1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

همه چیز درباره بازی آنلاین rust

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط VECT0R, ‏Jan 26, 2014.

1. کاربر سایت

firewall و antivirus اگر دارید خاموش کنید

2. کاربر سایت

نام:
    Ali
    نه firewall دارم نه antivirus!

3. کاربر سایت

نام:
    Ali
    بر اخله درست شد تونستم بازی کنم!! بازیش خیلی جالبه ولی حیف که تنهایی حال نمیده!

server PlayRust.ir کیا بازی می کنند؟!!

آخرین ویرایش: ‏Dec 21, 2015
  4. کاربر سایت

نام:
    Ali
    کسی نبود؟:-/

5. کاربر سایت

دوستان اگه علاقه دارین در یک سرور خوب بازی کنید من به شما Game-Host.ir رو پشنهاد میکنم یک سرور سورویوال هارکور تو مد سرور ها می توانید پیداش کنید 100% پیشنهاد میشه
    مهم ترین قسمت سرور ادیمن سرور هست که تو این سرور ما با یک بچه طرف نیستیم و طرف سن بالاست و این جور نمیشه که مثلا100 تا c4 بده به رفیقش.

6. کاربر سایت

نام:
    بابک
    بازی رو کلا 6 یورو خریده بودم و درخواست refund کردم :)
    بازی که اینقدر بد کدنویسی شده باشه که بعد از بیشتر از یک سال از عرضه اش هنوزم 20 دقیقه لود بشه و بالا نیاد به درد آشغالی میخوره :bighug:

7. کاربر سایت

ما که این مشکل رو نداریم هیچ جا هم نه تو استیم و نه جایی دیگه به این مشکل اشاره نشده بجای انداختن باری تو آشغالی یه فکری واسه سیستمت کنی بهتره ;)

8. کاربر سایت

نام:
    بابک
    من خودم سه تا تاپیک توی reddit و یه تاپیک 15 صفحه ای توی استیم در مورد لودینگ طولانی این بازی پیدا کردم. شما انگلیسی ات رو تقویت کنی بهتره :bighug:

9. کاربر سایت

الان بچه های مقطع پیش دبستانی هم میتونن تو نت انگلیسی بخونن از منو شما که دیگه انتظارات بالاتره گلم ;;) اونا هم در کنار شما دست به دست هم باید یه حالی به فکر سیستم زغالی بکنید wooden pc ;) فکنم قبل خرید شما ها یادتون رفته سیستم حداقل رو چک کنید و بعد اقدام به خرید کنین که بازی به این خوبی رو نکوبید :x

اگه به تعدا صفحاته ، یکی از پر فروشترین و + ترین بازیها تو نظرات داخل همین استیم و تمامی سایتها نمی شد.
    اگر اوضاع لودینگ اینقدر حاد بود این بازی به این جایگاه نمی رسد!!!!!!!

یه اصطلاح هستن میگه دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباسو!!!!:bighug:

آخرین ویرایش: ‏Jan 13, 2016
  10. کاربر سایت

بازی انجین ضعیفی داره و در اکثر جا ها به سیستم لودینگ کیفیت پایین texture ها میزان کم فریم (FPS) اشاره شده و هیچ شکی نیست.

11. کاربر سایت

انجین بازی یونیتیه (نمی دونم ضعیفه آیا؟) یکی از آپتیماز ترین بازیهای early access هست بهتره یه مقایسه ای از این نظر با DAYZ یا ARK بعد متوجه انجین و کدنویسی بد میشید در ثانی اسمش روشه early access و مشکلات طبیعیه و کسی که بازی رو میخره باید به این موارد توجه کنه در هر صورت بازیی نیست که به درد آشغال دونی بخوره از 113572 نظر یکی هم این نظر رو نداشه !!!!!!!!!!!!!

12. کاربر سایت

نام:
    بابک
    من که سر همین موضوع پولم رو از استیم پس گرفتم.

13. کاربر سایت

دوست عزیز من نگفتم بندازی تو اشغالی چزا شما اینقدر سریع جبهه میگیری اره یونیتی ضعیف هست و قدرت کافی برای یک بازی جهان باز رو نداره حالا اگه از کد نویسی و ساختار انجین سر در میاری بیا بحث کنیم.
    ARK خیلی وقت نیست منتشر شده و Dayz هم بر اساس اخبار قراره انجینش تغییر کنه و تمرکز سازنده رو اونه و وارد مرحله جدیدی میشه در ضمن Rust از سال 2013 منتشر شده این بازه زمانی به نظر شما قابل مقایسه با ARK هست؟؟؟؟ این بازی هر چند روز اپدیت داره و این نشان دهنده پشتیبانی بسیار عالی بازی هست اینده این بازی روشن هست. بر خلاف h1z1 rust dayz.

14. کاربر سایت

دوستان کسی این بازیو با h1z1 تعویض میکنه ؟؟؟

15. کاربر سایت

با سلام

گيم سرور بازي راست نسخه Dev91 توسط گيميکس راه اندازي شده .

داراي گيم پلي به سبک Survival و جذاب

داراي بيش از 20 بازيکن فعال در سرور که به صورت تيمي در رقابت هستند تا جايگاه بهترين تيم و کلن در سرور را کسب کنند

از شما دعوت ميکنم که به جمع ما نيز بپيونديد !

دانلود بازي به صورت لينک مستقيم از سرور هاي قدرتمند گيميکس :

دانلود بازی Rust هماهنگ با گیم سرور گیمیکس | گیمیکس

آموزش اوليه نحوه اتصال به بازي :

آموزش کانکت شدن به سرور راست گیمیکس | گیمیکس

و حهت يادگيري اين بازي به تيم اسپيک سربزنيد تا ديگر بازيکنان نحوه بازي کردن را به شما آموزش دهند
    آدرس تيم اسپيک :‌ ts.gamx.ir

با تشکر

این صفحه را به اشتراک بگذارید