Assassin's Creed: Unity

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Moqimi, ‏Mar 21, 2014.

1. Moqimi

کاربر سایت

نام:
    Milad

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

#1 Moqimi, ‏Mar 21, 2014
    آخرین ویرایش: ‏Jul 4, 2014
    Ƥ.s.Y.c.H.o این نوشته را Like کرده است.
  2. ehsan M

کاربر سایت

درسته تو سیندیکات حذف شمشیر از بازی خیلی تو ذوق میزنه ولی کلا دلایل دیگه ای هم برای پس رفت این بازی وجود داره مثلا یکیش ضعف گرافیکی نسبت به یونیتی و کمبود های تو گیمپلی و ... برای خود من که تمام شماره هاشو تموم کردم بنظرم این بازی برام یکم خسته کننده بود . وقتی اینو بعد از GTA بازی کردم واقعا کمبود هاش نسبت به اون احساس میشد درسته هم سبک نیستن ولی تو بعضی از زمینه ها واقعا کم میاورد .

Milad_HW و Journey این نوشته را Like کرده اند.
  3. Journey

کاربر سایت

نام:
    Nightwing
    همین که بعد اینهمه مدت از عرضه همچنان گیمر ها از بازی راضین خودش کافیه دیگه:D
    دوستان قسمت Coop بازی چیشد؟ فعاله؟

4. The Listener

کاربر سایت

نام:
    رایان
    اتفاقا من فقط اینجارو دیدم که یونیتی انقدر محبوبه. :D تقریبا تو هر سایت و فروم دیگه‌ای که دیدم از یونیتی به عنوان یکی از نسخه های ضعیف یا حتی تو بعضی موارد ضعیف ترین نسخه یاد میکنن و یکی از بهونه هاشون برای ترول کردن یوبی سافته. :D
    من خودم شخصا بازی رو دوست داشتم. ولی اگه بخوام کل نسخه های سری رو رتبه بندی کنم، یونیتی اون وسط مسطا قرار میگیره. از AC1 و AC3 و Revelation و Rogue بالاتر میدونمش (البته سیندیکیت رو بازی نکردم). به نظرم Origins بهترین AC نسل و جزو 3 نسخه برتر کل سری هستش.

King_Tiger این نوشته را Like کرده است.
  5. Paradise Lost

کاربر سایت

مشکلات شدید گرافیکی، فنی، و تعداد زیادی باگ در بازی، این بازی رو مشخصا پر باگ ترین بازی، و بد ترین بازی یوبیسافت از نظر فنی کرد، همین مشکلات زیاد باعث شد یوبی بزرگترین دی ال سی بازی رو برای کسانی که بازی خریدن رایگان کنه! یکی دیگر از این که همه این بازی رو بد ترین سری میدونند، این که یوبیسافت با هر اپدیت حدقل مشکلاتی رو رفع میکرد، یکسری مشکلات و باگ مسخره دیگه رو واسه بازی می اورد. از مشکلات بازی که بگزریم، که با اپدیت های طولانی مدت و پر حجم مشکلات بازی رو تا حدودی رفع کرد، این نسخه از بازی از زمان تولد این سری تا الان، قاطع ترین و لذت بخش ترین، و تا حدودی جز بهترین های این سری هست! بازنویسی پارکور سری، گرافیک خارق العاده، گیم پلی نرم و روان، مراحل اصلی سنگین و جذاب، سبک مبارزات جدید و بهتر! مخفی کاری عالی، سلاح های متفاوت و عالی! نقشه پرجزئیات و پر ماموریت و...این بازی هر چی بود بنظرم از Syndicate, 3,Rogue,IV: Black Flag,Revelations, خیلی بهتر بود، و بعد از نسخه 2 و Brotherhood و Origin جز بهترین های سری است.

Ƥ.s.Y.c.H.o, Journey, reza_cowboy و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. reza_cowboy

کاربر سایت

نام:
    رضا
    بازی یجورایی لقمه گنده تر از دهن بود واسه یوبی چون حداقل بازی 1 سال دیگه وقت میخواست واسه ساخت چون واقعا تکمیل نشده بود ولی یوبی سریع پولو میخواست و اگه مثل اوریجینز واسه بازی وقت میزاشتن خدا میدونه که الان یونیتی شده بود سمبل سری اساسین بعد شماره 2!!!
    بخاطر شکست یونیتی سریع سندیکارو دادن بیرون بدون مشکل فنی ولی آیا به اندازه یونیتی جذاب بود؟؟؟به هیچ وجه.
    اگرچه به هیچ وجه دوست نداشتم این اتفاق می افتاد ولی یه بازی سری اساسین باید قربانی میشد تا یوبی بفهمه داره چیکار میکنه با این سری ولی ایکاش این بد بیاری سر سندیکا میشد نه یونیتی!

Romell, Journey, ArefTheGreat و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. AxeL90

کاربر سایت

سلام دوستان ،
    من یه یونیتی ظرفیت دوم ۴۰ هزار تومن گیر اوردم ، میخواستم ببینم اون مشکلات فنی عجیب غریبش حل شده ؟! کلا ارزش تجربه کردن رو داره به اون مرض همیشگی بازی های یوبی (تکراری شدن ) دچار نمیشه؟!
    Acباز نیستم ، اخرین نسخه ای که لذت بردم برادر هود بود ، سیندیکیت و بلک فلگ رو ، روی هم ۴ ساعتم نتوستم تحمل کنم‌ :D
    البته چن صفحه اخر تاپیک رو خوندم که امیدوار کننده بود :D

#2076 AxeL90, ‏Apr 15, 2018 at 11:18 PM
    آخرین ویرایش: ‏Apr 15, 2018 at 11:55 PM
  8. reza_cowboy

کاربر سایت

نام:
    رضا
    بازی 20 گیگ آپدیت داره که بعدش هنوز یه سری مشکلات مثل افت فریم وجود داره......بازی یجورایی با کل اساسینهای دیگه فرق داره بخاطر سیستم مبارزات و سلاحهای بازیو داستان هم در نوع خودش جالب هست بخاطر سورپرایزهایی که میکنه و واقعا ارزشمند هست بازی.

AxeL90 این نوشته را Like کرده است.
  9. Grand Theft

کاربر سایت

نام:
    علی
    این بازی 6 گیگ بیشتر آپدیت نداره
    فکر کنم با The Witcher 3 اشتباه گرفتیش

جدی جدی بدون آپدیت رفتیش؟! بابا تو دیگه کی هستی:D
    حتی با آپدیت هم توی جاهای شلوغ کلی افت فریم داره بدون آپدیت که دیگه صبر عیوب میخواد

#2078 Grand Theft, ‏Apr 16, 2018 at 4:27 PM
    آخرین ویرایش: ‏Apr 16, 2018 at 5:06 PM
  10. Milad_HW

کاربر سایت

نام:
    میلاد
    من بدون هرگونه آپدیت بازیش کردم و مشکلیم نداشتم البته من کلا مشکل فنی و فریم ریت خیلی برام مهم نیس:D

AxeL90 این نوشته را Like کرده است.
  11. reza_cowboy

کاربر سایت

نام:
    رضا
    مظمئنی؟؟؟؟
    من دیسک که ورژن 1 هستو میگم که به آخرین نسخه آپدیت بشه.
    من خودم بصورت دیجیتال گرفته بودم تقریبا 6.5 گیگ آپدیت داشت اما نسخه فیزیکی بازی تا اونجا که یادم میاد نزدیک 20 گیگ بود!!!

12. Grand Theft

کاربر سایت

نام:
    علی
    بله هر دو نسخه همون 6.7 گیگ هست

برای شما احتمالا باگ گرفته
    برای خود من یک دفعه آپدیت infamous second son باگ گرفت آپدیت 700مگی شده بود 5 گیگ

13. Journey

کاربر سایت

نام:
    Nightwing
    اتفاقا منم مثل دوستمون بدون هیچ آپدیتی کلا باگی ندیدم اصلا:D