دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط bk_unforgiven, ‏Jun 9, 2014.

1. کاربر سایت

سلام
    منم الان همين مشكل رو دارم بعد از اينكه كابل رو وصل ميكنم اينترنت كه نه، حتى قسمت obtain ip (اگه درست نوشته باشم) كنسول اون هم faild ميزنه! شما چه راهى رفتيد؟

2. کاربر سایت

سلام دوستان ،من نید فور اسپید رو گذاشتم دانلود با ps4 20 گیگه با لپ تاپ میزارم دانلود 17 گیگه مشکل از کجاست؟

3. کاربر سایت

آپدیت هم داره که وقتی با لب تاب 17 گیگ رو دانلود کردی خواستی بریزی تو کنسول میبینی کنسول لینک جدیدی بهت میده که دانلودش نکردی .

4. کاربر سایت

نام:
    behrooz
    دوستان سلام
    جدیدا دیتای هیچ بازی رو نمیتونم با psx به ps4 منتقل کنم دائما ارور data is corrupted میده حتی بعضی بازی چنذ بار دیتاشونو دانلود کردم
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

5. کاربر سایت

مطمین بشو ظرفیت خالی داری .

برای من اینطور شده بود و بازی رو پاک کردم و مجدد لینک دانلود گرفتم از PSN البته هکی بود و شانس آوردم که طرف رمزش رو عوض نکرده بود

6. کاربر سایت

نام:
    Arash
    سلام دوستان
    دوستان وقتی میحوام از PSX دیتا بریزیم با IP خودش میده مشکلی ندارم و انتقال دیتا رو انجام میدم
    ولی وقتی میخوام IP رو خودم بدم، 192.168.1.137 ، وای فای رو هم درست شیر میکنم ، همون روش که میگن بالای 100 مگ میشه انتقال داد
    حتی فایروال رو می بیندم . میزنم تست شه ، IP رو میشناسه و تو اینترنت گیر میکنه، میشه راهنمایی کنید ؟

7. کاربر سایت

سلام دوستان یه سوال من باید فایل Db رو هم دانلود کنم؟
    بازی battlefield 1 تازه آپدیت داده و حجم آپدیت رو خود کنسول 7.3 گیگ تقریبا ولی لینکایی که به من داده ایناست:
    http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...ct=0183&serverIpAddr=192.168.1.105&r=00000001
    که این 4 گیگ و V0100_1 هم 4 گیگ و V0100_2 هم 1.63 گیگ حجم داره.من سوال دارم که برای آپدیت 7.3 گیگ باید این 9.63 گیگ رو دانلود کنم؟یعنی لینک رو که داد حتما باید عددهاشو تغییر بدیم تا جایی که میشه دانلود کرد؟(چون مثلا همین battlefield 1 دیگه از 3 به بعد نداره)
    قبلا titanfall 2 هم 1.7 گیگ داد که بازم لینکاش 6 گیگ اینطورا بخاطره 1.7 گیگ دانلود کردم.

8. کاربر سایت

چون شما جداگانه داری باکامپیوتر دانلود میکنی باید همه آپدیت رو کامل دانلود کنی 9.6 بعد که وصل کردی به PS4 خود PS4 دیتای آپدیت موردنیازش 7.3 رو از کامپیوتر دانلود میکنه . ولی اگه بخواهی کلا" با کنسول دانلود کن اون موقع 7.3 گیگ فقط دانلود میشه .

alihashem این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    باید کانکشن وای فای رو shared کنی حتما

10. کاربر سایت

نام:
    Arash
    همین کار رو میکنم، ولی تو تست کنسول ارور میده

11. کاربر سایت

نام:
    ochiha
    سلام

باعرض تبریک سال نو

یه مشکلی که پیدا کردم این بود که من با مدم وقتی میخواستم بازی رو از pc به ps4 انتقال بدم با سرعت 80 تا 100 انتقال میدادم ولی بعد از چند بازی که کپی کردم دیگه نتووستم به همون سرعت اولیه برگردم هم هیچ با سرعت 10 مگ دیگه کپی میکنم میخواستم بدونم علت چی هست یا چی میتونه باشه؟؟؟؟

ممنون میشم کمک کنید.

فایروال رو خاموش و ویروس کوش هم داخل ویندوزم نصب نیست و ویندوز 10 هم هست و مودم من TP - Link Archer t2 هست و بالاترین مودم میشه گفت خواهشی دارم که اگر کسی راه حلی داره کمک کنه

12. کاربر سایت

مهمترین فاکتور کابل هست ؛ من با یه کابل 20 تومنی با سرعت 150 م انقال میدم . لینک پیج آموزش با سرعت نور ;)

13. کاربر سایت

نام:
    saman
    کسی فیلم آموزشی این برنامه نداره اینجوری ادم گیچ میشه

14. کاربر سایت

نام:
    علی
    سلام
    دوستان من وقتی توی صفحه ی اول دکمه ی start رو میزنم با پیغام زیر مواجه میشم :

the remote server returned an error forbidden 403
    بعد که جلو میرم و تنظیمات رو با ps4 انجام میدم بعد از قسمت چک کردن IP که اتصال به اینترنت است پیغام خطا میده.
    مشکل از چیه ؟

15. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    اون پیام برنامه رو نادیده بگیر

فایر وال و آنیتی ویروست رو خاموش کن

genaveh این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید