1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

افزایش سرعت اتصالات Xbox One بوسیله ی تغییرات DNS

گفتگو در 'Xbox One' ایجاد شده توسط Sierra-117, ‏Jun 7, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    محمد
    عزیزم هیچ ربطی به ISP نداره. شما یه IP دستی برای کنسول معرفی کن ( از طریق خود کنسول. مثلاً ۱۹۲.۱۶۸.۱.۴۴)
    بعد در بخش تنظیمات DMZ Hosting مودم. اون IP رو وارد کن مشکلت حل میشه.
    دیگه پای ISP و آژانس بین المللی انرژی انرژی اتمی و سازمان ملل و دیده بان حقوق بشر و رییس سازمان مبارزه با مواد مخدر و رییس سازمان مقررات رادیویی و جمعیت مبارزه با بیماری ابولا و انجمن حمایت از بیماران آلزایمری و سازمان کنترل ترافیک و اداره راه و ترابری و شرکت نفت و مایکروسافت و صدا و سیما و رییس دفتر معاون رییس جمهور کره جنوبی و جمعیت حمایت از حقوق حیوانات و سازمان حفاظت از محیط زیست و اداره ارتباطات و مخابرات و کشور های جنبش عدم تعهد و وزارت ورزش و جوانان و گروه ۵+۱ رو وسط نکش.

آخرین ویرایش: ‏Oct 12, 2014
  2. کاربر سایت

سلام من سرعت نتم رو تغییر دادم 10 مگ گرفتم دوباره باید تست کنم و dns جدید رو وارد کنم؟

3. کاربر سایت

نام:
    سامان
    اگر شرکت سرویس دهنده رو تغییر دادین که صد در صد دوباره تست بگیرین. در حالت معمولم به نظرم بهتره هر چند مدت یه بار یه تستی گرفته بشه بد نیست ممکنه IPـها تغییر کنه!

4. کاربر سایت

دوستان من دیشب dns رو تغییر دادم اما سرعت دانلود پایینه و بهتره بگم همراه با نوسان هر بار که تست گرفتم یه عددی رو نشون ميده (از توی detailed network خود کنسول) چکار کنم با اینکه نتم 10 مگه اما سرعت دانلودم تو xboxone اصلا جالب نیست اگر بتونید کمکم کنید یه دنیا ممنون میشم

5. کاربر سایت

مسعود جون تغييرات dns جواب ميده؟؟

6. فروشنده معتبر

نام:
    Milad
    یکی از عللی که مایکروسافت منو از XONE فراری داد همین مشکلش هست

7. کاربر سایت

نام:
    حميدرضا
    آقا دمت گرم. من این کار رو کردم و سرعتم خیلی خوب شد. ولی Namebench حدود 3 ساعت کار کرد تا Result داد.

8. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    namebanch خیلی برام طول کشید تا result بده ولی واقعا تاثیر گذاشت البته هرچند در طول این سه شب یه شب سرعت مثل قبل بود ولی در کل سرعت اتصالم به لایو و دانلودم بهتر شده ممنون از شما

9. کاربر سایت

سلام. دوستان کسی dns رو ایرانسل تست کرده که ببینه سرعت دانلود رو xbox one چقدر میشه؟ من هرچی ست میکنم پهنای باندم فرقی با اتوماتیک نداره همش 4mb هستش...ولی وقتی از speedtest تست سرعت میگیرم سرور لندن و فرانکفورتو پهنای باند 11-13 mb میده...

10. mbe mbe

کاربر سایت

هیچی نیست سرکاریه؟؟؟

11. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    سلام دوستان
    من مودمم رو نمیتونم بیارم کنار x1 واسه همین با وایرلس کنسول رو به اینترنت وصل میکنم .
    میخواستم ببینم چطوری میتونم اینترنتی که به صورت وایرلس با لب تاب از مودم میگیرم با کابل شبکه با کنسول به اشتراک بزارم؟
    ویندوز لب تاب 8 هست
    مرسی

12. کاربر سایت

سلام
    بعد از کلی صبر در تست نرم افزار ارور میده مشکل از کجاست نرم افزار دیگی هست به من معرفی کنید ممنون ميشم

13. کاربر سایت

این صفحه را به اشتراک بگذارید