تجربیات استفاده من از ps4

بنظرتون رسیدگی به تاپیک و جواب دادن سوالات و نظر کلیتون

• مجموع رای دهنده‌ها
    67

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
میگم این سیم میما رو جمع بزار پشت :D

راستی تلویزوین چند اینچه :D

خیلی حال کردم با اون قران کریم .... دمت الماسی :X

H@med_myth

کاربر سایت
Nov 22, 2013
50
میدونی با چیت حال میکنم بابک جــــــــان ؟

قشنگ درک میکنم که یه عشق گیم تمام عیاری :)

فقط خودت میدونی چی میگم و از چه لحاظ میگم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
میگم این سیم میما رو جمع بزار پشت :D

راستی تلویزوین چند اینچه :D

خیلی حال کردم با اون قران کریم .... دمت الماسی :X
46 عزیز

- - -ویرایش - - -

میدونی با چیت حال میکنم بابک جــــــــان ؟

قشنگ درک میکنم که یه عشق گیم تمام عیاری :)

فقط خودت میدونی چی میگم و از چه لحاظ میگم
نه نمیدونم از چه لحاظ میگی :d

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
داداش یه سوال
دوستم دیروز اومده بود تهران یه ps4 خرید .با یه دسته اضافه. الان میگه دسته دوم رو نمیشناسه . ایا راهی , تنظیماتی چیزی داره برای شناسوندن دسته؟
ممنون

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
داداش یه سوال
دوستم دیروز اومده بود تهران یه ps4 خرید .با یه دسته اضافه. الان میگه دسته دوم رو نمیشناسه . ایا راهی , تنظیماتی چیزی داره برای شناسوندن دسته؟
ممنون

دوسته عزیز دوستت کنسولشو چند خریده؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
داداش یه سوال
ممنون
عزيز واسه اينكه دسته دو بشناسه بايد دوتا يا بيشتر پروفايل بسازى كه اون دسته باهاش مچ بشه

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
داداش یه سوال
ممنون

من وقتی دسته پسر خالم رو ps3 خودم نمیشناخت، با کابل شارژ وصل میکردم به دستگاه کنسول مشناخت ببین روی ps4 به اینن روش جواب میده؟!!

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوسته عزیز دوستت کنسولشو چند خریده؟

راستشو بخای به منم نگفته. قضیه اینجوریه که این دوستم کلوپ داره منم 20 روزی میشه که بهش میگفتم بابا تو کلوپ داری باید کنسول جدید رو بخری. خلاصه رفتم تو مخش تا اینکه گفت برام قیمت بگیر منم رفتم از یکی از سایتهای فروش کنسول قیمت براش اوردم 2600 .بعد از اینکه قیمت دادم بهش گفت فردا میرم منم یه روز بعدش بهش زنگ زدم گفتم خریدی اونم گفت اره گفتم چند خریدی گفت با یه قیمت عالی و از اون سایتی که من ادرسشو دادم بهش نخریده بود. گفت تا فردا بهت نمیگم چند خریدم . منم فردا میرم ببینم چند خریده . خبرو بهتون میدم. فقط میدونم از پاساژ لباف خریده همین.

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
راستشو بخای به منم نگفته. قضیه اینجوریه که این دوستم کلوپ داره منم 20 روزی میشه که بهش میگفتم بابا تو کلوپ داری باید کنسول جدید رو بخری. خلاصه رفتم تو مخش تا اینکه گفت برام قیمت بگیر منم رفتم از یکی از سایتهای فروش کنسول قیمت براش اوردم 2600 .بعد از اینکه قیمت دادم بهش گفت فردا میرم منم یه روز بعدش بهش زنگ زدم گفتم خریدی اونم گفت اره گفتم چند خریدی گفت با یه قیمت عالی و از اون سایتی که من ادرسشو دادم بهش نخریده بود. گفت تا فردا بهت نمیگم چند خریدم . منم فردا میرم ببینم چند خریده . خبرو بهتون میدم. فقط میدونم از پاساژ لباف خریده همین.

فقط دمت گرم قیمت گرفتی به ما هم زود خبر بده تو پاچمون نره؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
فقط دمت گرم قیمت گرفتی به ما هم زود خبر بده تو پاچمون نره؟
داداش رفتم پرسیدم.
از پاساژ لباف خریده . کنسول با سه دسته اضافه(یعنی با دسته کنسول میشه 4 تا) و یک فیفا 14 گرفته 3700 . یعنی کنسولو 2500 گرفته.
جاتون خالی یه دو دست فیفا زدم حال کردم. کار با کنسول خیلی راحته.

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
داداش رفتم پرسیدم.
از پاساژ لباف خریده . کنسول با سه دسته اضافه(یعنی با دسته کنسول میشه 4 تا) و یک فیفا 14 گرفته 3700 . یعنی کنسولو 2500 گرفته.
جاتون خالی یه دو دست فیفا زدم حال کردم. کار با کنسول خیلی راحته.

دمت گرم داداش حال دادی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر