همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
باز اینا فک کنم یه مسخره بازی جدید در آوردن می خوام با آپ گوش وارد استور شم بعد یوزرو پسو که میزنم چون قبلیت تایید 2 مرحله ای فعاله تو مرحله بعد دیگه اس ام اس نمیاد -_-
چند بارم امحان کردم هیچ کدی نمی فرسته چی کار کنم کسی این مشکلو داسته امروز؟ اپراتورم ایرانسله

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
باز اینا فک کنم یه مسخره بازی جدید در آوردن می خوام با آپ گوش وارد استور شم بعد یوزرو پسو که میزنم چون قبلیت تایید 2 مرحله ای فعاله تو مرحله بعد دیگه اس ام اس نمیاد -_-
چند بارم امحان کردم هیچ کدی نمی فرسته چی کار کنم کسی این مشکلو داسته امروز؟ اپراتورم ایرانسله
من یه ساعت پیش وارد شدم، مشکلی نبود sms ارسال شد، اوپراتور من هم ایرانسله. یه چندساعت دیگه تست کن درست میشه احتمالا.

• Like
Reactions: m&g7

amin52

کاربر سایت
Oct 28, 2008
51
Pes18 اصلا داغون شده... نمیدونم کونامی بسته سروراشو واسه ایران یا چی... من حتی اپدیتهای pes رو میگیرم و راحت دانلود میکنم.. تو استور میرم و غیره... فقط به بازی انلاین وصل نمیشه.. یه ارور کد هم میده هرچی گوگل میکنم پیدا نمیکنم چه کوفتیه
دوست عزیز مشکل از کونامی نیست مشکل فیلترینگ ایران است. در بعضی از شرکتها مشکلی نیست برای بعضی ها این مشکل وجود دارد.
شما از چه شرکتی اینترنت دارید؟

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
دوست عزیز مشکل از کونامی نیست مشکل فیلترینگ ایران است. در بعضی از شرکتها مشکلی نیست برای بعضی ها این مشکل وجود دارد.
شما از چه شرکتی اینترنت دارید؟

من هم تانوما دارم هم ltd مبین نت... هردو همینه... محل ما چون فیبر نوری هست فقط مخابرات میشه گرفت... مبین نت که اصلا نمیره، تانوما هم بعد از کلی تلاش میره تو ولی انقدر پینگ بالاست که نمیشه بازی کرد

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
937
نام
Ahmad
درود.
آسیاتک هستم.pes 18 کلا تعطیل شده.استور هم بگیر نگیر داره.بعضی وقتا میره،بعضی وقتا نه.فقط فوتبال رو آنلاین بازی میکنم.بدترین موقع ترکیده.کمپین 150 درصد جی پی واسه دیویژن و چلنج کاپ روزانه با 10000 :((Training point

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
دوستان این مشکل قطعی PSN که دو سه هفته هستش هنوز ادامه داره
کسی روشی بلده که بشه ق ن د شکن روی کنسول زد ؟؟؟؟
اصلا با این روش مشکل حل میشه و میشه راحت از PSN دانلود کرد و آنلاین بازی کرد ؟

Navidsaf

کاربر سایت
Aug 30, 2017
14
سوال منم هستش ، مودم من خودش VPN میگیره و کلا نت خروجیش رو VPN میده ولی آیا با VPN میشه به PSN وصل شد؟
بله. هم به psn وصل میشه و مشکل دانلود هم اگر داشته باشین برطرف میشه.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
درود.
آسیاتک هستم.pes 18 کلا تعطیل شده.استور هم بگیر نگیر داره.بعضی وقتا میره،بعضی وقتا نه.فقط فوتبال رو آنلاین بازی میکنم.بدترین موقع ترکیده.کمپین 150 درصد جی پی واسه دیویژن و چلنج کاپ روزانه با 10000 :((Training point
دقیقا... این هفته خیلی خوب بود ولی واقعا نمیشه بازی کرد... من بعد از وصل شدن هم اینقدر پینگ بالاست که اصلا وصل نشه سنگینتره

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
283
سلام دوستان منم به راحتی به استور میرم اما مثلا وقتی میخوام کریت یوزیر اینا بزنم اصلا نمیشه مشکل از چیه؟یعنی میخوام اکانت بزنم نمیشه اصلا

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
سلام من یه مشکلی دارم از دیشب به هیچکدوم از اکانتام نمیتونم ساین این کنم و یا اکانت جدید بسازم روplease wait گیر میکنه در صورتی که اتصال اینترنت در کنسول هست وصفحات وب باز میشن .کسی میدونه من باید چکار کنم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر