دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
با سلام
دوستان من چنتا بازی بالای 60 گیگ دارم دیتاهاشو دانلود کردم مشکلم اینه تا نصف میریزه و هر کاری میکنم بقیه انتقال نمیده لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
همونطور که دوستمون هم گفتن احتمال زیاد آپدیت های بازی هات اخرین اپدیت نیستن

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
با روش bridge خواستم به کنسول وصل شم اما موقع تست اینترنت روی کنسول failed میشه ولی ip address رو رد میکنه. مشکل از چیه؟
(با wifi از pc به نت وصل شدم و کابل لن رو مستقیم به کنسول زدم و اون دوتا کانکشن رو بریج کردم...پروکسی برنامهpsx هم همون چیزی که بود زدم روو کنسول)
http://s8.picofile.com/file/8277610126/Untitled.png

پ ن : کنسول رو روو حالت اتوماتیک گذاشتم به نت وصل شد یعنی مشکل اینجاست که از طریق psx وصل نمیشه

آخرین ویرایش:

mafia1234

کاربر سایت
Sep 30, 2015
103
نه متاسفانه راهی نداره باید دوباره دانلود کنی
اسم فایل رو تغییر بده ببین چی میشه.
نتیجه رو اعلام کن ممنون

با روش bridge خواستم به کنسول وصل شم اما موقع تست اینترنت روی کنسول failed میشه ولی ip address رو رد میکنه. مشکل از چیه؟
(با wifi از pc به نت وصل شدم و کابل لن رو مستقیم به کنسول زدم و اون دوتا کانکشن رو بریج کردم...پروکسی برنامهpsx هم همون چیزی که بود زدم روو کنسول)
http://s8.picofile.com/file/8277610126/Untitled.png

پ ن : کنسول رو روو حالت اتوماتیک گذاشتم به نت وصل شد یعنی مشکل اینجاست که از طریق psx وصل نمیشه
دوستان فرق اینکه بریج کنیم یا اینترنت وای فای رو شیر کنیم رو لن چیه؟؟؟
دوست عزیز شما هم از بریج در بیار برو رو کانکشن وای فای شیرش کن رو لن بدون اینکه دست به آیپی ها بزنی 1 بار سیستمو ری استارت کن اومد بالا برو تو psx همون آیپی که داده رو بزن تو دستگاه.کانکشن لن هم بزار اتوماتیک باشه
نتیجه رو اعلام کن.

Last edited by a moderator:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دوستان فرق اینکه بریج کنیم یا اینترنت وای فای رو شیر کنیم رو لن چیه؟؟؟
دوست عزیز شما هم از بریج در بیار برو رو کانکشن وای فای شیرش کن رو لن بدون اینکه دست به آیپی ها بزنی 1 بار سیستمو ری استارت کن اومد بالا برو تو psx همون آیپی که داده رو بزن تو دستگاه.کانکشن لن هم بزار اتوماتیک باشه
نتیجه رو اعلام کن.

من یکم با همین روش بریج کردن ور رفتم درست شد:D به این صورت که بار اول باید روو حالت easy و بدون ایپی وصل شی به کنسول بعدش که اکی بود یبار دیگه با ایپی به کنسول وصل شی درست میشه

تا اونجا که من میدونم بریج کردن با شیر کردن وای فای روو لن تفاوتی نداره ! جفتش یکی هستن

• Like
Reactions: mafia1234

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام دوستان.
من هر موقع میخوام لینک فایل بازی رو استخراج کنم به مشکل بر میخورم. وقتی یکی از لینک ها بهم داد و من اون عدد کنار pkg رو تغییر میدم و کل لینک ها رو دانلود میکنم اما مشکل اینجاست که وقتی حالا میخوام لینک ها را به ps4 انتقال بدم وسط های انتقال یه لینک دیگه بهم میده ، یه لینک جدید که اصلا فرم نوشتاریش فرق میکنه با بقیه و من دوباره اونو باید دانلود کنم! بعنوان مثال
jlf_dd.jpg

همینطور که میبینید اون لینک اخری رو از کجا پیدا کنم که همشون هم زمان دانلود کنم؟

mafia1234

کاربر سایت
Sep 30, 2015
103
سلام دوستان.
من هر موقع میخوام لینک فایل بازی رو استخراج کنم به مشکل بر میخورم. وقتی یکی از لینک ها بهم داد و من اون عدد کنار pkg رو تغییر میدم و کل لینک ها رو دانلود میکنم اما مشکل اینجاست که وقتی حالا میخوام لینک ها را به ps4 انتقال بدم وسط های انتقال یه لینک دیگه بهم میده ، یه لینک جدید که اصلا فرم نوشتاریش فرق میکنه با بقیه و من دوباره اونو باید دانلود کنم! بعنوان مثال
jlf_dd.jpg

همینطور که میبینید اون لینک اخری رو از کجا پیدا کنم که همشون هم زمان دانلود کنم؟

با سلام دوست عزیز اون آپدیت هست که وقتی 5 گیگ از بازی رو میریزی میخواد آخرین فایل آپدیت رو بگیره
شما میتونی طبق ریجنی که داری تو یکی از تایپیک های مربوط به لینک بازی درخواست کنی دوستان بهت میدن

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
با سلام دوست عزیز اون آپدیت هست که وقتی 5 گیگ از بازی رو میریزی میخواد آخرین فایل آپدیت رو بگیره
شما میتونی طبق ریجنی که داری تو یکی از تایپیک های مربوط به لینک بازی درخواست کنی دوستان بهت میدن
اهان! پس درواقع لينك اپديت ها رو بايد جدا استخراج كنيم ، من فكر ميكردم همش باهم هست. خيلى ممنونم.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
میشه با psx عملیات برعکس انجام داد؟یعنی دیتایی که ریختیم رو کنسول رو ذخیره بگیریم رو کامپیوتر؟
اگه نمیشه چطور و با چه ابزاری این کار میشه؟

mafia1234

کاربر سایت
Sep 30, 2015
103
میشه با psx عملیات برعکس انجام داد؟یعنی دیتایی که ریختیم رو کنسول رو ذخیره بگیریم رو کامپیوتر؟
اگه نمیشه چطور و با چه ابزاری این کار میشه؟
1-خیر دوست عزیز نمیشه دیتایی رو که روی کنسول ریختی رو ذخیرش کرد روی هارد کامپیوتر.
هیچ ابزاری هم نداره شما باید از قبل با کامپیوتر دانلود کنی که داشته باشیش.

• Like
Reactions: w.rooney

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811

mafia1234

کاربر سایت
Sep 30, 2015
103
خیلی ممنون .. لینک ها که دانلود شد با نرم افزار PSX فایلارو به سیستم انتقال بدم ؟
چون امتحان کردم تو CDN لاگ چیزی نمیاد و 403 فوربیدن میده
اگر درست وصل کرده باشی گزارشش میاد که داره همچین فایلی رو میگیره تو هم آدرس اون فایلرو میدی بعد میبینی سرعت دانلودش میره بالا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر