لوازم جانبی PS4

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
سلام دوستان . یه هد ست 7.1 بیسیم (هر مارکی) که با ps4 هماهنگی داشته باشه قیمت مناسب میشه تو بازار پیدا کرد ؟ این هدستای بالا که خیلی گرونن . اگه هست معرفی کنید به من

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
اقا این هدست جدیده چه فرقی با اون هدست پالس الایت داره؟؟
کدومشون بهتره؟
این هدست تغیر یافته ورژن اول هست اونی که قبل پالس الایت اومده بود !! ( کیفیت خیلی خوبی هم داشت ) اما این قابلیت جمع شدن و یه جورایی مثل هدست های بیتس جمع میشه !! و یه چیز هایی هم از پالس الایت به ارث برده مثل خوردن سوکت 3.5 و مکان usb و جک 3.5 که زیر هست طراحی این هدست همون طور که خودتون میدبینید به پلی4 بیشتر میاد !!
به نظر من هدست پالس الایت از این بهتره چون دقیقا" همین ویژگی رو داره (از نظر امکانات )+ تکنولژی مخصوص سونی برای واقعی تر نشون دادن صدا !!! ولی درشت تره و قابل حمل نیست

آخرین ویرایش:

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
این هدست تغیر یافته ورژن اول هست اونی که قبل پالس الایت اومده بود !! ( کیفیت خیلی خوبی هم داشت ) اما این قابلیت جمع شدن و یه جورایی مثل هدست های بیتس جمع میشه !! و یه چیز هایی هم از پالس الایت به ارث برده مثل خوردن سوکت 3.5 و مکان usb و جک 3.5 که زیر هست طراحی این هدست همون طور که خودتون میدبینید به پلی4 بیشتر میاد !!
به نظر من هدست پالس الایت از این بهتره چون دقیقا" همین ویژگی رو داره (از نظر امکانات )+ تکنولژی مخصوص سونی برای واقعی تر نشون دادن صدا !!! ولی درشت تره و قابل حمل نیست
بازار اومده ؟

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
تو بازار ایران گلد هنوز نیومده تازه 2.3 روزه معرفی شده
اما نسخه اول و نسخه پالس الایت تو بازار ایران موجود هست !!
یکشنبه دارم میام تهران
از کجا میتونم پالس الایت رو بخرم؟
و قیمتش چقدره؟
بعد این بزرگ بودنش گوش رو ازیت نمیکنه؟؟؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
یکشنبه دارم میام تهران
از کجا میتونم پالس الایت رو بخرم؟
و قیمتش چقدره؟
بعد این بزرگ بودنش گوش رو ازیت نمیکنه؟؟؟
من تهران نیستم اما میدونم یدون فروشگاه که سایت اینترنتی هم داره ( به دلیل قانون بازیسنتر نمیشه اسمش رو بگم ) داره میده 430 ولی حدود 450 اینا هست
بزرگی به نظرم نارحت کننده نیست من که قبلی رو داشتم هم بزرگ بود اما عالی گوش داخل ابری قرار میگرفت و اصلا" نارحت کننده نبود و خیلی هم عالی !!
نگاه کردم انگار قیمت پالس الایت هنوز همون 150 دلار هست اما گلد 100 دلار

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
من تهران نیستم اما میدونم یدون فروشگاه که سایت اینترنتی هم داره ( به دلیل قانون بازیسنتر نمیشه اسمش رو بگم ) داره میده 430 ولی حدود 450 اینا هست
بزرگی به نظرم نارحت کننده نیست من که قبلی رو داشتم هم بزرگ بود اما عالی گوش داخل ابری قرار میگرفت و اصلا" نارحت کننده نبود و خیلی هم عالی !!
نگاه کردم انگار قیمت پالس الایت هنوز همون 150 دلار هست اما گلد 100 دلار
میتونی ادرس فروشگاه و لینک سایتش رو برام پی ام کنی؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
بچه ها من میخوام بگم یه هدست بگیرن کادو توی رنج 300-450 چی وجود داره که به PS4 بخوره و کیفیت خوب داشته باشه، الان IGN داشتم میخوندم گفت این Gold جدید خوبه ولی نه خیلی زیاد...چیز بهتری هست تو بازار که خوانایی با PS4 داشته باشه؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بچه ها من میخوام بگم یه هدست بگیرن کادو توی رنج 300-450 چی وجود داره که به PS4 بخوره و کیفیت خوب داشته باشه، الان IGN داشتم میخوندم گفت این Gold جدید خوبه ولی نه خیلی زیاد...چیز بهتری هست تو بازار که خوانایی با PS4 داشته باشه؟
هدست پالس الایت سونی

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بچه ها هد ستی که بی سیم باشه و به همه وسایل از جمله تلویزیون بخوره برای PS4 داریم ؟؟
اگه نداریم همین سیم دار ها آیا به همه وسایل میخوره ؟؟؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
به روحیه فنی دوستان لطمه وارد نشه اما با این هزینه که برای هدست های معمولی سونی میدین میتونید هدست خیلی بهتری بخرید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر