معرفی و گفتگو درباره بازیهای قدیمی (Retro) (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

محبوب ترین کنسول خانگی کلاسیک

• Atari 2600

• NES

• Sega Genesis

• Super Nintendo

• Sega Saturn

• Playstation 1

• Nintendo 64

• Dreamcast

• Playstation 2

• Gamecube

• XBOX

Results are only viewable after voting.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
2- بازی Atari Vault که مجموعه ای از 100 بازی خاطره انگیز آتاری هست بلاخره منتشر شد. بازی خوبی هست و دوستان لینک دانلود نسخه کرک شده بازی رو میتونند از کانال تلگرام دریافت کنند. دوستان رترو باز حتما این بازی رو تجربه کنند.

Atari Vault on Steam
سلام
ممنون میشم بازیهای رترو برای پلتفرم اندروید هم معرفی کنید

rezax

کاربر سایت
Dec 16, 2012
31
یادش بخیر تاپیک خوبیه
pepsi_man_ps1_cover_prototype_by_mitchmanusa-d89pt28.png

Flicky_Cover.png

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
حتما. سعی میکنم تو کامنتهای بعدی انجامش بدم
خودم دست بکار شدم
یدونه سونی 43W800C با سیستم عامل اندروید خریدم و فعلا شبیه سازهای آتاری، میکرو، سوپرنینتندو،سگا، پلی استیشن و PSP رو با موفقیت روش نصب کردم
دوتا دسته ی ps4 هم باهاش سینک کردم و از نتیجه کار خیلی راضی ام
هر بازی ای که هوس میکنم در دسترسه
فعلا زدم تو کار عشق دوران ۱۰سالگیم :
بدون شرح
1fcf46a7921790c5f7b6fb338d1e0ab1.jpg

Sent from my D6503 using Tapatalk

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
Like%20(10).jpg
خودم دست بکار شدم
یدونه سونی 43W800C با سیستم عامل اندروید خریدم و فعلا شبیه سازهای آتاری، میکرو، سوپرنینتندو،سگا، پلی استیشن و PSP رو با موفقیت روش نصب کردم
دوتا دسته ی ps4 هم باهاش سینک کردم و از نتیجه کار خیلی راضی ام
هر بازی ای که هوس میکنم در دسترسه
فعلا زدم تو کار عشق دوران ۱۰سالگیم :
بدون شرح
1fcf46a7921790c5f7b6fb338d1e0ab1.jpg

Sent from my D6503 using Tapatalk

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
47405-second-samurai-genesis-front-cover.jpg

نام بازی : Second Samurai
توسعه دهنده : Vivid Image
ناشر : Psygnosis Limited
پلتفروم‌ها : سگا جنسیس، آمیگا
ژانر : اکشن

بازی «دومین سامورایی» یکی از بازیهای اکشن زیبای رترو هست که ابتدا برای آمیگا و سپس برای سگا عرضه شد. این بازی در ادامه نسخه اول بازی بوده و از چندین زیر مرحله و باس‌های مختلف تشکیل شده است

لینک دانلود بازی برای سگا

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
243369-contra-legacy-of-war-playstation-front-cover.jpg

نام بازی : Contra: Legacy of War
توسعه دهنده : Appaloosa Interactive Corporation
ناشر : Konami
ژانر : اکشن، شوتر، سوم شخص، نمای از بالا
سال عرضه : 1996
پلتفورم‌ها : پلی استیشن 1، سگا ساترن

ویدیو گیم‌پلی بازی

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
Robocop VS Terminator
این بازی فوق العاده بود زمان خودش ، گرافیکش یه سر و گردن از بازیهای هم دورش بالاتر بود ، من که خیلی حال کردم باهاش ، فقط خیلی سخت بود ، من تا باس آخر رفتم ولی نتونستم بزنمش ، اشک آدمو در میاورد ، پاشیدن خونش هم در زمان خودش خیلی جالب بود
آقا این بازی از سخت ترین بازی های تاریخ کره زمین و کهکشان راه شیری و غیر شیری و ....... هستش و اشک من و داداشم سر این بازی در میومد از بس سخت بود @-) ولی واقعا بازیش عالی بود .

و در ضمن به سگا جنسیس رای دادم ولی اصلا باورم نمیشد که از همه بیشتر رای بیاره ! ........ یادش بخیر :x:((

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
نام بازی : Boogerman - A Pick and Flick Adventure

پلتفرم :
SEGA GENESIS

شاهکار به تمام معنا ! گرافیک و گیم پلی و صدا گذاری تو زمان خودش بی نظیر بود و باس فایت هایی بازی داشت که مو به تنتون سیخ میشد و طراحی باس فایت هاش دیوانه کننده بود و بازی بود به شدت اعتیاد آور و انقدر صحنه های خنده داری داشت که از خنده روده بر میشدین و شخصیت اول بازی هم که کثیف ترین ( از لحاظ بهداشتی میگم :D ) شخصیت تاریخ بازی های کامیپوتری هستش و فلفل میخورد و از یه جاییش باد ول میداد و اونم چه بادی !!! :D کار هایی دیگه ای هم میکرد بی تربیت :D بیشتر از این نمیتونم دربارش صحبت کنم چون واقعا هر کار زشتی که فکر بکنین انجام میداد و خلاصه اصلا ولش کن =)):-j

download.jpg download (1).jpg images.jpg

دانلود بازی : Boogerman - A Pick and Flick Adventure ROM Download for Sega Genesis - CoolROM.com

آخرین ویرایش:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
بازی به نام Boogerman

پلتفرم : SEGA GENESIS

شاهکار به تمام معنا ! گرافیک و گیم پلی و صدا گذاری تو زمان خودش بی نظیر بود و باس فایت هایی بازی داشت که مو به تنتون سیخ میشد و طراحی باس فایت هاش دیوانه کننده بود و بازی بود به شدت اعتیاد آور و انقدر صحنه های خنده داری داشت که از خنده روده بر میشدین و شخصیت اول بازی هم که کثیف ترین ( از لحاظ بهداشتی میگم :D ) شخصیت تاریخ بازی های کامیپوتری هستش و فلفل میخورد و از یه جاییش باد ول میداد و اونم چه بادی !!! :D کار هایی دیگه ای هم میکرد بی تربیت :D بیشتر از این نمیتونم دربارش صحبت کنم چون واقعا هر کار زشتی که فکر بکنین انجام میداد و خلاصه اصلا ولش کن =)):-j

View attachment 62834 View attachment 62835 View attachment 62837

Boogerman که خیلی ناب بود ، هنوزم که هنوزه بعضی وقتا بازی میکنمش، ته خندس
Vectorman , Earthworm jim هم بازی خوبی بود اگه یادتون باشه، گرافیک خیلی خوبی داشت

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
بازی به نام Boogerman

این بازی یکی از ناب ترین و قطعا خاص ترین پلتفرمرهای تاریخه.به شدن بازی فانی هست و صد البته توانایی کارکترش که فقط باید تجربه کرد.به شدت توصیه میکنم.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بازی به نام Boogerman

عجب بازی کثافتی رو معرفی کردی :D یکی از بازیهای توپی بود که هنوز هم با تمام کثافت کاریهای کاراکترش جالبه :-"

• Like
Reactions: BehzaDG and Romell

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بازی به نام Boogerman

من این بازی رو بازی کردم ولی اصلا خوشم نیومد :| البته نظر گیمر های قدیمی جای احترام داره شاید اون موقع بازی خاصی بود

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
نام بازی : Demolition Man

بازی بود که سال 1994 در استرالیا منتشر شد و در اروپا البته سال 1995 منتشر شد که برگرفته از فیلمی بود که ساخته شده و بازی بود به شدت هیجان انگیز و سریع بود و گرافیک بسیار بالایی در زمان خودش داشت و نکته جاب این بود شخصیتی ( سیلوستر استالونه ) که شلیک میکرد برخلاف بازی های اون دوران دیگه شکل گلوله رو نمیدیدین و مثل واقعیت فقط آتش گلوله از تفنگ نمایان بود و بازی طراحی مراحل بسیار زیبایی داشت و خلاصه شدیدا پیشنهاد میشه ......

Demolition Man.jpg Demolition_Man_-_1995_-_Acclaim_Entertainment.jpg maxresdefault.jpg Demolition Man.jpg demolition-man-razrushitel1.jpg

دانلود بازی : Demolition Man ROM Download for Sega Genesis - CoolROM.com

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
نام بازی : pocahontas

شاهکار به تمام معنا ! بازی بود که بر اساس کارتونی بسیار معروف که در سال 1995 توسط کمپانی دیزنی ساخته شده بود و بازیش در سال 1996 منتشر میشه گیم پلی بازی در زمان خودش انقلابی به پا کرده بود و گرافیک بی نظیر بازی در کنار طراحی مراحل حیرت انگیز بازی شما رو میخکوب میکرد در زمان خودش ! گیم پلی بازی به شدت متنوع بود و طراحی گیم پلی بازی و طراحی مراحل بازی به صورت کامل بر اساس اتفاقات درون کارتون طراحی شده بود و من هر چی از این بازی بگم کمه و موسیقی این بازی نفس شما رو بند میاورد و خلاصه بازی که به شدت توصیه میکنم و بازی انقلابی و بسیار بسیار خوش ساخت در زمان خودش بود . :x

images (1).jpg images (2).jpg download.jpg images (1).jpg images (4).jpg images (5).jpg images (6).jpg images (7).jpg images.jpg images (5).jpg

دانلود بازی : Pocahontas ROM Download for Sega Genesis - CoolROM.com

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر