قرارهای آنلاین بازی mario kart ds یا بازی دیگه ای که مد نظر شماست

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
با سلام

قبول دارم که این کنسول یعنی ds دیگه تقریبا از مد افتاده و براش بازی دیگه نمیاد تقریبا

اما به نظرم mario kart ds یکی از قشنگ ترین بازیهاش هست و بالاخاص آنلاینشم جالب هست

اگر دوستان و کاربران محترمی که ds دارند و این بازی رو مثلا دوست دارند بیایند که با هم آنلاین بازی کنیم

فکر کنم اشخاصی هم که 3ds هم دارند هم میتونند بیایند دیگه ؟

فریند کد بنده یا friend code به صورت زیر هست :

155083102545

و نیک نیمم هم gp1993

خوب کی میاد ؟

من خودم حاضرم بیایم !

باتشکر فراروان

اگر بازی دیگه ای هم مد نظرتون هست بگید ؟

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
دوست من تشکر بخاطر اطلاع رسانی ولی من بازی هام اورجینال نیست نمیتونم بازی کنم تاحالا با 3DS به نت وصل نشدم.:dریسکش خیلی زیاده.هنوز به این روش کارت های 3DSLINK و غیره اطمینانی نیست وگرنه حتما میومدم.مرسی

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
والا DS که نداریم 3ds هم دیگه با آپدیت جدید فرند کد نیست و NNID هستش
به هر حال بازم نمیتونم بازی کنم چون R4 با ساپورت ورژن بالا ندارم :d

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوست من تشکر بخاطر اطلاع رسانی ولی من بازی هام اورجینال نیست نمیتونم بازی کنم تاحالا با 3DS به نت وصل نشدم.:dریسکش خیلی زیاده.هنوز به این روش کارت های 3DSLINK و غیره اطمینانی نیست وگرنه حتما میومدم.مرسی

خواهش میکنم

من اطلاع دقیق ندارم از نحوه وصل شدن به نت برای 3ds هک شده

اگر دوستان یا کاربران میدونند اطلاع بدهند که آیا میشه بازی های ds رو با 3ds کپی خور شده آنلاین بازی کرد یا نه ؟ ممنون میشوم

من که ds ام 1.4.5u هست فکر کنم و r4 sdhc dual core دارم که بدون مشکل خاصی به نت وصل میشم و بازی آنلاین مثل ماریو کارت دی اس رو انجام میدهم

حالا نمیشه با 3ds و آر 4 مشابه همین کار رو انجام داد ؟

ممنون

- - -ویرایش - - -

والا DS که نداریم 3ds هم دیگه با آپدیت جدید فرند کد نیست و NNID هستش
به هر حال بازم نمیتونم بازی کنم چون R4 با ساپورت ورژن بالا ندارم :d

ممنون

ببخشید کاربر zerg چی میتونه ؟ نمیدونید چطوری میتونه با 3ds بیاد بازی آنلاین ds انجام بده ؟

ممنون

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
والا خیلی دوست دارم که باهاتون بازی کنم ولی الآن کارت هک رو ندارم(البته اگه بازی کنم که فقط میبازم:d).
چرا من این قدر بدشانسم:(

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
ببخشید کاربر zerg چی میتونه ؟ نمیدونید چطوری میتونه با 3ds بیاد بازی آنلاین ds انجام بده ؟

ممنون
برای آنلاین بازی کردن بازی های DS نیاز به اخرین ورژن داشتن نیست با همون ورژن پایین هم میتونه بازی کنه خود من بازی mario kart 7 رو هم با ورژن پایین تر بازی کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر