انجمن طرفداران Game Boy Advance

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67
این بازی Pokemon fire red نقش آفرینی نوبتی هست دیگه؟ همون اول که Pokemon ها با هم مبارزه میکنم اون یکی زورش بیشتره من رو شکست میده و هیچ گزینه‌ای برای دفاع ندارم :(

خب برو يه خورده لاي اين علف بلندا با چند تا wild pokemon رو به رو شو، باهاشون battle كن تا لولت بره بالا.
هر وقت لولت از اوني كه ازش هي ميبازي بيشتر شد، برو باهاش battle كن...
اگه بازم باختي، بهم بگو بيشتر راهنماييت كنم ؛)

Sent from my iPhone using Tapatalk

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یه بازی فوق العاده زیبا و اعتیادآور دیگه از GBA بازی Mario vs. Donkey Kong هستش که به شخصه خیلی لذت بردم از این بازی.

MvDK-1.png
MvDK-4.png

هر مرحله شامل یه صفحه هستش که باید کلید رو به در قفل شده برسونید. یه بازی به ظاهر ساده به نظر میاد اما زود قضاوت نکنید!!! جالب اینه که این بازی با نمای ساده این طور می تونه مفرح و لذت بخش باشه.

- - -ویرایش - - -

بنده هم موافقم. به شخصه فکر می کنم دلایل اصلی شیرین بودن بازی های Side Scrolling در این موارد نهفته باشه:
1. تسلط بیشتر بازیکن به محیط بازی
2. عدم سردرگمی حاصل از فضاهای 3 بعدی که به طور شدیدی بعضی از بازی های سبک پلتفرمر ذر این نوع محیط دچار ضعف میشن
3. گرافیک ساده تر اما تمرکز بیشتر روی مهارت بازیکن (بازی Neverhood کنسول PS1 می تونه نمونه کاملی از ایجاد چالش با یه محیط 2 بعدی در سبک پلتفرمر رو نشون بده.
4. تکیه بر لذت محض در بازی های Side Scrolling شاخه beat 'em up یا shoot'em up با بهره گیری از یک محیط تقریبا بسته با فضاهای محدودتر در ایجاد چالش و عدم استفاده از فضاهای 3 بعدی که بیشترین چالش دسته و پنجه نرم کردن با دوربین بازی هستش تا خود دشمن ها.
و ...

- - -ویرایش - - -

و همچنین دلایل که احسان نام برد همهم و همه شیرینی خاصی به این سبک میدند.

آره موافقم بازی Mario vs. Donkey Kong واقعا قشنگه تم خاص خودشو داره یه جور پلتفرم معماییه

البته این بازی نسخه DS هم داره که 2 شماره اس هم سختر شده و هم با گرافیک بالاتر

منم همین تو ذهنم اومد با اینکه تم بازی ساده اس اما بدجور سخت و فکر میشه کم کم

داداش باهات موافقم

این بازی Pokemon fire red نقش آفرینی نوبتی هست دیگه؟ همون اول که Pokemon ها با هم مبارزه میکنم اون یکی زورش بیشتره من رو شکست میده و هیچ گزینه‌ای برای دفاع ندارم :(

دقیقا همین هست که میگی. به نظر من پلتفرمر دو بعدی خیلی از سه بعدی بهتر هست

خوب پوکمون حسیستم RPG خاص خودشو داره باید از بچگی بزرگش کنی :d راحت 60 ساعت طول میکشه بازیش تموم شه تازه اگر بلد کار باشی :d

@ehsanservat
تاپیک ـت عالیه ، هیچ بازی نمیبینم جاش خالی باشه.ممنون

مرسی ابراهیم جان لطف داری ممنونم ازت

اتفاقا من DSI داشتم که بخاطر حادثه ای خراب شد و فروختمش همین امروز بعد از ظهر رفتم یه DS LITE آکبند خریدم

حتما هم این تاپیک ادامه میدم و سعی میکنم تجربه تکرار نشدنی برای دوستان فراهم کنم هم میخوام تاپیک DS فعال کنم

این چند روزه با کراش GBA خیلی حال کردم هدفون بزنی با صدا بلند :d

خب برو يه خورده لاي اين علف بلندا با چند تا wild pokemon رو به رو شو، باهاشون battle كن تا لولت بره بالا.
هر وقت لولت از اوني كه ازش هي ميبازي بيشتر شد، برو باهاش battle كن...
اگه بازم باختي، بهم بگو بيشتر راهنماييت كنم ؛)

Sent from my iPhone using Tapatalk

مرسی آرین جان دمت گرم

من به طرفدارا پوکمون افتخار میکنم از این جور افراد کم تو ایران داریم

یکی دیگه از طرفدارا پوکمون همون آیدی POKEMON ه

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
مکس پین خیلی بازی زیبایی بود جالب بود همه حرکات توی نسخه ادونس گزاشته شده بود.
در ضمن این بازی Mario vs. Donkey Kong دو نسخه روی ds داره تونستید بگیرید بازی کنید عالیه.من این بازی رو روی gba تموم کردم.اعتیادآورترین بازی کل زندگیم.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مکس پین خیلی بازی زیبایی بود جالب بود همه حرکات توی نسخه ادونس گزاشته شده بود.
در ضمن این بازی Mario vs. Donkey Kong دو نسخه روی ds داره تونستید بگیرید بازی کنید عالیه.من این بازی رو روی gba تموم کردم.اعتیادآورترین بازی کل زندگیم.

مرسی داداش ممنونم که اومدی و از تجربه کردن بازی ها gba برامون گفتی واقعا لذت بردم :x

درسته منم هم نسخه gba رو بازی کردم هم 2 نسخه ds بازی کردم و عالی بودن

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من اینو با شبیه ساز رو اندروید بازی کردم
چون با صفحه لمسی حال نمی داد تمومش نکردم
ولی به نسب گرافیک خیلی خوبی داشت چون بارون میومد و مبارزاتشم جالب بود کلا نینتندو عالی عمل میکنه تو کنسول دستی

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من اینو با شبیه ساز رو اندروید بازی کردم
چون با صفحه لمسی حال نمی داد تمومش نکردم
ولی به نسب گرافیک خیلی خوبی داشت چون بارون میومد و مبارزاتشم جالب بود کلا نینتندو عالی عمل میکنه تو کنسول دستی

اگر میخوای با شبیه ساز روی اندروید بازی کنی باید تبلت باشه اونم با OTG یه گیم پد وصل کنی اون موقع دیگه محشر میشه

من قبلا اینطوری روی تبلت بازی میکردم :d

درسته بازی باحالی بود و جالب این بود که بازی هایی که برای کنسول ها خونگی میومد و میاد یه نسخه از بازی با تم خاص برای کنسولا نینتندو هم میاد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
درود بر همه

بازی که این بار میخوام معرفی کنم یک بازی خیلی جذاب برای GameBoy Advance هست

Metroid Fusion

خب سری متروید برای خیلی‌ها آشنا هست و برای خیلی‌ها آشنا نیست. جالب هست بدونید که سری HALO تم شبیه به این بازی داره و کارکتر مستر چیف هم مثل کاراکتر این سری یعنی ساموس هست البته از جنس مخالف :d

بازی Metroid Fusion در سبک ساید اسکروینگ و شوتر هست و گیم‌پلی بسیار گیرا و لذت بخشی داره. بازی دارای داستان جذاب و زیبایی هست که علاقه‌مندان به ژانر علمی تخیلی از اون لذت می‌برند.

اینم یه ویدیو از گیم‌پلی بازی

<strong>[video=aparat;ZRF45]http://www.aparat.com/v/ZRF45[/video]

• Like
Reactions: sadegh93

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
امروز پس از مدتها گیم بوی ام رو تو امباری پیدا کردم
راستی چجوری کپی خور میشه

کپی خور منظورت اینکه بازی از رو SD کارت اجرا کنه؟ اگه آره که باید یه سوپر کارت بخری

Supercard Mini SD Adapter for GBA / GBASP / GBA Flash card / GBA Cartridge with MiniSD Adapter + Free USB TF Reader-in Other Accessories from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر