داستان سری بازی Dark Souls

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
داخل داستان قسمت دوم بخش شباهت های دونسخه نوشتید LordVessel شکسته شده تو بازی هست...کجای بازی؟؟

توی زیرزمین خونه ی نقشه کش توی ماجولا
همون جا که توش 2.3 تا اسکلت متحرک و یدونه Soul Vessel هست اخرش تیکه های شکسته لورد وسل رو میبینی

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
توی زیرزمین خونه ی نقشه کش توی ماجولا
همون جا که توش 2.3 تا اسکلت متحرک و یدونه Soul Vessel هست اخرش تیکه های شکسته لورد وسل رو میبینی
و البته میگن که تیکه هایی از اون lordvessel هم در هر کدوم از بونفایر های بازی قرار داده شده.
توجیه اینکه چرا fast travel در دسترسه از همون اول
(لود وسل ایتمی بود توی شماره یک که با بدست اوردنش میتونستی فست تراول کنی بین بونفایر ها)

• Like
Reactions: Angel Of Darkness

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
آقا دمت گرم واقعا خیلی عالی بود با این که قبلا 3 بار این بازیو تموم کرده بودم ولی خیلی از قسمت های داستان رو نمیدونستم :thumbsup:
واقعا این بازی جزو شاهکار های قرن به حساب میاد ^:)^

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
دمت گرم واقعا خسته نباشی. یعنی این تاپیک رو دیدم لذت بردم;)
خودم از طرفدارای پرو پاقرص این بازیم و ویدیو های LORE زیادی دربارش دیدم وقتی این تاپیکو دیدم خوش حال شدم از اینکه یه نفر رفته همه ی این اطلاعات رو جمع کرده و یک تاپیک کامل راجبش زده تا همه بتونن استاده کنن.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
حیفم اومد به یه Like خشک و خالی بسنده کنم. واقعا دستت دردنکنه دوست من، عالی نوشتی :rose:

خداییش Dark Souls همه جوره شاهکاره :x

*AHMAD*

کاربر سایت
Jul 11, 2014
62
نام
احمد
والا من از هر دو سریش بدم میاد یه جوریه آخه از بازی های که خودمون قیافه شخص رو درست کنیم خوشم نمیاد حالا اگه سپری شمشیری باشه آره در کل خوشم نمیاد هر کسی نظری داره

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
والا من از هر دو سریش بدم میاد یه جوریه آخه از بازی های که خودمون قیافه شخص رو درست کنیم خوشم نمیاد حالا اگه سپری شمشیری باشه آره در کل خوشم نمیاد هر کسی نظری داره
چیکار کنیم حالا؟

• Like
Reactions: HalfLife G

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان به این تاپیک هنوز کسی سر میزنه؟:D
من تازه نسخه دوم رو تموم کردم روی ps4
کسی میدونه 4 تا باس اصلی این نسخه lord soul ها رو چطوری بدست آوردن؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
دوستان به این تاپیک هنوز کسی سر میزنه؟:D
من تازه نسخه دوم رو تموم کردم روی ps4
کسی میدونه 4 تا باس اصلی این نسخه lord soul ها رو چطوری بدست آوردن؟
4 باس جدید که تکه های lord soul رو بدست آوردن، اینکه چطور این روح ها رو بدست اوردن در موردش توضیحی داده نشده....بعد از هزاران سال تکرار چرخه روشنایی و تاریکی و دست به دست شدن lord soul میشه گفت دیگه این موضوع مثل شماره1 اهمیت چندانی نداره....:D

.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
4 باس جدید که تکه های lord soul رو بدست آوردن، اینکه چطور این روح ها رو بدست اوردن در موردش توضیحی داده نشده....بعد از هزاران سال تکرار چرخه روشنایی و تاریکی و دست به دست شدن lord soul میشه گفت دیگه این موضوع مثل شماره1 اهمیت چندانی نداره....:D

.
آره اینکه توضیحی در این مورد داده نشده خیلی بده چون شکاف زیادی بین قسمت اول و دوم رو به وجود میاره با توجه به اینکه تمامی این lord soul ها در اختیار chosen undead سری قبل بوده . پس قطعا بین چرخه های زیادی که این وسط رخ داده دست به دست گشته :D
اطلاعات دیگه ای که من از بازی به دست آوردم :
چرخه های زیادی از تاریکی و روشنایی بعد از قسمت اول گذشته و پادشاهی های زیادی با شعله ور کردن آتش اولیه به وجود اومدن (توسط chosen undead ها) و با خاموش شدن شعله از بین رفتن و دوباره با رستاخیز یه undead دیگه و فنا کردنش به وجود اومده و دوباره خاموش شده و الی آخر . جالبش اینه که تصمیم گرفته شده تو قسمت اول بازی و یا حتی دوم برای کیندل کردن بونفایر یا اومدن بیرون و ادامه به dark age تاثیر چندانی نداره چون این چرخه به هر حال با به undead دیگه ادامه پیدا میکرده و اگر بونفایر رو کیندل میکرده که یه پادشاهی جدید درست میکرده و بعد یه مدت به خاموشی میگرایده اگر هم به age of dark ادامه میداده با soul ها یه undead دیگه پیدا میشده که یارو رو از تخت بکشه پایین و با soul هاش شعله اولیه رو کیندل کنه و age of fire جدید رو راه بندازه و اینا (تو قسمت دوم بازی بوسیله آیتمی به اسم bone dust lime اگر درست گفته باشم میفهمیم که این خاکستر chosen undead های قبلی بوده که خودشون رو برای زنده نگه داشتن یا شعله ور کردن شعله اولیه فدا کردن و خاکسترشون برای قوی کردن estus flask ها استفاده میشه و به نوعی به گشتن چرخه age of fire و age of dark بازی اشاره میکنه)
چیزی که فهمیدم اینه که برای نوع بشریت که از نوادگان pigmy هستن ((و در واقع طبیعشون از تاریکی یا dark soul نشات میگیره)) در واقع در age of fire چرخه طبیعی زندگی و مردن معمولی وجود داشته و در age of fire تبدیل شدن به undead و بعد hollow
برای همینه که خیلی از npc های بازی چه تو نسخه اول چه تو دوم از شخصیت بازی درخواست دارن که تاج و تخت رو به دست بگیره و با شروع age of fire یا ادامه دادنش باقی رو با مرگ طبیعی به آرامش برسونه تا اینکه undead بشن و بعد hollow
و اینکه چیزی که نیروی پیشران موجودات در age of dark بود will یا همون اراده و انگیزه اون موجود برای انجام دادن یه کاری بوده که سبب میشده اون موجود حتی در صورت hollow بودن یه سری از غرایض و احساسات و حواسش رو نسبت به زمانی که undead نبوده داشته باشه
حالا مهم ترین پارت بازی یا نکته بازی که اصلا اشاره ای نکردین بهش (که البته حق هم دارین چون با تکمیل dlc های بازی میشد پی برد بهش که این داستان از روی نسخه 2 بازی تایپ شده قاعدتا نه scholar of first sin) :
aldia تقریبا تو آخرای بازی که ظاهر میشه در یکی از bonfire ها به این نکته اشاره میکنه که پایانی برای چرخه age of dark یا age of fire نیست و به هر حال طبیعتی هست که گریزی ازش نیست (همونطوری که gwyn هم نتونست جلوی این طبیعت رو بگیره و با ایستادن جلوی این موضوع در واقع مرتکب first sin شد) ولی یک راه وجود داره و اونم اینه که خارج از این چرخه یا cycle باشی تا از تاثیرات اون در امان باشی :-bd
حالا قسمت اصلی داستان کل سری dark souls اینجاست :
شخصیت بازی تو قسمت دوم با عنوان bearer of the curse شناخته میشه و مهم ترین انگیزش از اومدن به drangleic خلاص شدن از این نفرینی هست که خودش و undead های دیگه گرفتارش میشن
همونطوری که aldia گفت تنها راه در امان موندن از این نفرین خارج شدن از چرخه هست
اگر شما در بازی scholar of first sin چهار king crown متعلق به dlc های بازی که مربوط به پادشاههای دیگه هست رو بگیرین (علاوه بر vendrick crown) با سفر به memory of king توسط vendrick شامل لطفی قرار میگیرین که با به سر گذاشتن king crown دیگه undead یا hollow نمیشین و همیشه بشر میمونید و در برابر نفرین یا curse هم immune میشین (vendrick blessing). در واقع bearer of curse ما از چرخه خارج میشه و به هدف اصلیش که از اول دنبالش بود میرسه
در واقع vendrick موفق شده به راهی برای درمان نفرین دست به پیدا کنه ولی احتمالا قبل از اینکه بیاد کامل عملیش کنه hollow شده و نتونسته. حالا چطور و به چه وسیله ای به این cure دست پیدا کرده مشخص نیست
حالا کسی که dark souls 3 رو که چند روزه اومده بازار هنوز کامل بازی نکرده ولی با سرچی که کردم فهمیدم hollow شدن به شکل دو سری قبلی در این نسخه وجود نداره و در واقع vendrick تونسته راه درمان اون مدت ها قبل پیدا کنه

• Like
Reactions: scorpian031

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
فهمیدم hollow شدن به شکل دو سری قبلی در این نسخه وجود نداره و در واقع vendrick تونسته راه درمان اون مدت ها قبل پیدا کنه

آقا من گیج شدم.... وندریک تو عصر تاریکی که همون شماره 2 باشه (یعنی بعداز اتفاقات نسخه ی 3 ) میاد تازه یه راه حل واسه هالو نشدن پیدا کنه ... حالا تو شماره 3 چرا Hollow نمیشیم؟؟

تاپیک چرا 3 صفحه رفته جلو :) کجایید ای Undead های انجمن...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آقا من گیج شدم.... وندریک تو عصر تاریکی که همون شماره 2 باشه (یعنی بعداز اتفاقات نسخه ی 3 ) میاد تازه یه راه حل واسه هالو نشدن پیدا کنه ... حالا تو شماره 3 چرا Hollow نمیشیم؟؟

تاپیک چرا 3 صفحه رفته جلو :) کجایید ای Undead های انجمن...
جایی تایید شده که شماره 2 بعد از 3 هست؟ چون فکر کنم برعکس باشه بر طبق یه سری مدارک.

گفته شده که وندریک آتش رو لینک نکرده. خوب اگه آتش رو لینک نکرده باشه، پس مسلما شماره دوم توی عصر تاریکی در جریانه. هر چند اینم ثابت نشده ولی نیازی نیست ثابت بشه چون خیلی واضحه. البته وندریک راهی برای هالو نشدن پیدا نمیکنه. این آلدیا هست که پیدا میکنه. وندریک نتونست کارش رو به پایان برسونه چون به هویت ناشاندرا پی برد و سریع خودت رو توی دخمه ها مهر و موم کرد. آلدیا هم که برای خودش دیوونه بازی در میاورد ولی تا حدودی فهمید چه کسانی خارج از چرخه هستن و یه سری آزمایشات انجام داد. فقط یه نفر میتونه جلوی هالو شدن خودش رو بگیره و اونم کسیه که تاج های پادشاهان رو داشته باشه (که من خودم به شخصه این یه مورد رو خیلی ضایع و بی منطق میدونم).
توی شماره سوم ما Unkindled هستیم. یه سری Undead های منحصر به فرد که وظیفه متفاوتی دارن. اینجا توضیح خوبی داده:
As the intro says, the Unkindled are beings of ash, unworthy to ascend to the Lord of Cinder status. They are awakened by the tolling of a Bell that rings when the First Flame is in danger of fading. For that purpose the Cemetery of Ash exists. During the whole game the protagonist is called Unkindled, Champion of Ash or Ashen One.

There are some speculations about what does exactly mean to be Unkindled. First of all, upon killing certain unkindled NPCs they drop ashes, meaning they were burned at some point before reviving. Thus unkindled are either related to the bornfire creation process or they are nameless Accursed undead who linked the first Flame but died in the process, while the Lords of Cinder were beings so powerful they did survive and turned into Cinder instead of mere Ash.
Whatever unkindled are, their task is clear. They have to seek out the Lords Of Cinderin order to reenact relinking the First Flame and preserve the age of fire. They are also undead who are not fully bound by the hollowing process we saw in past games, needing to acquire Dark Sigils in order to go Hollow

• Like
Reactions: IMANOKA and WTF?

Akotash

کاربر سایت
Jun 13, 2016
29
سلام من بازی رو تازه شروع کردم :Dیه سوال دارم توی ماجولا یه اهنگر هست که کلید مغازه اش رو گم کرده کلید مغازه اش دقیقا کجاس ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر