همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
خدا رو شکر من همچین مشکلی ندارم ولی کنجکاو شدم این متقاعد کردن شامل چه چیزهایی میشه. مثلا چه اطلاعاتی ازت میخوان؟
من یه بار اکانت استیمم هک شد دو سال پیش
بعد واسه اینکه اکانتم رو برگدونم بهم گفتن باید اطلاعاتی بدی که ثابت کنی اکانت مال خودته
مثلا اگر کد دیجیتالی ای داخل اکانت redeem کردی اونا رو براشون بفرستی
یا مثلا یه اطلاعات خاصی مثل اینکه :
با یه friend خاصی همیشه بازی میکردید و ...

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
خدا رو شکر من همچین مشکلی ندارم ولی کنجکاو شدم این متقاعد کردن شامل چه چیزهایی میشه. مثلا چه اطلاعاتی ازت میخوان؟
اول اين كه ازت كارت شناسايي يا گواهينامه بين جهانى ميخوان من كه نداشتم توضيح دادم من ايرانم و نميشه اون مدارك كه ميخوان داشته باشن كه اوكي شد بعد ازم اخرين تراكنش يا همون خريد و فعاليت اكانت رو خواست و تاريخ تولد كه موقع ساخت زدي بعدش ازم ايميل جديد رو گرفت و پسم هم رسيت كرد و تحويل داد
ولي همين پروسه حدودا ٢ هفته خورده طول كشيد چون اكانتم انگليس بود و سوني انگليس مثل امريكا لايو چت نداره ولي به هرحال اوكي شد البته يه نكات ديگه هم قطعا بود الان يادم نيست من حدودا ٥ سال پيش اين كارو مردم جزيياتش دقيق يادم نيست

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
این لینک رو باز کن :
https://support.us.playstation.com/articles/en_US/KC_Article/Support-tips

راهای مختلفی هست میتونی توی forum پلی استیشن تاپیک باز کنی
میتونی تلفنی تماس بگیری
میتونی از اکانت توییترشون سوال بپرسی که توی این مورد بهتره این کارو نکنی چون اکانت توییترشون فقط واسه جواب دادن به سوالای کوتاه هستش
میتونی زنده باهاشون چت کنی فقط ساعت فعال بودنش رو حواست باشه تایم به وقت امریکا هستش چون لینکی که دادم واسه قسمت امریکای PSN ـــه
تو قسمت لایو چت که بری گزینه PSN account help رو میزنی
بعد contact us رو میزنی
مشخصاتت رو که وارد کنی وصل میشی به یکی از اوپراتور ها و میتونی چت کنی و مشکلتو بهشون بگی

داداش رفتم توی این صفحه قسمت لایو چت که میرم نوشته قابل دسترسی نیست ! رفتم با توییتر پلی استیشن صحبت کردم گفتن لایو چت فقط واسه کانادا و آمریکاست ! چون اکانتم آدرس انگلیسه یه شماره تلفن داده برای آلمانه ! گفت فردا تلفن کن باهاشون حرف بزن !!! آخه من زبان بلد نیستم که لامصب !!! چیکار کنم خدایی گیج شدم! هیچ راه دیگه ای هم نداره جز تلفن زدن !

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
خب من که گفتم این لینک واسه امریکاست
چون اکثر بچه های اینجا اکانتشون رو امریکا میسازن این لینک رو دادم
والا نمیدونم چی بگم
بذار بازم برات سرچ میکنم ببینم واسه اکانت انگلیس میشه به جز تماس تلفنی کار دیگه ای کرد

داداش رفتم توی این صفحه قسمت لایو چت که میرم نوشته قابل دسترسی نیست ! رفتم با توییتر پلی استیشن صحبت کردم گفتن لایو چت فقط واسه کانادا و آمریکاست ! چون اکانتم آدرس انگلیسه یه شماره تلفن داده برای آلمانه ! گفت فردا تلفن کن باهاشون حرف بزن !!! آخه من زبان بلد نیستم که لامصب !!! چیکار کنم خدایی گیج شدم! هیچ راه دیگه ای هم نداره جز تلفن زدن !
تو قسمت ساپورت پلی استیشن انگلیس تنها راه ارتباط رو شماره تلفن گذاشته
نه ایمیل داره نه لایو چت ... خیلی مسخره س !!!!

الان دو تا راه بهت پیشنهاد میدم
اگر زبانت یه کم خوبه اما زیاد روون نیست
1 - چیزایی که میخوای بهشون بگی رو روی کاغذ بنویس که وقتی زنگ میزنی بهشون بتونی راحت تر مکالمه کنی و بهشون بگو که انگلیسیت زیاد خوب نیست و شاید متوجه نشی بعضی حرفاشونو
2 - البته به نظرم این راه بهتره ، یکی رو پیدا کن که زبانش خوبه ، زنگ بزنه صحبت کنه باهاشون

یه راه دیگه هم هست اینه که به همون پلی استیشن امریکا یا هرجا
ایمیل بزنی
توضیح بدی همه مشکلاتت و و بگی نمیشه از اینجا زنگ بزنی
شاید تونستن کمکت کنن

------

داداش این اکانت توییتر انگلیس
Ask PlayStation UK (@AskPS_UK) | Twitter

بهشون پیام بده امیدوارم مشکلت حل بشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Seventy One

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
بشین امشب حرفایی که باید بزنی رو از گوگل ترنسلیت درار

• Like

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوست عزیز تو کامنت قبل اشاره کردم لایو چت فقط برای امریکاست شما المان رو ولش کن :D طرف یه چی پرونده به سونی انگلیس برو بعد لینک میه تو توییتر :|:| بعد با پشتیبانی انگلیس مستقیم چت کن تا جایی ک من میدونم غیر این راه و تلفن راه دیگه ای انگلیس نداره

• Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوست عزیز اصلا لازم به اینکارا نیست من نمیدونم چرا این ساپورت سونی اینطوریه همش می خواد بپرونه ادمو:|
اگه قسمت لایو چت برات غیرقابل دسترسه باید با وی پی ان امرکا وارد بشی حالا اکانتت ماله هر کشوری می خواد باشه
تنها راه سریع که بتونی اکانتت رو پس بگیری همون لایو چته که با یک وی پی ان کارت راه میوفته به ساعت ما هم از ساعت 5 یا 6 بعدازظهر به بعد لایو چتشون بازه
گفت و گوی طولانی هم نمیشه که نیاز به زبان قوی داشته باشی تو مشکلت رو میگی اون ازت چندتا سوال میپرسه اگه تاریخ تولدی که وارد کردی هنوز یادت باشه سریع اکانت رو بهت برمیگردونه حتی اگه یادت باشه چندماه پیش اکانت رو ساختی هم بهت کمک میکنه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
@scarface

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
خب من که گفتم این لینک واسه امریکاست
چون اکثر بچه های اینجا اکانتشون رو امریکا میسازن این لینک رو دادم
والا نمیدونم چی بگم
بذار بازم برات سرچ میکنم ببینم واسه اکانت انگلیس میشه به جز تماس تلفنی کار دیگه ای کرد

تو قسمت ساپورت پلی استیشن انگلیس تنها راه ارتباط رو شماره تلفن گذاشته
نه ایمیل داره نه لایو چت ... خیلی مسخره س !!!!

الان دو تا راه بهت پیشنهاد میدم
اگر زبانت یه کم خوبه اما زیاد روون نیست
1 - چیزایی که میخوای بهشون بگی رو روی کاغذ بنویس که وقتی زنگ میزنی بهشون بتونی راحت تر مکالمه کنی و بهشون بگو که انگلیسیت زیاد خوب نیست و شاید متوجه نشی بعضی حرفاشونو
2 - البته به نظرم این راه بهتره ، یکی رو پیدا کن که زبانش خوبه ، زنگ بزنه صحبت کنه باهاشون

یه راه دیگه هم هست اینه که به همون پلی استیشن امریکا یا هرجا
ایمیل بزنی
توضیح بدی همه مشکلاتت و و بگی نمیشه از اینجا زنگ بزنی
شاید تونستن کمکت کنن

------

داداش این اکانت توییتر انگلیس
Ask PlayStation UK (@AskPS_UK) | Twitter

بهشون پیام بده امیدوارم مشکلت حل بشه

آقا من زنگ زدم انگلیس با هزار بدبختی باهاشون صحبت کردم ! آخرش گفت یه لینکی به ایمیلت میفرستیم که باید یه مدرک شناسایی معتبر مثل پاسپورت یا گواهینامه برامون آپلود کنی تا بتونیم مشکلتو حل کنیم !! چکار کنم به نظرتون عکس پاسپورت بفرستم براشون ؟

blechh@

.: FRANKLIN :.@

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
آقا من زنگ زدم انگلیس با هزار بدبختی باهاشون صحبت کردم ! آخرش گفت یه لینکی به ایمیلت میفرستیم که باید یه مدرک شناسایی معتبر مثل پاسپورت یا گواهینامه برامون آپلود کنی تا بتونیم مشکلتو حل کنیم !! چکار کنم به نظرتون عکس پاسپورت بفرستم براشون ؟

blechh@

.: FRANKLIN :.@
من که نداشتم :D ولی اگه داری بده بهشون مشکلی نداره و این که اگه ادرس و این طور چیزا رو فیک پر کردی توضیح بده به دلیل این که داخل ایران هستی و اینا مجبور بودی این کارو کنی
که نهایتا بتون اعتمادشون رو بدست بیاری هر کاری کنی شک کنن بهت بهت برنمیگردونن خلاصه قشنگ توضیح بده واقعا داستان چیه اون ها هم آدمن میفهمن کارت رو راه میندازن :D

• Like

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
من که نداشتم :D ولی اگه داری بده بهشون مشکلی نداره و این که اگه ادرس و این طور چیزا رو فیک پر کردی توضیح بده به دلیل این که داخل ایران هستی و اینا مجبور بودی این کارو کنی
که نهایتا بتون اعتمادشون رو بدست بیاری هر کاری کنی شک کنن بهت بهت برنمیگردونن خلاصه قشنگ توضیح بده واقعا داستان چیه اون ها هم آدمن میفهمن کارت رو راه میندازن :D
یعنی میخواد محل تولدمو چک کنه ؟!! من خیال کردم شاید بفرستم فوری کارمو انجام بدن ! عجب اوضاعی شده ! موندم چکارکنم ! میترسم بفرستم از لحاظ امنیتی خطری داشته باشه !

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
یعنی میخواد محل تولدمو چک کنه ؟!! من خیال کردم شاید بفرستم فوری کارمو انجام بدن ! عجب اوضاعی شده ! موندم چکارکنم ! میترسم بفرستم از لحاظ امنیتی خطری داشته باشه !
روزی که اکانتت رو ساختی دوتا سوال اختیاری ازت پرسیدن که میتونستی جواب ندی و اسکیب کنی.اون دوتا اختیاری بودن ولی امنیتی بودن و الان راحت میتونستن نجاتت بدن.اولی محل تولدت رو میخواست به صورت تایپی براشون بنویسی , دومی هم ازت میخواست pin code به اختیار خودت وارد کنی.اگر اون دوتا رو پر کردی و تاریخ تولدت که باهاش اکانت رو ساختی یادته هر 3تا رو براشون بفرست عالی میشه

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
روزی که اکانتت رو ساختی دوتا سوال اختیاری ازت پرسیدن که میتونستی جواب ندی و اسکیب کنی.اون دوتا اختیاری بودن ولی امنیتی بودن و الان راحت میتونستن نجاتت بدن.اولی محل تولدت رو میخواست به صورت تایپی براشون بنویسی , دومی هم ازت میخواست pin code به اختیار خودت وارد کنی.اگر اون دوتا رو پر کردی و تاریخ تولدت که باهاش اکانت رو ساختی یادته هر 3تا رو براشون بفرست عالی میشه

اون دوتایی که گفتی اصلا یادم نیست چی هستن !! ولی خب تلفنی که با لندن صحبت کردم زنه گفت پاسپورت باید بفرستی نمیدونم بفرستم یا نه ؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
اون دوتایی که گفتی اصلا یادم نیست چی هستن !! ولی خب تلفنی که با لندن صحبت کردم زنه گفت پاسپورت باید بفرستی نمیدونم بفرستم یا نه ؟؟
پاسپورت ایران رو که توی هیچ جای دنیا جز افغانستان راه نمیدن:D حالا تو بفرست شاید توی اینگونه موارد قبولش کردن:D

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
بفرست، مثلا میخوان با پاسپورتت چکار کنن؟:D در نهایت اسمت رو میخوان چک کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر