Alien: Isolation

Alien_Isolation.jpg

ناشر:SEGA
سازنده:The Creative Assembly
پلتفرم:X360/PS3/PS4/X1/PC
تاریخ انتشار:TBA 2014

با تشکر از Grey Warden
عنوان جدیدی از سری Alien در راه است و این بار این وظیفه به عهده استدیوی موفق The Creative Assembly است که پیش از این روی عناوین Total War کار می کرده است. اطلاعات زیادی از بازی تا کنون در دسترس نیست اما به نظر می رسد داستان این بازی حول حور شخصیت آماندا ریپلی، دختر الن ریپلی در فیلم Alien میچرخد. نکته جالب توجه این است که در بیشتر قسمت های بازی به جای درگیری با تعداد زیادی Alien تنها با یک نمونه از آن درگیر هستیم.
Alien: Isolation با الهام گیری از عناوین موفق Dishonored و BioShock قصد دارد ترکیبی از شوتر اول شخص با ترس و مخفی کاری را ارائه دهد.

m31364.jpg

Time : 3.11 Minutes
Origins
Version : HD
Download

m31363.jpg

Time : 1.19 Minutes
Announcement Trailer
Version:HD
Download

Last edited by a moderator:

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
PewDiePie و بیست دقیقه ابتدائیـه Alien: Isolation
watch?v=XU5JJraK7jQ
گرافیک بازی داغونه یا من توهم زدم ؟؟ :d . انیمشین ها افتضاحه . اونجا که میره پیش یارو باهاش صحبت کنه . فیزیک طرف و حرکات لب و دهنش واسه دوران PS2 بود :d.

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
hands on impressions
The music . The eeriness . It takes you into a new whole depth of Hell
Alien: Isolation invokes the exact same feelings of fear and dread as when you first laid eyes on a Xenomorph
The dynamic nature of the A.I means that no two playthroughs will ever be the same
Honestly , I wasn’t expecting much
Alien: Isolation may well be the scariest game ever made
:d
hug2-smiley.gif
My Body Is Ready

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نمراته بازی خیلی جالبن D:
اونطوری که Gamespot ( که 6 داده ) و ign که 5.9 داده روایت کردن ظاهرا محصول نهایی چیزه خاصی نیست و یه بازی Horror متوسط هست اما از طرفی pc gamer مثلا 93 داده میگه عالیه D: بعد متا هم 80 ...

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
بازی شیرازم رسید هنوز وقت نکردم بازی کنم امیدوارم مثل تجربه های قبلی این عنوان نباشه و یه چیزه متفاوت باشه نمرات تا حالا بد نبودن حالا خودم بازی میکنم خبر میدم که چطور بود

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
هر چی ویدئو ازش میبینم تو Twitch بیشتر خوشم میاد . خیلی جو خفنی داره . دست دوش رو کسی داشت بهم بگه میخرم :D

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
من بازی کردم از نظر گرافیک از نسخه های قبلی بهتره . اون حس ترسی که قدیم با دیدن فیلمش (اولین نسخه ) بهم دست داده بود دوباره برام زنده شد . روایت داستانشم خوبه من که راضیم ولی میتونست بهتر از اینا بشه

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
حاجی بازی رو گرفتم از دوستم یه نیم ساعت بازی کردم موهای تنم سیخ شد :D نمیتونم بازی کنم خیلی ترسناکه یعنی با خود جو بازی و ترسناک بودنش مشکلی ندارم ولی یه جوریه قدم از قدم نمیتونم بردارم یه دفعه یه چیزی میترکه یا یه اتفاقی میوفته قلب آدم وا میسه :D . با هدست 7.1 بازی میکنم اتاق هم تاریک جلو تلویزیون اصلا نمیــــــشه :D
-----
راستی بچه ها کات سین ها برای شما هم لگ داره ؟ در ضمن Film Grain رو که آف میکنم گرافیک بازی خیلی بهتر و براق تر میشه . شما چطوری بازی میکنید ؟ Off یا On ؟

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
حاجی بازی رو گرفتم یه نیم ساعت بازی کردم موهای تنم سیخ شد :D نمیتونم بازی کنم خیلی ترسناکه یعنی با خود جو بازی و ترسناک بودنش مشکلی ندارم ولی یه جوریه قدم از قدم نمیتونم بردارم یه دفعه یه چیزی میترکه یا یه اتفاقی میوفته قلب آدم وا میسه :D . با هدست 7.1 بازی میکنم اتاق هم تاریک جلو تلویزیون اصلا نمیــــــشه :D
-----
راستی بچه ها کات سین ها برای شما هم لگ داره ؟ در ضمن Film Grain رو که آف میکنم گرافیک بازی خیلی بهتر و براق تر میشه . شما چطوری بازی میکنید ؟ Off یا On ؟

دیگه اینقدر هم که شما میگی ترسناک نی ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر