همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
کنسول ریجن لاک نیست مشکل ایجاد نمیکنه
ریجن خود کنسول که اصلا اهمیتی نداره (فقط توی ریجن 3 کاربرد ضربدر و دایره توی رابط کاربری متفاوته که پیشنهاد میشه نگیرید) شما هر اکانتی با هر ریجنی روی کنسول میتونید استفاده کنید هیچ مشکلی هم نداره اون dlc ها هم که خونده بودید مربوط به دستگاه نیست ریجن بازی با اکانت باید یکی باشه مثلا برای بتل 1 دیسک ریجن 2 بگیرید نمیتونید سیزن پسش رو با ریجن 1 بخرید که اون هم مشکلش راحت حل میشه یه اکانت ریجن 2 میسازید روی اون میخرید و فعالش میکنید بعد هم شیر میشه و میتونید با همون اکانت ریجن 1 تون بازی کنید که تروفی هاش هم روی اون باز بشه

ممنونم از راهنمایی تون. جای خاصی رو برا خرید پیشنهاد می کنید و موقع خرید نکته خاصی هست که باید بهش توجه کنم؟
به نظر شما PS VR رو هم بگیرم؟ ارزش حرید داره؟

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام
برای فعال کردن پلاس 14 روزه ازم کردیت کارت میخاد باید چیکارش کنم؟ آموزشش جایی هست؟
سلام.
قبلا می گفتن با ی ریجن خاص که یادم نیست برید بدون کردیت کارت میشه دریافت کرد..اما اون روش کلا کنسل شد و الان دیگه کار نمیکنه.
تا جایی که من میدونم باید کردیت کارت بدید...غیر از این راهی نداره.

reza5872000

کاربر سایت
May 16, 2011
2
آقا این قضیه مالیات چیه؟
مگه از حساب ما برمیدارند؟!

یه سوااااال مهم دیگه
میخوام اکانتم را شارژ کنم
گیفت کار بهتره یا برم یه حساب ویزا بخرم
میخوام از این هکی ها نباشه
کدوم ریسکش کمتره؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
آقا این قضیه مالیات چیه؟
مگه از حساب ما برمیدارند؟!

یه سوااااال مهم دیگه
میخوام اکانتم را شارژ کنم
گیفت کار بهتره یا برم یه حساب ویزا بخرم
میخوام از این هکی ها نباشه
کدوم ریسکش کمتره؟
مالیات بر خریده
گیفت بهتره

• Like
Reactions: reza5872000

reza5872000

کاربر سایت
May 16, 2011
2
مالیات بر خریده
گیفت بهتره

ممنون از پاسخ شما ولی چند تا نکته:
1. این مالیات بر خرید چند درصده؟
2. مالیات رو همون لحظه خرید بازی پرداخت میکنیم یا جای دیگه؟
3. سایت معتبر و خوش قیمتی تو زمینه گیفت کارت سراغ دارید؟ (اگه میتونید اینجا بگید یا پیام خصوصی)
4. این گیفت کارت ها را فیزیکی به دست ما میرسونند یا فقط شماره سریال را اعلام میکنند؟

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
ممنون از پاسخ شما ولی چند تا نکته:
1. این مالیات بر خرید چند درصده؟
2. مالیات رو همون لحظه خرید بازی پرداخت میکنیم یا جای دیگه؟
3. سایت معتبر و خوش قیمتی تو زمینه گیفت کارت سراغ دارید؟ (اگه میتونید اینجا بگید یا پیام خصوصی)
4. این گیفت کارت ها را فیزیکی به دست ما میرسونند یا فقط شماره سریال را اعلام میکنند؟
2.بله به قیمت بازی افزوده میشه مثلا در هنگام خرید اگر بازی 10 دلار باشه میشه 12 دلار
4.هم فیزیکی هست هم سریال

در هر صورت بهترین کار تغیر شهر ی هست که اکانتت رو ساختی مثلا من قبلا تکزاس بودم الان زدم الاسکا.

• Like
Reactions: reza5872000

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان این ارور واسه چیه ؟ واسه نت تایپ 3 هست یا ربطی نداره ؟

zpxp_photo_2017-08-09_16-14-20.jpg

ibt6_photo_2017-08-09_16-14-14.jpg

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان این ارور واسه چیه ؟ واسه نت تایپ 3 هست یا ربطی نداره ؟

zpxp_photo_2017-08-09_16-14-20.jpg

ibt6_photo_2017-08-09_16-14-14.jpg
:-? موقع وصل شدن به نت تنظیمات رو بصورت easy زدید از حالت custom استفاده کردید و چیزیو تغییر دادید؟ اگه رو حالت easy بوده روش زیر رو تست کنید ممکنه مشکلتونو حل کنه
توی تنظیمات کنسول قسمت نتورک بعد از set up internet connections از طریق custom برید چیزیو تغییر ندید فقط توی قسمت dns setting گزینه manual رو بزنید و dns گوگل رو وارد کنید ( primary: 8.8.8.8 secondary: 8.8.4.4 ) ببینید مشکل حل میشه یا نه

• Like
Reactions: danielo

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام.نمیدونم چرا مشکل وصل شدن به شبکه psn پیدا کردم.یا به psn وصل نمیشه یا اگر وصل بشه ایندفعه nat type فیلد میده یا اگر هم نت تایپ2 بده و هم به psn وصل بشه اینسری میاد سرعت اپلود رو به قدری افتضاح میکنه که نتونی هیچ کاری کنی و بازی انلاین هم نمیشه کرد.
با دوتا مودم هم تست کردم جفت مشکل داشتن.از طریق isp خطمو چک کردم مشکلی نبود.نکته اینجاست که فقط با کنسول این مشکل رو دارم با گوشی و کامپیوترم هیچ جا مشکلی نیست و اینکه راحت psn یا هرجای دیگه ای وصل میشه.
بدترین مشکل زمانی هست که نمیدونی مشکلت کجایت که بخوای حلش کنی.
کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه؟؟؟؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام.نمیدونم چرا مشکل وصل شدن به شبکه psn پیدا کردم.یا به psn وصل نمیشه یا اگر وصل بشه ایندفعه nat type فیلد میده یا اگر هم نت تایپ2 بده و هم به psn وصل بشه اینسری میاد سرعت اپلود رو به قدری افتضاح میکنه که نتونی هیچ کاری کنی و بازی انلاین هم نمیشه کرد.
با دوتا مودم هم تست کردم جفت مشکل داشتن.از طریق isp خطمو چک کردم مشکلی نبود.نکته اینجاست که فقط با کنسول این مشکل رو دارم با گوشی و کامپیوترم هیچ جا مشکلی نیست و اینکه راحت psn یا هرجای دیگه ای وصل میشه.
بدترین مشکل زمانی هست که نمیدونی مشکلت کجایت که بخوای حلش کنی.
کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه؟؟؟؟

بعیدِ مشکل از دستگاه باشه، با اینترنت مثل اینترنت موبایل چک کن ببین باز همین مشکلو داری

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر