Metro: Redux

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Nathan Drake, ‏May 22, 2014.

1. Evanescence کاربر سایت

نام:
    Amir Ho3ein
    به صورت رسمی اعلام شد که دو عنوان محبوب Metro: Last Light و Metro 2033 قرار است در قالبی به نام Metro: Redux بر روی کنسول های این نسل منتشر شوند.
    این اولین باری است که شاهد Metro 2033 بر روی کنسول PlayStation هستیم؛ چرا که در هنگام عرضه، این نسخه فقط بر روی Xbox 360 و PC منتشر شد.
    نسخه Last Light نیز Remaster شده و با گرافیک بالاتری عرضه خواهد شد.
    هر دو عنوان با رزولوشن 1080p و در حالت 60 فریم بر ثانیه روی PS4 اجرا می‌شوند. تغییراتی از قبیل بیشتر شدن هوش مصنوعی، بهبود یافتن سیستم تیراندازی و بالاتر رفتن گرافیک از مشخصه های بارز این مجموعه است.
    از طریق PSN و XBL می‌توان هر یک از عناوین را به ارزش 25 دلار ( هر دو عنوان با هم 50 دلار) دانلود کرد و یا دیسک 50 دلاری بازی شامل هر دو نسخه را خریداری نمود.
    Metro: Redux در اواخر تابستان امسال منتشر خواهد شد.
    [​IMG][​IMG]
    با تشکر از Blood Brothers

Last edited by a moderator: ‏Jul 13, 2015
    ps3_360_wii و HIGH VOLTAGE این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    mohsen
    دوست عزیز این نظر من بود شوتینگ بازی مشکل داشت.من کیلزون 3 رو بازی کردم.خدایی اون اسلحه اصلی کیلزون رو میگرفتی دستت کیف میکردی.

3. کاربر سایت

کی به کیلزون 3 کار داره اینجا تاپیکه ps4 من راجبه shadow fall ی آشغاله به تمام معنا که مایه آبروریزی شد حرف میزنم ...نظر شما محترمه اما این بازیو من انتخاب نکردم سایتای خارجی هم ولفن اشتاین و این بازیو بهترین شوتر کنونی ps4 کردن...میتونی هم بری gamefly که مردم تو خارج رای میدن هم نگاه کنی سایته خوبیه

آخرین ویرایش: ‏Sep 24, 2014
  4. کاربر سایت

نام:
    mohsen
    دوست عزیز حالا چرا عصبانی میشی.:|این بازی در اصل مال نسل هفتم است به خاطر همین مقایسه کردم

5. کاربر سایت

نام:
    Clark Kent
    در کنار Wolfenstein این بازی بهترین Fps موجود رو PS4 هست !

هم 2033 و هم last light واقعا فوق العاده خاص و عالی هستن

6. کاربر سایت

نام:
    Im_AhN
    حق با شماست
    به حض اینکه برگردم هردوش رو پلانتیوم میکنم

7. 655 655

کاربر سایت

نام:
    RZA
    تا اینجا به نظرم یکی از بهترین بازیهای PS4 هست :x

گرافیک هم که حرف نداره وافعا نسل بعدیه ...

8. 플레이 스테이션 팬 کاربر سایت

نام:
    ارمان
    تو نسل 7 هم که شما میگی نه داستان داشت نه gameplay نه گرافیک ...جهت اطلاع که Metro last light و CrySis 3 حدودا تنها بازیهایی بودن که گرافیکه Next Gen داشتن زمانه خودشون و بس .... از نظره gameplay که خیلی تعریف شده ازش و در مورده داستان هم اتفاقا بازم ازش تعریف شده ... بد نیست یه نگاهی به review سایتهای معتبر بندازید . اگر هم نظره منتقدین رو قبول ندارین همین user score های متاش هم پایین نیست چه برسه این همه دوستانی که پست دادن و از بازی راضی بودن ...

به نظره من در کناره این همه shooter خطی و معمولی وجود بازیهایی مثل metro - bioshock -- dishonered مثل الماس بود توی نسل قبل . این طور بازیا به نظرم قدیمی نمیشه... حالا ماله نسله 2 باشه یا 7 ... لذت و زیباییش همیشه هست. توی نسل جدید هنوز یه fps درست حسابی ندیدم...

9. کاربر سایت

نام:
    ahmad
    سلام دوستان من تو این مرحله که تویه یه تونل حالت سوله هست با ۴نفر دیگه هستم همش حیوان ها حمله میکنن و میکشیمشون ولی تموم نمیشه باید چکار کنم

10. 플레이 스테이션 팬 کاربر سایت

نام:
    ارمان
    تا جایی که یاد دارم
    اول باید قسمتی که از پله ها میخوره میره بالا رو پیدا کنی وقتی به اخره بالا پله ها میرسی یه سری داربستهای چوبی هست که سمته چپیش بمبه. فعال میکنی و میری بیرون قبل از انفجار .
    برای بعدی باید قسمت چپ در انتها رو از بین ببری. برای این کار باید اول بری قسمته راستی و اتیم مربوطه رو از روی زمین برداری. بعد برو قسمته راستی وقتی به انتها رسید خودش اتوماتیک میندازه بمب رو فعال میکنه. فقط سریع از منطقه دور بشو

11. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    دقیق یادم نیست ولی یه بسته بنزین با بمب اینا هست باید ببریش بندازیش تو اون تونلی که اینا میان ازش.

12. کاربر سایت

نام:
    محمد
    سلام دوستان

من به مرحله آخر Metro: Last Light رسیدم. بعد از اینکه تانک رو زدم، سیو کرد و ارور داد و به منوی PS4 برگشت. الان هربار continue رو میزنم بازی رو لود میکنه و همین که 100% میشه ارور میده! راهی نیست بشه درستش کرد؟؟

13. کاربر سایت

نام:
    شروین
    به نظرم پاک کن دوباره نصب کن بازی رو اپدیت هم کن

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

14. کاربر سایت

نام:
    منصور
    یک دو ساعتی last light زدم ، فقط چون 2033 نرفتم روی نسل قبل و الان ،
    این قضیه ساعت و 4 رنگ سبز توش چیه فقط؟ ماسک میزنی زیرش 12 میاد ، بعد ***** عوض میکنی میشه 6 و .. این یعنی همون رو به اتمامه ***** ها ؟
    ساعت من نفهمیدم کاربردش جیه ، با r1 چاقو پرت میکنه ولی با دینامیت نمیزنه ، با چی هست؟
    این شعله و زمان اتمام دارن ؟
    گرافیک و همه چی خوبه ، ولی زیاد حس و حال sealth نیست تو این بازی بر خلاف بازی های دیگه که میشد ..

15. 플레이 스테이션 팬 کاربر سایت

نام:
    ارمان
    میزانه ف ی لترت هست .... ! وقتی بیرون میری هوای بیرون ( یا بعضی از محیطهای داخلی ) چون radio-activate یا غیر قابل تنفس هست باید از اینها برای تسفیه ( درست گفتم ×؟_ ) لول استفاده کنه .
    یکی از کلیدها رو که نگه میداری منوی همه سلاحها بالا میاد اونجا میتونی assign کنی چاغو یا دینامیت رو .
    فندک نه . چراغ قوه تموم میشه اما باید شارجش کنی . همون کلید منوی ایتمهای رو نگه داری کلید سمت راست شارجر هست
    ساعت هم نشون میده میزانه موندن زمان ماسک رو
    اره stealth اش ممکنه همیشه جالب نباشه D: مگر اینکه روی درجه سختی اخری لول

16. کاربر سایت

نام:
    شروین
    برای سلاحها و انتخاب ایتمهای دینامیت چاقو ... مثلث رو نگه دار بعد با کلیدهای 4 جهت انتخاب کن
    برای شارژ برق و ... L1 + کلید سمت چپ
    بعد که شارژر دستش اومد R2 بزن

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

این صفحه را به اشتراک بگذارید