Metro: Redux

14235722371_a3d6e50e98_z.jpg
به صورت رسمی اعلام شد که دو عنوان محبوب Metro: Last Light و Metro 2033 قرار است در قالبی به نام Metro: Redux بر روی کنسول های این نسل منتشر شوند.
این اولین باری است که شاهد Metro 2033 بر روی کنسول PlayStation هستیم؛ چرا که در هنگام عرضه، این نسخه فقط بر روی Xbox 360 و PC منتشر شد.
نسخه Last Light نیز Remaster شده و با گرافیک بالاتری عرضه خواهد شد.
هر دو عنوان با رزولوشن 1080p و در حالت 60 فریم بر ثانیه روی PS4 اجرا می‌شوند. تغییراتی از قبیل بیشتر شدن هوش مصنوعی، بهبود یافتن سیستم تیراندازی و بالاتر رفتن گرافیک از مشخصه های بارز این مجموعه است.
از طریق PSN و XBL می‌توان هر یک از عناوین را به ارزش 25 دلار ( هر دو عنوان با هم 50 دلار) دانلود کرد و یا دیسک 50 دلاری بازی شامل هر دو نسخه را خریداری نمود.
Metro: Redux در اواخر تابستان امسال منتشر خواهد شد.

y0xvu3ic99rkb289f2w.jpg

با تشکر از Blood Brothers

Last edited by a moderator:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
نه چه خنده ای ؟ اومده یک دنیای رو طراحی کرده بر اساسه اونچه که توی تاریخ گذشت. دنیای پس از اتمی مثل یک شروع تازه با قوانین جدید هست. همین گروها بودن که تاریخ دنیای رویسه رو ساختن . حالا نویسنده هم سعی داره به روایتی دیگر و الهامی دیگر همه اینها رو reflect کنه. خنده دار Harry potter به نظره من ( نزنیدها D: لول ) Respect .

آخ آخ آخ آخ ... سال هاست منتظرم یه شرکتی بازی Harry Potter رو مثل آدم درست کنه ! :D مطمئنم اگر شرکتی بازی رو خوب بسازه خیلی فروش میکنه .

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
پرفورمنس بازی بدون فیزیک هم افتضاحه آخه ! :D :

57263377370767181165.png

بازی هم یکی از بدترین استفاده ها از تسلیشن رو داره که فقط فریم نابود میکنه و 2 زار بازده بصری درست حسابی نداره و همه جا هم توصیه میکنن خاموشش کنین !! :D
یادمه آپدیتهای بعدی بازی فریم دهی رو تا 50 درصد بهتر کرد
خودم PS4 دارم اما تصور TESS:ON و SSAA و HBAO و Physx:ON و Soft Shadow:ON روی PS4 خیلی خنده داره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یادمه آپدیتهای بعدی بازی فریم دهی رو تا 50 درصد بهتر کرد
خودم PS4 دارم اما تصور TESS:ON و SSAA و HBAO و Physx:ON و Soft Shadow:ON روی PS4 خیلی خنده داره
HBAO که تو اکثریت بازیا هست و Soft Shadows هم اگر درست بهینه کنن نیابد مشکلی باشه D: اون SSAA هم که بیخیال . یه AA براش درست حسابی میزارن ...
PhysX که ماله Nvidia هست هیچی اون Tess هم 100 میزنن به خاطره 60 فریم .اما حقیقت اینجاست که این TESS مثل همون TR توی این بازی واقعا اونقدر فرقه زیادی اجرا نمیکنه. همین الان وضوح texture ها رو بالا بردن و نورپردازی رو کار کردن بازی زیباتر شده از نسخه پیشین . D:
من یه TESS درست حسابی توی عمرم دیدم اونم فقط توی 2 تا بازی توی جهان هست که یکیش C2 هست و یکیش C3 . بقیه جاهایی که TESS استفاده کردن اصلا خاموش روشنش خیلی دقت میخواد ادم پی ببره . (نظره شخصی )

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به صورت digital جدا گونه هم عرضه میشه که قیمته هر کدومش
$24.99 / €19.99 / £15.99
هست
و نسخه فیزیکی هم 49.99 دلار.

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
آقایون نظر شخصی خودتون رو بگید

به نظرتون بگیرم این بازی رو یا نه چون فقط میتونم 2 تا بازی انتخاب کنم واسه 5- 6 ماه....هر دو نسخه بازی رو بازی کردم.ولی نصفه....تا آخرش نرفتم

خودم نظرم روی the evil within و gta v هست که بعد Gta رو با cod : aw عوض کنم.ولی نمیدونم این مترو رو کجای دلم بذارم :D ( با توجه به اینکه پیش فروش بازی تو ایران شروع شده )

بازی dlc داستانی ای داره که بعدا بخواد منشتر بشه ؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقایون نظر شخصی خودتون رو بگید

به نظرتون بگیرم این بازی رو یا نه چون فقط میتونم 2 تا بازی انتخاب کنم واسه 5- 6 ماه....هر دو نسخه بازی رو بازی کردم.ولی نصفه....تا آخرش نرفتم

خودم نظرم روی the evil within و gta v هست که بعد Gta رو با cod : aw عوض کنم.ولی نمیدونم این مترو رو کجای دلم بذارم :D ( با توجه به اینکه پیش فروش بازی تو ایران شروع شده )

بازی dlc داستانی ای داره که بعدا بخواد منشتر بشه ؟!
نه بازیش dlc در اینده نداره دیگه . اینم بیشتر یه remastered collection یا همون hd collection هست از بازی اول و بازی دوم و dlc هایی که براش منتشر شد .
جزوه بازیهایی هست که من شدیدا خوشم اومد ! به نظرم ارزش داره بگیری اگر FPS درست حسابی دوست داری
میتونی بازی کنی سریع ردش کنی بره ! D:
به نظرم tew و fc4 و dragon age و ac از gta v و tlou قابل توجه تره ( البته اگر gtav رو بازی نکرده باشی )

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
همه امکاناته last light رو به 2033 اضافه کردن که خیلی خوب شده به نظرم حتی difficulty level ها .
یه چیز دیگم اینکه ظاهرا مراحله 2033 دست خوشی تغییراتی شده . یه مقدار محیطهای جدید و event های جدید اضافه کردن و ظاهرا یه سری از مراحل رو با یه منطقه جدید به هم وصل کردن تا یه مرحله بزرگتر بشن
به نظره من package خیلی خوبی هست.
از نظر گرافیکی خیلی عالیتر شده . مخصوصا اینکه سیستم اب و هوا کار کردن و همه منابع نور dynamic شدن . توی محیط بیرون که خیلی تاثیر داشت دیدم ویدیو رو
قیمتش خیلی ok هست. به نظرم خوب هس برای fan هاش و دوستانی که بازی نکردن بازیش رو .... ! کلی content عالی برای single player داره . جفت بازیا ( من last light بیشتر دوست داشتم ) عالی هستن.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
یادش بخیر
یه زمان هربازی ای که میخاست بیاد ما یه هفته جلوتر پایرت خور میکردیمش،ولی الان باید با استراتژی پیش بریم که کدوم بازی ارزش خریدن داره

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر