قطع شدنی ناگهانی در انلاین fifa 14

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
سلام .:|
لطفا تایپیک رو قفل یا پاک نکنید.
دوستان میدونم شما هم این مشکل رو دارید در حالی که انلاین دارید بازی میکنید اکثرا در نیمه 2 قطع میشه بازی و تلاش شما به باد فنا میره . این مشکل الان نزدیک 6 روزه پیش اومده در این سیاه عید که من وقط دارم به خدا خودم ضعف اعصاب گرفتم از بس قطع میشه و نتیجه به طرف که شما دارید باش بازی میکنید داده میشه.

چند نفر از دوستان به این مشکل برخوردنند حقیقتا من الان 5 روزه یه بازی انلاین نشده که تموم بشه پینگ نت هم خیلی خوب هست نمیدنم چه راهکاری برای این مشکل دارید..

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
سلام .:|
لطفا تایپیک رو قفل یا پاک نکنید.
دوستان میدونم شما هم این مشکل رو دارید در حالی که انلاین دارید بازی میکنید اکثرا در نیمه 2 قطع میشه بازی و تلاش شما به باد فنا میره . این مشکل الان نزدیک 6 روزه پیش اومده در این سیاه عید که من وقط دارم به خدا خودم ضعف اعصاب گرفتم از بس قطع میشه و نتیجه به طرف که شما دارید باش بازی میکنید داده میشه.

چند نفر از دوستان به این مشکل برخوردنند حقیقتا من الان 5 روزه یه بازی انلاین نشده که تموم بشه پینگ نت هم خیلی خوب هست نمیدنم چه راهکاری برای این مشکل دارید..
نیازی به تایپیک جدید نبود.. تو قسمت سوالات نوشته بودن:http://forum.bazicenter.com/thread74854/page635/#post3145525

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
مشکل سراسری هست و از دست شما هم تا اونجایی که من میدونم هیچ کاری بر نمیاد که بخواین درستش کنید . 3-4 ماه پیشم فکر کنم اینطوری شده بود باز ، بعد یک مدت درست شد .

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
اول یه ip دلخواه به دستگاهتون بدین بعد تو تنظیمت روتر همون ip رو تو dmzتون ست کنید

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
شاید عجیب باشه براتون، من تو Xbox Live بازی میکنم و دقیقا چند روزه که این مشکل رو دارم، البته این مشکل رو با دوستان داخل ایرانم موقع بازی کردن ندارم.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
این مشکل روی همه کنسول ها مثل اینکه هست! با باز کردن پورت ها و dmz هم درست نشد!

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
شاید عجیب باشه براتون، من تو Xbox Live بازی میکنم و دقیقا چند روزه که این مشکل رو دارم، البته این مشکل رو با دوستان داخل ایرانم موقع بازی کردن ندارم.

نت شما از مخابراته؟؟

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
نت شما از مخابراته؟؟
خیر. پارس آنلاین.
حدس میزنم یه مشکل خاص واسه اینترنت کلیِ ایران باشه. چون همونطور که گفتم فقط موقع بازی کردن با پلیرهای بقیه کشورها به وجود میاد.

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
منم مشکلی شبیه به این دارم
ولی برای یه بازی دیگه .تویه بتل 4 ps4 وقتی map عوض میشه سیزن لاست میزنه .
منم مخابرات دارم .فک کنم مشکل سراری باشه .بعید بدونم ربطی به پورت داشته باشه

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
جالبه گویا خیلی از دوستان این مشکل را دارند در حالیکه من تا حالا با این مشکل برنخوردم
نتم هم از مخابرات هست

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
بله ٣ تا تيك به فاصله يك ثانيه و بعد قطع كامل !!
من ديگه بيخيال شدم
بازي رو ميبازم خودشم حتي اگه جلو باشم !!!

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
واسه منم دقیقا همینطوری بود چند روز اما دیروز و پییروز بازی میکردم هیچ مشکلی نبود و کامل بازیو انجام میدادم .. مشکل احتمالا سراسری بوده و کم کم واسه همه اوکی میشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر