E3 2014 - حدس‌ها و آرزوها

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
یه خورده زوده، اما جلوی هایپ بازی سنتر رو نمیشه گرفت! /:) :d

MGS V: سیاه و تاریک، با یه موزیک خوب؛ بقیش رو کوجیما خودش میدونه چکار کنه!

ME 4: یه تیزر CG کوچولو به اندازه 6 ماه برای من کافیه.

ME: یه نمایش با یه محیط OW و گرافیک هنری زیبا؛ و خواهشا اون یدونه OST بازی رو ریلیز کنید.

Half-Life 3

E3 2014 - 2013 + |: * Gaben = Half-Life 3 confirmed

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
sony e3 conference details leaked uncharted guerrilla games media molecule and much more

Uncharted PS4 3 Minute Trailer Summer 2015 release
Media Molecule’s new title will be a landmark title for Morpheus
Sony Japan Studios debuting two, maybe even three titles
Guerrilla Games bringing their RPG to E3
بعضی از چیزهایی هم که گذاشتن یه چیزی فراتر از شایعه ست و فکر کنم افسانه باشه :d
God of War 4 teaser will be present

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
sony e3 conference details leaked uncharted guerrilla games media molecule and much more

به نظرم طرف هرچی به ذهنش رسیده گفته و آخرش هم احتمالاً نصف اینا درست از آب درمیاد و میگن دیدین درست میگفتیم! :D
نمایش Uncharted که حتمیه و نیازی به پیشگویی نداره.
نمایش بازی MM هم بالای 90% هست. اینکه بازیشون همون Entwined باشه هم احتمالش زیاده و بچه های خودمون هم همین حدس رو میزدن! :D
GT6 PS4 یا GT7 به نظرم آماده نمایش هست، ولی به خاطر DriveClub شک دارم نشونش بدن. از یه طرف میتونه ارزش کنفرانس رو بالا ببره، از اون طرف هم DriveClub رو منهدم میکنه.
در مورد GoW من خودم حدس میزنم یه چیزی ازش نشون بدن. با اینکه بازی در مراحل اولیه ساختش هست (اگه همون تیم Cory Barlog باشه که احتمالش زیاده) ولی فکر میکنم برای اینکه کنفرانس خفن تر بشه، یه تیزر خیلی کوتاه ازش پخش میشه بدون اینکه چیز زیادی از گرافیک و محتوای بازی مشخص بشه. :D
طرف گفته Kill Strain مربوط به Syphon F1lter هست! من که اهل این سری نیستم، ولی اگه باشه مبارک طرفدارهاش! :D هرچند زیاد امید نداشته باشین چون این یارو هرچی به ذهنش رسیده نوشته!!
Wipeout! بعید میدونم. سازنده ـش ترکید و نمیدونم کی میتونه نسخه بعدی رو بسازه.
تریلری از بازی Quantic Dream احتمالش زیاده به نظرم.
The Order: 1886 هم که از روز روشن تره!
در مورد دنباله Heavenly Sword توسط Ninja Theory نظری ندارم! ولی احتمالش هست، چون توی ویدئوی کنفرانس معرفی PS4 دیده میشدن و از همون موقع شک کردم به این قضیه.
Sony London رو خیلی دوست دارم یه بازی خفن ازشون ببینم و طرف هم گفته دارن یه AAA میسازن. نظرم روی این یکی 50/50 هست.
RPG استودیو Guerrilla هم که شایعه ـش قبلاً پخش شده.
DLC برای Infamous: Second Son. احتمالش هست.
2 یا 3 بازی از استودیو Japan! یکیشون که Project Beast هست که دنباله معنوی Demon's Souls محسوب میشه. یکی رو هم نوشته The Last Guardian برای PS4 (ای بابا! :D)
DriveClub هم که مطمئناً یه نمایشی داره.
اینا رو هم گفته توی کنفرانس حضور دارن: Ubisoft, Electronic Arts, Konami, Capcom, Warner Bros, Activision, Square Enix, Take Two
EA؟! الله اکبر! :D
GTA V برای این نسل هم معرفی میشه. احتمالش خیلی زیاده.
یه سری چیزهای دیگه مثل Morpheus و PS Now و کاهش قیمت PS3/Vita هم که احتمالشون بالا هست و خسته نباشه طرف!
در نهایت هم کنفرانس با تریلر The Last of Us 2 تموم میشه! امکان نداره! همین یه مورد باعث میشه کل لیست رو چرت بدونم و شک نداشته باشم که طرف رویاهاش رو گفته تا واقعیت رو!
کلاً این
dualshockers تازگی ها اخبار زرد و الکی زیاد منتشر میکنه. ولی همین خوندن شایعات هم قبل از E3 یه صفای خاصی داره. :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا

Our source mentioned that the information comes from contacts within Sony’s worldwide studios and a further contact at the BBH New York marketing firm, which works with Sony for part of its promotion.
DualShockers تا نیم ساعت پیش تویت های این یارو فیمس مورتیمر و اون احسان راشید رو خبر میکرد حالا واسه ما یک همچین Source ـی پیدا کرد که کل برنامه های E3 سونی رو لیک کنه ؟ :))

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
این Syphon Fiiilter معرفی بشه خیلی عالیه، من نسخه های قدیمی رو خیلی یادم نمیاد ولی 2 تا نسخه رو PSP بازی کردم که خیلی عالی بودن :D

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
نمیدونم کِی این کلی گویی ها و پیش بینی اتفاقاتی که احتمال وقوع ـشون زیاده رو به عنوان اطلاعات لیک شده به خورد مردم دادن قرار ـه تموم بشه ، ولی این لیست Bullshit محض ـه.
بهرحال همون پیش بینی TloU 2 و GoW 4 نشون میده طرف حتی از استودیوهای داخلی هم اطلاعات درست و حسابی نداره.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

HL3 و دوم 4 هم میگفت دیگه :D
این لیستی که این ها دادن باید سونی یه کنفرانس برگزار کنه 48 ساعت پیشت سر هم فقط بازی نشون بده 8-|

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
http://www.eurogamer.net/articles/2014-05-07-ea-to-unveil-six-new-games-at-e3

اینو نمیدونم کسی گذاشته یا نه ولی EA قراره 6 تا بازی جدید نشون بده (نمایش های جدیدم جزوشه) و این که Star Wars: Battlefront هم -که همه ازش قافل شده بودیم!- هم نمایشش تایید شده ولی معلوم نیست تو کنفرانس خوده EA نشون میدن یا کنفرانس سونی و مایکرو ، بعضی از بازی ها هم بازی هایین که قبلن معرفی شدن یا بازی های ورزشی هستن که معلومن و از این بین یک سوم بازی ها جدید هستن و...
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________
امیدوارم خبری از ME بشه این مردک Ahsan Rasheed هم شایعه راه انداخته بود که اسم ME جدید Contactـه و دنباله ای بر سه گانه ی قبلیه! و باز این thuway از NeoGaf هم اومده گفته ME و یه Deus Ex جدید هم نمایش دارن و Project Beast هم در حال ساخته توسط استودیو From Software ساخته میشه ، انحصاری برای PS4 هست و تو E3 اطلاعات زیادی ازش منتشر میشه!

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
هیچکس از مهمترین بازی که قراره تو E3 معرفی بشه یعنی Resident Evil 7 حرفی نمیزنه :(
این سری بازی دیگه نباید منتشر بشود. وقتی افتاد دست میکامی ساخته میشه. در غیر این صورت باید ان تمام شده بدونی! حالا یا ارزو یا غیر ارزو.چه اصراری هست که کپکام رزیدنت بسازه من نمیدونم! دو تا شماره دار ساختی خوب نبود!ip را بفروش و برو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر