Ready at Dawn تائید کرد:بازی The Order 1886 روی 1080p و 30fps

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
خیلی خوبه ...قبلا شایعه شده بود که بازی 900p 30fps اجرا میشود ...
(البته تا الان همه تصاویر و تریلرهایی که از این بازی منتشر شده اند 800p بوده اند)

آخرین ویرایش:

NeveRest

کاربر سایت
Jan 17, 2013
52
در حمایت از تاثیرات دیدنی و جذاب با بالاترین رزولوشن ما خودمان را به 30 فریم روان بر ثانیه " محدود کردیم.

این کلمه ،بر قاموس این جمله سنگینی میکنه!
تجربه ی اساسین4 با نرخ 30 فریم،به شدت ناامید کننده بود. )x

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
پس اگه 30 فریم باشه گرافیکش مافوق تصور میشه !!

جالبه که سونی گفت از این به بعد کلمه 1080P و 60 فریم رو زیاد میشنوید فعلا که دو تا از انحصاری شاخش توش موندن !!

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,571
نام
محمد
به نظر من وقتی کسی طرفدار یه بازی باشه و دوستش داشته باشه، زیاد دنبال گیر الکی نمیره. بازی میکنه و لذت میبره.
مثلا من اگه تایتان فال 720p با نرخ فریم 60 هم اجرا بشه راضیم. در مورد The Order هم به نظرم زیاد گیر اینکه 1080p اجرا میشه یا نه، نباشید.
این نظر منه. شاید بعضیا باهاش موافق نباشن. که البته نظرشون محترمه.

mab_altair

کاربر سایت
Oct 22, 2011
27
نام
امین
به نظر من 30 فریم اصلاً نا امید کننده نیست. واقعاً من راضی بودم از تجربه ی AC IV با 30 فریم. چون کنسول ها تازه نفسن انتظار داریم همه چیشون ماکس باشه ولی انصافاً روی PS3 چند تا بازی تاپ مگه 60 فریم بودن ؟

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094

جالبه که سونی گفت از این به بعد کلمه 1080P و 60 فریم رو زیاد میشنوید فعلا که دو تا از انحصاری شاخش توش موندن !!
شاخ بودنه بازی به 30 فریم یا 300 فریم بودن نیست اون جمله هم در ارتباطه این جریان تفاوت بازیهای مشترک روی دو کنسوله که سونی گفته در اینده هم اینجوری میمونه . که اینجوری هم مونده .
60 فریم بودن یه بازی چیزی نیست که بگیم PS4 یا هر کنسولی از پسش برنمیاد . این برمیگرده به سازنده که چطور تصمیم بگیره . چون خیلی راحت میتونن از کیفیت بصری بازی بزنن بازی 60 فریم رو هم رد کنه .

البته e3 گفته بودن 30 فریمه و رزولوشنش فول نیست

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
این 1080 بودن فکر نمی‌کنم به معنی برداشته شدن اون Borderـها باشه!
بازی حتی با وجود Borderـها توی قسمت‌هایی که پردازش تصویری می‌شه از نظر کیفیت تفاوتی با یه بازی 1080 نداره! دقیقاً مثل این می‌مونه که شما خودتون بالا و پایین یه صفحه تلوزیون رو وقتی که دارید با کیفیت 1080p بازی می‌کنید بپوشونید. این حالت با مثلاً 900p بودن فرق می‌کنه، 900p درسته که تمام صفحه هست و مطابق با ابعاد استاندارد 16:9، ولی کیفیت تصویرش در جاهایی که پخش می‌شه از این بازی The Order کمتر هست.
بار پردازشی بازی کمتر می‌شه، ولی کیفیت تصویر در قسمت‌هایی که تصویر هست، هیچ فرقی با یه عنوان 1080pـه Native نداره.

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
بازی روی 30 فریم باشه ولی اتمسفر و داستان و گیرایی اون با روح روان ادم بازی کنه...احتمالا نیازی به فریم بالاتر نبوده و سازنده بار پردازش را برای گرافیک بصری وتکنیکال بکار گرفته

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション

جالب تر اینه که مایکرو گفت کیفیت 4K از دل وان میاد بیرون الان می بینیم تو 1080 مونده مث چی.;)

ترول نکن عزیزم.
تصمیم سازنده این بوده که 30 فریم باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر