Metro: Redux

14235722371_a3d6e50e98_z.jpg
به صورت رسمی اعلام شد که دو عنوان محبوب Metro: Last Light و Metro 2033 قرار است در قالبی به نام Metro: Redux بر روی کنسول های این نسل منتشر شوند.
این اولین باری است که شاهد Metro 2033 بر روی کنسول PlayStation هستیم؛ چرا که در هنگام عرضه، این نسخه فقط بر روی Xbox 360 و PC منتشر شد.
نسخه Last Light نیز Remaster شده و با گرافیک بالاتری عرضه خواهد شد.
هر دو عنوان با رزولوشن 1080p و در حالت 60 فریم بر ثانیه روی PS4 اجرا می‌شوند. تغییراتی از قبیل بیشتر شدن هوش مصنوعی، بهبود یافتن سیستم تیراندازی و بالاتر رفتن گرافیک از مشخصه های بارز این مجموعه است.
از طریق PSN و XBL می‌توان هر یک از عناوین را به ارزش 25 دلار ( هر دو عنوان با هم 50 دلار) دانلود کرد و یا دیسک 50 دلاری بازی شامل هر دو نسخه را خریداری نمود.
Metro: Redux در اواخر تابستان امسال منتشر خواهد شد.

y0xvu3ic99rkb289f2w.jpg

با تشکر از Blood Brothers

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
رزولوشن و تکسچر های بازی رو نسل قبل یه چیزی تو این مایع ها بود:

کیفیت عکس پایین نیست، بازی یه چیزی بسیار شبیه به این بود.
جوری که یه حالت سردرد و سرگیجه می‌گرفتی موقع بازی کردن :|
ولی انقدر داستان، صداگذاری و گیم پلی غنی داشت که تا آخرش رفتم و واقعا هم خوشم اومد.
PC Version Maxed Out

texture ها و نورپردازی توی این عکس رو ببین

اینا همه از نسخه last light هستن.

از اونجایی که Remastered هست باید به نسبت از ایناهم بهتر باشه ....
اصلا تو گرافیکش هیچ شک نکن D: روی کنسول که واقعا افتضاح بود اما روی Pc از بهترینها بود ...

ظاهرا نسخه One در 900pو 4 روی 1080p اجرا میشه
http://www.polygon.com/2014/5/22/5739550/metro-redux-trailer-2033-last-light

آخرین ویرایش:

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
الان نگفتن از نسخه PC هم بهتر می‌شه یا نه؟ روی PC تقریباً نسل بعدی بود. اینا رو خودم از نسخه PC گرفتم، اگه از اینا بهتر شه خیلی عالیه (البته SSAA رو فعال نکرده بودم، چون اون موقع کارتم 680 بود با فعال کردنش فریم میومد زیر 40. ولی با SSAA وحشیانه بود گرافیکش).

خیلی مهم نیست چون نسخه ی Redux برای PC هم میاد و قطعا بازم از همه ی نسخه ها بهتره :>

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
البته بازی رو 360 به نسبت که به نظر من خیلی خوب بود ، باز هم با توجه به سیستم مورد نیاز فوق خفنش رو PC ! :D

مخصوصا اینکه لگ خاصی نداشت و نسبتا روون اجرا میشد ، که تو PC خیلی اذیت میکرد این قضیه

در کل هم گرافیک کلی بازی به نظر من به شدت OverRated شده هست ، مثلا هیچ عددی جلوی امثال کرایسیس 3 و .. نیست ! :D

maxresdefault.jpg

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دقیقا چه کاره ی شرکت های بازی رو نمیدونم :D ولی گفتن که بازی ممکنه کیفیتش از HD هم بالاتر باشه ( روی دو تا کنسول وان و 4 ) و همینطوری گفتن که گرافیک و طراحی مترو ، آخرین بازی های پی سی و با گرافیک ترین هاش رو نیز به زانو درمیاره !

چه شود :D

framerate

کاربر سایت
Oct 18, 2013
220
دقیقا چه کاره ی شرکت های بازی رو نمیدونم :D ولی گفتن که بازی ممکنه کیفیتش از HD هم بالاتر باشه ( روی دو تا کنسول وان و 4 ) و همینطوری گفتن که گرافیک و طراحی مترو ، آخرین بازی های پی سی و با گرافیک ترین هاش رو نیز به زانو درمیاره !

چه شود :D

این حرفارو از کجا مییارید شما من نمیدونم ... این بازی رو pc هم مییاد با این حساب نسخه ی pc گرافیک بالاتری داره این یه چیز جا افتادست و طبیعی...نسخه ی pc این بازی رو کلا بذار کنار اون دو نسخرو رو اگر دوست داشتی با هم مقایسه کن...

گرافیک بازی هم واقعا بالاست اون تعداد که با سیستم قوی تجربه کردند و نهایت تنظیمات از جمله ssaa و advanced physix فهمیدن چه خبره.

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
این حرفارو از کجا مییارید شما من نمیدونم ... این بازی رو pc هم مییاد با این حساب نسخه ی pc گرافیک بالاتری داره این یه چیز جا افتادست و طبیعی...نسخه ی pc این بازی رو کلا بذار کنار اون دو نسخرو رو اگر دوست داشتی با هم مقایسه کن...

گرافیک بازی هم واقعا بالاست اون تعداد که با سیستم قوی تجربه کردند و نهایت تنظیمات از جمله ssaa و advanced physix فهمیدن چه خبره.

'Metro Redux' Collection Promises More Than A Mere HD Upgrade For Xbox One, PlayStation 4 - Forbes
'Metro Redux' Promises More Than A Mere HD Upgrade For Xbox One, PlayStation 4 - PlexiDigest
'Metro Redux' Promises More Than A Mere HD Upgrade For Xbox One, PlayStation 4 | Latest.Today - All the latest news of today from US
و
.
.
.
البته به صورت آپگرید هست اینی که گفتم .

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
بوکمارک 2 ماه قبل تایید رسمی بازی :D :

Gpu زپرتی : 1080p / 60fps / With visual upgrades

25843874533506296622.png

البته حق هم داره ، بازی از اوناست که رو PC قشنگ DeOptimize شده تا لذت Master Race بودن کاملا منتقل شه !! لول !! :D

77913591541132422308.jpg

آخرین ویرایش:

»»» Im AhN «««

کاربر سایت
Apr 8, 2014
132
نام
امیرحسین
آرتیوم روی PS4 ... خیلی عالیه
جو گیرای بازی و محیط اون قسمت که در یک شره کنار رودخونه با مردمش آشنا میشی خیلی زیبا و جالب بود
کاش بیشتر روی شخصیت های جانبیش مانور بدن
مثل اون دختره که برای خرسش که گم شده بود رفتیم مسابقه تیراندازی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بوکمارک 2 ماه قبل تایید رسمی بازی :D :

Gpu زپرتی : 1080p / 60fps / With visual upgrades

البته حق هم داره ، بازی از اوناست که رو PC قشنگ DeOptimize شده تا لذت Master Race بودن کاملا منتقل شه !! لول !! :D
دقیقا رفتی Benchmark رو عکس گرفتی که Advanced PhysX روشن کرده باشه ! :d بازیش DeOptimize نیست. اتفاقا خوب هست در مجموع !
این مورد PhysX که روی َAMD ساپورت نمیشه. خودش 10-15 تا فریم فرقشه
در ضمن برای 60 فریم کردن بازی به احتماله خیلی بالا اصلا Tessellation رو روی کنسول فعال نمیکنن ....
بیشتر میان مثل TR به جای فعال سازی Tessellation روی جنیه های دیگه گرافیک مثل texture ها و نورپردازی و ... کار میکنن تا سطح زیبایی بازی رو ارتقا بدن چون Tess زیاد خاموش و روشن بودنش ممکنه فرقه انچندان بالایی توی زیبای بازی اجرا نکنه ( البته توی Crysis فرق داره کلا )
ولی به نظره من که last light واقعا next gen هست خودش , Remastered هم بشه روی کنسول چی بشه D:

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
شخصیت بازیش کیه؟نسخه قبلی که تو پایان بد بازی آرتیوم کتلت میشد :d
گند زدی به داستان)x تمام شور و شوقم برای این دو بازی از بین رفت. حالا باز خوبه پایان خوبش رو هم اسپویل نکردی.
(نوشتت رو تو اسپویلر گذاشتم. خودت هم ویرایشش کن).

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر