همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دوستان اکانت بنده ریجن ۱ امریکاست . میتونم از گیفت کارت کانادایی روی اکانتم استفاده کنم ؟

سلام دوستان
چند وقته یسری ایدی لول ۱ توی psn بهم پیام میدن که همشون یچیز میگن انگار ربات هستن.
هرچی بلاک میکنم یکی دیگه میاد
راهی هست از شرشون خلاص شم؟

Sent from my SM-J120F using Tapatalk
برای منم میاد . غالبا هم خودشونو جای دختر جا میزنن و پیشنهاد چت ویدیویی میدن لینک هم میفرستن که اونجا اگر رو لینک بزنی یه سری اطلاعات ازت میخواد و ....
در کل توجه نکن بهشون کاری نمیتونن بکنن

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: shahriyar_pc

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
دوستان یه راهنمایی میخواستم اینکه دستگاه من رجین 2 هست اکانتم مال امریکا و روش پلاس دارم فیفا منم رجین 2 تا اینجا داشته باشید حالا میخوام بدونم اگه فیفا ورلد کاپ بصورت اکپنشن بیاد میتونم دانلودش کنم و با اون بازی آنلاین بکنم ؟ یا مثلا دی ال سی بیاد نگه بازیت رجین 2 هست و اکانتت امریکا ست ؟ البته میتونم یه اکانت اروپا بسازم و چون بازی رجین 2 هست بتونم دانلود کنم نمیدونم شاید دارم اشتباه میکنم در کل با این تفاسیر بهتره باریم رجین 2 باشه برای اتلاین یا رجین ال اگه ممکنه یه آمار بدین؟ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان یه راهنمایی میخواستم اینکه دستگاه من رجین 2 هست اکانتم مال امریکا و روش پلاس دارم فیفا منم رجین 2 تا اینجا داشته باشید حالا میخوام بدونم اگه فیفا ورلد کاپ بصورت اکپنشن بیاد میتونم دانلودش کنم و با اون بازی آنلاین بکنم ؟ یا مثلا دی ال سی بیاد نگه بازیت رجین 2 هست و اکانتت امریکا ست ؟ البته میتونم یه اکانت اروپا بسازم و چون بازی رجین 2 هست بتونم دانلود کنم نمیدونم شاید دارم اشتباه میکنم در کل با این تفاسیر بهتره باریم رجین 2 باشه برای اتلاین یا رجین ال اگه ممکنه یه آمار بدین؟ممنون
ريجن كنسول كلا هيچ دخلي توي بازيا نداره
ريجن خود بازي مهمه اگه بازي ريجن ١ هست و اكانتتونم امريكا كه تو خريد دي ال سي مشكلي نداريد اگرم مثلا بازي ريجن ٢ بخريد و بخوايد رو اكانت امريكا كه ريجن ١ هست با دي ال سي بازي كنيد بايد يه اكانت ريجن ٢ بسازيد دي ال سي رو روش بخريد بعد ميتونيد با اكانت امريكاتون بازي كنيد ( دي ال سي شير ميشه رو اكانت امريكا )

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
ريجن خود بازي مهمه اگه بازي ريجن ١ هست و اكانتتونم امريكا كه تو خريد دي ال سي مشكلي نداريد اگرم مثلا بازي ريجن ٢ بخريد و بخوايد رو اكانت امريكا كه ريجن ١ هست با دي ال سي بازي كنيد بايد يه اكانت ريجن ٢ بسازيد دي ال سي رو روش بخريد بعد ميتونيد با اكانت امريكاتون بازي كنيد ( دي ال سي شير ميشه رو اكانت امريكا )
ممنون ممکنه بگید چطور شیر میشه بصورت اتوماتیک یا باید کاری کنیم؟

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من از کجا باید تشخیص بدم اکانتم واسه ریجن کجاست. یادم رفته ملیت کجا زدم

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
اگه اكانت براي خودتونه فكر كنم فقط با وارد شدن بهش شير بشه اگرم نشه پرايمريش ميكنيد شير ميشه
دوست گرامی ممنون از پاسختون ممکنه بگید چطور پرایم کنم؟ ببین دوست گرامی من میتونم با اکانت اصلی ام امریکا که روش پلاس دارم انلاین بازی کنم میخوام بدونم با اکانت اروپا هم که رو همون دستگاه هست آنلاین بازی کنم ؟

reza4087

کاربر سایت
Apr 1, 2010
147
بچه ها من رو کنسولم چنتا اکانت دارم اکانت اصلی خودم که انلاین بازی میکنم اماراته ولی بازی هامو با اکانت امریکا میخرم ، الان من این اکانت امریکام رو دی اکتیو کردم که بدمش دوستم هم استفاده کنه ولی الان خودم نمیتونم بازی هارو رو اکانت اماراتم انجام بدم و قفل شدن
باید چیکار کنم؟
باید اکانت رو رو کنسول دوستم اکتیو کنم ، بازی ها رو نصب که کرد دی اکتیو کنم و رو اکانت خودم اکتیو کنم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
بچه ها من رو کنسولم چنتا اکانت دارم اکانت اصلی خودم که انلاین بازی میکنم اماراته ولی بازی هامو با اکانت امریکا میخرم ، الان من این اکانت امریکام رو دی اکتیو کردم که بدمش دوستم هم استفاده کنه ولی الان خودم نمیتونم بازی هارو رو اکانت اماراتم انجام بدم و قفل شدن
باید چیکار کنم؟
باید اکانت رو رو کنسول دوستم اکتیو کنم ، بازی ها رو نصب که کرد دی اکتیو کنم و رو اکانت خودم اکتیو کنم؟
نبايد دي اكتيو كنيد اون اكانت بايد رو كنسول خودتون اكتيو بمونه چون داريد رو اكانت ديگه بازي ميكنيد و اكانت امريكاتون بايد ظرفيت ٢ باشه
تنها راهي كه كس ديگه بتونه از بازياي اون اكانت استفاده كنه اينه كه با يوزر پس وارد اكانت بشه و فقط داخل همون اكانت بمونه
اين وسط يكيتون بايد داخل همون اكانت بازي كنه و نميتونه با اكانت اصليش بازيارو انجام بده

• Like
Reactions: reza4087

reza4087

کاربر سایت
Apr 1, 2010
147
نبايد دي اكتيو كنيد اون اكانت بايد رو كنسول خودتون اكتيو بمونه چون داريد رو اكانت ديگه بازي ميكنيد و اكانت امريكاتون بايد ظرفيت ٢ باشه
تنها راهي كه كس ديگه بتونه از بازياي اون اكانت استفاده كنه اينه كه با يوزر پس وارد اكانت بشه و فقط داخل همون اكانت بمونه
اين وسط يكيتون بايد داخل همون اكانت بازي كنه و نميتونه با اكانت اصليش بازيارو انجام بده
دوستم میتونه انلاین بشه با این اکانت؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستم میتونه انلاین بشه با این اکانت؟
بله در هرصورت يك نفر بايد با خود اكانت بازي كنه و در اصل ظرفيت ٣ باشه يعني بازيا رو اكانتاي كنسولش شير نميشه و فقط از داخل همون اكانت قابل بازيه هميشه هم نياز به انلاين بودن داره
اگه شما خودتون با همين اكانت امريكا بازي ميكرديد و اكانت اصليتون بود توي شير كردن مشكل نداشتيد دوستتون از ظرفيت ٢ اكانت استفاده ميكرد شما هم با خود اكانت انلاين ميشديد ولي چون با اكانت ديگه اي بازي ميكنيد اين مشكلو داريد

• Like
Reactions: reza4087

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
دوستان یه سوال. من امروز اکانت پلاس خریدم و یه اکانت ایتالیا ساختم. راهی هست که زبان Store ایتالیایی نباشه؟ همه کنسول انگلیسیه یه جز پروفایل و Store

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دوستان یه سوال. من امروز اکانت پلاس خریدم و یه اکانت ایتالیا ساختم. راهی هست که زبان Store ایتالیایی نباشه؟ همه کنسول انگلیسیه یه جز پروفایل و Store
حالا چرا ایتالیا ساختی ؟ انگلستان میساختی

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
خیر نمیشه استور هر کشور به همون زبانه

• Like
Reactions: The Kop

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر