تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

گفتگو در 'iPhone, iPod Touch, iPad' ایجاد شده توسط The Kop, ‏Mar 22, 2010.

1. کاربر سایت

نام:
    Javad
    اگر میتونی با برنامه ای مثل iTunes کنار بیای iPad بگیر در غیر اینصورت گلکسی تب ، ایپد انتخاب خوبیه ، فقط اگر میخوای با پاور پوینت کارکنی و کنفرانس بدی ایپد تبدیل لایتینگ به vga یا HDMI ش کمی گرون قیمت هست !

Xenon360 این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

نام:
    عرفان
    بسیار بسیار ممنونم
    داداش من همی الانم آیفون دارم و با آیتونز موزیک ها رو انتقال میدم . همون کپی پیست هست فقط اینجا باید اد کنی بعد سینک بزنی

ضمنا داداش من اصلا نمیدونستم تبدیل vga یا hdmi داره . الان ک کفتی بسیار منو خشنود ساختی

من نگرانیم بیشتر از باب مدیریت فایل پی دی اف و اینا هست ک فک کنم با همون آیکلود بین پی سی و آیپد بشه ب اشتراک گذاشت . کاری ک همین الان میکنم

و اینکه نگرانی دومم اینه که نرم افزار Google Translate رو میشه کنار تمامی نرم افزارایی ک میگم باز کرد؟ دقیق نمیدونم این قابلیت Multi window بهش میگن یا Split Screen ...

iBook
    PDF Expert
    News
    Telegram

3. کاربر سایت

نام:
    Javad
    مشکلی بابت مدیریت فایل نداره ، من خودم iPad 4 دارم هنوز عوضش نکردم چون فعلا جوابگو همه کارام هست فقط تنها بدیش اینه که امسال اپدیت iOS 11 رو نمیگیره :|
    تو iOS 11 اگه اشتباه نکنم خیلی راحت میتونی دو تا app رو کنار هم باز کنی !

Xenon360 این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    عرفان
    پس همون آیپد تصویب شد ... بسیار ممنونم بابت راهنمایی. امیدوارم تو دانلود انواع فایل از نت هم ب مشکل برنخورم .
    حیف شد واقعا آیپد شما آپ نمیشه دیگه... انشالله یه آیپد جدید مشتی بگیری ...

بعد سلیولار رو پیشنهاد میکنید یا نسخه وای فای؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش: ‏Sep 27, 2017

این صفحه را به اشتراک بگذارید