کردن 3 تا دوربین در نقاط دلخواه است که به پیدا کردن دقیق جای دشمنا کمک میکنه، همچنین دیده شدن این دوربین توسط دشمنا کار خیلی سختیه چون دوربین کوچیک و مشکی رنگه و سخت دیده می‌شه.

  [​IMG]
  اپریتورهای BOPE
  [​IMG]
  Capitao: دارای یک CrossBow که توانایی شلیک 2 تیر آتشین و چند تیر بمب دودزا را دارد.
  [​IMG]
  Caveira: این اپریتور می‌تونه با بالاترین سرعت بدون ایجاد هیچ نوع سر و صدایی در سراسر مپ حرکت کنه و موقعی که دشمنان را Down کرده، اونا رو بازجویی کنه تا جای سایر اعضای تیم مقابل برای چند ثانیه آشکار بشه.

  [​IMG]
  اپریتورهای SAT
  [​IMG]
  ECHO: اکو یک Drone داره که می‌تونه باعث ایجاد سر گیجه و مختل شدن دید شخصی که میخواد بشه، به این صورت که به شخص مذکور یه موج شلیک میکنه. Drone اکو تقریبا نامرئیه و روی سقف هم میتونه حرکت کنه.
  [​IMG]
  HIBANA: هیبانا تقریبا شبیه ترمایته، با این تفاوت که میتونه تیرهاشو از راه دور شلیک کنه و برروی هر سطحی ( حتی سطوح Barricade شده ) حفره ایجاد بکنه.


  [​IMG]

  اپریتورهای GEO
  [​IMG]
  MIRA: میرا می‌تونه دوتا پنجره ضد گلوله که فقط از یک طرف اون میشه طرف مخالف رو دید روی دیوارها وصل کنه. همچنین روی این پنجره ها یک کپسول وجود داره که با شکستنش، پنجره باز می‌شود.


  [​IMG]
  JACKAL: جکال می‌تونه ردپای کسایی که از یه نقطه رد شدن رو ببینه و اسکن کنه. درصورت اسکن شدن تا 3 بار آخرین نقطه ای که شخص اسکن شده در اون قرار داشته برای همه بازیکنان تیم مهاجم آشکار می‌شود.  [​IMG]


  اپراتور های SDU

  [​IMG]

  Lesion:
  لیژن یک اپراتور دیفندر با قابلیت تله گذاری است. در طول بازی قابلیت اون با یه سیستم cool down خاص پُر میشه و بهش اجازه می دهد که درنهایت از 7 تله استفاده کند. تله های او نامرئی هستند ( احتمالا مشابه یوکای، Drone ـه echo ) و فقط iQ میتونه راحت ببینتشون. در صورتی که اتکر ها روی تله راه بروند ی تیغ سمی وارد پای آنها شده و به میزان 10HP از جونشون کم می کنه و تا زمانی که اون رو از پای خود در نیاورند نه دمیج دیدنشون تموم میشه نه می تونن تند حرکت کنند.

  [​IMG]

  Ying: ینگ اپراتور اتکره. اون یک سیستم flash داره که هم میتونه مثل یک توپ روی زمین بندازتش و هم مثل کلاستر فیوز به پنجره و دیوارهای قابل شکستن بچسبونتش تا اتاق مورد نظرش رو فلش کنه. فلش های کلاستر ینگ نسبت به خودش بی اثر بوده و دید اون رو کور نخواهند کرد.


  [​IMG]

  اپراتورهای Polish GROM

  [​IMG]

  Ela: اِلا اپراتور دیفندر ـه. قابلیت او هم گذاشتن تله های مین ماننده و درصورتی که دشمن در محدوده تله حرکت کنه
  با انفجار تله دیدش مختل خواهد شد. همچنین اِلا زمانی که injure یا down میشه هم می تونه یدونه از این تله هارو مثل نارنجک سمت دشمن پرت کنه تا دید اون رو مختل کنه و برای هم تیمی های خود زمان بخره تا نجاتش بدهند. علاوه بر این اِلا برروی کُلتش sight هم داره که نکته جالبیه.  [​IMG]
  مپ های بازی درحال حاضر 16 تا است که به شرح زیر اند:


  rpwp_2.png
  برنامه یوبیسافت برای پشتیبانی از سیج در سال دوم عرضه


  ویرایش پایانی Operation Health:
  یوبیسافت اعلام کرد که برای فصل بعد ( که Operation Blood Orchid نام دارد ) دو نقشه را از بازی کژوال و رنکد حذف خواهد کرد، این دو نقشه Favella و Yacht هستند، البته ظاهرا یک سری از نقشه هایی که حذف می‌شن قراره برن تحت تعمیر قرار بگیرن و دوباره روشون کار بشه و در آینده عرضه بشوند.
  وضعیت فعلی بازی: سال 2، فصل 2، Operation Health

  جدیدترین ویژگی بازی:

  • افزوده شدن ویژگی One Step Match Making و امکان دسترسی به سایر منو های بازی درحین انجام مچ میکینگ.
  • حل مشکلات جزئی در ساختار نقشه Kanal جهت جلوگیری از Spawn Killing.
  • حل مشکل Jam شدن تیرهای ویژه Hibana در حالی که هیچ نوع Jammer ـی در محیط وجود ندارد.
  • آلفا پک ها
  ویژگی بعدی که قرار است با آپدیت اضافه شود:

  آخرین آپدیت اصلی عرضه شده: 2.2.2.1

  فصل بعد: Operation Blood Orchid


  این پست با اضافه شدن ویژگی های جدید به بازی آپدیت خواهد شد.
   

  Attached Files:

  آخرین ویرایش: ‏Aug 28, 2017
  NERO 7, agent 360, NaRiiMaN و 34 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. Gold User

  ارسال ها:
  2,165
  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 20, 2011
  نام:
  مهدی
  سلام.
  سه تا تغییری قابل محسوس بودنش اینه:
  دوربین گلز مجهز به حرارت یاب شده و میتونی دشمن ها رو راحت تر ببینی.
  تمامی دوربین های بازی چه لیزری چه رفلکس ها اون نقطه سبز یا قرمزشون کوچیک تر و جمع و جور تر شده و حالت بهتری دارن.
  تویچ لباس الیت بهش اضافه شده.
  بقیه تغیراتم فیکس باگ هان ولی خب مهم ترین نکته اینه 1 سالو 4ماه از ریلیز بازی میگذره و تا الان 22 گیگ اپدیت برای بازی اومده و هنوز باگ رفتن درون توی زمین حل نشده و قول هم بهت میدن یه اپدیت 600 گیگی هم که بدن مختص درون بازم حل نخواهد شد:|:|:|
   
  aliahmadi2 این نوشته را Like کرده است.
 3. کاربر سایت

  ارسال ها:
  3,435
  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 26, 2008
  نام:
  AliDEvil
  پس واسه همینه همه گلز برمیدارن :D

  این باگ رفتن درون توی زمین به نظرم به خاطر اینترنتِ نه خود بازی، از وقتی شاتل خریدم من درونم نرفته توی زمین(پینگم روی 140-160 توی بازی) ولی مخابرات که بودم هر دست یه بار میرفت :D پینگ مخابرات بالا بود از 160 بالاتر بود
   
  ps34 این نوشته را Like کرده است.
 4. God Of War کاربر سایت

  ارسال ها:
  11,174
  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 4, 2009
  نام:
  نـــــــویـــــــــد
  ازون حرفا بودا علی :D
  من استریم اجنبی‌هارو دیدم درون و حتی خودشون میرن زیر زمین :D
   
  aliahmadi2 این نوشته را Like کرده است.
 5. Gold User

  ارسال ها:
  2,165
  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 20, 2011
  نام:
  مهدی
  منم شاتلم و پینگمم خوبه ولی به هیچ عنوان ربطی نداره چون ویدیوهای یوتیوب رو دیدم خارجی ها هم میرفتن دورنشون زیر زمین پینگشم 40 بود:D
   
  aliahmadi2 این نوشته را Like کرده است.
 6. کاربر سایت

  ارسال ها:
  3,435
  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 26, 2008
  نام:
  AliDEvil
  آخه واسه خودم خیلی وقته درونم نرفته توی زمین در صورتی که قبلا زیاد میرفت :D گفتم شاید واسه همین باشه :-?
   
 7. کاربر سایت

  ارسال ها:
  3,100
  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 28, 2014
  بستگی به نقطه ریسپان درونت داره
   
  aliahmadi2 این نوشته را Like کرده است.
 8. کاربر سایت

  ارسال ها:
  12,708
  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 1, 2007
  نام:
  محمد امین
  بازی ارزش خرید داره؟ سرور ها شلوغه؟ لگ چه طوره؟
  شده 25 دلار
   
 9. کاربر سایت

  ارسال ها:
  241
  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 19, 2013
  والا من از همون اول ریلیز بازیو خریدم. جوری شد که معتاد بازی شدم، واسه همین یه ماهه پاکش کردم چون زندگیم شده بود رینبو سیکس!!
  ولی کلا سبکش یه جوریه که سلیقه ایه. منی که کانتر باز بودم، عاشق این بازی شدم.
  با پینگ زیر ۲۰۰ میشه راحت بازی کرد. خیلی هم شلوغه، پلیر زیادی داره

  Sent from my MI 5 using Tapatalk
   
  aliahmadi2 این نوشته را Like کرده است.
 10. سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك کاربر سایت

  ارسال ها:
  4,359
  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 10, 2011
  اين جريان leave هاي بين مچ واقعاً ديگه شور قضيه رو در اورده


  يه نكته
  من از اولين دقايقي كه كلوز بتاي بازي شروع شد تا به همين امروز داشتم بازي مي كردم
  يه چيزي خيلي نظرم رو جلب كرد و اون هم اينه كه اون اوايل ملت از تاكتيك هاي خيلي متنوع تر و خلاقانه تري استفاده مي كردن تا الان
  البته اشتباه نشه همين امروز حركت هايي رو از يه سري ديدم كه عالي بود ولي الان واقعاً تعداد افرادي كه شايد همين طوري بازي مي كنن بيشتر شده

  يه مورد ديگه هم اين كه اين جريان كله كردن بيرون ديگه واقعاً شور رو از مزه برده ! يا جگر برميدارن يا كاويرا ( كه اين استفاده از كاويرا به شدت بالا رفته - حتي به نسبت زمان اومدن DLC برزيل )
  بايد دوربين 2.5x جگر رو بردارن و در مورد كاويرا هم كه خوب ملت فقط يه روش رو بلد شدن و اين calymore ها چيز خوبي شده اما در كل اين روش جاي دوري از مپ قايم شدن و از پشت حمله كردن ديگه خيلي زياد داره استفاده ميشه
   
 11. کاربر سایت

  ارسال ها:
  1,111
  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 3, 2011
  نام:
  امیر
  خب اونایی که از اول تا الان هنوز بازی میکنن یه چیزی حدود فکر کنم ۱سالو خورده ای شده دیگه همه سوراخ سمبه های مپو بلدن میدونن الان طرف از کجا اتک میده میان بیرون راش میدن خودمم همینطورم اتک فقط کاویرا برمیدارم آخه کاویرا جگر والکری اینا اوپراتورهای راش هستن داخل آبجکتیو باشن اصلا بدرد نمیخورن زودی میمیرن همین راش هم تاکتیکه سلطان راش هم کاویراست با اون کلتش:x
   
  kanway و aliahmadi2 این نوشته را Like کرده اند.
 12. کاربر سایت

  ارسال ها:
  2,489
  تاریخ عضویت:
  ‏May 3, 2013
  نام:
  ایلیا
  کاراکتر بعدیا کی میان؟زمان احتمالیش کی هست؟
   
 13. کاربر سایت

  ارسال ها:
  1,016
  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 30, 2013
  نام:
  Arshia
  از April تا June ميان زمان مشخصي معلوم نيست
   
 14. کاربر سایت

  ارسال ها:
  3,100
  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 28, 2014
  در این که بازی بد شده شکی نیست
  الان یه مشت بچه تینیجر میبینی ایرانی که فقط فحش میدن کل افتخارشون هم اینه که مثلا یه مچ بردن بعدش میان کوری میخونن بعد توقع دارن آدم جایزه دیـــــــل2 طلای بده بهشون
  بدی بازی بعد کم کردن تایم بازی تو رنک شروع شد اگه اوایل عرضه اینطوری بود مشکلی نبود چون 90٪ دیفندرا میکپیدن داخل ولی الان همه راش میدن گاها پیش اومده ما کله کردیم داخل دیدیم هیشکی داخل نیست از این جهت تایم کمه به نفع راشراست چون وقت نمیشه همه سوراخ سومبه ها رو بگردی
  تمام مشکلات بازی از زمان کم کردن تایم و اضافه کردن لول تفنگ شروع شد یعنی برای مثال ملت تو مپ هوس از تو گاراژ ول میده طرف تو مستر هدش رفته
  بازی خیلی به سمته فانتزی شدن پیش رفته
  گلز هم که باف شده دیگه میاد پنچره میشکونه 3 تا اسموک میندازه از تو دود همرو میزنه
  تفنگ آبپاش والکیری هم هنوز درست نکردن
   
  agent 360 و Octienne این نوشته را Like کرده اند.
 15. کاربر سایت

  ارسال ها:
  2,940
  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 2, 2012
  نام:
  Mohammad
  اسلحه میرا عالیه.
  تو بتلفیلد هاردلاینم همچین اسلحه ای بود و من عاشقش بودم.
   
  arshia78 این نوشته را Like کرده است.
 16. کاربر سایت

  ارسال ها:
  1,016
  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 30, 2013
  نام:
  Arshia
  بديش اينه close range هستش
  يكم فاصلت با حريف زياد باشه كارت تمومه:D
   
  Octienne این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید