همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
اونو خودم بخش آنلاینشو بازی نکردم ولی دوستان گفتن بخاطر دانلود مپ یا همچین چیزایی یه عده گفتن مشکل ریجن داره اونم مشکل بزرگی نیست با یه اکانت هم ریجن میشه دانلود و بعدم رو هر اکانت دیگه ای استفادش کرد
سانسور مربوط به بازیه ولی معمولا نیست بعدم اکثر بازیای ریجن 2 تو ایران از دبی وارد میشن برای همین سانسورایی که تو آلمان هستو ندارن
مشکل زبانم هست مثلا بازیای استور ژاپن انگلیسی ندارن ولی درحالت عادی اصلا باهاش برخورد نمیکنید. مثل استیم نیست که یه ریجن تغییر بدید بازی بخرید.
یه اکانت میسازید با همون باید بازیار. بخرید و هیچجوره هم نمیشه ریجنشو تغییر داد.
نفهمیدیم اخر هست یا نیست همشون هستن ولی نیستن.
اصلا اکانت ساختن بر مبنای ریجن دستگاه است؟بعد وقتی ریجن دستگاه یک باشه اکانت دستگاه هم یک خواهد بود و فقط از استور امریکا میشه خرید کرد؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
نفهمیدیم اخر هست یا نیست همشون هستن ولی نیستن.
اصلا اکانت ساختن بر مبنای ریجن دستگاه است؟بعد وقتی ریجن دستگاه یک باشه اکانت دستگاه هم یک خواهد بود و فقط از استور امریکا میشه خرید کرد؟
کلا کنسول مشکل ریجنو اینا نداره هر کنسولی هر بازی‌ای با هر ریجنیو اجرا میکنه اکانتم ربطی به ریجن کنسول نداره هر ریجن اکانتیو میشه رو هر کنسولی زد
تنها تفاوتی که ریجنای متفاوت میتونن ایجاد کنن خرید یا دانلود یه محتوای اضافه از استوره
مثلا همین tlou که دانلود مپ برای مولتی پلیرش محتوای اضافشه یا وقتی که دی ال سی یه بازی که دیسک ریجن 2 شو داری بخوای بگیری و اکانت اصلیت ریجن 1 هست باید برا گرفتنش یه ااکنت ریجن 2 بسازی محتوای اضافرو دانلود کنی باهاش.
بعدش میتونی برگردی رو اکانت اصلی خودت بازی کنی.
یعنی محتوای اکانتی که رو یه کنسول اکتیو شده رو بقیه اکانتا شیر میشه و میتونی اون محتوارو با اکانت دیگه هم اجرا کنی ریجن اکانتا هم براش ملاک نیست و محتوای ریجن 2 رو اکانت ریجن 1 هم اجرا میشه
حالا نمیدونم فهمیدی یا نه :D
شاید بد توضیح دادم

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,536
دوستانی که آنلاین بازی میکنن . لطف کنن بیان و بگن که مشکل دارن یا نه . ( قطعی - وصل نشدن به سرور - پیدا نکردن مچ یا پلیر - join شدن و .... )
اسم بازیها رو هم ذکر کنن .
من تو Uncharted 4 , Doom , Titanfall 2 مشکل دارم .هی از سرور میندازه بیرون یا قطع میشه , به کسی هم نمیشه join شد

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستانی که آنلاین بازی میکنن . لطف کنن بیان و بگن که مشکل دارن یا نه . ( قطعی - وصل نشدن به سرور - پیدا نکردن مچ یا پلیر - join شدن و .... )
من تو Uncharted 4 , Doom , Titanfall 2 مشکل دارم .هی از سرور میندازه بیرون یا قطع میشه , به کسی هم نمیشه join شد
خیلی وقته که psn دان کردن
چ ان بازی کردن چ دانلود از استور تعطیل
تاپیکش هم هستش

• Like
Reactions: Little John

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,536
خیلی وقته که psn دان کردن
چ ان بازی کردن چ دانلود از استور تعطیل
تاپیکش هم هستش
آره حتی سر God of War دهنم صاف شد تا دانلودش کنم ولی اونموقع مشکل آنلاین بازی کردن نبود . الان هم مشکلات قبلی هست هم 2 هفتس نمیشه آنلاین زد .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
من تا دیروز عصر مشکلی نداشتم(امروز هنوز دورش نرفتم)
مشکلی با سرورهای فارکرای5 نداشتم و دایم انلاین بودم(اسیاتک)
ولی واسه اپدیت ها همش مشکل دارم و بگیر نگیر داره

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام.من انلاین رینبوسیکس سیج ، بتلفیلد ۱ ، تایتان فال۲ و کال اف دیوتی ww2 بازی میکنم و هیچگونه مشکلی هم ندارم.همچنین حدوده ۲۰ روزه مشکل دانلود به صورت صد در صدی واسم حل شده.من شاتل هستم منتهی شاتل های شهرهای مختلف باهم‌ دیگه فرق دارن و وضعیتشون یکسان نیست.اگر همه isp کل کشور همزمان مشکل داشتن خیلی سریع کمپین راه میوفتاد واسه اعتراض اما چون همگانی نیست ، اون هایی که مشکل دارن صداشون نمیرسه.

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
یه هفته است داغونه اوضاع از وقتی تلگرام فیلتر شد دقیقا.. من با فیبر نوری مخابرات تو استور میتونم برم، دانلود میتونم بکنم ولی وارد بازی انلاین pes18 نمیتونم بشم... بعد از شاید ۳۰-۴۰ بار تلاش وارد بازی میشم ولی انقدر پینگ بالاست که از خیر بازی کردن میگذری

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
سلام من pes 2018 دارم یک هفته به محض ورود لاست کانکشن میشه. و می آد بیرون. اینترنت آسیاتک و صبانت تهران
Pes18 اصلا داغون شده... نمیدونم کونامی بسته سروراشو واسه ایران یا چی... من حتی اپدیتهای pes رو میگیرم و راحت دانلود میکنم.. تو استور میرم و غیره... فقط به بازی انلاین وصل نمیشه.. یه ارور کد هم میده هرچی گوگل میکنم پیدا نمیکنم چه کوفتیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر