اولین دوره مسابقات Fifa 14 ( خرداد ماه ) Xbox one

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
FIFA-14-Xbox-One.jpeg

درود

اولین دوره مسابقات Fifa 14 رو شروع می کنیم.سال قبل یک نظرسنجی برای شروع مسابقات برگذار شد اما چون تعداد کمی Xbox one خریده بودند تصمیم گرفتیم شروع مسابقات رو به تعویق بندازیم.الان بهترین زمان برای شروع مسابقات است.تصمیم گرفته شد مسابقات با مبلغی به عنوان ورودی باشد تا جوایز مناسبی را برای نفرات برتر در نظر بگیریم.

مسابقات با ورودی مبلغ 10 هزار تومان می باشد.افرادی که قصد شرکت در مسابقه را دارند ابتدا در این تاپیک گیمر تگ و نام تیم مورد نظر خود را اعلام کنند و سپس مبلغ را از طریق درگاه فروشگاه اینترنتی اینجانب واریز نمایند تا ثبت نام شما نهایی شود.مسابقات در 3 گروه 4 تیمی برگذار می شود و این موضوع باعث می شود هیجان بازیها به مراتب بیشتر شود.

جوایز نفرات برتر:

نفر اول : مبلغ 100 هزار تومان جایزه نقدی+ کوپن تخفیف 20 درصدی خرید از فروشگاه Live-psn.com

نفر دوم: مبلغ 20 هزار تومان جایزه نقدی +
کوپن تخفیف 10 درصدی خرید از فروشگاه Live-psn.com

نفر سوم: یک عدد اسپری Nivea آلمان +
کوپن تخفیف 5 درصدی خرید از فروشگاه Live-psn.com

------------------------
قوانین مسابقات : به زودی درج می شود

------------------------

واریز هزینه ثبت نام در مسابقه: به زودی لینک درگاه واریز آنلاین قرار می گیرد

افراد شرکت کننده: 4/12

1 - Farshad online (رئال مادرید )
2 - SADEGHPES ( بایرن مونیخ)
3 - LAghost9810 ( یونتوس )
4 - MJ Shadow88 ( آلمان )
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
10 -
11 -
12 -

آخرین ویرایش:

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
آقا خردادم دیگه خیلی ستمه بندازین بعد 5 تیر من بدبخت کنکور دارم
اگر میندازید بعد 5 تیر که منم با یونتوس کبیر هستم:d

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
اقا بندازین برا تیر منم با من سیتی هستم،فقط نفر اول سختش نباشه رفته رئال برداشته؟اینجوری که نشد هر کی دوست داره بره تیم قوی برداره،یا رئال و بارسا نباشن یا اگه بودن رونالدو و مسی و بیل بیرون باشن.
یکم انصاف داشته باشین تیم های متعادل وردارین نه سوپر تیم!

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
فرشاد جان جایزه نفر دوم و سوم خیلی کم هستش

شاید تغییراتی در جوایز نفرات دوم و سوم بدم.شما آمادگیتو برای مسابقات اعلام کن فعلا:d

- - -ویرایش - - -

اقا بندازین برا تیر منم با من سیتی هستم،فقط نفر اول سختش نباشه رفته رئال برداشته؟اینجوری که نشد هر کی دوست داره بره تیم قوی برداره،یا رئال و بارسا نباشن یا اگه بودن رونالدو و مسی و بیل بیرون باشن.
یکم انصاف داشته باشین تیم های متعادل وردارین نه سوپر تیم!

همه افراد آزاد هستند هر تیمی بخوان بردارن.

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
اگه اینجوریه همه برن رئال وردارن،خب نوکرتم رئال تو فیفا خیلی قویه،یه تیم دیگه وردار،این که نشد اخه!

arsalan311

کاربر سایت
Apr 26, 2014
9
سلام یه سوال داشتم ایا کسایی که فیفا ایکس باکس وانو بازی می کنند مشکل توبازی کردن انلاین ندارند مثلا پلی 4 فیفا انلاین دچارقطعی یا گیرکردن میشه خواستم ببینم باایکس باکس این مشکل هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر