تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
دوستان من بعضی مواقع که با هات اسپات (از طریق اتصال usb به کامپیوتر) استفاده میکنم میام میبینم هات اسپات قطع شده و هرکاری میکنم دوباره وصل میشه
به نظرتون مشکل کجاس

shah994

کاربر سایت
Feb 17, 2011
82
نام
علیرضا
سلام
من يه مشكلي كه با ايپدم داره اينكه همينجوري نتم را مصرف ميكنه! سيستم عاملم بروزه و icloud هم خاموش كردم! نرم افزار data usage كه نصب كردم ديدم كه هر دقيقه تقريبا ٥٠ كيلو بايت رسيو ميكنه! مشكل چي؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام
من يه مشكلي كه با ايپدم داره اينكه همينجوري نتم را مصرف ميكنه! سيستم عاملم بروزه و icloud هم خاموش كردم! نرم افزار data usage كه نصب كردم ديدم كه هر دقيقه تقريبا ٥٠ كيلو بايت رسيو ميكنه! مشكل چي؟

رفیق این طبیعیه، چیز مهمی نیست !
هر دقیقه ۵۰ کیلوبایت که چیزی نیست
email fetching
push notifications
چک کردن ایمیل و برنامه ها برای چک کردن نوتیفیکیشن جدید اینترنت مصرف می‌کنن، اگه خیلی اذیت می‌کنه اینا رو خاموش کن.

Sent from my iPhone 6s Plus

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان ی سوال داشتم
من تو ایفونم مثلا پیش فرض برنامه weather شهر رو به غیر از اون ادرسی ک موقع ساخت اپل ایدی زدم نوشته کرمانشاه!در صورتی ک شهر من کرمان هست!یا مثلا تو گالری وقتی عکس میگیرم لوکیشن رو میزنه کرمانشاه باز!
چرا کلیک کرده رو کرمانشاه اصلا؟
چجوری باید بزارمش رو کرمان؟

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
دوستان مشكل من تاچ ايفونم هست اينكه هر چيزي مي خوام كليك يا انتخاب كنم بايد يه خرده پايين ترشو بزنم، ميخواستم بدونم تنظيمات براي تاچ داره؟

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
میشه لینک یه سایتی رو بدید که قیمت به روز گوشی هارو به دلار داشته باشه ؟
میخوام بدونم قیمت های آیفون در حال حاضر چقدره

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان کسی بعد از این آپدیت اخیر Mac و iOS9.3 با AirDrop مشکل پیدا نکرده ؟
من هرکاری می‌کنم نمی‌تونم به/از مکبوکم به/از آیفون یا آیپد فایل بفرستم .
از آیفون به آیپد و بلعکس مشکلی نداره فقط مکبوکم هیچی نمیفرسته یعنی اصلا دیوایس هام رو پیدا نمیکنه !

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
سلام کسی می تونه بگه چجوری میشه این برنامه های پولی رو از اپ استور خرید؟ یعنی مراحل بعد از خرید گیفت کارد.منظورم اینه که مالیتای چیزی داره؟tale of two brothers شده دو دلار

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام کسی می تونه بگه چجوری میشه این برنامه های پولی رو از اپ استور خرید؟ یعنی مراحل بعد از خرید گیفت کارد.منظورم اینه که مالیتای چیزی داره؟tale of two brothers شده دو دلار
گيفت كارت رو رديم ميكنين و استفاده ميكنين ماليات هم بسته به كشور و ايالات ثبت شده در اپل آيدى متفاوته بين ٠ تا ٦٪‏

• Like
Reactions: worm

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
گيفت كارت رو رديم ميكنين و استفاده ميكنين ماليات هم بسته به كشور و ايالات ثبت شده در اپل آيدى متفاوته بين ٠ تا ٦٪‏
نمیشه کشور ثبت شده رو تغییر داد؟ ادرس معتبر بدون مالیات از کجا میشه گیر اورد؟

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
نمیشه کشور ثبت شده رو تغییر داد؟ ادرس معتبر بدون مالیات از کجا میشه گیر اورد؟
گیفت کارت هایی که سایت های ایرانی میفروشن فقط برای آمریکاست، کشور رو تغییر بدید استور هم عوض میشه و بعد باید بگردید دنبال گیفت اون کشور!

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: worm

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
سلام دوستان من يه مشكلي پيدا كردم الان هرچي ميخوام از اپ استور دانلود كنم نميشه تا چند روز پيش همه چيز خوب بود راحت دانلود ميكرد ios 9.2 هست و اينترنت رو از سيمكارت استفاده ميكنم

Attachments

• image.png
    image.png
    322.5 KB · مشاهده: 18
  • Like
Reactions: bazicon

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام دوستان من يه مشكلي پيدا كردم الان هرچي ميخوام از اپ استور دانلود كنم نميشه تا چند روز پيش همه چيز خوب بود راحت دانلود ميكرد ios 9.2 هست و اينترنت رو از سيمكارت استفاده ميكنم
واسه منم بعضی اوقات اینطوری میشه چیز پی N استفاده کن درست میشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر