همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان یه سوالی داشتم، وقتی بازی واسه پلاس رایگان شده شما دانلود کردی و داری بازی میکنی، پلاس ت که تموم بشه بازی دیگه اجرا نمیشه؟ دوباره باید پلاس بخری؟؟؟
درسته ...

• Like
Reactions: SiminSecret

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
سلام خدمت دوستان عزیز

بنده یه سوال داشتم. من روی کنسولم دوتا اکانت دارم. برای یکی از اکانت‌هام برای آنلاین بازی کردن پلاس خریدم. حالا برای اون یکی اکانت هم باید پلاس بخرم اگر بخواهم آنلاین بازی‌کنم یا می‌تونم با اون اکانت، پلاس خودم رو به اشتراک بگذارم؟ اگر که میشه به اشتراک گذاشت، روشش بگید خیلی ممنون میشم.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام خدمت دوستان عزیز

بنده یه سوال داشتم. من روی کنسولم دوتا اکانت دارم. برای یکی از اکانت‌هام برای آنلاین بازی کردن پلاس خریدم. حالا برای اون یکی اکانت هم باید پلاس بخرم اگر بخواهم آنلاین بازی‌کنم یا می‌تونم با اون اکانت، پلاس خودم رو به اشتراک بگذارم؟ اگر که میشه به اشتراک گذاشت، روشش بگید خیلی ممنون میشم.
سلام

اگه اکانتی که پلاس داره تو کنسول Active باشه امکان بازی آنلاین روی اکانت دیگر را فراهم میکنه

• Like
Reactions: Ali Rz

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
سلام

اگه اکانتی که پلاس داره تو کنسول Active باشه امکان بازی آنلاین روی اکانت دیگر را فراهم میکنه

الان یعنی من موقع انتخاب یوزر اون اکانتی که پلاس نداره انتخاب کنم، در صورتی که اون یکی اکانتم پلاس داره، می تونم با اون اکانتم که پلاس نداره آنلاین بازی کنم و پلاس جداگانه براش نخرم؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
الان یعنی من موقع انتخاب یوزر اون اکانتی که پلاس نداره انتخاب کنم، در صورتی که اون یکی اکانتم پلاس داره، می تونم با اون اکانتم که پلاس نداره آنلاین بازی کنم و پلاس جداگانه براش نخرم؟
بله اون اکانتی که پلاس نداره انتخاب کن براحتی آنلاین بزن در صورتی که اکانت پلاس دار اکتیو باشه
و لازم نیست پلاس دوم بخری

• Like
Reactions: Ali Rz

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
درسته ...
ممنون از شما، سوال بعدی اینکه، فانتوم پین که این ماه رایگان شده وقتی مهلتش تموم بشه باید خریداری بشه؟ یعنی فقط همین یک ماه میشه رایگان بازیش کرد یا همیشگی و فقط نیاز به پلاس داره؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
ممنون از شما، سوال بعدی اینکه، فانتوم پین که این ماه رایگان شده وقتی مهلتش تموم بشه باید خریداری بشه؟ یعنی فقط همین یک ماه میشه رایگان بازیش کرد یا همیشگی و فقط نیاز به پلاس داره؟
بطور کلی وقتی یک بازی رایگان میشه شما از لحظه رایگان شدن تا پایان مهلت رایگان بودن ، باید علمیات خرید رو کامل کنید ، در صورت انجام این کار حتی اگه بازی رو دانلود نکنید هم بازی ماله شماست
این بازی تا ابد ماله شماست فقط برای احرا باید پلاس داشته باشین

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
بطور کلی وقتی یک بازی رایگان میشه شما از لحظه رایگان شدن تا پایان مهلت رایگان بودن ، باید علمیات خرید رو کامل کنید ، در صورت انجام این کار حتی اگه بازی رو دانلود نکنید هم بازی ماله شماست
این بازی تا ابد ماله شماست فقط برای احرا باید پلاس داشته باشین
درود
یه سوال
الان مثلا MGSV رو من بزنم جزء لیست دانلودهام و دانلودش رو متوقف کنم
و بعد از پایان دوره فری بودن یا پابان پلاسم میتونم دانلودش کنم؟ و اجراش کنم؟
بعد اینی که فری شده دانلود کنم و نصب کنم تا ابد دارمش یا اینم به یه نحوی تاریخ انقضا داره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
درود
یه سوال
الان مثلا MGSV رو من بزنم جزء لیست دانلودهام و دانلودش رو متوقف کنم
و بعد از پایان دوره فری بودن یا پابان پلاسم میتونم دانلودش کنم؟ و اجراش کنم؟
بعد اینی که فری شده دانلود کنم و نصب کنم تا ابد دارمش یا اینم به یه نحوی تاریخ انقضا داره؟
دوستمون بالا دقيقا همين سوالارو جواب دادن
به library اضافه كنيد كافيه نيازي به دانلودشونم نيست بعدا ميتونيد از library دانلودش كنيد بعد از پايان پلاس هم قفل ميشه تا زماني كه پلاس بخريد
تاريخ انقضا هم نداره ولي بدون پلاس قابل اجرا نيستن و حتما بايد پلاس روي خود اكانت باشه

• Like
Reactions: AM!R and NINJѦ

Gnome

کاربر سایت
Nov 18, 2011
180
درود سروران گرامی
چندتا ps4 دارم که primary PS4 system رو اکتیو کردم اما اگر با اکانت psn روی یکی از کنسول ها لاگین باشم و بخوام روی کنسول دوم لاگین کنم اون اولی sign out میشه
راهی هست ؟ یا اینکه باید برای هر کنسول یک اکانت psn جداگانه بسازم ؟

پیشاپیش تشکر از راهنمایی تان

SINARKO

کاربر سایت
Aug 15, 2011
1
سلام
من یک دستگاه ریجن 2 خریدم
و یک پلی استیشن پلاس 3ماه امارات دارم
برای اکانت psn کجا بسازم بهتره ؟؟
اگه این پلاس امارات رو بزنم دیگه تا اخر فقط باید با پلاس امارات تمدید کرد؟؟؟
اکانت psn که ساخته میشه ارتباطی با اشخاصی که باهاشون بازی میکنیم داره؟مثلا با اروپایی ها یا امریکایی ها؟

ممنون میشم یک راهنمایی کلی و واضح بکنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
این پلاس دو روزه که ویدئو ش رو گذاشتن چطوریه؟
همیشه میشه گرفت؟
رو هر اكانت يك بار ميشه گرفت بايد صد بار اكانت بسازيد كه از يه پلاس استفاده كنيد اونم بدون دسترسي به اكثر امكانات پلاس رو اكانت اصليتون
خيلي راحت پلاس بخريد دنبال اين روش ها نباشيد
سلام
من یک دستگاه ریجن 2 خریدم
و یک پلی استیشن پلاس 3ماه امارات دارم
برای اکانت psn کجا بسازم بهتره ؟؟
اگه این پلاس امارات رو بزنم دیگه تا اخر فقط باید با پلاس امارات تمدید کرد؟؟؟
اکانت psn که ساخته میشه ارتباطی با اشخاصی که باهاشون بازی میکنیم داره؟مثلا با اروپایی ها یا امریکایی ها؟

ممنون میشم یک راهنمایی کلی و واضح بکنید
ژاپن و هنگ كنگ از تخفيفات بنظر من بهترن ولي خب براي خريد بازي بطور عادي امريكا بهتره گيفتاش با قيمت پايين پيدا ميشه الان استور امريكا چند هفتس يه بازي كه حتي ارزش خريد داشته باشه هم تخفيف نزده بجز يدونه lost legacy اونوقت تو استوراي شرقي كيلو كيلو بازياي AAA تخفيف خوردن الان تخفيفات هنگ كنگ رو ببينيد نميدونيد كدومو بخريد كلي بازي بزرگ از كرش گرفته تا بازياي يوبيسافت و the order و خيلي بازي ديگه تخفيف خوردن
اجباري نيست تا اخر پلاس اماراتو تمديد كنيد ميتونيد رو هر ريجن يه پلاس هم بخريد فرقي نميكنه
خود اكانت ازتباطي نداره ولي يه تعداد خيلي محدودي بازيو اگه بخوايد ديجيتالي بخريد قفل منطقه اي دارن توي مچ ميكينگ تنها بازي بزرگي هم كه اين مشكلو داره فيفا و مورتال هست بجز اينا نشنيدم كسي از بازي ديگه اي اسم ببره

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سلام. دوستان نمیدونستم این سوال رو کجا مطرح کنم.. فیفا 18 دوستانه آنلاین نمیتونم بازی کنم برا دوستم دعوت میفرستم، هیچی نمیشه سریع میپره بیرون. کسی مشکلی نداره؟ من سرچ کردم خیلی ها مشکل دارن ظاهرا

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
سلام. دوستان نمیدونستم این سوال رو کجا مطرح کنم.. فیفا 18 دوستانه آنلاین نمیتونم بازی کنم برا دوستم دعوت میفرستم، هیچی نمیشه سریع میپره بیرون. کسی مشکلی نداره؟ من سرچ کردم خیلی ها مشکل دارن ظاهرا
احتمالا نت تایپ شما 3 هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر