همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

miladthug

کاربر سایت
Sep 8, 2012
137
نام
میلاد
دوستا من يه راهنمايي مي خوام در مورد ps4 اگه كمكم كنيد ممنون ميشم من اگه اكانت شخصيم رو كه رو پي اس 4 خودم پرايمري هست رو يه دستگاه ديگه ست پرايمري كنم بازيام كه پورجيز كردم قفل ميشه يا نه تا زماني كه به ليست دانلود طرف اضافه نشده باشه قفل نمي شه ؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستا من يه راهنمايي مي خوام در مورد ps4 اگه كمكم كنيد ممنون ميشم من اگه اكانت شخصيم رو كه رو پي اس 4 خودم پرايمري هست رو يه دستگاه ديگه ست پرايمري كنم بازيام كه پورجيز كردم قفل ميشه يا نه تا زماني كه به ليست دانلود طرف اضافه نشده باشه قفل نمي شه ؟
اگه دستگاه دوم پرایمری شه اولی باید از حالت پرایمری در بیاد....در این صورت دستگاه اول به چک لایسنس نیازداره و باید به نت وصل بشه تا اجرا بشن بازی ها...

miladthug

کاربر سایت
Sep 8, 2012
137
نام
میلاد
اگه دستگاه دوم پرایمری شه اولی باید از حالت پرایمری در بیاد....در این صورت دستگاه اول به چک لایسنس نیازداره و باید به نت وصل بشه تا اجرا بشن بازی ها...
پس اگه بازي قفل بشه به اين معني نيست كه حتما اون بازي پورچيس شده رو دستگاه ديگه ميتونه براي پرايمري شدن اكانت رو دستگاه ديگه باشه ؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
پس اگه بازي قفل بشه به اين معني نيست كه حتما اون بازي پورچيس شده رو دستگاه ديگه ميتونه براي پرايمري شدن اكانت رو دستگاه ديگه باشه ؟
کلا زمانی که اکانت از پرایمری در میاد لایسنس چک (همون قفل در حالت آفلاین) نیاز هستش...ربطی به خرید و این مسائل روی کنسول دوم نداره..

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810

این درصورتیه که کنسول به نت وصل باشه
چون ریختن بازیهای ظرفیت ۱ هم به همین صورته
اکانت روی دو تا کنسول اکتیو میشه
و تا کنسول اولی به نت وصل نشه بازیها قفل نمیشن
درسته؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
این درصورتیه که کنسول به نت وصل باشه
چون ریختن بازیهای ظرفیت ۱ هم به همین صورته
اکانت روی دو تا کنسول اکتیو میشه
و تا کنسول اولی به نت وصل نشه بازیها قفل نمیشن
درسته؟
بله...من حالت رسمی و قانونی رو البته شرح دادم...چون همون طور که میدونین خوده شرکت اجازه استفاده روی 2 کنسول رو میده...به عبارتی 2 طرف اکانت...اولی پرایمری دومی لاینس چک ....
اون حالت ظرفیت 1 فقط به درد حالت تماما افلاین میخوره...

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
دوستان یه سوال

من سرعت دانلودم با دانلود منیجر حدود یک مگ هست دقیق بعد میخوام با کنسول یه بازی اپدیت کنم کلا سرعت دانلودم به روز دویست کیلو میشه! با مودم ایرانسل هم همینه .

دی ان اس خاصی داره ترفندی چیزی داره که سرعت دانلود بالا بره?

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان یه سوال

من سرعت دانلودم با دانلود منیجر حدود یک مگ هست دقیق بعد میخوام با کنسول یه بازی اپدیت کنم کلا سرعت دانلودم به روز دویست کیلو میشه! با مودم ایرانسل هم همینه .

دي ان اس گوگلو ميتونيد تست كنيد ولي دركل تاثير خاصي نداره سرعت دانلود كنسول كلا افتضاحه چون تك كانكشن دانلود ميكنه من سرعت دانلودم با نت سيم كارت بين ٦ تا ١٠مگ بر ثانيه هست ولي توي كنسول بزور به ٢مگ ميرسه كه اونم احتمالا بر ثانيه نيست
با psx لينك دانلود بازيارو دربياريد و با پي سي دانلود كنيد بعدم منتقل كنيد به كنسول دردسرش خيلي كمتره

• Like
Reactions: xxxmah

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
اره
دي ان اس گوگلو ميتونيد تست كنيد ولي دركل تاثير خاصي نداره سرعت دانلود كنسول كلا افتضاحه چون تك كانكشن دانلود ميكنه من سرعت دانلودم با نت سيم كارت بين ٦ تا ١٠مگ بر ثانيه هست ولي توي كنسول بزور به ٢مگ ميرسه كه اونم احتمالا بر ثانيه نيست
با psx لينك دانلود بازيارو دربياريد و با پي سي دانلود كنيد بعدم منتقل كنيد به كنسول دردسرش خيلي كمتره
Psx دارم. حیفه واسه یه اپدیت 3 گیگابایتی که میشه با کنسول گرفت بریم 20 گیگ بگیریم رو psx که اپدیت شه

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان یه سوال

بخاطر سرعت تک کانکشنه
شما چون دارین با idmدان میکنین
قبلا لینک تست تک کانکشنو گزاشته بودم
مبنای واقعی نت تک کانکشنه

• Like
Reactions: xxxmah

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
دوستان من میخوام وارد اکانتم بشم از طریق گوشی دسترسی به کنسول هم ندارم الان ...
رمز اکانتمو یادم نیست از اون طرف زدم که برام ایمیل بیاد که رمزو عوض کنم میگه تاریخ تولد رو بزن تا بتونی رمزو عوض کنی که یادم نیست چه تاریخی دادم موقع ثبت نام الان کاری میشه کرد آیا؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
رمز اکانتمو یادم نیست از اون طرف زدم که برام ایمیل بیاد که رمزو عوض کنم میگه تاریخ تولد رو بزن تا بتونی رمزو عوض کنی که یادم نیست چه تاریخی دادم موقع ثبت نام الان کاری میشه کرد آیا؟
فکر کنم سوال امنیتی هم موقع ساخت پرسیده میشه اونو اگه یادتونه ببینید گزینه ای براش هست یا نه اگه نبود با پشتیبانی صحبت کنید با داشتن سوال امنیتی بدون مشکل میشه ریست کرد ولی اگه اونم نداشته باشید باید مدارکی که میخوان رو ارائه بدید بهشون

• Like
Reactions: mahdi-ps4

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
ریجن اکانتت 1(آمریکا) هست؟
اگه آره(چون این روشی که میگم فقطو فقط مخصوص اکانت های آمریکا هست)توی خود سایت PS زده تماس با پشتیبانی.
راحت ی صفحه چت برات باز میکنه...طرف کارتو در عرض 10 ثانیه انجام میده.

• Like
Reactions: mahdi-ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر