انجمن طرفداران Game Boy Advance

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
gba یا همون گیم بوی ادونس بخاطر محبوبیتش بین گیمرا شبیه سازش روی psp - wii - android و ..... اومده

بازی هاش گیم پلی خیلی باحالی داره واقعا آخرت گیم پلیه و تنوع بازی زیادی داره

حجم بازیاشم که انقدر کمه آدم تعجب میکنه بازی با این کیفیت چرا انقدر حجم داره

آره موافقم بازی Donkey Kong : Country حرف نداره کلا سری دانکی کونگ از نسخه اول تا الان واقعا دوست داشتنی هستن

3 نسخه Donkey Kong : Country برای gba اومده + DK King of Swing هم هست

DK King of Swing روی gba خیلی دوست دارم حتما بازیش کن
دارم همه نسخه هاش رو دانلود میکنم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یادش بخیر

خیلی با کنسولا دستی نینتندو خاطره دارم اولین کنسول دستی این کمپانی رو که داشتم Game & Watch که تک بازی بودن

یکی از بهترین خاطرات گیمریم تجربه بازی Super Mario Land بود که برای کنسول دستی Game Boy بود

220px-Supermariolandboxart.jpg

سال 1989 این بازی همزمان با لانچ Game Boy عرضه شد بازیش در عین سادگی اما واقعا دوست داشتنی و شیرینه

Thumb_Super_Mario_Land_-_1989_-_Nintendo.jpg

یه قسمت کوتاه از موسیقی متن بازی

http://gamesdbase.com/Media/SYSTEM/...rmated/Super_Mario_Land_-_1989_-_Nintendo.mp3

چون من خیلی از بازی ها ماریو روی کنسولا nes . gb . snes و ..... که بازی کرده بودم و علاقه خیلی زیادی به کاراکتر ماریو دارم وقتی که کنسول دستی gameboy advance اومد و بازی ها خاصی براش لانچ شد واقعا عاشق این کنسول شدم

با اینکه حتی کنسول نسل بعدی نینتندو یعنی ds هم داشتم و 3ds هم برای مدت کوتاهی داشتم اما هنوز علاقه خاصی به این کنسول دارم

شاید بخاطر سبک خاص بازی هاشه - هر وقت نگاه میکردم میدیدم بازی جدیدی اومده یه نسخه هم برای gba می اومد و با این تفاوت که نسخه gba تفاوت زیادی داشت اما گیم پلی خاص و درگیرکننده بازی ها واقعا جذبم میکرد

بعد دیدم بازیا انحصاریا خیلی زیادی برای gba اومد مثل 4 تا سری ماریو ادونس - ماریو پارتی - ماریو پینبال - 4 نسخه دانکی کونگ - 2 نسخه کیربی و ....... واقعا غرق تو بازی میشدم

البته من سبک پلتفرمر ترجیه میدم که این سبک بازی تو gba زیاد داره

بخاطر همین اون زمان نزدیک قیمت کنسول پول دادم یه فلش کارت هک خریدم که بازیا رو از روی رم اجرا میکرد

یکی دیگه از بازی هایی که باهاش خاطره داره زلدا ها gba هستش یه بازی تمام عیار که از تمام زلدا ها wii و wii u قشنگتره و تم اصلی بازی حفظ کرده

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
این علائدین همون گیم پلی نسخه سگا و سوپر نینتندو رو داره. خداییش خیلی خوب بود. امروز داشتم نسخه سوپر نینتندو رو بازی میکردم :d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این علائدین همون گیم پلی نسخه سگا و سوپر نینتندو رو داره. خداییش خیلی خوب بود. امروز داشتم نسخه سوپر نینتندو رو بازی میکردم :d

آره در اصل بازیش همونه فقط روی شونصدتا پلتفرم اومده :d بازی خیلی قشنگی و بهتر اینکه اون زمان هم کارتونشو میدیدیم هم بازیش میکردیم

بلاخره یه بازی سوپر نینتندو بازی کردی :d

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
قسمت دووم این بازی More Friend of Mineral Town فرق زیادی با قسمت اوّل داره؟
قسمت دوومش خیلی‌ کمیابه

Qaaneb9kgMD9wunBCUUqJgpP5Nj3EO8mP8zTay6h
نه زیاد فرق نداره در واقع این همون hm:boy and girl برای psp هستش!
قسمت boy که همون friends of mineral town یا back to nature هستش قسمت girl هم همون more friends of mineral town!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
قسمت دووم این بازی More Friend of Mineral Town فرق زیادی با قسمت اوّل داره؟
قسمت دوومش خیلی‌ کمیابه

Qaaneb9kgMD9wunBCUUqJgpP5Nj3EO8mP8zTay6h

داداش من خودم نسخه اول بازی کردم اون زمان اصلا نیدونستم نسخه دومی هم داره بعد ها فهمیدم

بازیش نکردم و ازش چیزی نمیدونم

نه زیاد فرق نداره در واقع این همون hm:boy and girl برای psp هستش!
قسمت boy که همون friends of mineral town یا back to nature هستش قسمت girl هم همون more friends of mineral town!

مرسی علیرضا جان ممنون از اطلاعاتی که دادی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر