دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
یه سوال دیگه واسه من میزنه faield چکار کنم همچی هم درست وارد کردم؟

اگر تنظیمات درسته فقط یه چیزی رو شاید اشتباه کرده باشین. ps4 و pc باید هر کدوم به مودم وصل باشن.به هیچ وجه ps4 به pc وصل نباشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
آره فکر کنم واسه اینترنته چون به osn وصل نمیشه.
راستی لینک دانلود killzone رو دارید؟

نه من اصلاً بازیشو ندارم.

علت اينكه خطا ميداد psn اين بوده كه ميخواسته آپديت جديد بياد. من ديروز كه رفتم خونه متوجه شدم. الان ديگه بايد مشكلت رفع شده باشه. البته اگر آپديت رو انجام داده باشي.

آخرین ویرایش:

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
نه من اصلاً بازیشو ندارم.

علت اينكه خطا ميداد psn اين بوده كه ميخواسته آپديت جديد بياد. من ديروز كه رفتم خونه متوجه شدم. الان ديگه بايد مشكلت رفع شده باشه. البته اگر آپديت رو انجام داده باشي.
آره متوجه شدم ممنون

psplayer

کاربر سایت
Mar 24, 2014
55
نام
سروش
دوستانی که بتای battlefield hard line رو دانلود کردن میشه لینک پارت اولو بدین من پارت دومو دان کردم اما پارت اول دان نمیشه

آخرین ویرایش:

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
سلام.من الآن FIFA 14 رو دانلود کردم و 2 تا 4 گیگ بود یه 400MB که الآن وقتی میخوام تو PS4 بریزم لینکی که تو نرم افزار میده آدرس پارت اول بازی رو بهش میدم بعد تو کنسول حجم بازی از 9 گیگ به 2 گیگ تبدیل میشه و بازی نصب میشه و دمو هست نه نسخه اصلی...
حالا نمیدونم باید چه کار کنم...

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
سلام.
بدون تنظیمات این نرم افزار و بدون پراکسی آیا psn باز می شه. چون بعضی وقت ها کلاً باز نمیشه و آدم سر کار میره.

سلام
داداش زمانی که PROXI میزاری این مشکل به وجود میاد و وصل نمیشه
IP وصل میشه ولی بقیعه هیچ کدام وصل نمیشن
اینترنت
PSN
وغیره
راستی مودم من DLINK 2730U هست
وهردو کابل PC و PS 4 به مودم وصل هستن
؟
وبرنامه هم با اد مینیستوری بالا اوردم

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
خوب یعنی میشه بازی های psn رایگان روی پلی 4 دیگه انتقال داد ؟

اگه میشه تا الان چه بازی هایی اومده و چطوری میشه دانلود کرد و به پلی 4 دیگه انتقال داد

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
یکی جواب مارو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز.
من خیلی فکر کردم ولی منطقی برای این موضوع به ذهنم نرسید. دقت داشته باشید که همه کاربرهای اینجا بازی شما رو ندارن که بتونن تست کنن. مثلاً خود من اصلاً فیفا رو ندارم که بتونم شرایط شما رو بررسی و تست کنم. به این خاطر ممکنه دیر یا حتی هرگز پاسخی برای شما وجود نداشته باشه. علت این موضوع این بود. والا ما قصد بی اعتنایی نداشتیم.

یه سوال این بازی رو شما از کجا دانلود کردین؟؟؟؟

موفق باشید.

- - -ویرایش - - -

سلام
داداش زمانی که PROXI میزاری این مشکل به وجود میاد و وصل نمیشه
IP وصل میشه ولی بقیعه هیچ کدام وصل نمیشن
اینترنت
PSN
وغیره
راستی مودم من DLINK 2730U هست
وهردو کابل PC و PS 4 به مودم وصل هستن
؟
وبرنامه هم با اد مینیستوری بالا اوردم

سلام. همه چیز به نظر درست میاد. تنها چیزی که هست وقتی دستگاه ip میگیره ولی اینترنت نداره یا ip که نرم افزار داده و پورتش رو اشتباه وارد کردین و یا اینکه روی ویندوزتون یه نرم افزاری مثل آنتی ویروس یا فایروال داره مانع تبادل ترافیک میشه. این کارا بیشتر زیر سر nod32 است. اگر داریش disable کن تست کن. فایروال ویندوز رو هم احتیاطاً غیرفعال کن. هر چند روی سیستم خود من فایروال ویندوز فعاله و مشکلی ایجاد نکرده.
موفق باشید.

- - -ویرایش - - -

خوب یعنی میشه بازی های psn رایگان روی پلی 4 دیگه انتقال داد ؟

اگه میشه تا الان چه بازی هایی اومده و چطوری میشه دانلود کرد و به پلی 4 دیگه انتقال داد

سلام دوست عزیز.
اگر شما وارد psn بشید و از منوی سمت راست گزینه game رو انتخاب کنید و بعد هم برید پایین تر گزینه free-to-play رو انتخاب کنید لیست بازی های مجانی رو خواهید دید. و می تونین به کمک این برنامه اینا رو دانلود و نصب کنید.
موفق باشید.

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
سلام دوست عزیز.
من خیلی فکر کردم ولی منطقی برای این موضوع به ذهنم نرسید. دقت داشته باشید که همه کاربرهای اینجا بازی شما رو ندارن که بتونن تست کنن. مثلاً خود من اصلاً فیفا رو ندارم که بتونم شرایط شما رو بررسی و تست کنم. به این خاطر ممکنه دیر یا حتی هرگز پاسخی برای شما وجود نداشته باشه. علت این موضوع این بود. والا ما قصد بی اعتنایی نداشتیم.

یه سوال این بازی رو شما از کجا دانلود کردین؟؟؟؟

موفق باشید.
ممنون بابت پاسختون...
فکر نمیکنم ارتباطی با بازی داشته باشه و بیشتر مربوط به روش انتقال میشه...
من بازی رو از PSN با اکانت ریجن یک خریداری کردم و لینکش رو با روشی که داخل آموزش بود به دست آوردم که چون بازی 9 گیگ و خورده ای بود من پارت 0 و 1 و 2 رو ساختم.پارت های اول و دوم 4 گیگی و پارت سوم حدود 400 مگ بود.
الآن برای انتقال شما گفتی پارت اول رو آدرسش رو میدید و وقتی دانلود پارت ال توسط PS4 به اتمام رسید آدرس پارت دوم رو میدید.
من بازی رو الآن دوباره از PSN میزارم تو دانلود دو تا لینک تو نرم افزار میاد که یکی بازی است و دیگری آپدیتش هست.با آپدیت که کاری ندارم ولی وقتی به لینک بازی آدرس پارت اول رو میدم در قسمت دانلودهای کنسول بازی فیفا که حجمش 9 گیگ و خورده ای نشون داده میشه به یکباره به 2 گیگ تبدیل میشه و سریع پر میشه...
شما بازی بالای 4 گیگ و چندپارته قطعا ریختید.اگر آره که روندش رو برام توضیح بدید...
سوالم اینکه نمیشه سه پارت رو به یک پارت تبدیل کرد و بعد انتقال داد؟

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
ممنون بابت پاسختون...
فکر نمیکنم ارتباطی با بازی داشته باشه و بیشتر مربوط به روش انتقال میشه...
من بازی رو از PSN با اکانت ریجن یک خریداری کردم و لینکش رو با روشی که داخل آموزش بود به دست آوردم که چون بازی 9 گیگ و خورده ای بود من پارت 0 و 1 و 2 رو ساختم.پارت های اول و دوم 4 گیگی و پارت سوم حدود 400 مگ بود.
الآن برای انتقال شما گفتی پارت اول رو آدرسش رو میدید و وقتی دانلود پارت ال توسط PS4 به اتمام رسید آدرس پارت دوم رو میدید.
من بازی رو الآن دوباره از PSN میزارم تو دانلود دو تا لینک تو نرم افزار میاد که یکی بازی است و دیگری آپدیتش هست.با آپدیت که کاری ندارم ولی وقتی به لینک بازی آدرس پارت اول رو میدم در قسمت دانلودهای کنسول بازی فیفا که حجمش 9 گیگ و خورده ای نشون داده میشه به یکباره به 2 گیگ تبدیل میشه و سریع پر میشه...
شما بازی بالای 4 گیگ و چندپارته قطعا ریختید.اگر آره که روندش رو برام توضیح بدید...
سوالم اینکه نمیشه سه پارت رو به یک پارت تبدیل کرد و بعد انتقال داد؟

سلام. تمام مراحلي كه توضيح دادين كاملاً درسته و به نظر نمياد اشتباهي انجام داده باشيد.
روند نصب بازي ها يا آپديت هاي با حجم زياد به اين ترتيبه كه شما بعد از انتخاب گزينه نصب يا دانلود از داخل Ps4 داخل نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER با لينك پارت اول مواجه ميشيد. با استفاده از دكمه اي كه تو راهنما توضيح دادم پارت اول رو به نرم افزار معرفي ميكنين رو سيستمتون. وقتي پارت اول به پايان رسيد داخل نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER لينك پارت دوم بازي GRAB ميشه و شما اونو ميبينين. در اينجا بايد بريد توي قسمت NETWORK دستگاه PS4 و تيك CONNECT TO THE INTERNET رو برداريد تا اينترنت PS4 قطع بشه و دانلود ادامه پيدا نكنه. بعد تو نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER با كمك دكمه مذكور لينك پارت دوم رو به فايل LOCAL مجدداً مرتبط ميكنين. و مجدداً از توي NETWORK تيك CONNECT TO THE INTERNET رو ميزنين. خود به خود دانلود ادامه پيدا ميكنه. و به همين ترتيب تا آخرين پارت بازي يا آپديت.
ببينيد اين كه ما بازي رو در چند پارت و نه به صورت يك فايل جامع به pS4 ميفرستيم مفهومش اين نيست كه اين كار روما به اين صورت انجام مي ديم. بلكه خود pS4 طوري طراحي شده كه برنامه ها رو حداكثر در پارت هاي 4 گيگي دريافت مي كنه. اگر بازي حجمش به 4 گيگ نرسه با يك پارت همه چيز انجام ميشه. پس ما نمي تونيم يك فايل رو به صورت يك جا و با حجم 9 گيگ به PS4 بفرستيم چون خود دستگاه اصلاً طوري برنامه ريزي شده كه به اين صورت فايل ها رو دريافت كنه.
من توي پست هاي قبلي روال كار اين نرم افزار رو مختصراً توضيح دادم. اين برنامه چجوري بگم؟! يه جاعله. تنها كاري كه ميكنه اينه كه فايل روي هارد دستگاه شما رو به جاي فايل موجود روي اينترنت جعل ميكنه و pS4 رو گول ميزنه تا اون فكر كنه كه فايل ها داره از اينترنت به اون ارسال ميشه. همين. هيچ تغيير يا تحريفي تو فايل شما انجام نمي شه. بنابراين اصلاً نبايد مشكلي پيش بياد. اين كه فايل 4 گيگي ناگهان به 2 گيگ تغيير حجم ميده براي من كمي عجيبه. احتمال داره كه به خاطر يه فرآيند بررسي كه سوني براي اعتبارسنجي فايل هاش طراحي كرده باشه اين رخ بده. مثلاً براي اينكه كاربر بازي هاي پولي رو از سورس هاي ديگه (مثلاً روشي كه ما انجام مي ديم) به دست نياره، احتمالاً در هر بار تلاش براي دانلود بازي لينك ها رو به شكل محسوسي تغيير مي ده. لطفاً لينك بازي رو در هر مرتبه دانلود با دفعه قبل مقايسه كنيد. خيلي چيزا رو مي تونه مشخص كنه.
به غير از اين چيزي ني تونه باشه.
مي تونم بپرسم چرا شما بازي رو به شكل آنلاين خريداري كردين؟ آيا خارج از كشور تشريف دارين؟
موفق باشيد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر