اولین دوره لیگ FIFA14 | PS4

زمان برگزاری لیگ

• قبل از نوروز

رای‌ها: 24 54.5%
  • بعد از نوروز

رای‌ها: 20 45.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
با سلام منم هستم فقط پیشنهادم اینه که تیمها تکراری نباشن حالا قرعه کشی میکنین یا هرچی!

من یوونتوس رو برمیدارم:x ولی انصاف نیست همه بشن ریال مادرید و بارسلونا و بایرن !!! من زدم بعد عید اگه قبلش هم باشه موافقم

من خودم هم تو جام قبل پیشنهاد دادم که محدودیت هایی تو انتخاب تیم ایجاد کنیم یا از هر تیم فقط یکی یا فقط تیم های ۴.۵ ستاره که هرکس رسید حسابی به ما توپید که این قانون های من درآوردی دیگه چیه و هیچ جا همچین کار بچه گونه ای نمیکنن در حالی که فقط یه پیشنهاد بود نه تصمیم یا قانون پس قربونت برم شما هم حرفشو نزنید که حسابی بهتون میتوپن. در حالی که خیلی از جام ها محدودیت میزارن و بعضی از دوستان ندیدن تاحالا فکر میکنن من درآوردی هست و البته یه تعدادی هم حق دارن محدودیت رو نپذیرن چون فقط یاد گرفتن با بیل یا رونالدو یا دیماریا توپ رو بردارن و یا علی مدد فقط بدون . انگار که نه انگار این بازی فوتباله نه مسابقه دو .

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
من خودم هم تو جام قبل پیشنهاد دادم که محدودیت هایی تو انتخاب تیم ایجاد کنیم یا از هر تیم فقط یکی یا فقط تیم های ۴.۵ ستاره که هرکس رسید حسابی به ما توپید که این قانون های من درآوردی دیگه چیه و هیچ جا همچین کار بچه گونه ای نمیکنن در حالی که فقط یه پیشنهاد بود نه تصمیم یا قانون پس قربونت برم شما هم حرفشو نزنید که حسابی بهتون میتوپن. در حالی که خیلی از جام ها محدودیت میزارن و بعضی از دوستان ندیدن تاحالا فکر میکنن من درآوردی هست و البته یه تعدادی هم حق دارن محدودیت رو نپذیرن چون فقط یاد گرفتن با بیل یا رونالدو یا دیماریا توپ رو بردارن و یا علی مدد فقط بدون . انگار که نه انگار این بازی فوتباله نه مسابقه دو .
البته بچه های ما اینطوری نیستن خوب بازی میکنن !!!

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
محمد خان شكسته نفسي نكن كه مكان اول از الان ماله خودته

نوچ مال مسعود و فراز و خودته.ببخشید ادم باید واقع بین باشه دیگه:d

با سلام منم هستم فقط پیشنهادم اینه که تیمها تکراری نباشن حالا قرعه کشی میکنین یا هرچی!

اتفاقا محدودیت باشه خیلی هم خوبه چون رسما میشه یه لیگ و بازی هاشم خیلی قشنگ تر و جذاب تر میشن. توی جام قبلی هیچکی من سیتی رو برنداشت و بنابرین برای من فرقی نمی کنه:D اگر محدودیت گذاشتن رئال مال داداش گلم مهرداد:x ما منچستر سیتی رو بر می داریم.

آخرین ویرایش:

ac128

کاربر سایت
Jun 19, 2008
29
درست میگی من عاشق رم هستم ولی هر میاد آنلاین اون تیم ها رو برمیداره حالا بزن زور تازه چقدر کیف میکنن میبرن

- - -ویرایش - - -

من با فراز بازی کردم بازیش خوبه ولی غول نیست امشب کسی اگه میاد منو اد کنه asroma2022

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
در جهنم سن سیرو منتظرتون هستم :d

images

mkdoust

کاربر سایت
Jul 25, 2013
23
به نام خدا

بنا به پیشنهاد و استقبال تعدادی از دوستان عزیز راجع به برگزاری اولین دوره لیگ FIFA14 در نسل جدید و کنسول PS4 و با توجه به نزدیکی تعطیلات نوروز تصمیم گرفتیم که این تاپیک را باز کنیم و از دوستان عزیزی که مایل به شرکت در لیگ ( بازی ها به صورت دوره ای میباشد نه حذفی) خواهشمندیم که در جهت هرچه بهتر و باشکوه تر و جذاب تر برگزار شدن لیگی منظم و با برنامه نظرات خود را اعلام کنند تا به تصمیمی واحد در نحوه برگزاری بازی ها و همچنین زمان شروع و خاتمه بازی ها برسیم که مهمترین مساله مساله زمانی است و دوستان لطف کنند و اینجا اعلا کنند که در صورت برگزاری لیگ هر چند رور میتونن بازی انجام بدن و آیا قبل از نوروز زمان کافی (هر ۱روز یا هر ۲روز انجام یک بازی) برای بازی در اختیار دارند؟ و البته دوستان هر پیشنهادی دارند اعلام کنند تا با هم اندیشی و خرد جمعی و نزدیک کردن نقطه نظراتمان حتی الامکان به نزدیک ترین نقطه نظر مشترک رسیده و لیگی پر هیجان و جذاب همراه با جایزه برگزار کنیم .

همچنین در مورد حق ورودی و جایزه هم دوستان میتوانند پیشنهاد خود را ارائه دهند.

همچنین دوستان در نظر سنجی زمان برگزاری لیگ که بالای تاپیک میباشد لطفا شرکت فرمایند.

اقا منم هستم!!1

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
داداش شما لطف داری ولی بازی من در حد معمولی اینطور که من شنیدم بازی شما عالیه قصدمون هم همینه که با بچه هایی که بازیشون خوبه تو این جام بازی کنیم و لذت ببریم ولی من بابت این ورودی نگرانم چون بعضی ها تو جام قبل سر یه بازی دقت کنید فقط یک بازی که باختن اومدن یکسری حرف ها زدن که اصلا خوب نیست و منم نمیدونم با این وضعیت شرکت کنم اصلا تو این جام یا نه چون یکسری نگرانی به وجود میاره هیچکس اعصابشو از سره راه نیاورده

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
داداش شما لطف داری ولی بازی من در حد معمولی اینطور که من شنیدم بازی شما عالیه قصدمون هم همینه که با بچه هایی که بازیشون خوبه تو این جام بازی کنیم و لذت ببریم ولی من بابت این ورودی نگرانم چون بعضی ها تو جام قبل سر یه بازی دقت کنید فقط یک بازی که باختن اومدن یکسری حرف ها زدن که اصلا خوب نیست و منم نمیدونم با این وضعیت شرکت کنم اصلا تو این جام یا نه چون یکسری نگرانی به وجود میاره هیچکس اعصابشو از سره راه نیاورده

مگر اینکه شرکت نکنی ما بتونیم یه کاری بکنیم:D ولی جدای از شوخی نه بازیت واقعا خوب بوده از دوستان که شنیدم همینو گفتن.شرکت بکنی اعتبار بازی هارو بالاتر می بری و من خودم خوش حال میشم.هر چند کاره ای نیستم من باید با ابوذر عزیز صحبت کنی ایشون مسئول برگذاری جام هستن:bighug:

mehrdad_1992

کاربر سایت
Jan 1, 2013
141

اتفاقا محدودیت باشه خیلی هم خوبه چون رسما میشه یه لیگ و بازی هاشم خیلی قشنگ تر و جذاب تر میشن. توی جام قبلی هیچکی من سیتی رو برنداشت و بنابرین برای من فرقی نمی کنه:D اگر محدودیت گذاشتن رئال مال داداش گلم مهرداد:x ما منچستر سیتی رو بر می داریم.
داداش تو كه ٥ تا به من زدي :دي
اگه محدوديت داشته باشه رئال واسه تو من سيتي واسه من.خخخخ

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
يه پيشنهاد براي دوستاي خوبم ميتونيم يه جايزه حالا هر چقدر كه خودتون ميدونيد براي مرد اخلاق بزاريم كه شامل رعايت اخلاق احترام با نظم انجام دادن بازي ها
ميشه بزاريد كه فكر ميكنم باعث روحيه دوستي و نظم ميشه البته با خودتون فقط در حد يه پيشنهاد با تشكر

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
اقا منم هستم!!1

عزیزم با این فیگور همین اول کاری از همه ضرب چشم کرفتید...
لظفا ID و تیمتون رو هم بفرمایید

- - -ویرایش - - -

یکی از دوستان سوالی از من داشتند که آیا ما که ۲تا برادر هستیم امکان شرکت هر دو با دو آی دی مختلف وجود داره که من خدمتشون عرض کردم که بنده تصمیم گیرنده نیستم ولی امکان داره باعث سو تفاهمات و اختلافات زیاد بشه بقیه دوستان مخالف باشند . هرچند که نظر من مثبت هست تو این قضیه و از نظر من مشکلی نداره اما مهم نظر اکثریت دوستان هستش پس از دوستان خواهش میکنم که نظرشون در مورد این مساله هم بفرمایند.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر