راهنمايي براي خريد wheel racing مخواهم كمك ؟؟؟

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
سلام دوستان
من ميخوام يك فرمان با قيمت مناسب حدود 30 تومن بگيرم ميشه كمكم كنيد ؟
خودم ميگم farassoo fgw -810 بگيرم كسي مي دونه خوبه يا نه ؟:confused:
ميخوام با بازي هايي مثل nfs sries - gran torismo series - bourn out series سازگار باشه ؟:cheesygri
لطفا پدال و دنده هم داشته باشه :blushing:
پيش پيش متشكرم :love:

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
اگه مي شه كامل خواب بديد و مدل و قيمت و نظرتون در باره ي farassoo fgw -810 بگيد ؟
قيمت farassoo fgw -810 چنده ؟؟؟؟؟
تشكرش باشه واسه بعد از جواب :laughing:

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
دوستان نکته ای که میخوام اشاره کنم بیشتر بستگی به سلیقه و دید کاربر داره در مورد این فرمان های ریسینگ به نظر من نسبت به اون تجربه ای که از این وسیله متصور میشه بعد از تهیه اون کمی تو ذوق گیمر می خوره مخصوصا در مدل های ارزان تر، من در جایی این وسیله رو امتحان کردم اما بعد از چند دقیقه ترجیح دادم با کیبورد یا گیم پد ادامه بدم، به هرحال چنانچه قصد تهیه این وسیله رو داشتید Logitech جزو بهترین گزینه ها است. شاد باشید

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
سلام
دوستان شما كه زحمت مي كشيد خب درخاست من رو هم جواب بدبد ديييييييييييييكه :((
اگه ميشه نظرتون رو درباره ي farassoo fgw -810 بگيد
اگر هم نظرتون Logitech هست مدل و قيمت هم بگيد لطفا :confused:
قيمت فراموس نشه
تشكرش باشه واسه بعد از جواب
تشكررررررررررررررررررر

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
دوستان نکته ای که میخوام اشاره کنم بیشتر بستگی به سلیقه و دید کاربر داره در مورد این فرمان های ریسینگ به نظر من نسبت به اون تجربه ای که از این وسیله متصور میشه بعد از تهیه اون کمی تو ذوق گیمر می خوره مخصوصا در مدل های ارزان تر، من در جایی این وسیله رو امتحان کردم اما بعد از چند دقیقه ترجیح دادم با کیبورد یا گیم پد ادامه بدم، به هرحال چنانچه قصد تهیه این وسیله رو داشتید Logitech جزو بهترین گزینه ها است. شاد باشید
ميشه واضح تر توضيح بدي
ما جلبكا هم بفهميم:laughing:

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
ميشه واضح تر توضيح بدي
:laughing:

در باره مطلب قبلی باید عرض کنم که اگر قبل از تهیه چنین وسیله ای بتونید در جایی یک بار اون رو تست کنید و ببینید آیا می تونه براتون جالب باشه یا خیر، خصوصا در مورد مدل های ارزان قیمت بخاطر اینکه به اندازه کافی Sensitive نیستند یعنی حساسیت فرمان در عکس العمل ها، کمه و باعث میشه در بازی هایی مثل NFS کمی دچار مشکل بشید و به در و دیوار بکوبید! البته در مورد Logitech و برند های معتبر ممکنه کمی فرق کنه. موفق باشید

Mehran.Tabeshi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
260
نام
Mehran
عزیزم برو تو این سایت و مدل های فرمان رو ببین . البته این ها واسه pc هست اما مدل ps2 هم شبیه ایناست . البته من یه فرمان که مارک dinogame هست و pc ps2 ps1 رو هم ساپورت می کنه . قیمتشم 30.000 T بود اما تخفیف هم داره ! اگر تو این سایته قیمت ها بالا بود و ps2 رو پشتیبانی نمی کرد به من بگو من اون مارک رو می گم از کجا تهیه کنی ! این سایت هر سه مارک logitech & FARASSOO & Genius
http://www.rayaneh.com/cat-386.aspx
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر