Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
والا عزیز تو فروم خوندم مثل اینکه مشکل افت فریم هم حل میکنه
اگر افت فریم و مشکلات گرافیکی حل نکنه دیگه عمرا سمت یوبی نمیرم تو این مدت روانی شدم اون از فارکرای و اینم اساسین

rehe73

کاربر سایت
Apr 17, 2011
124
دوستان من این بازی رو با این سیستم اجرا کردم ، یه طوری بود که فقط گیم پلی بازی هست که میشد بازی تموم کرد ،
ram 4
gt610
cpu 2 core 3.0 mhz

Frost-94

کاربر سایت
Sep 4, 2014
90
جزئیات پچ شماره 3 تو سایت یوبی هست میتونید ببینید هر ۳۰۰ تا تغیری که کرده رو میتونید ملاحظه کنید تمام قسمت ها شامل تغییر شدن ....
از افت فریم گرفته تا خیلی های دیگه
این پچ امروز برای ps4 و X1 عرضه شده و یوبی گفته تا آخر هفته واسه PC منتشر میشه ...

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
بازی یه شاهکاره (از لحاظ نشون دادن معماری پاریس ) امروز برای اولین بار وارد کلیسای نتردام شدم چه عظمتی داره واقعا سری اساسین اگه هر مشکلی داشته باشه معماری شهرها رو به بهترین شکل نشون داده من به کسانی که مثل خودم عاشق معماری هستند بازیو پیشنهاد میکنم دست سازنده هاش درد نکنه واقعا زحمت کشیدند

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
پچ سوم که فردا عرضه میشه, شامل 300 فیکس برای بازی هستش. دقیقا نسخه آلفا دست ملت دادن. :))

http://forums.ubi.com/showthread.php/959126-Patch-3-Notes-Rolling-Out-This-week?
:)) تازه اونم بعد سه سال کار کردن رو بازی
آلفا که خوبه الان heroes of the storm رو بلیز alpha داده اینقدر باگ نداره این باید بهش گفت pree alpha

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من که همه آپدیت هارو گرفتم ولی تغییر خاصی احساس نکردم فقط تو هر آپدیت مشکلات و باگ هارو دارن برطرف می کنن .

تو اپدیت سوم که قراره بیاد و نمیدونم اومده یا نه گفتن مشکل فریم رو رفع میکنن :d

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
تو اپدیت سوم که قراره بیاد و نمیدونم اومده یا نه گفتن مشکل فریم رو رفع میکنن :d

امیدوارم بتونن رفع کنن مشکلات رو و همچنین امیدوارم در سال های آینده در نسخه های بعدی اینجور مشکلات نباشه و بازی بی نقصی رو داشته باشیم و گرنه در غیر این صورت این بازی رو دیگه طرفش نمیرم چون همه ی خاطرات خوبی که داشتمو تو این چند ساله از بین دارن میبرن. اون زمان که Ac 1 و 2 بودن کلی حال میکردیم با این سری ولی این جدید ها که چیز خاصی جز افتضاح بودن ندارن و فقط عذاب آور هستند .

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
واقعا افت فریم اذیت کننده ای من حس نکردم تا حالا . نزدیک ۴۰ درصد بازی رو هم رفتم . بازی اون قدر بزرگ و پر عظمت و زیباست که میشه از چندتا باگ و مشکل ش هم گذشت کرد به نظرم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آپدیت 3 هم اکنون در دسترسه ، حجمش معادل 2.76 گیگابایته و 300 تا از مشکلات بازی رو رفع میکنه که افت فریم و باگ ها هم جزو اونا محسوب میشه .

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

من نسخه بلک باکسو به زور گرفتم چون به شخصه از دستکاری تو بازی خوشم نمیاد ولی اون جایی که خریدم ازش تنها نسخه درستی که داشت این بود بهم داد.....

اول بگم مشخصات سیستمو بعد ادامه بحث

VGA:640 2g
M.B:asus z87-k
RAM:4g
CPU:i5 4430

بازی برای من خوب اجرا میشه اما تو تمام فیلم های بازی به قول معروف تو هر جایی داخل بازی نه اون فیلمهای که به صورت جدا پخش میکنه اون زنه که حرف میزنه نه داخل بازی هر فیلمی که میزاره لگ داره مثل کال اوف دیوتی جدیده که فیلماش برای سیستمهای ضعیف بد اجرا میشد اینم همین مشکلو دارم ....

از این بگزریم جنگ های بازی توش برای من یه زره شبیه کارتون میشه وقتی میجنگی یعنی یه حاتی میشه شبیه اون ......

یا باگ های موقع بالا رفتن از موانع یه دفعه کله یارو میره تو دیوار یا بین زمین هوا میمونی یه هو میوفتی پایین یا از اینجور باگ ها که بعضی موقع ها پیش میاد.....

کلا بازی خوب سازگار نیست با سیستم های نسبتا ضعیف.........

البته شاید این مشکلا از سیستم من باشه یا از نسخه بلک باکس یا بقیه موارد مهم اینه که این مشکلات هست........

و اینم اضافه کنم برای بازی فارکرای 4 این بازی که من گرفتم برای سیستم من به خوبی اجرا شد و اون یه زره مشکلی هم که داشت با پچ 1.3 حل شد بقیه مشکل من که بعضی موقع ها دارم از سیستم ضعیف من بود ولی اولین بازی که من بازی کردن از همون اول بدون مشکل بود همین فارکرای 4 بود البته من از اول با پچ 1.3 بازی کردم .....

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اینم صحبت های Yannis Mallat :

To show our appreciation for your continued support, we’re making the upcoming Assassin’s Creed Unity Dead Kings DLC free for everyone. For Season Pass holders, we will also offer the choice of one additional game from a selection of Ubisoft titles for free. More details on the offer for Season Pass holders can be found here: AC Unity FAQ

صحبت های کامل هم لینک زیر :
An Update on Assassin’s Creed Unity from Yannis Mallat | Assassin***39;s Creed®|News|Official*GB*Site|Ubisoft

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر