!Xbox, On - تجربه من با کنسول Xbox One

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
مبارکت باشه!
از کدوم سایت خریدی؟
(AMAZON,BEST BUY,...)
اگه کال رو خریدی یه ویدئو از گیم پلی بگزار تا ما هم کیفش رو ببریم!
چند تا سوال خصوصی هم داشتم اگه جواب بدی ممنون میشم!
من برای ادامه تحصیل چند جا رزومه دادم همه قبول کردن ولی متاسفانه هیچ کدوم فاند نمیدن!یکی گفت یکسال بیا اینجا بمون اگه دیدیم بدرد میخوری هزینه تحصیل رو بهت میدم!
اینم لینک دانشگاه:
UC Riverside: Home
به نظرت بیام امیدی هست یا نه خودت تحصیلی رفتی یا برای چیز دیگه!فاند گرفتی یا با جیب شخصی؟
اگه خواستی میتونی در مورد خودت چیزی نگی ولی اگه امکانش هست حدود هزینه یکسال زندگی کوزت وار(فلاکت بار!:d)چقدره!خونواده حداکثر 50 تومن(16 هزار تا!) میتونن چور کنن میشه یکسال زنده موند!
الان دارم هی به این و اون ایمیل میدم ببینم کسی حاضره فاند بده بیام!برا همینم لایو اصلا نیستم!

سلام
شرمنده اگه جواب این دوستمون رو دادی به منم در همین باره یه راهنمایی بکن.من خیلی وقت پیش دنبالش بودم ولی کسی رو پیدا نکردم کلا دورشو خط کشیدم.بازم ممنون

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
بهرام جان اول که مبارک باشه دوم دوتا سوال داشتم و درخواست داشتم که اگه جواب بدی ممنون میشم.
اول اینکه میشه یه عکس از اون قسمتی که لیست بازیها و اچیومنت هاشون هستن بذاری؟(بازی FORZA و KI هم که جدید گرفتی باشن به اضافه یکی دوتا از بازیهای 360)
دوم اینکه مگه بازیهای one به اون بازیهای قبلی تو پروفایلت اضافه نمیشن؟پس چرا من نمیتونم بازیهای one رو توی پروفایل بقیه از سایت xbox و توی gamercard ـشون ببینم؟
ممنون

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ممنون!!!!!!! مبارکت باشه.

یک سوال: نصبش 40 دقیقه طول می کشه؟ (یکی از دوستان می گفت نصب کیلزون تو Ps4 پنج دقیقه طول کشیده.)
در ضمن میشه کاری کنیم که دیگه با xbox on / off کنسول خاموش روشن نشه؟؟

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
بهرام جان شنیدم نمی تونیم به بخش storage دسترسی داشته باشیم . درسته ؟

در این صورت باید برای مدیریت HDD دقیقا چی کار کرد ؟

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی

من ندارم کنسول ولی جایی خوندم نوشته بود خود سیستم عامل به صورت اتوماتیک خودش مدیریت میکنه فضای هارد رو

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
واقعا خوشحالم یکی از دوستان ایرانی انقدر راحت و بی دردسر داره کیف دنیا رو اون سره دنیا می کنه :d :(
ایشالا چرخش بچرخه. مطالبت هم عالی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
مبارکت باشه!
از کدوم سایت خریدی؟
(AMAZON,BEST BUY,...)
اگه کال رو خریدی یه ویدئو از گیم پلی بگزار تا ما هم کیفش رو ببریم!
چند تا سوال خصوصی هم داشتم اگه جواب بدی ممنون میشم!
من برای ادامه تحصیل چند جا رزومه دادم همه قبول کردن ولی متاسفانه هیچ کدوم فاند نمیدن!یکی گفت یکسال بیا اینجا بمون اگه دیدیم بدرد میخوری هزینه تحصیل رو بهت میدم!
اینم لینک دانشگاه:
UC Riverside: Home
به نظرت بیام امیدی هست یا نه خودت تحصیلی رفتی یا برای چیز دیگه!فاند گرفتی یا با جیب شخصی؟
اگه خواستی میتونی در مورد خودت چیزی نگی ولی اگه امکانش هست حدود هزینه یکسال زندگی کوزت وار(فلاکت بار!:d)چقدره!خونواده حداکثر 50 تومن(16 هزار تا!) میتونن چور کنن میشه یکسال زنده موند!
الان دارم هی به این و اون ایمیل میدم ببینم کسی حاضره فاند بده بیام!برا همینم لایو اصلا نیستم!
از استور خوده ماکروسافت خریدم
نه اونو نخریدم
پ.خ کردم برات:d

- - -ویرایش - - -

من یه چیزی نفهمیدم این KI مجانی کلاً یا نه فقط چنتا کرکترش رو تو بازی هستن. یعنی یه حالت دموی نامحدود داره؟
یک دونه شخصیتش که مجانیه ولی برای آزاد شدن بقیه شخصیت ها باید پول بدی
البته خود ماکروسافت به یک عده که تو لایو بودن KI با 8 شخصیت هدیه داد.البته 6 تا شخصیت فعلا قابل بازیند و 2 تا دیگه بعدا اضافه میشن

- - -ویرایش - - -

بهرام جان اول که مبارک باشه دوم دوتا سوال داشتم و درخواست داشتم که اگه جواب بدی ممنون میشم.
اول اینکه میشه یه عکس از اون قسمتی که لیست بازیها و اچیومنت هاشون هستن بذاری؟(بازی FORZA و KI هم که جدید گرفتی باشن به اضافه یکی دوتا از بازیهای 360)
دوم اینکه مگه بازیهای one به اون بازیهای قبلی تو پروفایلت اضافه نمیشن؟پس چرا من نمیتونم بازیهای one رو توی پروفایل بقیه از سایت xbox و توی gamercard ـشون ببینم؟
ممنون

چرا اضافه میشن ولی نمیتونی از طریق سایت فعلا نگاه کنی.فکر کنم فقط با Smart Glass میشه اچیومنت هارو دید

- - -ویرایش - - -

ممنون!!!!!!! مبارکت باشه.

یک سوال: نصبش 40 دقیقه طول می کشه؟ (یکی از دوستان می گفت نصب کیلزون تو Ps4 پنج دقیقه طول کشیده.)
در ضمن میشه کاری کنیم که دیگه با xbox on / off کنسول خاموش روشن نشه؟؟
ممنون:d
نصب کامل Forza 40 دقیقه طول کشید ولی بعد 5 دقیقه میتونی بری تو بازی
اره میشه

- - -ویرایش - - -

فکر کنم دسترسی نداریم
اینو تو سایت xbox.com نوشته
How can I check my free space?

Xbox One monitors your available hard drive space. When it starts to fill up, a message appears warning you that you’re low on space. These messages are stored in Notifications. You can check to see if you have any unread messages by saying “Xbox, go to notifications” or by selecting the notifications icon at the top of Home screen.
If you don’t have any notifications, it means you have plenty of free space. If you are running low on space, try deleting unused or seldom-used content.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر