Alien: Isolation | PC

عنوان جدیدی از سری Alien در راه است و این بار این وظیفه به عهده استدیوی موفق The Creative Assembly است که پیش از این روی عناوین Total War کار می کرده است. اطلاعات زیادی از بازی تا کنون در دسترس نیست اما به نظر می رسد داستان این بازی حول حور شخصیت آماندا ریپلی، دختر الن ریپلی در فیلم Alien میچرخد. نکته جالب توجه این است که در بیشتر قسمت های بازی به جای درگیری با تعداد زیادی Alien تنها با یک نمونه از آن درگیر هستیم.
Alien: Isolation با الهام گیری از عناوین موفق Dishonored و BioShock قصد دارد ترکیبی از شوتر اول شخص با ترس و مخفی کاری را ارائه دهد.

ناشرSega
توسعه دهندهThe Creative Assembly
پلتفرمPC,XONE,PS4,X360,PS3
تصاویر بیشترتصاویر Alien: Isolation
تاریخ انتشار2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی----------

آخرین ویرایش:

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
یک اشغال دیگر در راه است :|
فکر نکنم ، اگر واقعا" بازی خوش ساخت باشه و گیم پلی قوی تری نسبت به سری های قبل داشته باشه که همش خطی بودن به نظرم پتانیسل خوبی رو داره تا عالی بشه ، حداقال امیدوارم خوب عمل کنه و اسمه فیلم رو خراب نکنه ، یکی از عوامل دیگه ای هم که تو نسل قبل هیچکی سمتش نمیرفت گرافیک ناجورش بود شما فکر کن بازی 5 سال در دست ساخت باشه و همچین افتضاحی رو تحویل ملت بدن (قسمت قبل رو میگم) ، با این اوصاف اگر یه داستان خوب یه گرافیک متعادل و یه گیم پلی خوب همراه با موسیقی درخور داشته باشه امیدها هم برای این قسمت و هم برای ادامه خیلی خیلی زیاد میشه طرفدارا هم حداقل یه لذتی میبرن.

یه چیز قشنگ دیگه ای داره اینه که سازنده ها کلا" نمیخوان بزنن هرچی تو سریای قبل بوده رو نابود کنن بلکه هی تو روند بهبودن که اگر خوب کار بشه (منظور اینه واقعاگ بهبود بدن نه بخورن و بخوابن) خودش یکی از محاسن به شمار میاد!

در کل قضاوت خیلی خیلی زوده تا زمان عرضه اولین تریلر!:d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
عکس ها که IN GAME نیست؟
سازننده ی بازی استراتژی ساز هست عجیبه بخواد FPS بسازه اما از اونجایی که کارشون درسته احتمال اوج گرفتن این عنوان زیاده

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
هرچی باشه من بازی میکنم داستان این عنوان خیلی دوست دارم از بچگی عاشق فیلمش بودم دمه سگاه گرم که این نوستالژی هارو داره رونه بازار میکنه

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
این بازی اصلا حس ترس رو به من القا نکرد.آخه مپ به اون بزرگی و خالی فقط یه نوع دشمن که از قبل میشناسیش چیش ترس داره؟!
خواستن ادای dead space رو در بیارن ولی اون کجا و این کجا!
حالا باید بیاد و بازی کنم شاید نظرم عوض شد!

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
این بازی اصلا حس ترس رو به من القا نکرد.آخه مپ به اون بزرگی و خالی فقط یه نوع دشمن که از قبل میشناسیش چیش ترس داره؟!
خواستن ادای dead space رو در بیارن ولی اون کجا و این کجا!
حالا باید بیاد و بازی کنم شاید نظرم عوض شد!

ذکر شده وقتی زنومورف ها میان شما نمیتونید بکشیدشون و باید فرار کنید، خب این یه کم ترس داره که یه دشمنی که God Mod روشن کرده رو ببینی :D
تازه تو فیلم هاش هم زنومورف ها رو میدیدند اما اون ترس ناشی از ناتوانی در کشتن زنومورف ها بود که فیلم رو جالب میکرد. بر خلاف بازی قبلی که زنومورف ها دشمنای عادی بودند :|

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
PC Gamer یه Hands on از بازی منتشر کرده و سعی میکنم نکات مهمش رو اینجا قرار بدم :
most startling is how fastidiously committed the game is to pure stealth as an archetype.
Less surprising is Alien: Isolation’s fidelity to the source material. From the moment the game was announced Creative Assembly has been talking up the dread and tension of the Ridley Scott original, rather than the ‘Nam-in-space shootfest of James Cameron’s seque
Isolation will surely be the most faithful Alien game made yet
از صداگذاری بازی مثل .. تعریف کرده :d
when you’re under imminent threat there’s this terrifying swell of atonal string music that’s punctuated by the alien’s unearthly screeeees and hisssses. It’s absolutely horrible and quite brilliant
مثل منتقد Polygon به سیستم پیشرفته هوش مصنوعی بازی اشاره کرده :
the alien doesn’t patrol predictable routes. You can’t just learn its pattern and evade accordingly. It doubles back, switches its search area, and reacts to the smallest noise
گویا دوستمون شنوایی فوق العاده قوی هم داره :
An additional word of warning though: the creature can hear the tracker’s bleeping, and will zero on it, making the tool a classic risk vs. reward tradeoff.
What keeps the experience sharp, though, is the sheer menace of the alien. Access a new area and you might get a few seconds of grace to explore unmolested, but soon it’s followed you in and is stalking the corridors
سیستم Save بازی هم از طریق تلفن های در ایستگاه صورت میگیره
his is going to be a game that absolutely begs to be played in the dark with a decent set of headphones
حقیقتا بازی تا الان واقعا عالی بنظر میرسه و قراره یه حس ترس فوق العاده به ما القا کنه ، خوشبختانه اسلحه های موجود در بازی بیشتر حکم آب پاش رو دارن و تجربه بازی هم قطعا بصورت
stealth لذت بخش تر خواهد بود.
بعد از Rome 2 تقریبا با Creative Assembly مخصوصا بخاطر AI پشمکی دچار شکست عشقی شدم ولی الان شک ندارم که تیم هوش مصنوعی CA روی Alien : Isolation متمرکز شده بوده چون اگر در نقد ها دقت کنید همه از این بخش تعریف و تمجید زیادی کردن

Fr3ddy Krueger

کاربر سایت
Sep 14, 2013
16
Alien_Isolation_amanda_ripley_1-156x83.jpg

این حالو هوای عکسو با این خانومه شدیدا منو یاد بازیه3 mass efect --انداخت . اون مرحله قبل از مرحله اخر بازی که همه کله گنده ها جمع میشن و صحبت میکنن. اون خانومه منشیه بود :d

امیدواریم که بازیه خوبی از آب در بیاد. شات ها که خوب بودن :d

• Like
Reactions: kamyy

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سیستم مورد نیاز بازی :

Alien-Isolation-System-Requirements.jpg

Alien Isolation System Requirements: Minimum

OS: Windows XP (32 bit) / Vista (32 bit) / Windows 7 (32 bit)
Processor: Intel Pentium Core 2 Duo 2.4 GHz or equivalent AMD
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX 9.0c/Shader3.0 and up supported (operation on-board is not guaranteed)
Video: ATI 5450 DDR3 / Nvidia GT 610 DDR3
Hard Drive: 10 GB free hard drive space
Sound: DirectSound, DirectX9.0c Compatible Audio

Alien Isolation System Requirements: Recommended

OS: Windows XP (32 bit) / Vista (32 bit) / Windows 7 (32 bit)
Processor: Intel Core i3 (3.2 GHz) or equivalent AMD
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX 10 / Shader3.0 and up supported (operation on-board is not guaranteed)
Video: ATI 6750 GDDR5 / Nvidia GTX 650 GDDR5
Hard Drive: 10 GB free hard drive space
Sound: DirectSound, DirectX9.0c Compatible Audio
Note: These are predicted Alien Isolation System Requirements and have been provided by our benchmark analysis team.

Source

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
بعد از Rome 2 تقریبا با Creative Assembly مخصوصا بخاطر AI پشمکی دچار شکست عشقی شدم ولی الان شک ندارم که تیم هوش مصنوعی CA روی Alien : Isolation متمرکز شده بوده چون اگر در نقد ها دقت کنید همه از این بخش تعریف و تمجید زیادی کردن

والا اگر بحث تعریف و تمجید از AI باشه که همون Rome II رو هم قبل از عرضه، کم نگفتن ازش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر