Dark Souls GaMe Community

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
نه دیگه نمیشه گفت از دست داده بود. وقتی گوین رو میکشیم روحش رو برمیداریم :D درسته که این روح تیکه پاره شده و یه قسمتش دست Four Kings و یه قسمت هم دست Seath هست ولی با این حال روح رو داشت.
چیزی که برام سوال ایجاد میکنه نفرین Undead شامل همه چیز و همه کس میشه، وجود اون Undead Dragon توی دنیای نقاشی و Valley of Drakes هست. دیگه وقتی اژدها اینجوری میشه باید به این نتیجه برسیم که بر خلاف تصورمون، هیچکس در امان نیست :D البته میشه گفت اون اژدها یه اژدهای واقعی نبود و موجود پست تری بوده.
البته گوین درست بعد از لینک کردن آتش Hollow نشد. چون میدونیم LoC شد. الان به ذهنم رسید که LoC ها هم Hollow نمیشن اصلا:o یعنی چی آخه؟ :D حتی Ashen One ها هم Hollow نمیشن:-t:D جدی چرا اینجوری شد؟ :D

تئوری بعدی اینه که هر کس بونفایر رو لمس کنه وارد چرخه میشه:-? نظرت چیه؟

پ.ن: من احساس میکنم به یه کم مطالعه احتیاج دارم :D واقعا گیج شدم :D

علی صلح و صفا اون جمله ای که گفتی ما Ashen One هستیم توی DS III و نمیتونیم Hollow بشیم...
مگه برای اندینگ Usurpation of Fire ما Hollow نمیشیم حتی با اینکه Ashen one بودیم...

من یک کوچولو شک دارم و مطمعن نیستم LoC ها بتونن Hollow بشن ولی Ashen One ها Hollow میشن...
فک کنم البته...
خخخخخ...

:D:D:D:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی صلح و صفا اون جمله ای که گفتی ما Ashen One هستیم توی DS III و نمیتونیم Hollow بشیم...
مگه برای اندینگ Usurpation of Fire ما Hollow نمیشیم حتی با اینکه Ashen one بودیم...

من یک کوچولو شک دارم و مطمعن نیستم LoC ها بتونن Hollow بشن ولی Ashen One ها Hollow میشن...
فک کنم البته...
خخخخخ...

Ashen One در حالت عادی Hollow نمیشه مگر اینکه با Yoel of Londor بپری که اونوقت Dark Sigil میاد روی بدنت و Hollow شدن شروع میشه :D ولی فکر کنم اونایی که Fist Flame رو لینک کنن و حتی LoC نشن و بمیرن، از Hollow شدن در امان میمونن (البته صرفا Hollow نمیشن. وگرنه Undead همچنان هستن / این تئوری زیاد قوی نیست البته)

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
Ashen One در حالت عادی Hollow نمیشه مگر اینکه با Yoel of Londor بپری که اونوقت Dark Sigil میاد روی بدنت و Hollow شدن شروع میشه :D ولی فکر کنم اونایی که Fist Flame رو لینک کنن و حتی LoC نشن و بمیرن، از Hollow شدن در امان میمونن (البته صرفا Hollow نمیشن. وگرنه Undead همچنان هستن / این تئوری زیاد قوی نیست البته)

خوب اره در حالت عادی Hollow نمیشن ولی خوب بالاخره امکانش هست و میتونن Hollow بشن...
به راحتی یکی از این یول لوندوری هارو پیدا میکنن و میپرن باشون...
خخخخ...

راستی این Londorیی ها و چرا در میخوان Hollow Lord بشی پتانسیل DLC نداره علی !؟
این قضیه ی Deep رو دوز دارم ها علی ولی میدونی میترسم اگه DLC بسازه استاد که به Deep ربط داشته باشه دیگه خیلی راحت میتونه Bloodborneیزیشنش بکنه بازیرو...
:-w:-w:-w:-w:-w

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خوب اره در حالت عادی Hollow نمیشن ولی خوب بالاخره امکانش هست و میتونن Hollow بشن...
به راحتی یکی از این یول لوندوری هارو پیدا میکنن و میپرن باشون...
خخخخ...

راستی این Londorیی ها و چرا در میخوان Hollow Lord بشی پتانسیل DLC نداره علی !؟
این قضیه ی Deep رو دوز دارم ها علی ولی میدونی میترسم اگه DLC بسازه استاد که به Deep ربط داشته باشه دیگه خیلی راحت میتونه Bloodborneیزیشنش بکنه بازیرو...
:-w:-w:-w:-w:-w
چرا اتفاقا سرزمین Londor خودش به تنهایی میتونه موضوع یکی از DLC ها باشه چون به شدت مرموز هستن ساکنینش و اینکه Yuria هم با Kaathe رابطه داشته. Kaathe هم که میدونی دیگه، توی شماره اول بهت میگفت بزن گوین رو بکش و Age of Dark بیار.
Deep هم میتونه موضوع DLC بعدی بشه (فکر کنم 3 تا DLC برای بازی تایید شده). اتفاقا Deep و Abyss چیزهایی هستن که قبل از BB وجود داشتن (حالا Deep نه ولی احتمالا وقتی هویتش مشخص بشه، متوجه میشیم از خیلی قبل وجود داشته). به نظر من در حال حاضر هم DS3 بلادبورنیزه نشده. روند ساخت هر 2تا بازی با هم جلو میرفته. طبیعیه که یه سری Asset ها بین 2تا تیم جا به جا شده باشه و شباهت هایی بین این 2تا بازی ببینیم. یعنی به خاطر ساخت 2 تا بازی همزمان، نمیتونستن آپشن های مختلفی توی بازی بذارن و طراحی ها و کانسپت های مختلف و طاقت فرسا بکشن برای چیزهای جدید. اینطور بگم عرضه جفت بازی ها به خاطر مارکتیک و یه سری کارهای نهای پالیشینگ، 1 سال به تعویق افتاده و میتونست برعکس باشه که اگر بر عکس بود - یعنی اگه DS3 اول عرضه میشه و BB دوم - اونوقت ملت میگفتن BB چقدر از DS3 وام گرفته:D

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
بین بحث های شیرینتون یه سه تا عکس بزارم شاید یه بنده خدایی متوجهش نشده هنوز :D

ev87ib1pgxl5m6q5gf8q.jpg

ozoiy2jtzk0l3copea9o.jpg

jxlncsmh6rpul6p3vg3b.jpg

و من الله توفیق :D
به تیپ شخصیتم هم زیاد اهمیت میدم :D\m/
مکان عکس های بالا هم بعد از بالا اومدن از پلکان مارپیچ منتهی به ANoR LonDo میباشه :D

------------

راستی علی اون اژدها رو گذاشت:D مرد مومن اون چه ریختیه :D من بخاطر یه شمشیر یا سپر زیربار این خفت نمیرم:D جدای از شوخی...فاز میازاکی از گذاشتن اژدها تو بازی به این شکل چیه؟؟ چی رو ثابت کرد الان کارکتر اژدها شد؟؟:-?

ممکنه یه عزیزی تو یک تاپیک این Questline هارو به طور کامل توضیح بده؟؟ برای تمام کارکتر هارو... لامصب اعصاب خرد کنیه... الان من میخام عروسیه داخل بازی رو ببینم ولی نمیدونم کوئست کدوم کارکتره..به گمانم Anri of Astora باشه...تو اون تالار darkmoon Tomb منظورمه...

راستی برای تماشای اون مراسم ازدواج تو ت

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بین بحث های شیرینتون یه سه تا عکس بزارم شاید یه بنده خدایی متوجهش نشده هنوز :D

ev87ib1pgxl5m6q5gf8q.jpg

ozoiy2jtzk0l3copea9o.jpg

jxlncsmh6rpul6p3vg3b.jpg

و من الله توفیق :D
به تیپ شخصیتم هم زیاد اهمیت میدم :D\m/
مکان عکس های بالا هم بعد از بالا اومدن از پلکان مارپیچ منتهی به ANoR LonDo میباشه :D

------------

راستی علی اون اژدها رو گذاشت:D مرد مومن اون چه ریختیه :D من بخاطر یه شمشیر یا سپر زیربار این خفت نمیرم:D جدای از شوخی...فاز میازاکی از گذاشتن اژدها تو بازی به این شکل چیه؟؟ چی رو ثابت کرد الان کارکتر اژدها شد؟؟:-?

ممکنه یه عزیزی تو یک تاپیک این Questline هارو به طور کامل توضیح بده؟؟ برای تمام کارکتر هارو... لامصب اعصاب خرد کنیه... الان من میخام عروسیه داخل بازی رو ببینم ولی نمیدونم کوئست کدوم کارکتره..به گمانم Anri of Astora باشه...تو اون تالار darkmoon Tomb منظورمه...

راستی برای تماشای اون مراسم ازدواج تو ت
ایشون که بنده بسیار دوستش میدارم دختر گوین هستن ظاهرا :D میگه پدرم گوین و برادرم گویندولین :D ولی اینکه چرا دم اژدها داره معلوم نیست. نظری چیزی داری؟

این جریان اژدها توی شماره دوم هم بود. ولی زره طلایی و خوش آب و رنگ اژدهایی بهت میداد که به شدت خفن بود :D
ولی اینجا اگر قبل و بعد و نحوه ورود به Archdragon Peak رو ببینی، ظاهرا میخواد سالکان راه اژدها رو نشون بده (Path of Dragon) که هر کس به آخرش میرسه اژدها میشه مثلا لول :D یا مثلا توی همون ساختمون اولی که شبیه مسجد ایا صوفیه هست، پر از این اژدها - انسان هاست. قسمت آخر اونجا رو دیدی؟ چندتا مثل خود همین اژدها نشستن روی زمین و آخر سر هم یه قبر هست. جلوی قبر روی کوه برفی اونجا رو نگاه کردی؟ جسد یه اژدهای کوه پیکر روی کوه افتاده :D اینو دیدم واقعا گرخیدم :D اینو میگم:

https://cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/6346145/Archdragon_Peak_22.0.jpg

که صد البته دیدیش :D نمیدونم جریانش چیه. به شدت خفن میزنه :D

hl-gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
منم یه چی بگم در رابطه با نظریه deep و Profaned
وقتی sage's coal رو که بگیرین میتونین با Deep Gem کار کنین که این جم scaling رو از بین میبره و dark دمیج رو میده.
وقتی Profaned Coal رو که بگیرین میتونین با Dark Gem کار کنین که این جم Base Dam, -Dex/Str Scaling. +Dark Damage, +Faith/Int Scaling-
وقتی Giant's Coal رو که بگیرین میتونین با Chaos Gem کار کنین که این جم Base Dam, -Str/Dex Scaling, +Fire Damage, +Int/Faith Scaling-
(dark و chaos تقریبا مثل همند.)
گفتم شاید اینا هم ارزش بررسی داشته باشند

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بچه ها یه جای داستان بازی شدیدا میلنگه و پلات هول داره. قسمت Abyss Watchers کلی سوال ایجاد میکنه و بعد از کلی بحث کردن با کاوه، اصلا به نتیجه ای نرسیدیم و به بن بست خوردیم. شما هم اینطور فکر نمیکنین؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
نه دیگه نمیشه گفت از دست داده بود. وقتی گوین رو میکشیم روحش رو برمیداریم :D درسته که این روح تیکه پاره شده و یه قسمتش دست Four Kings و یه قسمت هم دست Seath هست ولی با این حال روح رو داشت.
چیزی که برام سوال ایجاد میکنه نفرین Undead شامل همه چیز و همه کس میشه، وجود اون Undead Dragon توی دنیای نقاشی و Valley of Drakes هست. دیگه وقتی اژدها اینجوری میشه باید به این نتیجه برسیم که بر خلاف تصورمون، هیچکس در امان نیست :D البته میشه گفت اون اژدها یه اژدهای واقعی نبود و موجود پست تری بوده.
البته گوین درست بعد از لینک کردن آتش Hollow نشد. چون میدونیم LoC شد. الان به ذهنم رسید که LoC ها هم Hollow نمیشن اصلا:o یعنی چی آخه؟ :D حتی Ashen One ها هم Hollow نمیشن:-t:D جدی چرا اینجوری شد؟ :D

تئوری بعدی اینه که هر کس بونفایر رو لمس کنه وارد چرخه میشه:-? نظرت چیه؟

پ.ن: من احساس میکنم به یه کم مطالعه احتیاج دارم :D واقعا گیج شدم :D
منظورم از دست دادن نبود(یکی دو دقیقه بعد پستم ادیتش کردم)....منظورم سوزوندن در آتیش بود.....چون gwyn بعد سوزوندن خودش تو آتیش رفته رفته hollow شد.
ولی ارنشتاین اصلا اینطوری نیس....
+
البته این مثالهایی که زدی یجورایی اموخته های گذشتمونو به چالش کشید در مورد hollow شدن:Dولی بازم در مورد ارنشتاین اصلا هیچی با عقل و داستان جور درنمیاد
+
این تیوری میتونه باشه.....هدف از ایجاد بونفایرها و جریان روح گفتنشون برای نگهداشتن اتش بود....حالا به غیر انسان هم میتونه درگیرش بشه چون روح داره...نه؟:-?

بچه ها یه جای داستان بازی شدیدا میلنگه و پلات هول داره. قسمت Abyss Watchers کلی سوال ایجاد میکنه و بعد از کلی بحث کردن با کاوه، اصلا به نتیجه ای نرسیدیم و به بن بست خوردیم. شما هم اینطور فکر نمیکنین؟
کدوم قسمتش؟؟؟؟جریان sif و ..... .

البته روح Ornstein تنها در صورتی دراپ میشه که اول Smough کشته شده باشه. پس این هم میتونه بر این اساس باشه که Chosen Undead اول Ornstein رو کشته و بعد روح Smough رو گرفته.
من منظورم از روح حالا بدست آوردن یا نیاوردنش نیست
منظورم اینه وقتی روح و حلقه داره پس نمیتونه یه توهم باشه(یعنی توهم هم روح به این قدرتی داره و حلقه ای به این مهمی داره؟:D)

.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
منظورم از دست دادن نبود(یکی دو دقیقه بعد پستم ادیتش کردم)....منظورم سوزوندن در آتیش بود.....چون gwyn بعد سوزوندن خودش تو آتیش رفت رفته hollow شد.
ولی ارنشتاین اصلا اینطوری نیس....

+

البته این مثالهایی که زدی یجورایی اموخته های گذشتمونو به چالش کشید در مورد hollow شدن:Dولی بازم در مورد ارنشتاین اصلا هیچی با عقل و داستان جور درنمیاد
+
این تیوری میتونه باشه.....هدف از ایجاد بونفایرها و جریان روح گفتنشون برای نگهداشتن اتش بود....حالا یه غیر انسان هم میتونه درگیرش بشه چون روح داره...نه؟:-?

کدوم قسمتش؟؟؟؟جریان sif و ..... .

.
توی توضیحات نوشته Gwyn همه چیزش رو قربانی کرد. قدرت ها، روحش، هر چیزی که داشت رو از بیخ و بن انداخت توی آتش ولی عجیبه که Hollow شد. چون طبق چیزهایی که از DS3 نصیبمون شده، اونایی که First Flame رو لینک کنن و چه LoC بشن چه Ashen One، یه جورایی از Hollow شدن مصون میمونن:-? البته نمیشه دقیق بهش استناد کرد. چون ممکنه بعد از یه دوره خیلی خیلی خیلی طولانی، پروسه Hollow شدن شروع بشه. ولی باز میتونه نقض بشه، چون این 5تا LoC در حال حاضر رو هر کدوم با فاصله خیلی زیاد از هم آتش رو لینک کردن. باز میدونی چه سوالی پیش میاد؟ برای اینکه آتش رو لینک کنی، باید LoC قبلی رو بکشی. چطوریه که الان 5تا LoC در یک زمان وجود دارن؟
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که قبل از اینکه نفر بعدی بیاد و LoC قبلی رو بکشه، اون قبلیه به مرگ طبیعی مرده و اینطوری نفر بعدی بدون هیچ مانعی آتش رو لینک کرده. ولی بازم خیلی راحت میشه نقض کرد این موضوع رو.

ارنشتاین هم حقیقا نمیتونم دلیلی براش پیدا کنم. گند شماره دوم که برداشتن آوردنش توی بازی زده همه چیز رو خراب کرده.

پلات هول بعدی راجع به Abyss Watcher ها خیلی بزرگه. اولا اینکه گفته شده خونی که توی بدنشون هست، با خون Wolf Master یکی هست و به همین دلیل به هم مرتبط هستن (نمیدونم چه ارتباطی هست دقیقا). بعد فقط یه نفر میتونه آتش رو لینک کنه در یک زمان. که یه تئوری هست که میگه یکیشون آتش رو لینک کرد ولی به خاطر خونی که توی بدنشون مشترک بود، شامل همشون شد و همشون سوختن و LoC شدن. بعد توضیح میده در حین این پروسه، روحشون هم یکی شد. یعنی هم روحشون یکیه، هم خونشون. که این معلوم نیست اصلا چیه و چجوری کار میکنه. یعنی خون مشترک چکار میکنه و روح مشترک چکار میکنه.
بعد میرسیم به اینکه دارن همدیگه رو میکشن. علی رغم تصور عموم، توی مبارزه فقط 3 نفر هستن. 3 نفر ثابت. اینطور نیست که یکی بمیره و یه جدید بیاد جاشو بگیره. جنازه اونی که میمیره همونجا میمونه و بعد از تقریبا 10-20 ثانیه، احیا میشه. یکی اصلیه هست، یکی کمکش و یکی هم اونی که چشماش قرمزن. سوال اول اینه که چجوریه که بقیه مردن و فقط همین 3تا زنده هستن؟ چون توضیحات میگه این روح مشترک، به خاطر اینکه اینا Undead هستن، یه لحظه سرگردون میمونه و دوباره برمیگرده به چرخه ای که ازش اومده و طرف رو دوباره زنده میکنه. پس چرا بقیه رو زنده نمیکنه؟
اگر Abyss Watcher ها دشمن Abyss و طرفدار آتش هستن، چرا مثل Ludleth برنمیگردن و مثل آدم روی تختشون نمیشینن و اجازه نمیدن چرخه ادامه پیدا کنه و آتش لینک بشه؟ چرا میخوان بکشنت؟
اینا به کنار، این Wolf Master کیه اصن؟ همون Old Wolf of Farron هست؟ چرا ملت میگن Artorias هست؟ چرا ملت میگن Sif هست؟ در حالیکه میدونیم جفتشون هزاران ساله که مردن.

مورد بعد گفته میشه اونایی که چشماشون قرمز هستن، توسط Abyss کنترل میشن. Yhorm این وسط چی میگه؟

پلات هول ها رو میبینی؟ وحشتناکن... امیدوارم توی DLC ها همه اینا جواب داده بشن وگرنه اصلا جالب نمیشه اوضاع. هر چند چشمم آب نمیخوره به تمامی این موضوعات پرداخته بشه.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
فقط یه نکته‌ای که،ظاهراً اسم کسی‌ که اینا اون رو اسوه خودشون قرار دادن Wolf Blood master،هست. تو بازی به طور مشخص اشاره می‌شه که هدف اینا ادامه راه کسی‌ هست که یک بار Abyss رو شکست داده.با اینکه Chosen undead یک بار Abyss رو شکست داده اما تو جهان بازی اشتباها این یک نفر رو Artorias میدونن. گفته شده اینا خون اون یک نفر رو دارن،یعنی‌ خون Artorias رو دارن.اما هیچ‌جا توضیح داده نمی‌شه که چطور این خون رو دارن؟ یعنی‌ عمر اینا اندازه Artorias هست؟یک زمانی‌ عضو‌Legionهای Artorias بودن؟

در ضمن اینکه فقط با سه تا از Watchers میجنگیم و یکیش هم در واقع داره با خودش می‌جنگه،این به نظرم نشون دهنده اینه که روحی‌ که درون اینا وجود داشته تا زمان اتفاقات بازی ضعیف شده و تا حدی هم توسط Abyss آلوده شده. مساله دیگه اینکه اینا به دنبال برگردوندن آتش نیستن،در حالی‌ که Watchers فقط یه هدف دارن،اونم جنگ با Abyss هست.به نظرم تنها دلیل منطقی‌ این میتونه باشه که روح درون اینا اونقدر آلوده شده که داره با خودش مبارزه می‌کنه و نمیتونه به طور کامل کنترل خودش رو داشته باشه که دوباره وارد چرخه لینک کردن بشه.
در ضمن وقتی‌ اینا رو می‌کشیم،ازشون Soul of the blood of the wolf رو میگیریم.اگه طبق اون نظریه،Wolf blood master رو Artorias در نظر بگیریم.پس اینا هم Blood of the wolf هستن؟ یعنی‌ Artorias مستر اینا بوده؟ این می‌تونه فقط به معنی‌ پیروی از کار‌های Artorias بوده باشه،یا اینکه یه زمانی‌ واقعا رهبر اینا بوده.

در مورد Yhorn هم یه سری نکته هستن که نشون میدن که طعمه Abyss شده.مثل همون چشم‌های قرمز و نیاز Siegward به کشتنش برا "آزاد کردنش".اما علی‌ گفت که Yhorm نمیتونه توسط Abyss آلوده بشه،پس اگه آلوده نشده،چرا چشم‌های قرمز داره؟:D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,838
نام
نریمان
من منظورم از روح حالا بدست آوردن یا نیاوردنش نیست
منظورم اینه وقتی روح و حلقه داره پس نمیتونه یه توهم باشه(یعنی توهم هم روح به این قدرتی داره و حلقه ای به این مهمی داره؟:D)
من خودم هم قضیه توهم رو قبول ندارم و به نظرم میازاکی حتما باید توی DLC، زنده موندن Ornstein و حضورش توی Archdragon Peak رو توجیه کنه. منظورم از روح هم این بود که گرفتنش مثل کشتن Gwyndolin اختیاری بوده. اما همچنان تناقض وجود داره. :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
1-توی توضیحات نوشته Gwyn همه چیزش رو قربانی کرد. قدرت ها، روحش، هر چیزی که داشت رو از بیخ و بن انداخت توی آتش ولی عجیبه که Hollow شد. چون طبق چیزهایی که از DS3 نصیبمون شده، اونایی که First Flame رو لینک کنن و چه LoC بشن چه Ashen One، یه جورایی از Hollow شدن مصون میمونن:-? البته نمیشه دقیق بهش استناد کرد. چون ممکنه بعد از یه دوره خیلی خیلی خیلی طولانی، پروسه Hollow شدن شروع بشه. ولی باز میتونه نقض بشه، چون این 5تا LoC در حال حاضر رو هر کدوم با فاصله خیلی زیاد از هم آتش رو لینک کردن. باز میدونی چه سوالی پیش میاد؟
2-برای اینکه آتش رو لینک کنی، باید LoC قبلی رو بکشی. چطوریه که الان 5تا LoC در یک زمان وجود دارن؟
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که قبل از اینکه نفر بعدی بیاد و LoC قبلی رو بکشه، اون قبلیه به مرگ طبیعی مرده و اینطوری نفر بعدی بدون هیچ مانعی آتش رو لینک کرده. ولی بازم خیلی راحت میشه نقض کرد این موضوع رو.

3-ارنشتاین هم حقیقا نمیتونم دلیلی براش پیدا کنم. گند شماره دوم که برداشتن آوردنش توی بازی زده همه چیز رو خراب کرده.

4-پلات هول بعدی راجع به Abyss Watcher ها خیلی بزرگه. اولا اینکه گفته شده خونی که توی بدنشون هست، با خون Wolf Master یکی هست و به همین دلیل به هم مرتبط هستن (نمیدونم چه ارتباطی هست دقیقا). بعد فقط یه نفر میتونه آتش رو لینک کنه در یک زمان. که یه تئوری هست که میگه یکیشون آتش رو لینک کرد ولی به خاطر خونی که توی بدنشون مشترک بود، شامل همشون شد و همشون سوختن و LoC شدن. بعد توضیح میده در حین این پروسه، روحشون هم یکی شد. یعنی هم روحشون یکیه، هم خونشون. که این معلوم نیست اصلا چیه و چجوری کار میکنه. یعنی خون مشترک چکار میکنه و روح مشترک چکار میکنه.
5-بعد میرسیم به اینکه دارن همدیگه رو میکشن. علی رغم تصور عموم، توی مبارزه فقط 3 نفر هستن. 3 نفر ثابت. اینطور نیست که یکی بمیره و یه جدید بیاد جاشو بگیره. جنازه اونی که میمیره همونجا میمونه و بعد از تقریبا 10-20 ثانیه، احیا میشه. یکی اصلیه هست، یکی کمکش و یکی هم اونی که چشماش قرمزن. سوال اول اینه که چجوریه که بقیه مردن و فقط همین 3تا زنده هستن؟ چون توضیحات میگه این روح مشترک، به خاطر اینکه اینا Undead هستن، یه لحظه سرگردون میمونه و دوباره برمیگرده به چرخه ای که ازش اومده و طرف رو دوباره زنده میکنه. پس چرا بقیه رو زنده نمیکنه؟
6-اگر Abyss Watcher ها دشمن Abyss و طرفدار آتش هستن، چرا مثل Ludleth برنمیگردن و مثل آدم روی تختشون نمیشینن و اجازه نمیدن چرخه ادامه پیدا کنه و آتش لینک بشه؟ چرا میخوان بکشنت؟
7-اینا به کنار، این Wolf Master کیه اصن؟ همون Old Wolf of Farron هست؟ چرا ملت میگن Artorias هست؟ چرا ملت میگن Sif هست؟ در حالیکه میدونیم جفتشون هزاران ساله که مردن.

8-مورد بعد گفته میشه اونایی که چشماشون قرمز هستن، توسط Abyss کنترل میشن. Yhorm این وسط چی میگه؟

9-پلات هول ها رو میبینی؟ وحشتناکن... امیدوارم توی DLC ها همه اینا جواب داده بشن وگرنه اصلا جالب نمیشه اوضاع. هر چند چشمم آب نمیخوره به تمامی این موضوعات پرداخته بشه.
1 , 2- کلا جریان این loc ها زده چشم داستان و کلیت دارک سولز رو کور کرده...هر جا هم میخوونم می بینم که همه درموردش سوال دارن و قانع نمیشن....فقط امید به خود ludleth هست که تو dlc کمی در موردش و loc بودنش صحبت شه.....

3 که کلا مشکل داریم باهاش ( وجالب اینجاس که میازاکی با اگاهی تمام اینکارو کرده ) در مورد اون dragon slayer تو شماره دوم نمیشه گفت که ارنشتاین بوده......در زمان مبارزه با اژدهایان که فقط یه dragon slayer نبوده .....میتونه یکی دیگه هم باشه

4 ، 6 ،7 - اینا به نظرم مشکلی نیس درشون چون هزاران سال گذشته و میشه اینا رو کسانی دید که خون آرتوریاس کبیر درشون هست......ولی اینکه این وسط چه اتفاقاتی افتاده شاید هیچوقت روایت نشه ...چون هزاران سال گذشته:(.

5 ، 8 این رو میشه همون دیوانگی حاصل از غرق شدن در abyss دونست دیگه.... مثه ارتوریاس..... یا حتی yhorm.

+

به نظرم خیلی هاشون پاسخ داده نخواهند شد.....چون هزاران سال گذشته و بر اساس همین توجیه میازاکی خیلی هاشون رو توجیه میکنه

چیزی که خیلی منو آزار میده و میخوام بدونم جریانشون چیه اینان :

جریان ارنشتاین
جریان loc ها و رفع تناقضات
جریان kaate و londor و کلا hollow بودن در این شماره
جریان deep و کلا موجودات تاریک در کاخ
جریان مبارزات کاخ و سه firelink shrine

اینا رو یجورایی بگه یا حداقل سرنخ بده.....چون اینا چیزی هستن که گذر زمان هم توجیهشون نمیکنه

.

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
بین بحث هاتون اشاره ای به Ludleth of courland شد که یک LoC هست..من که میگم چنین چیزی صحت نداره و استثناً سراین قضیه LoC همون مخفف اسم و محل زندگیه این شخصه..Ludleth of Courland (لودلث اهل کورلند.). به چند دلیل :

اول اینکه در دموی اول بازی وقتی راوی LoC هارو معرفی میکنه حتی اسمی از Lothric بعنوان یک ارباب خاکستر نمیبره چه برسه به Ludleth
.
ایشون ادعاش براینه که یک LoC هست و میگه نبین چه ریزه مونده م , زمان خودم غولی بودم :D .. ایشون رو اگر در طول بازی بکشید هروقت فایرلینک شراین رو ترک کنید و ودوباره برگردید , سره جاش نشسته..

چرا میگم ایشون نمیتونه LoC باشه؟؟

- به سایز تمام تخت های پنجگانه ی پادشاهی موجود در Firelink نگاه کنید متوجه میشید که اندازه و قدوقواره ی LOC ها هستن به جز اینی که لودلث روش نشسته.
-بعد از کشتن باس ها اگر مبنا رو بزاریم روی اینکه لودلث هم باس بی خطر درنظر بگیریم عبارت Heir of Fire Destroyed رو باید مشاهده کنیم که درمورد ایشون این مورد هم صدق نمیکنه.
-وقتی لودلث رو میکشید یا تمام Ciners of a Lord هارو میزارید روی تخت پادشاهیشون این شخص یک عدد Skull Ring دراپ میکنه.. حلقه ای که متعلق به خودش نیست و به یک موجود تحت عنوان Soulfeeder تعلق داشته , طبق توضیحاتش :

One of Courland's transposed wonders. Derived from the soul of a Soulfeeder.

Easier to be detected by enemies.

The Soulfeeder was a beast that insatiably absorbed souls to feed its own power. Even after its accursed corpse was burned, it is said that the pungent stench of souls left the air permanently stained."

- طبق توضیح بالا میتونیم دریکی از DLCها حتی منتظر برملا شدن راز لودلث و Soulfeeder باشیم ولی وقتی به بخش دوم توضیحات حلقه میرسیم میشه دوباره یک پارادوکس که خود لودلث همون Soulfeeder هست. ایشون احتمالاً یک Unkindled one دیگر مثل خودما بوده از قبر برگشته و از ما میخاد که بریم روح LoC هارو بیاریم براش تا به عقیده ش بتونه دوباره قدرت خودشو پیدا کنه که خب اینم یک خیال واهی بیش نبود.

دوباره به Soulfeeder برگردیم..تمرکز من روی اینه که هم از حرف تعریف The قبل اسمش استفاده شده هم با حرف بزرگ شروع شده و اسم خاص هست..میشه گفت Soulfeeder of Courland یکی دیگر از LoC هاست که نه حضور فیزیکی تو بازی داره نه حضور معنوی.. در یک بازه ی زمانی Ludleth این پادشاه رو سلاخی میکنه و ازونجایی که همانند Ornifex در شماره ی2 یک تبدیل کننده ی روح به اشیا به حساب میاد میشه گفت که روح این باس رو تبدیل به انگشتر میکنه و میره روی تخت پادشاهیش میشینه.

به تعریف LoC ها طبق بازی برمیگردیم : بنا به چیزی که داریم به افرادی که قدرت کافی برای روشن کردن آتش اولیه و مقاومت دربرابر آتش مهیب اون رو داشتن میگیم Lord of Cinder.
بنا به اون آتشی که تحت شعاعش قرار گرفتن بخشی از بدنشون همیشه گرگرفته س و مشاهده میکنیم که تمام LoC های بازی به نیروی آتش مجهز هستن. که خب همچنان Ludleth ازین قاعده مستثنی هستش:)

روح آنچنانی از کشتن لودلث به دست نمیاد و اگرهم بیاد دراپ نمیشه و اگرهم دراپ بشه کسی نیست تو بازی که روحش رو Transpose کنه برامون پس اینم یه دلیل دیگه برای LoC نبودن ایشون.

درمورد بازه ی زمانی میشه گفت که وقتی آتش خطر نابود شدن خودش رو میبینه زنگی رو به صدا درمیاره که LoC هارو ازخواب و گور بیدارمیکنه..این LoC ها صرفاً تو یک بازه ی زمانی درگذشته آتش رو روشن نکردن ولی این بار گویا آتش روشن هست ولی به قدرکافی "قوی" نیست که دووم بیاره برای همین یک قربانیه بزرگ نیازه... علاوه بر بیدارشدن LoC ها از قبر یک عدد Chosen one که ما باشیم هم بیدار میشه..این شخص باید تلاش کنه چه زنده چه مرده , روح 5 LoC که همچنان معتقدم Ludleth جزوشون نیست:D رو بزاره تو آتیش و قوی ترش کنه..\m/

----------------

درمورد Abyss Watchers , گروهی مبارز که توسط آتش مورد خیانت واقع میشن و خونی که پیمان برادری بینشون رو جاری میکرده و اونهارو یار و برادر هم نگه میداشته خشک میشه و به همین علت باهم مبارزه میکنن..

But, they were betrayed by the Fire. The wolf blood that bound them to one another dried up, and Farron "was consumed by a festering wood
با تشکر از Wiki بازی بابت نقل مطالب بازی..

خب بعدازینکه AbyssWatchers از خواب بلند میشن متوجه میشن که چیزی که ازش نگهبانی میکردن دچار تاریکی شده و Darkwrath ها تمام Farron Keep رو احاطه کردن و ازونجاییکه دیگه خون گرگ قدیمی تو رگهاشون جاری نیست , دچار دیوانگی شدن و باهم مبارزه میکنن..

یکی از Abytsswatchers ها در حقیقت نگهبان اصلیه و بقیه به نوبت Respawn میشن و درنهایت از خون همشون یک Abysswatcher آتشین شکل میگیره و مبارزه ی اصلی شروع میشه.. این ابیس واچرزهایی که هربار Respawn میشن همگی صرفاً یکی نیستن که هی بمیره و زنده شه... از نقاط مختلف محل مبارزه زنده میشن و از جایی محافظت میکنن تحت عنوان Catcombs of Carthus که برای خودش یک پا Abyss تشریف داره با اون تاریکیه گولاخی که High Lord Wolnir به نمایش میزاره.. برای رسیدن به محل مبارزه با ابیس واچرز میفهمیم که باید سه تا نور و مشعل رو در Farron keep خاموش کنیم تا در باز بشه...میشه اینطور گفت که ابیس واچرز با مشاهده ی این دیوانگی و تاریکی که دچارش شدن اون محل رو مهروموم کردن به خیال اینکه تاریکی پخش نشه و باهاشون دفن شه...

ازونجاییکه همگیشون از یک روح منشا میگیرن , وقتی یک ابیس واچر میمیره (برای درک چیزی که میخام بگم از واژه ی مرگ استفاده کردم وگرنه همگی Undead هستن و مرگ براشون معنا نداره.) روحش برمیگرده به گروه...همه ی این ابیس واچرزها درگیر یک چرخه ی (بمیر » روحت رو بده یکی دیگه » زنده شه» با تاریکی بجنگه » بمیره » روحشو بده به تو) شدن و وقتی شما نگهبان تاریکی نهایی رو شکست میدین و روحش رو تصاحب میکنید این چرخه ی دیوانگی رو خاتمه میدین.

این وسط High lord Wolnir رو داریم..ایشون لقبش Conqueror of Carthus هست..برای رسیدن به Carthus میبایستی از Farron keep ای عبور میکرده که abyss watchers نگهبانی میدادن توش...به احتمال زیاد مثل یک مصیبت آسمانی خراب میشه سرشون و دچار تاریکی میکنه اینارو و به مرز دیوانگی میرسونه و علیه هم میکنتشون و Abyss Watchers رو دچار یک چرخه ی بینهایتی از مبارزه با خودشون میکنه چون هرکدومشون به نوبت دچار تاریکی شدن و اینا هم طبق وظیفه تا تاریکی رو از بین نبرن نمیتونن به زندگیشون ادامه بدن و غافل ازجهان بیرونی به اسم Farron keep که حالا هم غرق در آبه و هم غرق درتاریکی....

ببخشید زیاد چانه میزنم:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر