Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Roter Jäger, ‏May 3, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    سهراب

تاریخ انتشار: منتشر شده
    پلتفرم: PC, PS3, PS4
    سبک: MMORPG

من خیلی متعجب شدم وقتی دیدم برای بازی به این فوق العاده ای هیچ تاپیکی وجود نداره....تاپیک رو زدم، بچه هایی که بازی رو دارن بیان ID هاشون رو برای بازی گروهی بگذارند و لول و نوع کاراکترشون رو بگن، اطلاعاتی راجع به پورت های بازی و غیره نیز اگر داشتید بگید، من همین امروز فردا یکی از این تعداد بازیهایی که رسیده دستم رو باز میکنم شروع میکنمش.(اگر وقت بشه و پورت ها خراب نباشن)

بچه هایی که بازی رو میخرید بیاید توی دنیای Odin من و دوتا دیگه از بچه های بازیسنتر اونجا هستیم.

آخرین ویرایش: ‏May 14, 2014
  2. دو حلقه کاربر سایت

نام:
    bahram
    بگرد ببین میتونی توی نت تورنت رو پیدا کنی
    من با هزار مشقت اخر تموم شد دانلودم . تبریز بودی بهت میرسوندم
    تصحیح : من فک کردم واسه pc هست تایپیگ :D شرمنده ^

آخرین ویرایش: ‏Apr 3, 2015
  3. کاربر سایت

و یک خبره خیلی مهم منم بازی رو دانلود کردم :clap: توی دنیای ODIN هستم به اسم Hesam Paradox حتما اد کنین که بیشتر از بازی لذت ببریم :weightlift::gathering: Bahramffx رو هم اد کنین

4. کاربر سایت

يه كد ٢ ماهه واسه اروپا دارم بايد ريجن اكانت sqx تون اروپا باشه حتمن كسي ميخواد با يه كد ه psn 20 $ تعويض ميكنم 8-|

5. کاربر سایت

سلام
    من دمو بازی رو گرفتم ببینم چطوره بازی ولی وقتی اجراش میکنم یک صفحه سفید میاد برام که هیچ کاریش هم نمیشه کرد
    بعد یک مدت هم صفحه سفید میره و سیاه میشه
    قضیه چیه ؟ از اینترنته ؟

6. کاربر سایت

نام:
    Farshad
    چند بار امتحان کن هی از بازی برو بیرون بیا تو ببین درست میشه :d برا منم این اتفاق پیش میاد هی میرم بیرون میام تو بعدش دیگه حل میشه

7. کاربر سایت

آها پس طبیعیه.. امتحانش میکنم ایشالله درست شه :D
    بعدش توی صفحه استورش چیزی در مورد اشتراک ماهیانه نداشت... برداشتنش یا اینکه از توی بازی باید گرفت اشتراکش رو ؟
    یه چیز دیگه هم اینکه ترجیحا اگه خوشم اومد از بازی و خواستم ادامه بدمش همین نسخه ps4 رو بازی کنم یا برم سراغ نسخه pc ؟

8. کاربر سایت

نام:
    Farshad
    تو استور اصلا نمیتونی با PSN اشتراکش رو بخری یا باید از تو MogStation بخری یا کدش رو تو نت میفروشن بخری و کدش رو تو همون MogStation وارد کنی

نسخه PS4 و PC فرقی ندارن یعنی خیلی خیلی کمه میتونی تو نت مقایسه هارو ببینی تازه فریم نسخه PS4 هم 30 تیست و 60ئه پس مشکلی نیست :d تازه اگرم بخوای میتونی کیبورد و موس وصل کنی به کنسول و بازی کنی چون ساپورت میکنه مثلا خودم برا چت تو خود بازی دیگه باید کیبورد وصل میکردم وگرنه با خود دسته تایپ کردن 2 ساعت طول میکشه :d

9. کاربر سایت

چه باحال :D
    هزینه ماهیانش حدودا چند در میاد ؟ نجومی که نیست مثل ESO ؟ :D

10. کاربر سایت

80 2 ماه EU
    110 2 ماه US

11. کاربر سایت

بعد از چند بار امتحان کردن درست شد با تشکر از @NoctisSasuke عزیز :D
    حالا برای ثبت نام اکانت SE بهتره کدوم کشور رو بزنم که پینگ بهتری بده ؟ یا انتخاب سرور جدا از این تیکست ؟

12. کاربر سایت

نام:
    Farshad
    بحث اکانت جداست بحث سرور جداست

شما اکانت رو ریجن 2 بساز و مثل من ریجن 1 نباش :d چون کد 2 ماهه اروپا 80 تومنه و برا آمریکا 115 تومنه :|

شما با هر اکانتی (چه آمریکا چه اروپا) وقتی وارد بازی میشی اونجا ازت میپرسه که چه سروری میخوای باشی که هرچی دلت میخواد میتونی انتخاب کنی چه اروپا چه آمریکا چه ژاپن

فقط یه موردی شما بدترین موقع اینکارو داری میکنی :d چون از فردا به مدت تقریبا 2 روز سرور اروپا (Chaos) داره میاد تو اروپا و نمیشه بازی کرد حتی تمامی سرویس ها مثل Lodestone و Mog تعطیل میشن و یه مورد این اتفاق برا این داره میوفته که تا الان سرور اروپا درواقع تو آمریکا پیش بقیه سرورا بوده اما الان دیگه بالاخره دارن میارنش اروپا

به نظرم شما صبر کن فعلا و بزار سرور جاش عوض بشه بعد IP تمام سرورا موجوده یه پینگ با آمریکا و یکی با اروپا بگیر ببین چجوری میشه

البته روزای اول ممکنه گند زده بشه تو بازی و سرورا بخاطر تغییر مکان

آخرین ویرایش: ‏Oct 18, 2015
  13. کاربر سایت

خب بعد از صبر کردن برای سرور و دست و پنجه نرم کردن با کلی از مشکلات اینترنتی اومدم امروز برم توی بازی که دیدم واسه Log in کردن ازم One Time Password میخواد ... رفتم چک کردم تو سایت SE گفته بود یک اپلیکیشن باید بگیرم که 10$ قیمتشه.... فازش چیه ؟ :|

14. کاربر سایت

نام:
    سهراب

ESO که خیلی وقته مجانی شده :d

15. کاربر سایت

نام:
    علی
    دوشیدن؟:D

16. کاربر سایت

فاز خواصی نیست
    شما لازم نیست اون قسمت رو پر کنید
    تو PC هم اون قسمت هست که احتیاجی به پر کردنش نیست مگر خودتون فعال کرده باشید

این صفحه را به اشتراک بگذارید