دانلود و انتقال بازی ها و آپدیت بازی های پلی استیشن 4 از PC به PS4 با استفاده از برنامه B4Y Life

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
سلام.
بتل هاردلاینو بتاشو دارم حجمش 6.2 گیگه
بعد یه پارت 4 گیگی و یک 1.20 گیگی با بی لایف میشه ( یعنی وقتی برای بار دوم 0رو به 1 تبدیل کنم ) جمعش میشه 5.20 گیگ اون یه گیگ وسط چی میشه ؟

اونو نمیخواد همینو بگیر بریز درسته

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
داداش بتای بتلفیلد هاردلاین مدتیه که مهلتش تموم شده و سرورها بسته شدن
فکر کنم با عرضه ی بازی دوباره سرورهاش باز شن

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دوستان لینک دانلود فایلهای بالای 4 گیگ رو چجوری میگیرید ؟ الان آپدیت 5 گیگی فقط لینک پارت اول 4 گیگش میاد برای من .

بعدش من مودمم پورت USB و لن داره ، لن رو زدم به پلی 4 و Usb رو به PC ، الان سرعت انتقال حدود 700 - 800 کیلوبایت هست ، راهی برای افزایش نیست ؟

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
دوستان لینک دانلود فایلهای بالای 4 گیگ رو چجوری میگیرید ؟ الان آپدیت 5 گیگی فقط لینک پارت اول 4 گیگش میاد برای من .

بعدش من مودمم پورت USB و لن داره ، لن رو زدم به پلی 4 و Usb رو به PC ، الان سرعت انتقال حدود 700 - 800 کیلوبایت هست ، راهی برای افزایش نیست ؟
سلام.
تو لینک دانلود یه قسمتی وجود داره که .pkg نوشته درست قبل از اون یک عدد 0 هست. اونو پاک کن و به جاش بنویس 1 پارت دوم رو می تونی دانلود کنی.

حداکثر سرعت usb 1 که روی مودم ها هست 12 مگابیت بر ثانیه است. یعنی تقریباً 1500 کیلوبایت بر ثانیه. با توجه به کیفیت اتصالات و سیم و ... یک مقدارم سرعت اینجا کاهش پیدا می کنه. بنابراین شما از این سرعت بالاتر نخواهید رفت(همون حدود 700 800 کیلوبایت بر ثانیه که نوشتین). برای افزایش سرعت یا باید سوییچ شبکه بگیرین یا مودمتونو عوض کنید از این چهار پورت ها بگیرید.
موفق باشید.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
سلام.
تو لینک دانلود یه قسمتی وجود داره که .pkg نوشته درست قبل از اون یک عدد 0 هست. اونو پاک کن و به جاش بنویس 1 پارت دوم رو می تونی دانلود کنی.

حداکثر سرعت usb 1 که روی مودم ها هست 12 مگابیت بر ثانیه است. یعنی تقریباً 1500 کیلوبایت بر ثانیه. با توجه به کیفیت اتصالات و سیم و ... یک مقدارم سرعت اینجا کاهش پیدا می کنه. بنابراین شما از این سرعت بالاتر نخواهید رفت(همون حدود 700 800 کیلوبایت بر ثانیه که نوشتین). برای افزایش سرعت یا باید سوییچ شبکه بگیرین یا مودمتونو عوض کنید از این چهار پورت ها بگیرید.
موفق باشید.

بعدش جدیدا هر 1 دقیقه یکبار ارور Cant Download میده ، که بعدش Retry میزنم ادامه میده ، مشکل از کجاست ؟ نمیشه که اینجوری 5 گیگ فایل انتقال داد !

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
بعدش جدیدا هر 1 دقیقه یکبار ارور Cant Download میده ، که بعدش Retry میزنم ادامه میده ، مشکل از کجاست ؟ نمیشه که اینجوری 5 گیگ فایل انتقال داد !
سلام
من با نسخه جدید برنامه کار نکردم اما تو پست های قبلی دیدم که افراد از این مشکل که شما گفتین گله داشتن.
موفق باشید.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نميدونم چرا اما نسخه اخر برنامه با اين كه پيشرفت هاي مهمي رو داشت اما يه ايراد داره كه كارايي برنامه رو نسبت به نسخه الفا كمتر مي كنه

اخرين نسخه از برنامه يه اشكال داره كه باعث ميشه هر چند وقت يه بار دانلود قطع بشه و بايد حتما" retry كرد و تازه سرعتش هم بگير نگير داره! البته توي دانلودهاي مدل بكگراند ايي ديگه ازتون نميخواد retry كنيد و خودش retry مي كنه اما وقتي زمان مي گيريد مي بينيد كه 35 ثانيه دانلود قطع ميشه و بعد 15 ثانيه با سرعت هاي 10 مگ تا يك مگ شروع به دانلود مي كنه و باز ميره سراغ قطع شدن :|
اما در ورژن بتا برنامه با سرعت متوسط 2 مگ بر ثانيه فايلهارو ارسال ميكنه و اين يعني هر دقيقه حدود 100-90 مگ در صورتي كه در ورژن جديدتر برنامه نهايتا" در يك دقيقه 50 مگ دانلود ميشه

نبايد منكر اون قابليت خوب ذخيره سازي لينك و محل فايل در ورژن جديدتر شد ولي اين نسخه نميدونم چرا با سرعت و انتقال داده ها اين طوري مي كنه :|

كاشكي يكي درستش مي كرد:((:-??

TheGateKeeper

کاربر سایت
Jun 20, 2014
124
نميدونم چرا اما نسخه اخر برنامه با اين كه پيشرفت هاي مهمي رو داشت اما يه ايراد داره كه كارايي برنامه رو نسبت به نسخه الفا كمتر مي كنه

اخرين نسخه از برنامه يه اشكال داره كه باعث ميشه هر چند وقت يه بار دانلود قطع بشه و بايد حتما" retry كرد و تازه سرعتش هم بگير نگير داره! البته توي دانلودهاي مدل بكگراند ايي ديگه ازتون نميخواد retry كنيد و خودش retry مي كنه اما وقتي زمان مي گيريد مي بينيد كه 35 ثانيه دانلود قطع ميشه و بعد 15 ثانيه با سرعت هاي 10 مگ تا يك مگ شروع به دانلود مي كنه و باز ميره سراغ قطع شدن :|
اما در ورژن بتا برنامه با سرعت متوسط 2 مگ بر ثانيه فايلهارو ارسال ميكنه و اين يعني هر دقيقه حدود 100-90 مگ در صورتي كه در ورژن جديدتر برنامه نهايتا" در يك دقيقه 50 مگ دانلود ميشه

نبايد منكر اون قابليت خوب ذخيره سازي لينك و محل فايل در ورژن جديدتر شد ولي اين نسخه نميدونم چرا با سرعت و انتقال داده ها اين طوري مي كنه :|

كاشكي يكي درستش مي كرد:((:-??

فعلا برنامه ای برای درست کردنش ندارم
فعلا از برنامه های دیگه استفاده کنید

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
دوستان یه سوال بازی مثل Destiny که توی قسمت دانلود خود سیستم عامل دانلود نمیشه و خودش یه فایل اجرایی واسه دانلود بازی میسازه رو چجوری باید دانلود کرد . توی b4y life لینک pkg ها رو نمیاره .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
مال من كه خيلي سريع همون موقع درستش كرد و دانلود شد ! فكر كنم اون قسمت اول هم داخل فايل هاست !

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
دوستان،من بعد از آپدیت 1.74 از نسخه ی آلفا نتونستم برای انتقال فایل استفاده کنم و از نسخه 1 فایلمو منتقل کردم شما هم مشکل داشتین؟
خدا کنه نویسنه ی برنامه نسخه 1 رو درست کنن

KaranDevilOCS

کاربر سایت
Feb 22, 2010
199
با سلام

اقا لطفا کمک کنید
من مپ های battlefield 4 رو خریداری کردم و بوسیله این روش ذانلود کردم بعد دانلود هم Install کردم ولی متاسفانه داخل بازی که رفتم دیدم نیومده حتی رو مپ کلیک کردم زد که دانلود کن در حالی که من دانلود و نصب کرده بودم !!! چیکار کنم من ؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر