E3 2014 - حدس‌ها و آرزوها

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
یه خورده زوده، اما جلوی هایپ بازی سنتر رو نمیشه گرفت! /:) :d

MGS V: سیاه و تاریک، با یه موزیک خوب؛ بقیش رو کوجیما خودش میدونه چکار کنه!

ME 4: یه تیزر CG کوچولو به اندازه 6 ماه برای من کافیه.

ME: یه نمایش با یه محیط OW و گرافیک هنری زیبا؛ و خواهشا اون یدونه OST بازی رو ریلیز کنید.

Half-Life 3

E3 2014 - 2013 + |: * Gaben = Half-Life 3 confirmed

آخرین ویرایش:

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
santa monica که بعد از اون شکست پروژه فکر نکنم تا 2-3 سالی ازشون خبری باشه شاید در حده اینکه یه بازی قدیمی سونی رو hd کنن.
ناتی داگ هم که بعد از اون همه اخراجی به نظر امیدی بهش نیست و بقیه استدیو های سونی یا دارن رو ویتا کار میکنن یا از بس ایده هاشون ته کشیده دارن بازی های قدیمی رو hd میکنن.
وضعیت مالی سونی هم طوری نیست که انتظار انحصاری کردن 3party داشته باشیم ،باید دید چی میشه.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
- - -ویرایش - - -

santa monica که بعد از اون شکست پروژه فکر نکنم تا 2-3 سالی ازشون خبری باشه شاید در حده اینکه یه بازی قدیمی سونی رو hd کنن.
ناتی داگ هم که بعد از اون همه اخراجی به نظر امیدی بهش نیست و بقیه استدیو های سونی یا دارن رو ویتا کار میکنن یا از بس ایده هاشون ته کشیده دارن بازی های قدیمی رو hd میکن
ن.
وضعیت مالی سونی هم طوری نیست که انتظار انحصاری کردن 3party داشته باشیم ،باید دید چی میشه.
خدایی این حرف با چه منطقی زدی ؟ هدفت چیه بود؟
از سانتا خبری نمیشه ناتی بهش امید نیست استدیو ها خلاق نیستند
ترول کردن هم حدی داری
خوشحالم که مدت کمی این همه نابغه شناختم

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
دوستان تا حالا فکر کردید مثلا The Last Guardian ،DOOM ،Half Life 3 و بقیه مفقود الاثران ممکنه آخر سر یه بازی متوسط از آب دربیان؟! :-/ :d

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
از سانتا مونیکا میشه انتظار GoW: A برای PS4 تو E3 رو داشت. احتمالا.

اخه GoW:A چی بود که حالا واسه PS4 هم پورت بشه اصلا 4K@60fps هم بشه ارزش نداره ! ولی متاسفانه احتمالش زیاده با توجه به کنسل شدن اخرین پروژه :( البته شایدم دوتا تیم شده بودن ! نه ؟!

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
دوستان تا حالا فکر کردید مثلا The Last Guardian ،DOOM ،Half Life 3 و بقیه مفقود الاثران ممکنه آخر سر یه بازی متوسط از آب دربیان؟! :-/ :d
اون دو تا بازی رو کار ندارم، ولی The Last Guardian مسلما جواب خیر هستش ! :d مگر میشه team iCO یه عنوان متوسط بیرون بده ؟!

دو بازی iCO و Shadow of the Colossus حزو پرافتخارترین عناوین تاریخ بازی های ویدئویی محسوب میشه، بعد The Last Guardian به نظرت خراب می کنه !؟

اینم یک شات از گیم پلی بازی تا موقع E3 همینطور هایپ بشید ! >:) فقط 29 روز دیگر...

albums3479-picture51882.jpg

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
یا تو عمو گیب رو نمی شناسی، یا عمو گیب تو رو نمی شناسه، یا گوردن فریمن عمو گیب رو نمی شناسه، یا ... :| مرد حسابی اصلا Valve بلده زیر شاهکار بازی بسازه؟ :| :| :D

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
اون دو تا بازی رو کار ندارم، ولی The Last Guardian مسلما جواب خیر هستش ! :d مگر میشه team iCO یه عنوان متوسط بیرون بده ؟!

دو بازی iCO و Shadow of the Colossus حزو پرافتخارترین عناوین تاریخ بازی های ویدئویی محسوب میشه، بعد The Last Guardian به نظرت خراب می کنه !؟

اینم یک شات از گیم پلی بازی تا موقع E3 همینطور هایپ بشید ! >:) فقط 29 روز دیگر...

یا تو عمو گیب رو نمی شناسی، یا عمو گیب تو رو نمی شناسه، یا گوردن فریمن عمو گیب رو نمی شناسه، یا ... :| مرد حسابی اصلا Valve بلده زیر شاهکار بازی بسازه؟ :| :| :biggrin1:

یه لحظه هوایی شدم، نفهمیدم چی گفتم! Shame on me! :|
keep-calm-and-never-stop-believing-4.png

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من فکر نمکنم سونی تو iE3بیاد GOW Aرو برا 4 معرفی کنه چون اصلا ارزشی نداره برای معرفی بازی های PS4 اگه IPجدیدی از santaیا GOW4درد دست ساخت باشه بهتره
من مطمنم نماشی از TLGمیدند وتاریخ انتشار رو هم اخر تایستان اعلام مکینند این حدس منه UNCARTE4هم حضور داره که غوغا به پا میکنه و مینونه IPجدید MIDIA و BENDکه ببینم چی در بساط دارند
استدیو ژاپن وچند استیدو دیگه میمونند
من فکر کنم توE3سونی غوغا به پا کنه

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
mafia 3
gta v pc( روی کنسول بازی کردم ولی روی pc یک دنیای دیگه ای هست )
چندتا بازی حسابی و انحصاری pc (البته تا این لحظه انریل تورنمنت حسابی شارژم کرده و چسبیدم به سقف)
+
رضایت تمام گیمرها از e3 با هر سلیقه ای و با هر پلتفرمی ;;)

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
شمارو نمی‌دونم ولی من دلم یه F.E.A.R با همون انجین قدیمی که شماره 1 و 2 ساخته شده بودن میخواد!

یا یک بازی شبیه Singularity یا Bulletstorm (:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر